امنیت در شبکه های ad-hoc

sprightly

عضو جدید
سلام به همگی.سال نو مبارک.موضوع پروژه پایانی من "امنیت شبکه های ادهاک و ارائه یک الگوریتم امن" هست.هر چی سرچ میکنم چیز به درد بخوری گیرم نمیاد.از دوستانی که مقاله ای یا مطلبی(ترجیحا فارسی) در این زمینه سراغ دارن خواهش میکنم به ایمیلم بفرستین و یا لینکشو اینجا بذارید،ایشالا که صوابشو هم تو این دنیا و هم آخرت ببینید...;):gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sprightly

عضو جدید
پروژه پایانی کارشناسی

پروژه پایانی کارشناسی

سلام.من پروژه پایانی خودم رو واسه دوستان میذارم اینجا!امیدوارم به درد هر کس که میخواد پروژه در زمینه امنیت Ad Hoc انجام بده بخوره.:D
دانلود پروژه

basiri110

عضو جدید
لینک دانلود پاک شده لطفا دوباره بزارید.من احتیاج به پروژتون دارم لطفا سریع لینک رو درست کنید

آخرین ویرایش:

narges mirzaee

عضو جدید
سلام .شما هنوز نتونستید به اون لینک دانلود در مورد امنیت در شبکه های ادهاک دسترسی پیدا کنید لطف کنید اگه مطلبی پیدا کردید تو سایت بزارید چون منم نیاز دارم.ممنون

maghale request

عضو جدید
سلام
می خواستم بدونم بازار کار دانشجویانی که بر روی امنیت در شبکه های حسگر کار می کنند چگونه است؟ آخه هر کی رو می بینه اکثرا روی امنیت شبکه حسگر کار می کنه

Dark Seeker

عضو جدید
سلام
می خواستم بدونم بازار کار دانشجویانی که بر روی امنیت در شبکه های حسگر کار می کنند چگونه است؟ آخه هر کی رو می بینه اکثرا روی امنیت شبکه حسگر کار می کنه

سلام
از این جهت خیلی از افراد تمایل به این سمت پیدا کردند که اولا کا نو و جدیدی هست و جای پیشرفت زیادی داره .
و از جهت بازار کار فکر میکنم خوبه البته اگر خلاقیت و تلاش داشته باشی زمینه شغلی خوبی هست.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
پایان نامه : شبکه های ادهاک ad-hoc

پایان نامه : شبکه های ادهاک ad-hoc

عنوان پایان نامه : شبکه های ادهاک ad-hoc
قالب بندی : PDF

شرح مختصر : اصطلاح Ad hoc که از زبان لاتین گرفته شده است به‌معنای “برای کاربرد اختصاصی” است.این عبارت عموما در مورد راه ‌حلی استفاده می‌شود که برای حل یک مشکل خاص یا انجام وظیفه‌ای ویژه طراحی شده باشد و قابل تعمیم به‌صورت یک راه‌حل عمومی نباشد و امکان تطبیق دادن آن با مسایل دیگر وجود نداشته باشد. یک شبکه ادهاک، اتصالی است که تنها به‌مدت یک جلسه برقرار می‌شود و نیاز به ایستگاه پایه ندارد. در عوض، هر دستگاه متصل به شبکه، دیگر دستگاه‌های واقع در یک محدوده خاص را پیدا می‌کند و این دستگاه‌ها یک شبکه بین خود ایجاد می‌کنند. از سوی دیگر دستگاه‌ها با ارسال پیام، گره‌های هدف را در خارج از محدوده تعریف شده جستجو می‌کنند. امکان برقراری ارتباط بین چندین گره مختلف وجود دارد. به این ترتیب، شبکه‌های ادهاک گوناگون به‌یکدیگر متصل می‌شوند. سپس پروتکل‌های مسیریابی، اتصالات پایداری را بین این گره‌ها ایجاد می‌کنند، حتی اگر گره‌ها متحرک باشند. از جمله کاربران شبکه‌های ادهاک می‌توان به پلی‌استیشن سونی اشاره کرد که از اتصالات ادهاک برای ایجاد شبکه بی‌سیم بین چند بازیکن (که همگی در یک بازی شرکت می‌کنند) اشاره کرد. پس از پایان بازی، اتصال بی‌سیم بین کاربران قطع می‌شود.

کلمات کلیدی : معرفی شبکه ادهاک، انواع شبکه ادهاک، ادهاک بیسیم، مزایای شبکه ادهاک، معایب شبکه ادهاک، شعف امنیتی شبکه های حسگر بیسیم، امنیت شبکه های وایرلس، مسیریابی در شبکه ادهاک، الگوریتم های مسیریابییی بببیسیم، مسیریابی سلسله مراتبی، مسیریابی مسطح، مسیریابی پیشگیرانه، مسیریابی واکنش دار،

پیوست ها

• payannameh-ad-hoc-[www.prozhe.com].zip
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 0