افزوه یا Add-on های تووووپ برای فایر فاکس

Rama Shakiba

عضو جدید
سلام به همه توی این تایپک قراره افزونه های به درد بخور و باحال برای فایر فاکس رو قرار بدیم و یه توضیح مختصری درباره هر کدومش هم بدیم. اولین افزونه رو من میزارم. امیدوارم دوستان دیگه هم همکاری کنن.
راستی بچه اگه ببینم از این تاپیک استقبال شده افزونه های بیشتری هم میزارم ;)

Rama Shakiba

عضو جدید
اولین افزونه من

اولین افزونه من

برای کسانی که به مخفی کار علاقه دارن :surprised:
با این افزونه می تونید دکمه های ترکیبی رو برای فایر فاکس تعریف کنید تا تب های فایرفاکس رو مخفی کنه. مثلا می تونید دکمه های <- + Ctrl رو برای این افزونه تعریف کنید و مثلا وقتی سرکار هستید و اومدید توی سایتی که نباید میومدید :biggrin: :redface: می تونید سریع این دکمه ها رو بزنید تا همه تب ها ناپدید بشه و دیگران فقط اون صفحه یی رو که توش هستید ببینن. پیشنهاد می کنم همیشه گوگل رو باز بزارید ;)

پیوست ها

• HideTabbar{0.7.3}.rar
    6.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Rama Shakiba

عضو جدید
راستی بچه ها یه افزون هم هست که یه دیکشنری آنلاینه. :)
اونم بزارم برای دانلود؟؟؟؟ :whistle:
این افزونه میتونه کلمات و حتی عبارات رو (برای فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی) ترجمه کنه.
غیر از فارسی و انگلیسی چندین زبان دیگه از جمله ژاپنی و چینی رو هم پشتیبانی میکنه ;)
بزارمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :w02:

Rama Shakiba

عضو جدید
آدم واقعا از این همه استقبالی که شده و نظراتی که دادید اشک توی چشماش جمع میشه :cry:
من واقعا تشویق شدم که افزونه های بیشتری برای دانلود بگذاااااااااااارم :w20:
جدا اینقدر بد بود که هیچ پیامی قرار ندادید؟؟؟ یا همتون بی نیاز از افزونه های فایر فاکس هستید :w06:
:surprised:
:surprised:
:crying:

Rama Shakiba

عضو جدید
باشه کسی که به این تاپیک توجه نکرده. ولی من بازم افزونه میزارم.
این افزونه IE Tab هست. برای باز کردن سایت هایی که فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر باز میشن. با این افزونه هر سایتی رو که بخاید میتونید با یک کلیک توی خود فایرفاکس با موتور اینترنت اکسپلور باز کنید. البته این افزونه برای فایرفاکس 3.6 یا 3.5 به بعد هست.

پیوست ها

• CoralIETab.rar
    191.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از لطفت
من یه سری addons رو توی collection برای خودم Add کردم معمولن از اونها استفاده می‌کنم
اگه وقت کردم حتمن معرفیشون می‌کنم

ممنون می‌شم افزونه‌های مفید رو حتمن معرفی کنید
مطمئن باشید که این تاپیک رو خودتون پربار کنید، حتمن توجه دیگران رو جلب می‌کنه

