امنیت یعنی چی؟؟؟

امنیت یعنی چی؟؟؟

• بله

رای: 6 26.1%
  • خیر

رای: 17 73.9%

• مجموع رای دهندگان
    23

hamid1661363

کاربر فعال
سلام ممنون از اینکه در نظر سنجی شرکت کردید یا می کنید
سوال من اینه که ما تو ایران امنیت داریم یا نه؟؟
اصلا امنیت چه تعریفی داره؟؟

zhilamo

عضو جدید
من در نظر سنجی شرکت نکردم دلیلم بماند...

ولی امنیت اینه که آدم بتونه راحت حرف بزنه... خیابون بره و با خانم یا نامزد یا.... به گردش بره بی آنکه بترسه کسی مزاحمش بشه...
امنیت یعنی اینکه یه خانم که دیر از سر کار یا کلاس برمیگرده 1000ماشین شخصی براش تاکسی نشه که خانم رو برسونن..
امنیت یعنی اینکه وقتی صبح میری سر کار بدونی فردا هم همین کارخانه مشغول هستی و هر وقت رئیس کارخونه صدات کرد نترسی از اینکه رفتنی شدی....
امنیت یعنی زمانی که آدم پلیسی رو می بینه خوشحال بشه نه اینکه تو صورت بخنده و زیر لب ..........
امنیت به مجموع این نوشته ها گفته میشه...

یعنی امنیت سیاسی ( دموکراسی یا آزادی قلم ) + امنیت اجتماعی + امنیت شغلی

hamid1661363

کاربر فعال

ولی امنیت اینه که آدم بتونه راحت حرف بزنه... خیابون بره و با خانم یا نامزد یا.... به گردش بره بی آنکه بترسه کسی مزاحمش بشه...
امنیت یعنی اینکه یه خانم که دیر از سر کار یا کلاس برمیگرده 1000ماشین شخصی براش تاکسی نشه که خانم رو برسونن..
امنیت یعنی اینکه وقتی صبح میری سر کار بدونی فردا هم همین کارخانه مشغول هستی و هر وقت رئیس کارخونه صدات کرد نترسی از اینکه رفتنی شدی....
امنیت یعنی زمانی که آدم پلیسی رو می بینه خوشحال بشه نه اینکه تو صورت بخنده و زیر لب ..........

بالاخره نگفتی تو ایران امنیت داریم یا نه؟

zhilamo

عضو جدید
بالاخره نگفتی تو ایران امنیت داریم یا نه؟

با این وجود فکر می کنی داریم؟
از پلیس بی دلیل نمی ترسی؟ میگی الانه که از قیافه ام یا نژادم یا قومیتم خوشش نیاد و گیر بده...
می تونی راحت حرف بزنی؟
یه خانم بیرون که میره 1000 ماشین نگه نمی داره؟
کار هم که الحمد و الله ..........

امنیت روانی هم یادم رفت عزیزم

farzan001

عضو جدید
امنیت یعنی این که اگه جایی اعتراضی داری بتونی راحت حرفت رو بزنی!
امنیت یعنی این که هر انتقادی به جدال و جنگ کشیده نشه!
امنیت یعنی این که بتونی راحت زندگی کنی!
امنیت یعنی این که از اول ماه به فکر 500 هزار تومن کرایه خونه آخر ماه نباشی!
امنیت یعنی این که وقتی درست تموم شد خیالت راحت باشه که یه جایی می تونی مشغول به کار بشی!
امنیت یعنی این که 2 سال از زندگیتو تو سربازی بیخودی تلف نکنی و دست از پا دراز تز برگردی!
امنیت یعنی این که وقتی کسی رو دوست داری بتونی بی دغدغه واسه چند ساعت باهاش ملاقات داشته باشی!
امنیت یعنی این که رسانه ها دروغ تحویلت ندن!
خودت بگو کدومشو تو ایران داری؟

