امکان نداره مغز کسی این تصاویر رو ببینه و دچار اشتباه نشه ( امتحان کنید )

sasams

عضو جدید
مغز همه ما با دیدن این تصاویر سه بعدی گول میخورد

من عکسها رو تو سایت میذارم ولی برای اینکه بیشتر بهتون حال بده اون فایل پاور پوینت رو که میذارم دانلود کنید

Picture1.jpg

فکر کنم الان دارید فکر میکنید که این دایره ها دارن می چرخند :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

حالا این یکی رو ببینید

31.jpg

اگه دوست دارید بقیشون رو ببینید فایل پایین رو دانلود کنید

............................. راستی داشت یادم می رفت...................

هر کس دید و گول نخورد بنویسه که گول نخورد :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

آخرین ویرایش:

sasams

عضو جدید
این هم کل تصاویر

این هم کل تصاویر

.................... ......:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:.............................

.........دانلود کنید و از گول خوردن خودتون لذت ببرید ..............

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:......................................:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

پیوست ها

• 3D.zip
    485 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sasams

عضو جدید
اگه گول هم خوردید بنویسید ................ اشکالی نداره

............................ ولی باور کنید اون فایل پاور پوینت یه چیز دیگه ست .........................

آخرین ویرایش:

saeid_sr11

عضو جدید
مغز همه ما با دیدن این تصاویر سه بعدی گول میخورد

من عکسها رو تو سایت میذارم ولی برای اینکه بیشتر بهتون حال بده اون فایل پاور پوینت رو که میذارم دانلود کنید

مشاهده پیوست 35694

فکر کنم الان دارید فکر میکنید که این دایره ها دارن می چرخند :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

حالا این یکی رو ببینید

مشاهده پیوست 35696

اگه دوست دارید بقیشون رو ببینید فایل پایین رو دانلود کنید

............................. راستی داشت یادم می رفت...................

هر کس دید و گول نخورد بنویسه که گول نخورد :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

سلام

خیلی ممنون از این تاپیکتون.

میخواستم بگم این موضوع هیچ ربطی به گول خوردن مغز ما نداره . اینها ناشی از خطای دید ماست نه گول خوردن مغز ما!

چشم ما به علت ناتوانی در پوشش کل جزئیات از این قبیل عکسها دچار خطای دید میشه و جزئیاتی که تحت پوشش چشم هستن ثابت دیده
میشون وبقیه جزئیات ( تحت پوشش کامل چشم نیستن) متحرک دیده میشوند.

درنتیجه مغز ما آن داده های ورودی که از چشم ما به مغز ارسال میشود را تصویر سازی(تصور) میکند.

پس نتیجه میگیریم که تو این وسط مغز انسان بی تقصیره.

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی تیچراریه...جون هرکی دوس دارین قبل تاپیک زدن یه سرچی بکنین...

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
با یکم تمرکز میتونی بدون حرکت ببینیشون

من که تونستم