Rama Shakiba

عضو جدید
اگه بخایم به به یه افزونه از 100 یه نمره بدیم، من به این افزونه نمره 500 میدم. :surprised:
امکانات این افزونه اونقدر زیاد هست که نمیشه همش رو توضیح داد. ولی من چند تاش رو میگم:
1- همه پسورد ها رو ذخیره و مدیریت میکنه
2- با داشتن این افزونه دیگه نیاز نیست برای ورود و لاگین به یه سایت هیچ کاری انجام بدید. یعنی وقتی آدرس رو وارد میکنید همه ی کارهای لاگین رو خود این افزونه انجام میده و حتی لازم نیست روی دکمه لاگین کلیک کنید.
3- اگه پشت سیستم خودتون نباشید، مثلا رفته باشید مسافرت و بخاید وارد سایتی بشید و پسوردتون رو فراموش کرده باشید میتونید توی همون کامپیوتر افزونه رو دانلود و نصب کنید. . . به این ترتیب دیگه احساس نمی کنید که پشت سیستم خودتون نیستید. یعنی با این افزونه هر جا که باشید می تونید به پسورد هاتون دسترسی داشته باشید.
4- میتونید با این افزونه و فقط با یک کلیک فرم های رجیستر و ثبت نام رو پر کنید. اصلا میتونید خودتون چند تا پروفایل انتخاب کنید برای پر کردن فرم ها و هر بار که خواستید ثبت نام کنید از اون پروفایل ها استفاده کنید.
5- میتونید با این افزونه پسورد های امن درست کنید
این افزونه امکانات زیاد دیگه یی هم داره که وقتی خودتون باهاش کار کنید همه رو متوجه میشید.
6- این افزونه براتون نون هم میخره. بچه رو هم مدرسه می بره :smoke: :w15: :w18:
به نظر من به هیچ وجه این مورد رو از دست ندید

پیوست ها

• LastPass.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

Rama Shakiba

عضو جدید
اینم یه دیکشنری آنلاین برای فایرفاکس شما هست. ;)
زبان هایی که پشتیبانی میکنه :
فارسی
عربی
انگلیسی
آلمانی
فرانسوی
ایتالیایی
اسپانیایی
ژاپنی
میتونید هر کدوم از زبان های بالا رو به عنوان زبان مبدا یا مقصد انتخاب کنید.
در ضمن توانایی ترجمه جمله از فارسی به انگلیسی و برعکس رو هم داره :cool:

پیوست ها

• MaryamsoftOnlineDictionary.rar
    53 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Rama Shakiba

عضو جدید
ممنون از لطفت
من یه سری addons رو توی collection برای خودم Add کردم معمولن از اونها استفاده می‌کنم
اگه وقت کردم حتمن معرفیشون می‌کنم

ممنون می‌شم افزونه‌های مفید رو حتمن معرفی کنید
مطمئن باشید که این تاپیک رو خودتون پربار کنید، حتمن توجه دیگران رو جلب می‌کنه

ممنون دوست عزیز. خوشحال میشم شما هم توی این تاپیک مشارکت کنی.
به قول شما خودمم سعی می کنم این تاپیک رو پربار تر کنم :)

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا لینک خودشون رو نمیذارید ؟
مگه نیازی به پیوست هست ؟

اینجوره امنیتشون هم مشکوکه !!

Rama Shakiba

عضو جدید
حالا چرا لینک خودشون رو نمیذارید ؟
مگه نیازی به پیوست هست ؟

اینجوره امنیتشون هم مشکوکه !!

eva
اوا خواهر :surprised:
دست شما درد نکنه !!!! مشکوکه ؟؟؟؟؟
حالا فرض کن من لینکش رو نداشتم
بد کاری کردم توی سایت آپلودش کردم؟؟؟؟ :cry: :eek:
دست شما درد نکنه
:crying2::w04:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
eva
اوا خواهر :surprised:
دست شما درد نکنه !!!! مشکوکه ؟؟؟؟؟
حالا فرض کن من لینکش رو نداشتم
بد کاری کردم توی سایت آپلودش کردم؟؟؟؟ :cry: :eek:
دست شما درد نکنه
:crying2::w04:
اوا آقا :surprised:
اکستنشن دانلود شده از خود سایت فایر آلوده از آب درمیاد حالا چه انتظاری میشه از اکستنشنهای آپلود شده تو سایت دیگه داشت ؟!!

