انتخاب رشته کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Eight

عضو جدید

كد رهگيري رو ندارم متاسفانه

Sent from my iPhone using Tapatalk

به خسته نباشى،مگه اين چيزارو موقع ثبت نام سيو نميكنى؟
ببين من الان با شماره سريال شناسنامم كه شش رقمى هست زدم وارد شد،از همين راه امتحان كن ميشه.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كد رهگيري رو ندارم متاسفانه

تو سایت سنجش که عضو شی...تو قسمت درخواستا میتونی بخوای از سیستم همون موقع بهت میدن.............فقط موقع عضو شدن مشخصاتتو درست وارد کن

hodaara

عضو جدید

تو سایت سنجش که عضو شی...تو قسمت درخواستا میتونی بخوای از سیستم همون موقع بهت میدن.............فقط موقع عضو شدن مشخصاتتو درست وارد کن

ممنون، درخواست دادم،، ولي فقط شماره پرونده و داوطلبي رو داشت، كه اون رو هم خودم دارم،
مشكل اينه كه هر سري كه وارد ميكنم ميگه داوطلبي نيست

ka ti

عضو جدید
بچه ها اگه واسه ارشد مثلا منظر يا گرايش معماري پايدار قبول شيم ميشه واسه دكترا معماري شركت كنيم؟

fatemeh17

عضو جدید
بچه ها زده تربیت مدرس گرایش فنی...این چه جوریاس؟؟؟؟میشه انتخابش کرد؟؟؟؟

معماری با رویکرد انرژی و تکنولوژی. اگر جزو کسانی هستی که به مباحث علمی و فنی و دانش معماری بیشتر علاقه دارن (تا هنر و مفهوم و اینا) این بهت میسازه. دوستم معماری مدرس میخونه. کارهای پژوهشی هم خیلی جدی دنبال میکنن. کلا این دانشگاه براش پژوهش ومقاله مهمه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترتیب دانشگاه ها رو اولویت بندی میکنم بر اساس اساتید و هیئت علمی. تو هر دسته بر اساس ترتیب اهمیت نوشتم
دسته برتر: دانشگاه تهران شهید بهشتی علم وصنعت( برخی ها اعتقاد دارند دسته اول تا دانشگاه کاشان از علم و صنعت بهتره)
دسته اول : هنر تهران( کرج) هنر اسلامی تبریز( اساتید تهران زیاد میبره اونجا) شیراز( اساتید تهران رو داره) هنر اصفهان ، دانشگاه کاشان( اساتید تهران رو داره) ، دانشگاه شهید رجایی، دانشگاه تهران در قم
دسته دوم : دانشگاه قزوین ،دانشگاه فردوسی، دانشگاه گیلان ، دانشگاه یزد ، دانشگاه بوعلی همدان
دسته سوم: دانشگاه های سراسری سایر شهرستانها. اولویت بندی ندارند چون درجات پایینی دارند نسبت به موارد بالا وتقریبا در یک سطح هستند
بعد دانشگاه های روزانه وشبانه از نظر سطح علمی پردیس های بین المللی چون اسم پردیسم براشون ذکر نمیشه کسایی که با کنکور میرند و هیئت علمیشون هم همون هیدت علمی دانشگاه اصلیشونه
بعدش غیر انتفاعی سوره و چندتا انگشت شمار و پیام نورهای تهران
در اخر سر هم هرچی غیر انتفاعی این ورو اون ور مونده با پیام نورها بقیه;)

memary.iran

عضو جدید
سلام بچه ها بعد از انتخاب رشته کی باید بریم اسکیس؟
راستی بازم باید ثبت نامی کنیم؟
یا باید صبر کنیم تا روز های قبل اسکیس و گرفتن کارت ورود به جلسه؟

alice

عضو جدید
برای پیام نور زده آموزش محور یعنی چی ،فرقش اینکه پایان نامه نداره با حالت عادی ؟یا تو نحوه ی آموزش دورش هم فرق وجود داره؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
ترتیب دانشگاه ها رو اولویت بندی میکنم بر اساس اساتید و هیئت علمی. تو هر دسته بر اساس ترتیب اهمیت نوشتم
دسته برتر: دانشگاه تهران شهید بهشتی علم وصنعت( برخی ها اعتقاد دارند دسته اول تا دانشگاه کاشان از علم و صنعت بهتره)
دسته اول : هنر تهران( کرج) هنر اسلامی تبریز( اساتید تهران زیاد میبره اونجا) شیراز( اساتید تهران رو داره) هنر اصفهان ، دانشگاه کاشان( اساتید تهران رو داره) ، دانشگاه شهید رجایی، دانشگاه تهران در قم
دسته دوم : دانشگاه قزوین ،دانشگاه فردوسی، دانشگاه گیلان ، دانشگاه یزد ، دانشگاه بوعلی همدان
دسته سوم: دانشگاه های سراسری سایر شهرستانها. اولویت بندی ندارند چون درجات پایینی دارند نسبت به موارد بالا وتقریبا در یک سطح هستند
بعد دانشگاه های روزانه وشبانه از نظر سطح علمی پردیس های بین المللی چون اسم پردیسم براشون ذکر نمیشه کسایی که با کنکور میرند و هیئت علمیشون هم همون هیدت علمی دانشگاه اصلیشونه

من خودم خیلی شک دارم چیکار کنم... از یه طرف تهران بودن برام مهم و از یه طرف احساس میکنم شاید جو هنر اصفهان و شیراز بهتر از تربیت مدس باشه و علم و صنعت... به خصوص که انگار جهت گیری خاصی دارن...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم خیلی شک دارم چیکار کنم... از یه طرف تهران بودن برام مهم و از یه طرف احساس میکنم شاید جو هنر اصفهان و شیراز بهتر از تربیت مدس باشه و علم و صنعت... به خصوص که انگار جهت گیری خاصی دارن...
تربیت مدرس یادم رفت بنویسم تو رده بندی:biggrin: تربیت مدرس تو دسته برتر ها جای داره
اره علم و صنعت و تربیت مدرس به شدت جهت گیری دارند ولی جو هنر تبریز و اصفهان وشیراز خداییش خوبه حتی کاشان که واقعا شنیدم عالیه;)

adel1990

عضو جدید
مرسی از راهنماییت کورش عزیز;)
چن تا سوال دگ دارم ممنون میشم اگ جواب بدین
1. دانشگا تربیت دبیر شهید رجایی ک جلو روزانه نوشته ویژه شاغلان اموزش پروش ما هم میتونیم بزنیمش؟؟ جلو شبانش هیچی ننوشته.
2. دانشگاه زنجان و همدان و مشهد انتخاب کنیم یا ن؟
3. میخاستم ببینم رتبه و درصد اسکیس خودتون چن بوده و کجا قبول شدید؟
با تشکر

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1. دانشگا تربیت دبیر شهید رجایی ک جلو روزانه نوشته ویژه شاغلان اموزش پروش ما هم میتونیم بزنیمش؟؟ جلو شبانش هیچی ننوشته.
با تشکر
من به جای کوروش ج میدم : ایشون با رتبه 1500 و 48 اسکیس شبانه گیلان قبول شدن
دانشگا تربیت دبیر شهید رجایی نه فک نکنم مربوط به ما باشه............

zarife

عضو جدید
بچه ها کسی از بازسازی شهید بهشتی اطلاعی داره؟ آینده کاریش چطوریه؟ ممنون میشم جواب بدین

nahamya

کاربر فعال
سلام
دوستان کسی از هزینه شبانه اطلاع داره؟
دوستمون گفت 10-12 تومن...!!
ولی نوشته شهریه ثابت 650 و هر واحد 150 جمعا حساب کنیم 6- 7 تومن بیشتر نمیشه...