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینایی که شما گفتی امنیت نیست دوست عزیز...اینایی که گفتی بیشتر به فرهنگ خود آدمها و انصاف و مروتشون ربط داره...
اینکه شما یه پلیسی رو میبینی و نمی خندی هم جزو امنیت نمیشه این یه احساس شخصیه که به خودت مربوطه ...مثلا من یه همچین احساسی ندارم ..:gol:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم دیگه دوستان به این موضوع بی طرفانه نگاه کنن ...
امنیت رو هر کس برای خودش یه جور تعریف میکنه ولی از نظر من امنیت داشتن احساس آرامش کردن یعنی نترسیدن
امنیت یعنی اینکه وقتی در مقابل مخالفت و طرفدارانش خیلی منطقی به انتقاد کردن ازش پرداختی نگیرین کتکت بزنن و آقای مدعی قانون هم تماشات کنه ...
امنیت یعنی وقتی که بدونی بسیجی بودنت برات مشکلی ایجاد نمیکنه و با لگد نمی افتن به جونت ...
امنیت یعنی اینکه نگران این نباشی که الان بعد از انتخاباته و بهتره بیروون نری تا یه وقت چادرت رو از سرت بکشن و کتکت بزنن
امنیت یعنی اینکه نگران این نباشی که ریش داشنت باعث مرگت بشه و بتونی راهت بری تو خیابون ...

امنیت یعنی اینکه بدونی همه اینایی که هموطنات رو زدن یا امنیتشون ر از بین بردن حتما مجازات هم میشن..
بله کشور ما امنیت داره ..امنیت نوع اول امنیت مرزهاست ...همه تون میدونید که داخل تمام کشورهای همسایه ما نظامیان آمریکائی پایگاه دارن ...از ترکیه بگیر تا افغانستان حتی به راحتی میتونن تو خلیج فارس هم حضور پیدا کنن ...ولی با این حال کشور ما امینت داره و اجازه نداره تا آمریکائیها به خاکمون تعرض کنن ...
امنیت دوم امنیت داخلیه ...که در زمان آقای خاتمی وجود نداشت ...ولی در دولت نهم و دهم به وجود اومد و الان داره بیشتر و بیشتر میشه ...دلیلش هم وجود رئیس قه قضاییه ست که فردی کاملا جدیه و مدام شاهد دستگیری اشرار و ...هستیم ...
مثلا زمان آقای خاتمی ...که بعدها تو تلویزیون نشون هم داد ...قاچاقچی میگفت ما رو زمستون دستگیر میکنن پول میدیم بهار آزاد میشیم میریم قاچاق میکنیم دوباره زمستون دستگیرمون میکنن ...فقط زمستونا میریم اونجا بهار که هوا گرم شد میاییم بیرون ...
واقعا باعث تاسفه که یه همچین اتفاقاتی می افتاده ...

farzan001

عضو جدید
اگه بخوای امنیت رو تو ایران ترجمه کنی
واسه یه پسر:
9 سال تو مدرسه درس می خونه میشه 18 سالش
تازه یه بسواد محسوب میشه
یه ضرب دانشگاه قبول میشه 4 سال درس می خونه میشه 22 سالش
میاد بیرون با مدرکش بهش می گن کارت پایان خدمت داری؟ خوب نه
میره دفترچه پر می کنه 6 ماه بعد جوابش میاد
بعد میره خدمت 2سال خوش می گذرونه هرچی خونده بوده یادش رفته حالا می خواد بیاد بازار کار شده 25 سالش
آقا تازه صفره صفره. نیاز به ازدواجم داره که به راه خلاف شرع کشیده نشه؟
حالا چیکار کنه ؟
با یکی 2 سال کار که نمی تونه هم عروسی بگیره هم پول پیش خونه هم لوازم مورد نیاز همسرش
یا میره زیر غرض یا آخر عمر باید هر ماه قسط بده کرایه خونه بده بدبخت بشه یا به راه خلاف کشیده میشه
با به راه خلاف کشیده شدن همین جووناست که امنیت جامعه میره زیر سوال!

farzan001

عضو جدید
نا امنی فقط بمب و خمپاره نیست این که فرهنگ این که شخصیتت بره زیر سوال اینم نا امنیه!
حتما نباید موشک تو سرت خورد کنن که احساس نا امنی کنی پس تو 8 سال جنگ ایران اصلا جای امنی نبود و همه باید ترکش می کردن دیگه؟
این جزء ذات آدماست که دنبال آرامش و امنیتن؟
این که مادر بترسه بچش میره بیرون 1000 تا بلا سرش بیاد این خودش نا امنیه

