اموزش نرم افزار اتوفرم

moien1234

عضو جدید
سلام
اینجانب نیاز به اموزش نرم افزار اتوفرم و اطلاعاتی در مورد مهندسی معکوس و ابرنقاط می باشم.

aligharbi

عضو جدید
من کتیا رو تدریس میکنم و به اتوفرم هم آشناءیت دارم aligharbi64@yahoo.com

سلام
اینجانب نیاز به اموزش نرم افزار اتوفرم و اطلاعاتی در مورد مهندسی معکوس و ابرنقاط می باشم.

mertot

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز،
من به جزوات آموزش و سیلابس های درسی نرم افزار اتوفرم نیاز دارم ، در صورت امکان هر دوست عزیزی که بتواند کمکی کند پیشاپیش تشکر نموده و خود نیز در زمینه
آموزش ماژول های نرم افزار کتیا و مخصوصا طراحی قالب فلزی و پلاستیک با این نرم افزار را اعلام آمادگی می نمایم آدرس الکترونیکی اینجانب : m.taheri2012@yahoo.com

oshikshiko

عضو جدید
با سلام
من این مجموعه رو برای برای آموزش اتو فورم پیشنهاد می کنم. به گفته خودشون تنها مجموعه آموزشی فارسی در این زمینه هست.

http://goo.gl/cQUS3r

از دوستان کسی هست کتاب فارسی یا جزوه ای داشته باشه؟

dadlikar

عضو جدید
با سلام
من با هيچ کدوم اين نرم افزارها آشنايي ندارم، ولي مي‌خواستم بدونم اگه کتيا ياد بگيرم، کار اتوفرم رو هم مي‌تونم با کتيا انجام بدم يا نه. کارم قالبسازي است و الان با ساليدورک کار مي‌کنم، مي‌خوام با يه نرم افزار کار کنم که بشه يه مقدار تحليل هم باهاش انجام داد. ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

amirfaraz

عضو جدید
نه دوست عزيز تا انجايي كه من با اين نرم افزار آشنايي دارم كتيا چنين امكاني را ندارد.من كارم مستقيما با قالب نيست ولي در محل كارم ان بخشي كه كه كار قالب انجام ميداند .از كتيا به عنوان نرم افزار كد استفاده مي كردند. نه حتي CAM

پيشنهاد مي كنم زياد به تحليل اين نرم افزار اعتماد نكنيد. شايد به دليل عدم كنترل دقيق روي ورودي هاي اين نرم افزار من شاهد نتايج فاجعه بار تكيه بر اين روش در ايران خودرو بوده ام. با انكه افراد دخيل كم سواد نبودند.

آخرین ویرایش: