الان چه حسي داري؟

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه کوچولو حس سرماخوردگی!واقعا موندم هر روز که میرم بیرون چی بپوشم هوا غیرقابل پیش بینی شده صبح گرم من با لباس تابستونی و خنک رفتم بیرون کلاسم که تموم شد داشتم از سرما یخ میزدم!

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
یه کوچولو حس سرماخوردگی!واقعا موندم هر روز که میرم بیرون چی بپوشم هوا غیرقابل پیش بینی شده صبح گرم من با لباس تابستونی و خنک رفتم بیرون کلاسم که تموم شد داشتم از سرما یخ میزدم!
همیشه یه سوییشرت با خودتون ببرید که اگه سرد شد بپوشید

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه یه سوییشرت با خودتون ببرید که اگه سرد شد بپوشید
اینقدر کیفم همه چی توشه و سنگینه که نمی تونم به حمل چیز دیگه ای فکر کنم 🤪 امسال اینطوری شده فکر کنم سوئیس اینطوریه که همیشه مردمش چتر و همراهشونه! کاشان و سوئیس؟🤔😄
ممنونم عزیزم🌹

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
اینقدر کیفم همه چی توشه و سنگینه که نمی تونم به حمل چیز دیگه ای فکر کنم 🤪 امسال اینطوری شده فکر کنم سوئیس اینطوریه که همیشه مردمش چتر و همراهشونه! کاشان و سوئیس؟🤔😄
ممنونم عزیزم🌹
من همیشه سوییشرت به کمر میبستم که دست و بالم آزاد باشه:victory:

شبگرد23

عضو فعال شعر نو
کاربر ممتاز
فکرم مشغوله
دارم سعی میکنم فکر کنم تا جواب مناسب و درست بدم

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی آدم مریض میشه که این روزه گرفتن واجب نیست
نه عزیزم روزها کوتاهه و روزه گرفتن سخت نیست پارسال سخت بود ولی امسال اصلا سخت نیست،این فشار پایین من هم که همیشگیه و اتفاق جدیدی نیست و معمولا در ماه دو بار باید سرم بزنم،ممنونم عزیزم🌹

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم بد جور دلتنگشم:crying2::w22:
یه داداش دارم خیلی از ما دوره همیشه وقتی ایران بود هر شب منو میبرد بیرون و زیاد باهم بیرون می رفتیم گاهی عجیب دلم براش تنگ میشه و قلبم میخواد از قفسه ی سینه ام بیاد بیرون.
امیدوارم دلتنگی شما و من زودتر رفع بشه عزیزم❤
برای رفع اسپم به خاطر نغمه جان:
حس خوابیدن!

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
یه داداش دارم خیلی از ما دوره همیشه وقتی ایران بود هر شب منو میبرد بیرون و زیاد باهم بیرون می رفتیم گاهی عجیب دلم براش تنگ میشه و قلبم میخواد از قفسه ی سینه ام بیاد بیرون.
امیدوارم دلتنگی شما و من زودتر رفع بشه عزیزم❤
برای رفع اسپم به خاطر نغمه جان:
حس خوابیدن!
امیدوارم :w30:

حس گریه :crying:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
میگن آدم ها هر کجا برن آخر سر ب وطنشون بر میگردن :)
شلوغم رد کرده بود عین بازار شب عید بود جای سوزن انداختنم نبود
الان حس دلتنگی خوب و شیرین همراه با حلقه ی اشک