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار بین کتابهای پدرم یه کتاب به اسم ایجاد امنیت ..یه چیزی تو این مایه ها دیدم ازش قرض گرفتم ...نوویسنده اش یه امریکائی بود و تو مقدمه کتابش نوشته بود این نوشته رو برای شهروندان نوشتم و...
مثلا نوشه بود سعی کنید بیرون رفتنی النگو و طلا به دست نداشته باشید تا تو خیابون از دستتون درش نیارن و بعد بکشنتون ...یا نوشته بود حتما با خودتون سلاح یا چاقو حمل کنید تا از خودتون محافظت کنید ... اگه یه ماشین افتاد دنبالتون فلان کارو بکنید ...آهان نوشته بود اگه یهو تو خیابون با یه تروریست روبرو شدید فلان کار رو بکنید
جالبه همش برای شهروندان معمولی آمریکائی بود ...آدم حظ میکنه از این همه امنیت

farzan001

عضو جدید
امیدوارم دیگه دوستان به این موضوع بی طرفانه نگاه کنن ...
امنیت رو هر کس برای خودش یه جور تعریف میکنه ولی از نظر من امنیت داشتن احساس آرامش کردن یعنی نترسیدن
1- امنیت یعنی اینکه وقتی در مقابل مخالفت و طرفدارانش خیلی منطقی به انتقاد کردن ازش پرداختی نگیرین کتکت بزنن و آقای مدعی قانون هم تماشات کنه ...
2- امنیت یعنی وقتی که بدونی بسیجی بودنت برات مشکلی ایجاد نمیکنه و با لگد نمی افتن به جونت ...
3- امنیت یعنی اینکه نگران این نباشی که الان بعد از انتخاباته و بهتره بیروون نری تا یه وقت چادرت رو از سرت بکشن و کتکت بزنن
4- امنیت یعنی اینکه نگران این نباشی که ریش داشنت باعث مرگت بشه و بتونی راهت بری تو خیابون ...
5- امنیت یعنی اینکه بدونی همه اینایی که هموطنات رو زدن یا امنیتشون ر از بین بردن حتما مجازات هم میشن..
بله کشور ما امنیت داره ..امنیت نوع اول امنیت مرزهاست ...همه تون میدونید که داخل تمام کشورهای همسایه ما نظامیان آمریکائی پایگاه دارن ...از ترکیه بگیر تا افغانستان حتی به راحتی میتونن تو خلیج فارس هم حضور پیدا کنن ...ولی با این حال کشور ما امینت داره و اجازه نداره تا آمریکائیها به خاکمون تعرض کنن ...
امنیت دوم امنیت داخلیه ...که در زمان آقای خاتمی وجود نداشت ...ولی در دولت نهم و دهم به وجود اومد و الان داره بیشتر و بیشتر میشه ...دلیلش هم وجود رئیس قه قضاییه ست که فردی کاملا جدیه و مدام شاهد دستگیری اشرار و ...هستیم ...
مثلا زمان آقای خاتمی ...که بعدها تو تلویزیون نشون هم داد ...قاچاقچی میگفت ما رو زمستون دستگیر میکنن پول میدیم بهار آزاد میشیم میریم قاچاق میکنیم دوباره زمستون دستگیرمون میکنن ...فقط زمستونا میریم اونجا بهار که هوا گرم شد میاییم بیرون ...
واقعا باعث تاسفه که یه همچین اتفاقاتی می افتاده ...

