انتخاب درس برای ترم 2

EECi

مدیر بازنشسته
سلام.
من می خوام این دروس رو وردارم . نظرتون رو بگید.
(معدلم در ترم 1 ، 16 شد.)
ریاضی2
فیزیک2
معادلات دیفرانسیل
آمار و احتمال مهندسی
فارسی
آز فیزیک 1
کارگاه برق
برنامه نویسی

ممنون.:gol:

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزيز به نظره من عاليه فقط حسابي بايد بخوني
موفق باشي:smile:

• Like
واکنش ها: EECi

e-eng

عضو جدید
سلام.
من می خوام این دروس رو وردارم . نظرتون رو بگید.
(معدلم در ترم 1 ، 16 شد.)
ریاضی2
فیزیک2
معادلات دیفرانسیل
آمار و احتمال مهندسی
فارسی
آز فیزیک 1
کارگاه برق
برنامه نویسی

ممنون.:gol:

سلام.
بتون تبریک میگم معدلتون خوبه:gol:
به نظرم کارگاه 1 زود واسه ترم 1....
به نظرم خوب بود...برنامه نویسی و معادلات دیفرانسیل سنگینه!!...البته به استاد بستگی داره!باید مواظب باشی.
بعضی از بچه ها برنامه نویسی رو میندازن ترم 3 ولی ...با اینکه درسیه که خیلی باید روش وقت بذاری (خوب یاد بگیری)به نظرم ورش داری خوبه.
من درسایی که ترم 2 ور داشتم اینا بود:

ریاضی2
فیزیک2
معادلات دیفرانسیل
آمار و احتمال مهندسی
انقلاب
آز فیزیک 1
برنامه نویسی

موفق باشی!:gol:

• Like

انديشه

عضو جدید
سلام جانم
به عقیده منم دروس مناسبیه
اما حتما حواست به برنامه سازی کامپیوتر باشه
یه کمی بد قلقی میکنه ....

موفق باشی

:gol::gol:

• Like

EECi

مدیر بازنشسته
خیلی ممنون از کمک دوستای خوبم.:gol::gol::gol:
یه سوال داشتم .
شرایط طوریه که من باید آمار و احتمال رو با کارشناسی ناپیوسته وردارم. به نظرتون این کار درستیه؟ یعنی مثلا استاد ممکنه مطالبو برای نا پیوسته های کارشناسی سطحی بگه و رد بشه و منی که پیوسته هستم برام ضرر کنه؟
:gol:

انديشه

عضو جدید
خیلی ممنون از کمک دوستای خوبم.:gol::gol::gol:
یه سوال داشتم .
شرایط طوریه که من باید آمار و احتمال رو با کارشناسی ناپیوسته وردارم. به نظرتون این کار درستیه؟ یعنی مثلا استاد ممکنه مطالبو برای نا پیوسته های کارشناسی سطحی بگه و رد بشه و منی که پیوسته هستم برام ضرر کنه؟
:gol:

من اینطوری فکر نمیکنم
چه بسا از اونجایی که قبلا دروس کاردانی را پاس و بار علمی لازم را کسب کرده اند کیفیت کلاس به مراتب بهتر خواهد بود ...
البته احساس من اینست لذا اگر دوس دارید نظرات دیگران را نیز جویا شوید ...

موفق باشی

:gol::gol:

• Like

efa_67

عضو جدید
نه دوسته عزيز فقط از يه نظر اونم شايد ضرر كني چون 1كم ناپيوسته ها از درس دور بودن {منظورم اونايي هست كه چند سال بعد وارد دانشگاه شدند} 1كم درس كند پيش ميره
همين و شما شايد به خاطره اين موضوع اذيت بشي.......

• Like

EECi

مدیر بازنشسته
ممنون بچه ها . در مورد کارگاه برق چی؟ به نظرتون زود نیست برای ترم دو ؟
میخوام بجای کارگاه برق و فارسی ، انقلاب و اندیشه 2 رو ور دارم؟ میشه نظرتون رو در این موردم بگید؟(میگن کارگاه رو بهتره بعد مدار 1و2 برداری)
راستی من با معدل 16 خورده ای می تونم 24 تا وردارم؟ یه جایی شنیدم معدل الف مهندسی ها 16 هست درسته؟

e-eng

عضو جدید
فکر نکنم معدل 16 الف باشه!...
کارگاه رو بزار برای ترم 3.البته!.....شما با چارتت بری جلو خیلی بهتره.ببین تو چارتت چی زدن برات بر اساس همون برو جلو.
در مورد دو تا عمومی تو یه ترم!...من که هیچ وقت این کارو نکردم.اگه هر ترم یه عمومی ور داری بهتره.اینطوری میتونه به معدلت کمک کنه.

مهرا

عضو جدید
از همه ممنون
منم دارم برای ترم 2 انتخاب واحد می کنم و کلی استفاده کردم

EECi

مدیر بازنشسته
خیلی ممنون از همه.
فردا میرم واسه انتخاب واحد.

ali_seraj2008

عضو جدید
سلام مهندس معدلت زیاد خوب نیست اونم واسه ترم 1 چون بعدا خیلی پایین میاد آخه درسها سنگین تر میشه آمار رو با پیوسته ها بردار هر چند آمار فقط به درد آزمون فوق میخوره سوال بیشتری داشتی پیغام بذار

nevada traveler

عضو جدید
سلام.بهتر بود كارگاه برق رو ترم 1 بر ميداشتي.آخه چيزي نداره كه بخواي اول مدار 1 و 2 رو پاس كني بعد اونو پاس كني.

من خودم ترم 2 اينارو برداشتم.

برنامه نويسي كامپيوتر

آز فيزيك 1

فيزيك 2

معادلات ديفرانسيل

رياضي 2

كارگاه مكانيك

آمار و احتمال مهندسي

زبان عمومي

در مورد عمومي درس عمومي ها هم هر ترم يكي بردار تا بعد پشيمون نشي!;)

EECi

مدیر بازنشسته
سلام.بهتر بود كارگاه برق رو ترم 1 بر ميداشتي.آخه چيزي نداره كه بخواي اول مدار 1 و 2 رو پاس كني بعد اونو پاس كني.

من خودم ترم 2 اينارو برداشتم.

برنامه نويسي كامپيوتر

آز فيزيك 1

فيزيك 2

معادلات ديفرانسيل

رياضي 2

كارگاه مكانيك

آمار و احتمال مهندسي

زبان عمومي

در مورد عمومي درس عمومي ها هم هر ترم يكي بردار تا بعد پشيمون نشي!;)

سلام.خوب کارگاه عمومی پیش نیاز کارگاه برق هست و نمی شه کارگاه برق رو ترم یک برداشت.راستی تو دانشگاه ما آمار رو به ترم دومی ها نمی دن. خدا کنه روزای بعد این درسو یکاریش کنن...

EECi

مدیر بازنشسته
سلام مهندس معدلت زیاد خوب نیست اونم واسه ترم 1 چون بعدا خیلی پایین میاد آخه درسها سنگین تر میشه آمار رو با پیوسته ها بردار هر چند آمار فقط به درد آزمون فوق میخوره سوال بیشتری داشتی پیغام بذار

سلام. ان شالله ترم 2 جبران می کنم معدلم بالای 18 بیاد.زیاد با اوضاع دانشگاه اشنا نبودم معدلم 16 اومد.امارم که به ما ندادن!