Rama Shakiba

عضو جدید
اوا آقا :surprised:
اکستنشن دانلود شده از خود سایت فایر آلوده از آب درمیاد حالا چه انتظاری میشه از اکستنشنهای آپلود شده تو سایت دیگه داشت ؟!!

جووووووووون من آبجی ؟؟؟ :surprised: :surprised: :surprised:
از خود سایت اصلی افزونه ی آلوده گرفتی ؟؟؟؟
ببخشید اگه هنوز داری میشه برای من یه جا آپلود کنی و لینکش رو بدی ؟؟؟
جدی می گما، آخه من ویروس دوست می دارم :w36:
در ضمن این افزونه هایی که من دادم صد در صد تضمین شده هست. خودم از همشون استفاده کردم. اگر آلوده بود برای شما نمی زاشتم

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
جووووووووون من آبجی ؟؟؟ :surprised: :surprised: :surprised:
از خود سایت اصلی افزونه ی آلوده گرفتی ؟؟؟؟
ببخشید اگه هنوز داری میشه برای من یه جا آپلود کنی و لینکش رو بدی ؟؟؟
جدی می گما، آخه من ویروس دوست می دارم :w36:
در ضمن این افزونه هایی که من دادم صد در صد تضمین شده هست. خودم از همشون استفاده کردم. اگر آلوده بود برای شما نمی زاشتم
نیازی نیست جون خودتو قسم بدی !
خرجش یه سرچ هستش !
چون اون موقع که این اکستنشن (ها) پیدا شد(ند) همه سایتهای خبری آی تی خبرش رو زدند !

مخفی کردن کد ریدایرکت یه تروجان تو یه اکستنشن هم خیلی آسونه ! آسیب پذیرترین نقطه فایر همین آلوده بودن اکستنشنهاشه !
من هم نگفتم شما اینها رو آلوده میکنید !:gol:

Rama Shakiba

عضو جدید
بک آپ گیر حرفه یی

بک آپ گیر حرفه یی

اگه بخوام خلاصه بگم، این افزونه برای بک آپ گیری (همون پشتیبان گیری خودمون) هست.
پیشنهاد می کنم هر کس روی فایر فاکسش افزونه نصب کرده این افزونه رو هم حتما بگیره.
می تونید با یک کلیک بک آپ بگیرید و با یک کلیک هم بک آپ رو برگردونید.
استفاده از این افزونه برای وقتی که می خواید ویندوز عوض کنید خیلی مفید هست. بعد از عوض کردن ویندوز اول این افزونه رو نصب کنید بعد سایر بک آپ رو با یک کلیک بر گردونید. به همین راحتی :w01:
اما کارهایی که این افزونه می کنه (به طور کامل):
1- بک آپ گیری از تمامی افزونه های نصب شده
2- بک آپ گیری از تمام History ها
3- بک آپ گیری از بوک مارک ها
4- بک آپ گیری از تنظیماتی انجام شده روی خود فایر فاکس
5- بک آپ گیری از تنظیماتی انجام شده روی افزونه ها
6- بک آپ گیری از یوز و پس ها
7- بک آپ گیری از فرم های پر شده در فایر فاکس
8- بک آپ گیری از کوکی ها
9- بک آپ گیری از دسترسی ها و مجوز ها
10- بک آپ گیری از پلاگین های موتور های جست و جو
در ضمن می تونید تنظیمات زیادی هم روی افزونه انجام بدید. مثلا هر کدوم از موارد رو که خواستید از بک آپ حذف کنید. یا زمان بندی کنید که چه وقت یا هر چند وقت یک بار بک آپ گیری انجام بشه.
خلاصه این مورد رو از دست ندید :w30:

پیوست ها

• FEBE{6.3.2}.rar
    913.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Rama Shakiba

عضو جدید
از دوستان عزیز خواهش می کنم اگر افزونه خاصی نیاز دارن یا مثلا برای مورد خاصی فکر می کنن ممکنه افزونه باشه این جا مطرح کنن. چون برای فایر فاکس از شیر مرغ تا جون آدمیزاد افزونه هست. پس هر کس هر افزونه یی برای هر کاری خواست همین جا بگه تا اگه داشتم یا کس دیگه داشت براش قرار بده.
به عنوان مثال می تونید درخواست افزونه یی برای دانلود رو بدید. مثلا یه دانلود منیجر برای فایر فاکس.