بذارید جواب امنیت شما رو با بی امنیتی بدم خط به خط
1- واقعا یه همچین امنیتی داریم؟ فقط کافیه مخالف نظر آقایون مدعی قانون نظر بدی کتک که هیچی یه جایی میبرنت که دیگه پیدات نشه
2- و اگه کارت بسیج توی جیبت نباشه واست دچار مشکل بشه، به دید یه آدم بی دین و ایمون بهت نگا کنن؟
3- ولی باید از این بترسی که اگه یه نماد از طرفی که تو انتخابات برنده نشده داشته باشی (مثلا دستبند سبز) مثل بید بلرزی که الان کسی کاری به کارت داشته باشه و دارن؟مگه نمیگن هرکسی آزاده تا افکار و نظرات خودش رو داشته باشه؟
4- و ریش نداشتنت باعث دردسرت بشه و هرکسی به خودش اجازه بده که بهت گیر بده
5- ولی هیچ کس مجازات نمیشه ! معیار عدالتشون معلوم نیست بر چه اساسیه؟این عدل علی نیست!
6- در رابطه با امنیت مرزی باهات تا کمی موافقم ولی نمیدونم این امنیت مرزی چرا اجازه میده مهاجرای غیر قانون بیان داخل کشور چرا از راه همین مرزا کلی قاچاق وارد کشور میشه؟
7- برای بحث قاچاقچیا هم باید بگم این فقط تبلیغاته که شما داری انجام میدی. الان هم همین وضع پایداره بنده خودم شخصا خیلی از این مدل آدما رو میشناسم!
پس خوش به حاله امنیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول ندارم ...اگه این امنیت باشه تمام دنیا رو بی امنیتی ورداشته دیگه ...این روال همه کشورهاست ...تازه تو کشورای دیگه دخترام سربازی میرن ...
به فرهنگ هم ربط داره ...تو آمریکا مرده با دکتری چون کار پیدا نمیشه پا میشه میره تست سرایداری میده ...کی تو ایران یه همچین کاری میکنه ؟؟؟
تا طرف پاش رو میذاره تو دانشگاه ...تموم شد آقا یا خانم شد مهندس یا دکتر ...انتظار داره از همون اول ببرنش پشت میز بشینه ...حالا من نمیگم بره سرایدار بشه ها ...ولی بلاخره باید از یه جایی شروع کنه ...

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بذارید جواب امنیت شما رو با بی امنیتی بدم خط به خط
1- واقعا یه همچین امنیتی داریم؟ فقط کافیه مخالف نظر آقایون مدعی قانون نظر بدی کتک که هیچی یه جایی میبرنت که دیگه پیدات نشه
2- و اگه کارت بسیج توی جیبت نباشه واست دچار مشکل بشه، به دید یه آدم بی دین و ایمون بهت نگا کنن؟
3- ولی باید از این بترسی که اگه یه نماد از طرفی که تو انتخابات برنده نشده داشته باشی (مثلا دستبند سبز) مثل بید بلرزی که الان کسی کاری به کارت داشته باشه و دارن؟مگه نمیگن هرکسی آزاده تا افکار و نظرات خودش رو داشته باشه؟
4- و ریش نداشتنت باعث دردسرت بشه و هرکسی به خودش اجازه بده که بهت گیر بده
5- ولی هیچ کس مجازات نمیشه ! معیار عدالتشون معلوم نیست بر چه اساسیه؟این عدل علی نیست!
6- در رابطه با امنیت مرزی باهات تا کمی موافقم ولی نمیدونم این امنیت مرزی چرا اجازه میده مهاجرای غیر قانون بیان داخل کشور چرا از راه همین مرزا کلی قاچاق وارد کشور میشه؟
7- برای بحث قاچاقچیا هم باید بگم این فقط تبلیغاته که شما داری انجام میدی. الان هم همین وضع پایداره بنده خودم شخصا خیلی از این مدل آدما رو میشناسم!
پس خوش به حاله امنیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سپاس . تشکراتم تموم شده . در مجموع سخنان بجا و شایسته ای گفتید

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
امنیت یعنی اینکه وقتی ساعن 8:10 شب کلاس زبانت تموم میشه میای میبینی اتوباسای شرکت واحد سرویس آخرو جیم زدن مجبور نباشی تا خود خونه هی صلوات بفرستی و نذر و نیاز کنی که سالم برسی خونه.

farzan001

عضو جدید
سپاس . تشکراتم تموم شده . در مجموع سخنان بجا و شایسته ای گفتید

متشکرم
من نه مثل دوستمون طرفدار کسی ام نه از کسی تبلیغ میکنم نه از کسی دفاع فقط چیزایی رو که میبینم دارم میگم.این عزیزمون یا تو جامعه نیستن یا از این که بسیجی هستن و به همین افتخار می کنن چیزای دیگه رو تو جامعه نمیبینن!
من که تشکراتم تموم نشده متشکرم

farzan001

عضو جدید
قبول ندارم ...اگه این امنیت باشه تمام دنیا رو بی امنیتی ورداشته دیگه ...این روال همه کشورهاست ...تازه تو کشورای دیگه دخترام سربازی میرن ...
به فرهنگ هم ربط داره ...تو آمریکا مرده با دکتری چون کار پیدا نمیشه پا میشه میره تست سرایداری میده ...کی تو ایران یه همچین کاری میکنه ؟؟؟
تا طرف پاش رو میذاره تو دانشگاه ...تموم شد آقا یا خانم شد مهندس یا دکتر ...انتظار داره از همون اول ببرنش پشت میز بشینه ...حالا من نمیگم بره سرایدار بشه ها ...ولی بلاخره باید از یه جایی شروع کنه ...
طرف تو امریکا با دکتری میره سرایداری بعد میاد دانشجو های دکتری مارو رو هوا میزنه؟ شما چند سال امریکا بودی؟
خیلی از کشورا هم سربازی به اجبار نیست و هرکی دوست داره میره سربازی!
در ضمن شما چرا هی میگی امریکا امریکا ما داریم از خودمون حرف میزنیم با امریکا چیکار داریم؟
یاد گرفتیم هرجا نمیتونیم چیزی رو جواب بدیم به امریکا میچسبونیم!
بابا امریکا رو ول کنین.از خودمون بگید!!!!!!!!!!

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار بین کتابهای پدرم یه کتاب به اسم ایجاد امنیت ..یه چیزی تو این مایه ها دیدم ازش قرض گرفتم ...نوویسنده اش یه امریکائی بود و تو مقدمه کتابش نوشته بود این نوشته رو برای شهروندان نوشتم و...
مثلا نوشه بود سعی کنید بیرون رفتنی النگو و طلا به دست نداشته باشید تا تو خیابون از دستتون درش نیارن و بعد بکشنتون ...یا نوشته بود حتما با خودتون سلاح یا چاقو حمل کنید تا از خودتون محافظت کنید ... اگه یه ماشین افتاد دنبالتون فلان کارو بکنید ...آهان نوشته بود اگه یهو تو خیابون با یه تروریست روبرو شدید فلان کار رو بکنید
جالبه همش برای شهروندان معمولی آمریکائی بود ...آدم حظ میکنه از این همه امنیت

میگم شما که مطلعین از اوضاغ آمریکا میدونین پس چرا با وجود اینهمه بدی و ناامنی و بیکاری و....اینقد تقاضا واسه رفتن به این کشور از همه مردم دنیا زیاده؟؟
به نظرم تا وقتی یکی مثل مایکل مور داره تو آمریکا راحت زندگی میکنه و صدها نفر مثل جعفر پناهی تو کشور ما ممنوع الکار میشن بهتره ما درباره اونجا صحبت نکنیم و شرایط خودمونو تحلیل کنیم !

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم شما که مطلعین از اوضاغ آمریکا میدونین پس چرا با وجود اینهمه بدی و ناامنی و بیکاری و....اینقد تقاضا واسه رفتن به این کشور از همه مردم دنیا زیاده؟؟
به نظرم تا وقتی یکی مثل مایکل مور داره تو آمریکا راحت زندگی میکنه و صدها نفر مثل جعفر پناهی تو کشور ما ممنوع الکار میشن بهتره ما درباره اونجا صحبت نکنیم و شرایط خودمونو تحلیل کنیم !
سمیه به نظرت چرا من نمیتونم هیچ وقت از پستای تو تشکر نکنم؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا هم امنیت نداریم
از ترس عده ای من میترسم حرفهای دلم رو بزنم یا اطلاعات بیشتری از خودم به کسی که دوست دارم بدم
خودت حسابشو بکن ببین چقدر ایران امنه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا هم امنیت نداریم
از ترس عده ای من میترسم حرفهای دلم رو بزنم یا اطلاعات بیشتری از خودم به کسی که دوست دارم بدم
خودت حسابشو بکن ببین چقدر ایران امنه

حالا بیا وسط دعوا نرخ تعیین کن !!!!!!!!!! خامد خان اینی که گفتی یعنی چی ؟؟؟؟؟؟ من دارم از فضولی می میرم بفهمم کسب که دوست داری کیه ؟؟؟ اونم دوست داره ؟؟؟؟ و 1000 تا سوال دیگه فقط خود ت میدونی خیلی رکم و صاف تو چشم طرف نگاه میکنم و حرفم میزنم .

