::.. امین جان، دنیا دیگه مثه تو ندااااااااااااره ::..

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان دور هم خوش باشید با این سایت و مدیرای مزخرفتر از سایتش
بای همگی!!!!!!

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز

یافت می نشود گشته ایم ما!!
چی شده که اینقدر عصبانی هستی؟
اخطار گرفتی یا تاپیکت و حذف کردن؟
نه اخطار نه اخراج
کاش این کارا رو میکردن راحت بودم، تکلیفمم مشخص بود
ولی به خدا یه چی حواله مدیرای اینجا میکردم
حیف که یه خواهر برادر گل اینجا مدیرن واقعا حیف

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اخطار نه اخراج
کاش این کارا رو میکردن راحت بودم، تکلیفمم مشخص بود
ولی به خدا یه چی حواله مدیرای اینجا میکردم
حیف که یه خواهر برادر گل اینجا مدیرن واقعا حیف

ای بابا. مشکلات اینجا که در مورد مشکلات زندگی چیزی نیستن. نباید به این راحتی جا بزنی که!! من خودم روزی از این سایت میرم که پیرجو رو اخراج کرده باشم!

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای بابا. مشکلات اینجا که در مورد مشکلات زندگی چیزی نیستن. نباید به این راحتی جا بزنی که!! من خودم روزی از این سایت میرم که پیرجو رو اخراج کرده باشم!
من اینجا میمونم تا وقتی که حال چند نفرو نگرفتم نمیرم
ولی ازم توقع پست دادن نداشته باشین!!!!!!!

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام سلام به خانوما و آقایون لیدیا و جنتلمنا!!

و اما در این تاپیککککککککککککککککککککککککککککککککککککک چه خبر است!!!

به نظرتون 1368/12/26 چه اتفاق مهمی افتاده؟؟

فعلا یه چند دیقه بمونید تو خماری!!

شمارش معکوس!
20
19
18
17
16
..
..
..
10
9
8
7
..
..
3
2
1

BoOmB

تفلده امینه!!

چی صدا کنم تورو...
اخه شمبلیله چو فردا اید فکره فردا کنیم، اوووووووووووووووووووووو کو تا 26 از الان دارین تبریک میگین

حالا چون خاطره حاج امین واسمون عزیز، ما هم تبریکات لازم رو به حاج امین گل تر از گل عرض نموده و امیدواریم سایه تون رو سره موجوی چون سیندی سوتی همیشه باشه، شاید ادم بشه و دس از این قرطی بازیاش ورداره... ولی من که چشم اب نمیخوره
حالا چون جمع خودمونیه و بساطه اسپمم به راهه دس به یه افشاگری دیگه میزنم شاید ملت این جونورو شناختن :
یا ایها الذین امنوا بدانید و اگاه باشید که این سیندی کپک از عمال رژیمه و کارش شناسایی بچه های پاک و ساده دل و میهن پرستی مثه منه که سریعا گزارش بده و یه راست کهریزکو بقیه ش سانسور . . . همین دیروز هفت تیرش رو شقیقه م بود و به بدترین نحو تهدیدم کرد که از ذکر آن عاجزم... گوله این جینگولک بازیاشو نخورین، این عکسایه مستهجنو میزاره تا ببینه کی انتن میده اونوقته که دیگه حسابش با کرام الکاتبینه... اینم یه عکس از همین موجوده انسان نما

سیندی حیا کن باشگاه رو رها کن
سیندی شمبلیله نمیخوایم نمیخوایم

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا؟؟؟پیرجو به این خوبی!!!
من اینجا میمونم تا وقتی که حال چند نفرو نگرفتم نمیرم
ولی ازم توقع پست دادن نداشته باشین!!!!!!!
من که جز اونا که نیستم؟؟؟

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرجو + آرامش + یه اشغال به اسم کامپیوتر-انجی
با پیرجو که موافقم. اصلا باهاش حال نمی کنم. اون کامپیوتر ای ان جی هم که یه آدم معلوم الحاله. میاد تاپیکهایی رو می زنه که من و تو به این حال و روز بیافتیم. پس سعی کن نذاری به هدفش برسه. در مورد آرامش تا اونجایی که من می دونم مدتیه کار زیادی به سایت نداره. و کلا با تالار گفتگوی آزاد کاری نداره. درسته که اسمش اون پایین هست، اما عکس العملی نشون نمیده. ولی خوب فعلا شده آدم بده. چون بهش دسترسی دادن اما اجازه نمیدم کاری بکنه. بخش اخبار هم که دست اون پسره س.

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
با پیرجو که موافقم. اصلا باهاش حال نمی کنم. اون کامپیوتر ای ان جی هم که یه آدم معلوم الحاله. میاد تاپیکهایی رو می زنه که من و تو به این حال و روز بیافتیم. پس سعی کن نذاری به هدفش برسه. در مورد آرامش تا اونجایی که من می دونم مدتیه کار زیادی به سایت نداره. و کلا با تالار گفتگوی آزاد کاری نداره. درسته که اسمش اون پایین هست، اما عکس العملی نشون نمیده. ولی خوب فعلا شده آدم بده. چون بهش دسترسی دادن اما اجازه نمیدم کاری بکنه. بخش اخبار هم که دست اون پسره س.
موافقم
ولی من آخر زهرم رو روی اینا خالی میکنم!!!!!!

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با همون آی دی میاد!!!!!
ای بابااااااااااا... یه جور بگین ما هم بفهمیم.
تا اونجا که عقله ناقصم قد میده سیستم اخراج این فروم به اسم کاربری حساسه نه به IP ، اگه به IP بود میشد از فیلتــر شکن استفاده کرد، حالا چجوری با همون ایدیه میاد؟