Rama Shakiba

عضو جدید
تا حالا افزونه هایی که برای دانلود قرار داده شده 55 بار دانلود شدن :surprised:
ولی تا حالا هیچکس نظری درباره هیچ کدوم از این افزونه نداده :question:
دوستان لطفا بعد از این که یه کمی از این افزونه ها استفاده کردید نظرتون رو هم درباره ی اون ها بدید تا دیگران هم استفاده کنند.
راستی بعضی از این افزونه ها فقط روی نسخه ی 3.6 فایر فاکس نصب می شن. اگر کسی افزونه یی رو گرفت و روی فایر فاکسش نصب نشد اطلاع بده تا ورژن مناسب رو براش آپلود کنم :sweatdrop:

Rama Shakiba

عضو جدید
این افزونه امکاناتی مثل speed dial در اپرا در اختیارتون می زاره. یعنی می تونید سایت هایی که رو بیشتر بازدید می کنید توش وارد کنید و از این به بعد دیگه آدرشون رو وارد نکنید و راحت واردشون بشید. البته باید فلش پلیر روی فایر فاکس نصب باشه. محیط شدیدا زیبایی داره. پنجره ها رو به صورت سع بعدی نشون میده و ...
اگه عشقتون کشید دانلودش کنید و خودتون ببینید :mad: یه وقت هم نظر ندیدا :mad::mad::mad:

پیوست ها

• FoxTab{1.3}.rar
    522.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Hamed_Saha

عضو جدید
سلام برادر...
خدا قوت!!!
انصافاٌ دستت درد نکنه, خیلی خیلی خیلی با معرفتی که دوس داری واسه بقیه مطلب بذاری و کمک کنی تا راحت تر از نت استفاده کنن.
اکثر ازونه هایی که گذاشتی رو من استفاده کرده بودم ازقبل اما از این آخری febe خیلی خوشم اومد.. اگه بازم افزونه ایی با این وسعت کارایی میشناسی معرفی کن.بازم ممنون.

Rama Shakiba

عضو جدید
سلام برادر...
خدا قوت!!!
انصافاٌ دستت درد نکنه, خیلی خیلی خیلی با معرفتی که دوس داری واسه بقیه مطلب بذاری و کمک کنی تا راحت تر از نت استفاده کنن.
اکثر ازونه هایی که گذاشتی رو من استفاده کرده بودم ازقبل اما از این آخری febe خیلی خوشم اومد.. اگه بازم افزونه ایی با این وسعت کارایی میشناسی معرفی کن.بازم ممنون.

:surprised: :surprised: :surprised:
دستت مرسی که نظر دادی. خدا خیرت بده داداش. بازم خدا رو شکر که یکی اومد یه چیزی گفت.
مثلا الان که شما گفتی که از قبلی ها استفاده کرده بودی ولی از این نه، خب خیلی خوبه. آدم دستش میاد که دیگران چه چیزایی رو باهاش کار کردن و چه چیزایی رو نه. اینطوری آدم می دونی باید چی کار کنه.
باور کنید من ترجیح می دم دوستان امتیاز ندن ولی وقتی افزونه یی رو دانلود کردن نظرشون رو بنویس. چون من یه نفری که نمی تونم این تاپیک رو زنده نگه دارم. اگر هم برای کسی افزونه های فایر فاکس جالب نیست و به نظرشون این تاپیک به درد نمی خوره بازم اگه بگن خوبه. چون در این صورت متوجه می شم و خودمم دیگه پستی این جا قرار نمی دم :eek: