اقدام تاسف باریک مادر (+عکس)

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

[h=1][/h]​
جام نیوز - یک زن چینی از فرزند معلول ذهنی خود 40 سال در یک قفس نگهداری کرده است.

این زن از زمانی که پسرش 6 ساله بوده، از او در داخل یک قفس نگهداری می‌کرده است.

این پسر از کودکی بر اثر تب شدید به ضایعه مغزی دچار شد و هر از چند گاهی دچار صرع می‌شده است و در هر لحظه و هر مکانی ممکن بوده که بر زمین بخورد و آسیب ببیند.

فرزند این زن چینی به صورت مداوم به زمین می‌خورده است و این مسئله باعث شده بود که همیشه صورت و بدنش زخمی باشد.

زن چینی که از اهالی شهرستان «خنان» چین است به خاطر ترس از این که مبادا کودکش آسیبی ببیند از او در داخل یک قفس نگه داری می‌کرده است.

بر اساس این گزارش همزمان با رشد کودک، این زن و شوهرش قفس را بزرگتر می‌کرده‌اند.

زن چینی می‌گوید : «فرزندم مرا می شناسد ولی حتی نمی‌تواند بگوید مادر به همین خاطر نیاز به حمایت دارد.»

reza faraji azar

عضو جدید
:surprised:..........

جام نیوز - یک زن چینی از فرزند معلول ذهنی خود 40 سال در یک قفس نگهداری کرده است.

این زن از زمانی که پسرش 6 ساله بوده، از او در داخل یک قفس نگهداری می‌کرده است.

این پسر از کودکی بر اثر تب شدید به ضایعه مغزی دچار شد و هر از چند گاهی دچار صرع می‌شده است و در هر لحظه و هر مکانی ممکن بوده که بر زمین بخورد و آسیب ببیند.

فرزند این زن چینی به صورت مداوم به زمین می‌خورده است و این مسئله باعث شده بود که همیشه صورت و بدنش زخمی باشد.

زن چینی که از اهالی شهرستان «خنان» چین است به خاطر ترس از این که مبادا کودکش آسیبی ببیند از او در داخل یک قفس نگه داری می‌کرده است.

بر اساس این گزارش همزمان با رشد کودک، این زن و شوهرش قفس را بزرگتر می‌کرده‌اند.

زن چینی می‌گوید : «فرزندم مرا می شناسد ولی حتی نمی‌تواند بگوید مادر به همین خاطر نیاز به حمایت دارد.»

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولا باید همه کسانی رو که با نقص به دنیا میان و یا در سنین کودکی دچار نقص میشن رو 1جور خوبی، بی درد و شیرین، کشت.

اره...موافقم...بی درد و شیرین...اما اینا واقعا کار اشتباهی کردن..اگه نکشتنش حداقل باید باهاش زندگی میکردن!!!!!!!!!

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوضات رو از فیلم "هیت" برداشتی؟
ولی جمله دقیقش این نیستا

ن ب جان تو....
خوب این مادر هم با توجه به حد فهم و شعورش تصمیمی گرفته!!! از روی دشمنی نبوده!!! اونجا هم که چین!!! در پیکر نداره
من بودم بچه رو از این زندگی راحت میکردم
بعد یکی میومد یقه من میگرفت میگفت پدر بی رحم قاتل!!!!
اینم حد شعور منه
نمیشه گفت اشتباه کرده!!!
حد شعور ادما فرق داره، و بر اساس اون تصمیم میگیرن

پدر قاتل....اشنییا...یوزر قبلیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