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

ما ها که زنیم بهتر میدونیم و رو در واسی هم با هم نداریم. چه روز باشه و چه شب احساس امنیت تو جامعه نداریم. بدون ماشین باشیم باید یک وسیله دفاعی با خودمون داشته باشیم . اگه هوا کمی تاریک باشه تا به خونه برسیم باید هزار بار قلبمون بلرزه . ماشین داشته باشیم باید تو ماشین مون وسیله دفاعی داشته باشیم . میریم مانتو بخریم باید حتما چند نفری بریم . سوار ازانس میخواهیم بشیم اول باید شماره شو برداریم . ...........کلا همیشه باید یک مرد در کنار ما باشه تا احساس امنیت کنیم ؟؟؟؟؟؟

اونوقت میرسیم خونه تلویزیون رو روشن می کنیم می بینیم داره از نبود امنیت در امریکا حرف میزنه . بابا تو اگه بیل زنی باعچه خودتو بیل بزن . اون امریکاییه خودش باغبونی بلده

AVINA

عضو جدید
ما ها که زنیم بهتر میدونیم و رو در واسی هم با هم نداریم. چه روز باشه و چه شب احساس امنیت تو جامعه نداریم. بدون ماشین باشیم باید یک وسیله دفاعی با خودمون داشته باشیم . اگه هوا کمی تاریک باشه تا به خونه برسیم باید هزار بار قلبمون بلرزه . ماشین داشته باشیم باید تو ماشین مون وسیله دفاعی داشته باشیم . میریم مانتو بخریم باید حتما چند نفری بریم . سوار ازانس میخواهیم بشیم اول باید شماره شو برداریم . ...........کلا همیشه باید یک مرد در کنار ما باشه تا احساس امنیت کنیم ؟؟؟؟؟؟

اونوقت میرسیم خونه تلویزیون رو روشن می کنیم می بینیم داره از نبود امنیت در امریکا حرف میزنه . بابا تو اگه بیل زنی باعچه خودتو بیل بزن . اون امریکاییه خودش باغبونی بلده
سلام
آره
زدی به هدف
چن وقت پیش یه موتوری میخواست کیفمو بدزده
نمیدونی چطور دستمو میکشید....تمام لباسام پاره پوره شد
تازه با آبجیم بودم
منم فقط تونستم جیق بزنم
نمیدونم چی شد که ترسید و در رفت

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آره
زدی به هدف
چن وقت پیش یه موتوری میخواست کیفمو بدزده
نمیدونی چطور دستمو میکشید....تمام لباسام پاره پوره شد
تازه با آبجیم بودم
منم فقط تونستم جیق بزنم
نمیدونم چی شد که ترسید و در رفت

اینه که بیایم صورت مساله رو پاک کنیم چاره کار نیست . باید بپذیریم جامعه امنیت نداره تا بتونیم براش چاره جویی کنیم . با نه نه کردن و انکار به هیچ جا نمیرسیم

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینایی که شما گفتی امنیت نیست دوست عزیز...اینایی که گفتی بیشتر به فرهنگ خود آدمها و انصاف و مروتشون ربط داره...
اینکه شما یه پلیسی رو میبینی و نمی خندی هم جزو امنیت نمیشه این یه احساس شخصیه که به خودت مربوطه ...مثلا من یه همچین احساسی ندارم ..:gol:

دوست عزیز اتفاقا تمام اینهایی که گفتن امنیته اسمش
امنیت اجتماعی ، امنیت سیاسی ، امنیت مالی ، امنیت شغلی .........
هیچکدوم شخصی نیست
من شما رو نمیدونم ولی اکثر افراد جامعه هیچگونه احساس امنیتی ندارند
یکی از دوستان به جا از جعفر پناهی مثال زد
همه جای دنیا مجازاتشون تبعیده
تو ایران ممنوع الخروج میکنند
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز اتفاقا تمام اینهایی که گفتن امنیته اسمش
امنیت اجتماعی ، امنیت سیاسی ، امنیت مالی ، امنیت شغلی .........
هیچکدوم شخصی نیست
من شما رو نمیدونم ولی اکثر افراد جامعه هیچگونه احساس امنیتی ندارند
یکی از دوستان به جا از جعفر پناهی مثال زد
همه جای دنیا مجازاتشون تبعیده
تو ایران ممنوع الخروج میکنند
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

منظورت اینه که ازدها ها هم احساس امنیت ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وا اسفا

zhilamo

عضو جدید
من میگم امنیت تو باشگاه چیه؟
ما اینجا از دست رز سیاه و خیبر و حاجی و امثال اینها امنیت روانی هم نداریم....