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هااااااااااا..
اقا من تا الان نمی دونستم ما هم باید الان انتخاب رشته کنیییییییییم:redface:..مگه اینجوری نیست که بعد از اسکیس باید انتخاب رشته کرد؟؟؟؟؟؟؟/

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر
سجاد عزیز جواب داد ولی من توضیحات کوتاهی میدم. رجایی فقط شبانه رو میتونید بزنید روزانه واسه شاغلینه از ما بهتروناست. در مورد بقیه هم خودتون میدونید ولی مشهد خوبه همدانم یکم ضعیف شده ولی باز بوعلی همدانه دیگه
در مورد سوال اخرم که دوست عزیزم گفت

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان کسی از هزینه شبانه اطلاع داره؟
دوستمون گفت 10-12 تومن...!!
ولی نوشته شهریه ثابت 650 و هر واحد 150 جمعا حساب کنیم 6- 7 تومن بیشتر نمیشه...
کی گفتی 12 میلیون؟؟؟ والا ما که ترمی کمتر از 2 تومن حدودا میدیم با پایان نامه هم حساب کنید حدود 9 تومن میفته

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هااااااااااا..
اقا من تا الان نمی دونستم ما هم باید الان انتخاب رشته کنیییییییییم:redface:..مگه اینجوری نیست که بعد از اسکیس باید انتخاب رشته کرد؟؟؟؟؟؟؟/
خیر باید انتخاب رشته کنید اول بعد اسکیس

adel1990

عضو جدید
سجاد عزیز جواب داد ولی من توضیحات کوتاهی میدم. رجایی فقط شبانه رو میتونید بزنید روزانه واسه شاغلینه از ما بهتروناست. در مورد بقیه هم خودتون میدونید ولی مشهد خوبه همدانم یکم ضعیف شده ولی باز بوعلی همدانه دیگه
در مورد سوال اخرم که دوست عزیزم گفت
کوروش جان ممنون، ب نظرت امسال هر جا رو شده بزنیم قبول شیم یا اینکه بزاریم واسه سال بعد ی دانشگاه بهتر بریم؟؟
خود شما از دانشگاه گیلان راضی هستید؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوروش جان ممنون، ب نظرت امسال هر جا رو شده بزنیم قبول شیم یا اینکه بزاریم واسه سال بعد ی دانشگاه بهتر بریم؟؟
خود شما از دانشگاه گیلان راضی هستید؟؟
راضی که والا حس ناسیونالیستی آدم رو اذیت میکنه بچه هر شهری باشه بری یه شهرستان دیگه اذیتت میکنند نمیدونم این چه رسمیه ولی میگذره همه اینها. نظر خودتونه هدفت چی میخواد باشه

Eight

عضو جدید
سلام جناب کوروش خان
امکانش هست بگی دانشگاه گیلان انتخاب چندمت بود تو انتخاب رشتت؟
ممنون

Eight

عضو جدید

انتخاب 28 بود فکر کنم یادم نیست دقیقا شایدم 23 بود

ممنون از جوابت،كوروش خان من ميخوام پشت سر هر روزانه شبانه همرنجا رو بزنم (رتبم ٤رقميه)به نظرت اين كارو كنم يا اول پشت سر هم روزانه ها رو بزنم بعد شبانه هارو،اينم بگم كه اسكيسم بد نيست،به خاطر همين ميگم.
ممنون ميشم نظر بدى

moeinz

کاربر بیش فعال
دوستان علم و صتعت گرایشاش چ جوریه؟
میصرفه بزنم؟دوست دارم گرایشم همون معماری باشه

ka ti

عضو جدید
بچه ها اگه واسه ارشد مثلا منظر يا گرايش معماري پايدار قبول شيم ميشه واسه دكترا معماري شركت كنيم؟

*.N

عضو جدید
ممنون از جوابت،كوروش خان من ميخوام پشت سر هر روزانه شبانه همرنجا رو بزنم (رتبم ٤رقميه)به نظرت اين كارو كنم يا اول پشت سر هم روزانه ها رو بزنم بعد شبانه هارو،اينم بگم كه اسكيسم بد نيست،به خاطر همين ميگم.
ممنون ميشم نظر بدى

ممنون آقا کوروش از راهنماییاتون.سوال منم دقیقا همینه اگه جواب بدید ممنون میشم از لطفتون.

