انا لله و انا الیه راجعون

tino25

عضو جدید
شرکت کثیفی در هلند ملعون فیلم مبتذلی از رسول اکرم و همسران پاکش نشر کردند:
الان وقت آن رسیده است تولیدی ها ومونتاژهای با جد و راستی قطع کنیم
1.6 میلیارد مسلمان میتوانند ضرب الاجلی اقتصادیبه هلند بزنند.
این پیام را به بیشترین افراد انتقال دهید.

آخرین ویرایش:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
کو؟ کجا ؟ منبع؟؟؟؟؟ به نظر من،میشه مثل برنامه ی فیلم 300،یه پتیشن علیه اش ساخته بشه.....و انتشار فیلم رو محکوم کنه،امیدوارم که کسی به سفارت هلند حمله نکنه و هلندی های بی گناه،کشته نشن و راه های صلح امیز اعتراض در پیش گرفته بشن....

tino25

عضو جدید
چطور اونا میتونن با هم ارتباتشون با ما قطع کنن ولی ما نمیتونیم با نخریدن اجناسشون اونارو تحریم کنیم؟!!!!
کو؟ کجا ؟ منبع؟؟؟؟؟ به نظر من،میشه مثل برنامه ی فیلم 300،یه پتیشن علیه اش ساخته بشه.....و انتشار فیلم رو محکوم کنه،امیدوارم که کسی به سفارت هلند حمله نکنه و هلندی های بی گناه،کشته نشن و راه های صلح امیز اعتراض در پیش گرفته بشن....

جواد111

عضو جدید
بهتره عاشق ایران باشی تا اجنبی
عاشق پدر ومادرت /مدمت /دینت آیینت و...

ای بابا آقا به شما چه دوست داره، مگه دوست داشتن جرمه، حالا چه ربطی به پدر و مادر داره

ولی با تحریمت موافقم، یه جواب بدون خشونت، چه کاریه از دیوار سفارتشون بریم بالا ............

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطور اونا میتونن با هم ارتباتشون با ما قطع کنن ولی ما نمیتونیم با نخریدن اجناسشون اونارو تحریم کنیم؟!!!!

مگه مسلمون ها چقد جنس از این کشور میخرن که میتونن جایگزین کنن که بخوان تحریم کنن؟!!! بعدشم بکنن...من گفتم هر اقدامی صورت میگیره،اقدامی که منجر به کشته شدن افراد بشه نباشه....
راستی،منبع رو هنوز ارائه نکردین ها!

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
اين حرفاي بعضي از دوستان واقعا احمقانست. اينكه يك نفر يا يك كمپاني يا حتي يك جناح سياسي هم اين كارو بكنه دليل نميشه كه كل كشور رو مقصر بدونيم. دوما فيلم كجاس؟ :surprised: سوما فعلا كه اونا مارو تحريم كردن و افتخار نميدن اجناسشون به اينجا برسه و حسابي هم نفتمون دستشونه لازم نيست شما كاري بكني!

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرکت کثیفی در هلند ملعون فیلم مبتذلی از رسول اکرم و همسران پاکش نشر کردند:
الان وقت آن رسیده است تولیدی ها ومونتاژهای با جد و راستی قطع کنیم
1.6 میلیارد مسلمان میتوانند ضرب الاجلی اقتصادیبه هلند بزنند.
این پیام را به بیشترین افراد انتقال دهید.
با این پست اگه فیلمی هم باشه،حتما میرن و تهیه میکنن و میبینن و بعد قضاوت میکنن.اینکار شما معکوس جواب میده.
بهتره عاشق ایران باشی تا اجنبی
عاشق پدر ومادرت /مدمت /دینت آیینت و...
همه چی رو که نمیشه بهم ربط داد.
پدر و مادر جای خود دارند و علایق و سلایق هم جای خود
قیاس بی جایی بود
اونا هم منتظرن که فقط ایران خرید کنه،که اگه نکنه حتما اقتصادشون فلج میشه....:biggrin:
فعلا که حالم از اینا به هم میخوره :surprised:
:eek:
اين حرفاي بعضي از دوستان واقعا احمقانست. اينكه يك نفر يا يك كمپاني يا حتي يك جناح سياسي هم اين كارو بكنه دليل نميشه كه كل كشور رو مقصر بدونيم. دوما فيلم كجاس؟ :surprised: سوما فعلا كه اونا مارو تحريم كردن و افتخار نميدن اجناسشون به اينجا برسه و حسابي هم نفتمون دستشونه لازم نيست شما كاري بكني!
:)

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما کلا عادت داریم با هر دولتی مشکل داریم پرچم ملتو اتیش بزنیم!
من با senaps موافقم اگه همچین چیزی وجود داره باید راه درست اعتراضو پیش بگیریم..

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا مناسبت این عنوان و محتوای تاپیک چی بود؟!!!:surprised:

قبلنا تالار آزاد یه قانون داشت که میگفت ذکر منبع الزامیه الان عوض شده قانونش؟:warn:

heshmat khan

عضو جدید
به احتمال قوي خبر ذكر شده در پست اول واقعيت نداره چون اگر واقعيت داشت سر و صداي زيادي در دنيا راه انداخته بود .

لطفا اخبار بدون منبع موثق نزاريد .