امضای تومار بچه های باشگاه در پی اهانت به قرآن...

امضای تومار بچه های باشگاه در پی اهانت به قرآن...

• مرگ بر آمریکا

رای: 67 95.7%
  • الموت لإمریکا

رای: 3 4.3%

• مجموع رای دهندگان
    70

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
با طومار نوشتن که مشکلی حل نمیشه...

مرگ بر هاتکان به قرآن
مرگ بر القاعده
مرگ بر تروریست
مرگ بر طالبان
مرگ بر هر کی که بی خود و بی جهت آرزوی مرگ هر کی رو میکنه...

nena_129

عضو جدید
راستی با این تومار!! چیکار میخواین بکنین!!؟
میخواین هروقت تعداد امضاهای مرگ بر آمریکا به حدنصاب رسید بدینش به سازمان ملل تا آمریکارو از لیست کشورها خط بزنه!!؟
نه ،شاید از نظر شما به هیچ دردی نخوره اما لااقل دست رودست نمیزاریم که یه مشت آدم بیخود مثله شما بخوان به اعتقاداتمون توهین کنن و مارو مسخره و مضحکه.
ممنون میشم تشریفتونو ببرین یه تایپیکی که با روحیتون بخونه. فکرکنم mr.fares امروزم یه چندتا تایپیک درحد سبیقه شما زده باشن.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم فقط دنبال بهانه این تا بیاین به امریکا بدو بیرا بگین... امریکا که این کارو محکوم کرد چرا نمبخاین واقع بین یاشین؟؟؟:mad::mad:
ولشون کن ! دیگه خیلی بحث شد حرکت قرآن سوزی حرکت بدی بود ولی دولت آمریکا که محکوم کرده ... مرگ بر فلان و بیسال هم دوره اش دیگه تمومه! اینجا هم فک کنم فقط می خوان خودی ها ( از اون خودی های ...)رو بشمرن چون گزینه ی دیگه ای نداره!!:w12:

titanium833

عضو جدید
به امریکا چه ربطی داره !؟
اون اوبامای ترسو که مخالفت خودش رو اعلام کرد !
حالا این رو بیخیال ، به اسرائیل چه ربطی داره :surprised:

من به عنوان یک ایرانی با فرهنگ ، اهل فحاشی به ملتهای دیگه نیستم
فقط امیدوارم خدا همه ی تندرو ها رو در هر کشوری که هستند به راه راست هدایت کنه
امیدوارم این اقدام احمقانه ی چند شهروند امریکایی دوباره باعث تحریک تروریست ها نشه
آمین

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون ملیت اون احمق آمریکایی بوده پس به آمریکا مربوطه.
مشت نمونه خروار است

فکر نمی کنید کار شما با اونا هیچ فرقی نمی کنه ...خوب پس اونا هم بگن چون طالبان و القاعده میگن مسلمانن پس همه مسلمونا تروریست هستن...

اون امام جماعتی که می خواد کنارهای برج های دوقلو مسجد بسازه آمریکایی نیست!!!!!!!

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من احساس میکنم قطره ها از این کار ذوق زده شدند و دارند 10 تا 10 تا تاپیک باز میکنند.
این اتفاق که توسط چند انسان احمق بیشعور انجام شده داره باعث سواستفاده قطره ها میشه.
یعنی مثلا دارند به احساس خودشون احساسات ضد امریکایی را بوجود میارند.
چه چیزی از این بهتر که 4 تا امریکایی قران را اتیش بزنند تا مردم را در برابر امریکا تحریک کرد.
همون کاری که القائده انجام میده.
میدونیم که همه در امریکا و در جهان این حرکت را محکوم کردند و همه حرف های رئیس جمهور امریکا را شنیدید که از دوستی بین 2 مذهب گفت و علنا گفت که 11 سپتامبر کار مسلمانان نبوده بلکه کار القائده بوده
کاری که القائده و گروههای تروریستی انجام میدهند در حال حاظر یارگیری افراد هست در جامعه .چون میتونند از احساسات مردم در حال حاظر استفاده کنند.
میبینیم که همین کار را دارند قطره ها و خبرگزاری فارس انجام میدهند.
من به عنوان یک بی دین به شما توصیه میکنم که اتیش زدن قران چون توسط 4 تا امریکایی انجام شده خوشحال نباشید و ذوق زده نباشید

2Khtar-taje-sar

عضو جدید
ولشون کن ! دیگه خیلی بحث شد حرکت قرآن سوزی حرکت بدی بود ولی دولت آمریکا که محکوم کرده ... مرگ بر فلان و بیسال هم دوره اش دیگه تمومه! اینجا هم فک کنم فقط می خوان خودی ها ( از اون خودی های ...)رو بشمرن چون گزینه ی دیگه ای نداره!!:w12:
نظر سنجیم نظر سنجی قدیماااااااااا....آدم حق انتخاب داشت

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ بر امريكا يعني چي؟ امريكا يه كشور كه جون نداره بميره
اگه منظورتون مردمشه كه بچه ها بيگناه چه گناهي كردن

كسي كه اهانت كرده بايد مجازات شه نه همه:razz: شما اگه موست خراب شه كل سيستمو با هم ميندازي دور يا فقط ميري موستو ميريزي دور:razz:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ بر امريكا يعني چي؟ امريكا يه كشور كه جون نداره بميره
اگه منظورتون مردمشه كه بچه ها بيگناه چه گناهي كردن

كسي كه اهانت كرده بايد مجازات شه نه همه:razz: شما اگه موست خراب شه كل سيستمو با هم ميندازي دور يا فقط ميري موستو ميريزي دور:razz:

:gol::gol::gol::gol:

gagas

عضو جدید
فکر نمی کنید کار شما با اونا هیچ فرقی نمی کنه ...خوب پس اونا هم بگن چون طالبان و القاعده میگن مسلمانن پس همه مسلمونا تروریست هستن...

