اقایان بفرمائید داخل!

fereshteye nejat

عضو جدید
سلام یه سوال از خدمتتون داشتم

دوست دارید همسرتون چه رفتاری با مادرتون داشته باشه؟در این صورت چه احساسی بهتون دست میده؟ممنون:gol:

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست دارید همسرتون چه رفتاری با مادرتون داشته باشه؟
همون رفتاری که خودم با مادرم دارم

باشه؟در این صورت چه احساسی بهتون دست میده؟
خوب مسلمآ اگه این رفتار رو نکنه مشکلاتی پیش خواهد آمد

اصلآ خیلی راحت میشه بهش جواب داد
شما دوست دارین همسرتون با مادرتون چه رفتاری داشته باشه؟

اگه مادر عروسش رو مثل پسرش بدونه و عروس مادر شوهرش رو مثل همسرش همه چی حله:)

hamid19395

عضو جدید
سلام یه سوال از خدمتتون داشتم

دوست دارید همسرتون چه رفتاری با مادرتون داشته باشه؟در این صورت چه احساسی بهتون دست میده؟ممنون:gol:
احترام بذاره در حد معمول;)
درغير اينصورت منم همون رفتارو با مامانش ميكنم:biggrin:

fereshteye nejat

عضو جدید
خو شحالم که نظرتون اینه به پسرم امیدوار شدم و قهمیدم که می تونه وقتی که همسر دار شد بازم منو دوست داشته باشه بازهم ممنون که به این پست سر زدید:smile:

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو شحالم که نظرتون اینه به پسرم امیدوار شدم و قهمیدم که می تونه وقتی که همسر دار شد بازم منو دوست داشته باشه بازهم ممنون که به این پست سر زدید:smile:
مگه غیر از این فکر میکردی.شما خودت با مادر شوهرت چه رفتاری داشتی؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید که من وارد شدم....نشد که نیام
به نظر من چون ازدواج در واقع پیوند دوتا فرهنگ مختلفه یه مقداری زمان میبره تا طرفین با هم دیگه انس بگیرن....درستش اینه که عروس با مادر شوهر مثل مادر خودش رفتار کنه...و داماد هم با مادر زن به همین شکل...ولی خب گاهی وقتا تا اون انس گرفتنه شکل بگیره یه کم طول میکشه...
در کل باید همیشه احترام بزرگترهارو نگه داشت
بازم ببخشید دیگه

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه آقایون احترام مادرزن رو دارن (90%)
ولی خانومها؟......نچ!
کلن هر چی هست زیر سر خانومهاست (همشون)
حالا فرق نمیکنه مادر باشه یا همسر یا خواهر
فقط 1 دلیل هم داره >>>> حسادت بیش از حد!

همین خانوم محترم هم که استارتر تایپک هستن رو نگاه کنید
درسته که یه مادر هستن ولی از همین الان یه جورایی شاید حس حسادتشون گل کنه
اگه این حس زیادی گل کرد میشه اختلاف خانوادگی

Matrix

عضو جدید
عزیزم سوالم را درست متوجه نشدی پرسیدم دوست داری همسرت با مادرت چه رفتاری داشته باشه؟

برعکس ... شما متوجه منظورم من نشدی.

رفتار اون دوتا با همدیگه ذره ای به من ارتباطی نداره !
من تنها مسئول رفتار خودم هستم .

دو تا آدم زنده و عاقل ... خودشون تصمیم میگیرن چطور با هم رفتار کنند ! و بنده در مقامی نیستم که بخوام تعیین تکلیف کنم !

اما مسلما" همه دوست دارند این رفتار مصالمت آمیز و بسیار خوب باشه!

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم قبول دارم حرفتو ماتریکس جان...ولی رفتار اونا تو زندگیه تو تاثیر داره...درسته رفتارشون به ما ربطی نداره...ولی اگه رابطشون شکر اب باشه زندگی جهنم میشه...واسه همین ادم مجبور به دخالت میشه

آخرین ویرایش:

Matrix

عضو جدید
منم قبول دارم حرفتو ماتریکس جان...ولی رفتار اونا تو زندگیه تو تاثیر داره...درسته رفتارشون به ما ربطی نداره...ولی اگه رابطشون شکر اب باشه زندگی جهنم میشه...واسه همین ادم مجبور به دخالت میشه

من نمیتونم این دلیل رو درک کنم!