samsungs3

عضو جدید
مجموع صدها دانشگاه کشور تنها 37 دانشگاه ایران در نظام SIR که بر اساس تأثیر علمی دانشگاهها و پژوهشگاههای جهان را رتبه بندی کرده است، قابل مشاهده است.
رتبه دانشگاههای ایران در کشور (رتبه منطقه ای و جهانی برخی دانشگاهها هم ذکر شده است)
1- دانشگاه تهران: رتبه اول کشور / رتبه ششم منطقه / رتبه 474 جهان
2- دانشگاه صنعتی شریف: رتبه دوم کشور / رتبه هفتم منطقه / رتبه 546 جهان
3- دانشگاه علوم پزشکی تهران: رتبه سوم کشور/رتبه 10 منطقه / رتبه 691 جهان
4- دانشگاه تربیت مدرس: رتبه چهارم کشور / رتبه 13 منطقه / رتبه 855 جهان
5- دانشگاه علم و صنعت: رتبه 5 کشور / رتبه 18 منطقه / رتبه 924 جهان
6- دانشگاه امیرکبیر: رتبه 6 کشور / رتبه 19 منطقه / رتبه 932 جهان
7- دانشگاه شیراز: رتبه 7 کشور / رتبه 25 منطقه / رتبه 1065 جهان
8- دانشگاه صنعتی اصفهان: رتبه 8 کشور / رتبه 32 منطقه / رتبه 1258 جهان
9- دانشگاه شهید بهشتی: رتبه 9 کشور / رتبه 30 منطقه / رتبه 1367 جهان
10- دانشگاه فردوسی مشهد: رتبه 10 کشور / رتبه 34 منطقه / رتبه 1398جهان
11- دانشگاه علوم پزشکی شیراز: رتبه 11 کشور / رتبه 35 منطقه / رتبه 1450 جهان
12- خواجه نصیر: رتبه12 کشور / رتبه 37 منطقه / رتبه 1478 جهان
13- دانشگاه تبریز: رتبه 13کشور / رتبه 39 منطقه / رتبه 1496 جهان
14- دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی: رتبه 14 کشور
15- پژوهشگاه دانشهای بنیادی: رتبه 15 کشور
16- دانشگاه اصفهان: رتبه 16 کشور
17- دانشگاه مازندران: رتبه 17 کشور
18- دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: رتبه 18 کشور
19- دانشگاه علوم پزشکی تبریز: رتبه 19 کشور
20- دانشگاه بوعلی سینا: رتبه 20 کشور
21- دانشگاه گیلان: رتبه 21 کشور
22- دانشگاه علوم پزشکی ایران (سابق): رتبه 22 کشور
23- دانشگاه رازی: رتبه 23 کشور
24- دانشگاه شهیدباهنر کرمان: رتبه 24 کشور
25 دانشگاه ارومیه: رتبه 25 کشور
26- دانشگاه علوم پزشکی مشهد: رتبه 26 کشور
27- دانشگاه تربیت معلم تهران: رتبه 27 کشور
28- دانشگاه الزهرا: رتبه 28 کشور
29- دانشگاه آزاد واحد علوم، تحقیقات تهران: رتبه 29 کشور
30- انستیتو پاستور: رتبه 30 کشور
31- دانشگاه یزد: رتبه 31 کشور
32- دانشگاه شهید چمران اهواز: رتبه 32 کشور
33- دانشگاه زنجان: رتبه 33 کشور
34- دانشگاه پیام نور: رتبه 34 کشور / رتبه 2746 جهان
35- دانشگاه سیستان و بلوچستان: رتبه 35 کشور / رتبه 2778 جهان
36- دانشگاه شاهد: رتبه 36 کشور / رتبه 2793 جهان
37- پژوهشگاه انرژی و مواد: رتبه 37 کشور / رتبه 2818 جهان
38- دانشگاه صنعتی شاهرود: رتبه 38 کشور / رتبه 2822 جهان

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تا کی وقت داریم انتخاب رشته کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abazar2

عضو جدید
سلام به همه دوستان.

هرچی شماره پرونده رووارد میکنم مینویسه اطلاعات درست نیست!!!در حالی که باهمین شماره کارناممو گرفتم.هزاربار امتحان کردم.نمیدونم چکار کنم؟؟؟؟/

وضعیت
موضوع بسته شده است.