اون امام جماعتی که می خواد کنارهای برج های دوقلو مسجد بسازه آمریکایی نیست!!!!!!!
منظور من از مشت اون فرد احمق و خروار دولت آمریکا بوده!
بعدش هم این موضوع بر می گرده به اون مثل که میگه با دست پس می زنه با پا پیش میکشه! مطمئن باشید که مسئولان آمریکا نه تنها از این اقدام نا راضی نیستن بلکه یه جورایی ته دلشون ذوق هم کرده اند. اینا همش سیاه بازی بوده که بگن ما که مخالف این موضوع بودیم و افکار عمومی رو مخدوش کنند. توصیه می کنم یه کم هم که شده راجع به این سیاست گذاریا عمییییییییق فکر کنید!:razz::razz:

چراغ علی 06

عضو جدید
چون ملیت اون احمق آمریکایی بوده پس به آمریکا مربوطه.
مشت نمونه خروار است
بلی
شما درست میفرمایید
مشتی نمونه خروار

مانند این انسان که ملیتی ایرانی داشت و مسلمون بود....اسم گروهش هم جند الله بود

مشتی نمونه خروار....
نمونه ی وحشی گری میشه در نظر گرفت اینو پس

سوزاندن اون قرآن که جلوی اینه پس نیاید مشکلی داشته باشه

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
خدا رو شکر هنوز که این غلطو نکردن سیل و آتش سوزی تو کشورشون راه افتاده بعدشو خدا بهشون رحم کنه

چراغ علی 06

عضو جدید
خدا رو شکر هنوز که این غلطو نکردن سیل و آتش سوزی تو کشورشون راه افتاده بعدشو خدا بهشون رحم کنه
فعلا که میبینیم بد ترین سیل ها و زلزله ها تو کشور های اسلامی میاد.
قبل از نوشتن چرا تفکر نمیکنید؟

سیل پاکستان:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا که میبینیم بد ترین سیل ها و زلزله ها تو کشور های اسلامی میاد.
قبل از نوشتن چرا تفکر نمیکنید؟

سیل پاکستان:
واا................ ییییییییییییییییییییی !!!! خدا.......................................ااااااااااااااااااااااااااااااااااا:eek::eek::eek::eek::eek::cry::cry::cry::cry:ام...مم...ام... نمی تونم حرف بزنم!مگسا تو دماغشونم رفتننننننننننننننننننننن!!!:crying2::wallbash::w06:خدا....

چراغ علی 06

عضو جدید
شما چرا قبل از تفکر تشکر می کنید :w15::w15::w15:
من از پست اول تشکر کردم بعد هم پست دادم گفتم با اعدام اوباما موافقم :)
به خاطر اون جملش تشکر کردم...خنده دار بود

بعد هم چرا میخندی الان؟
خیلی ناراحتی...قشنگ معلومه...نشون میده خودت هم به پستات اهمیت نمیدی...فقط میخوای مقل بقیه یه چیز بگی
ناراحتی مثلا...باشه..تو هم هستی...ساندیسی چیزی بود به تو هم میدند

کتابتونو آتیش زدند

خداتونم نتونست جلوشونو بگیره
روز جهانی قرآن سوزی تسلیت باد
برو گریه کن

آخرین ویرایش:

mfmechanics

کاربر بیش فعال
من از پست اول تشکر کردم بعد هم پست دادم گفتم با اعدام اوباما موافقم :)
به خاطر اون جملش تشکر کردم...خنده دار بود

بعد هم چرا میخندی الان؟
کتابتونو آتیش زدند

روز جهانی قرآن سوزی تسلیت باد
خداتونم نتونست جلوشونو بگیره
برو گریه کن

بد بخت دین نداری اقلا آزاده باش.

mfmechanics

کاربر بیش فعال
خوش بخت
چه ربطی داشت الان این جمله؟

منم تسلیت گفتم دیگه
دوستتون شاد شده بود گفتم ناراحت باش نخند زشته

مفهوم آزاده بودن اینه: حتی اگه یکی گاو پرست یا موش پرست هم باشه هتک حرمت نسبت به اعتقادات دیگران رو باید محکوم کنه.
در ضمن نگو دین ندارم. چون درسته تو خداپرست نیستی ولی بالاخره گاوی گوسفندی سنگی آفتابه ای شیطانی یا ... رو می پرستی و بر اساس دستوراتش عمل می کنی.