نمیدونم ... شاید واسه این هست که من قرار نیست ادامه ی زندگیم نزدیک پدر و مادرم باشه و فرسنگها باشون فاصله خواهم داشت!

ولی به هر حال اگر این اتفاقات هم بیفته ... تنها کاری که از دست من برمیاد .. خواهش کردن هست !

fereshteye nejat

عضو جدید
سلام به اقایان عزیز خوب بدونید من سالهاست که دارم با پدر و مادر همسرم زندگی می کنم(در یک خانه) اتفاقا هممون هم از هم رضایت کامل و داریم و من این رضایت را بیشتر در درایت و سیاست رفتاری همسرم میبینم وبدون اغراق بگم انها را به اندازه پدر و مادر خودم دوست دارم:gol:
شما درست متوجه شدید حسادت زنانه همه چیز و به هم می ریزه و این اقایان هستند که با رفتار درست وبا سیاستهای مردانشون می توانند تخم حسادت را در دل هیچکدام از انها پرورش ندهند.داشتن اگاهی در این مورد خیلی مهم:gol:

آخرین ویرایش:

hamid19395

عضو جدید
احترام بايد متقابل باشه والا همون اولم عرض كردم من باشم شايى 2 برابر مقابله به مثل كنم
ازدواج يك امر مقدسه و احترام توش به عقيده من لازم تا محكم تر بمونه
البته اينا عقيده شخصيه منه و واسه هر فرد باتوجه به اخلاقياتش فرق ميكنه
در هر صورت من احترم به والدين هر دوطرف رو زيبا ميبينم;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
همسر من اگه از گل كمتر به مامانم بگه چك اول رو خورده شك نكن:D
ديگه اگه بخواد بي احترامي بكنه شايد زير مشت و لگد جان به جان افرين تسليم كنه:D
البته همه اين اتفاقا جلوي مامانم رخ ميده اگه اون نباشه من چاكرشم هستم (قربونشم برم):heart::heart::heart::heart:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
احترام بذاره در حد معمول;)
وااااااااااا
یعنی هرکی بت بدی کر توهم بش بدی میکنی؟
عجب اولین باره میشنوم
فکر نمی کنی اگه تو مثل همسرت رفعتار نکنی بهتره و نتیجه مطلوب تری می گیری

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز

مقابله به مثل باعث میشه به جایگاه نفر مقابل تنزل کنیم ....و وضعیت به صورت تصاعدی خرابتر بشه ....

پیشنهاد میشه به جای مقابله به مثل .... با رفتارهای منطقی و قابل قبول.... یه الگوی مثبت بشیم تا نفر مقابل به جایگاه ما صعود کنه ....و متوجه اشتباهات خودش بشه ....

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه جوابای جالبی میبینم اینجا... بهتر نبود دو تا تاپیک یک جا زده میشد... این طوری هم دخترا نظر پسرا رو میدیدن هم پسرا جواب دخترارو...
من در مورد مادر شوهر نظرمو دادم قبلا...
در مرود جوابای که پسرا دادن هم با خیلیاش موافقم... اینم قبول دارم که همه آتیشا معمولا باعثش خانوما هستن...حالا چه مار شوهر چه خواهر شوهر چه حتی خود دختر..
خب اون مادر تا حالا نقطه عطف همه توجهات پسرش بوده... و الان ممکنه کمی حس کنه این توجه داره به شخص دیگه ای تعلق میگیره... یا حتی با شخص دیگه ای قسمت میشه... خب حق داره کمی گاهی دلخور بشه... از طرفی دختر یا به عبارتی عروس توقع داره مرکز توجه باشه...اینم حق داره چون همه زندگیشه... البته اینایی که گفتمو واقعا دیدم... در موارد مختلف..
اما به نظر خود من اگه هر دو طرف توقعاتشونو از هم دیگه یه کم بیارن پایین همه مشکلات حله... البته اگه خدا نکرده مشکلی باشه...
زیاد حرف زدم باز؟؟؟:whistle: شرمنده

بالا