افزايش يك ميليوني دختران مجرد تا 10 سال آينده در ایران

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر ..... تو مقالش نوشته که تا چند سال اینده پسرای ما می تونن دوتا زن بگیرن و این مسئله کاملا عادی میشه و دخترای ایرانی باید چندان استقامتی درمقابل این واقعیت انجام ندن و ضرب المثل شلوارت دوتا شده رو باید به سه تا شده تغییر بدن ، و ارزوی مردی رو داشته باشن که فقط دوتا زن بگیره

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر ..... تو مقالش نوشته که تا چند سال اینده پسرای ما می تونن دوتا زن بگیرن و این مسئله کاملا عادی میشه و دخترای ایرانی باید چندان استقامتی درمقابل این واقعیت انجام ندن و ضرب المثل شلوارت دوتا شده رو باید به سه تا شده تغییر بدن ، و ارزوی مردی رو داشته باشن که فقط دوتا زن بگیره

عجبببببببببببببببب...
پس خوش بحاله خودم زودی یکیو گیر اوردم:D...نکنه بره بازم زن بگیره:surprised:

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منو اینجوری نگاه نکنید؟!..:cool:
من قصد ازدواج ندارم:redface:
مثلا من راضی شدم، فوقش میشین 999999:D

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا،چرت می گن! الان اکثر دخترا 3،4 تا بی اف داره

shima.power

عضو جدید
اتفاقاً من شرایطشــو هم دارم...حالا ایده آل که نمیشـه گفت ولی با کمک دَدی میتونم خرج 2 یا 3 تا زن رو هم بدم ولی مگه مریضــم/؟
دخترای این جامعه مریض هستن...اکثراً آهن پرست و پول پرستن...که خوب حقم دارن...منم به هیچ وجه حاضر نیستم در کنار کسی زندگی کنم که به خاطر پول باهام زندگی کنه...

بازی با احساساتشــون رو ترجیه میدم تا اینکه برم باهاشـون ازدواج کنم و بدبخت بشـم...خداروشـکر از لحاظ تحصیلات هم در سطح خوبی برخوردارم و از رشته تحصیلیم راضیم...ولی زندگی در کنار جامعه ایرونی کاری بس دشــوار و غیرممکنه...

متاســفانه دختر زیبا هم تو ایران کم پیدا میشــه...اون دختری که خوش قیافست انقدر آرایش می کنه که آدم حالش ازش بهم میخوره...اون دختری هم که با آرایش چهره زیبایی داره ، اگر یکبار بره دستشـویی و دست و صورتشـو بشــوره دیگه قابل دیدن نیست...غیر از اینم نیست...

=========================================

به پســرهای مجرد پیشنهاد می کنم برای تحصیل به مدت 2 الی 4 سال به یکی از کشــورهای اروپای غربی برید و اونجا مطمئناً یه دختر خوب برای ازدواج گیرتون میاد...و حتی میتونید از مزایاش هم استفاده کنید و حقوق شهروندی و ......

دخترهای این جامعه لایق ترشــیده شدن هستن...
ازون جایی که جنابالی دچار خودشیفتگیه شدید هستی لیاقتت هم هست که همچین دخترایی فقط دورت بودن!!!!
دختر بترشه بهتره تا با پسرای این مدلی باشه!!!!
والا:razz:

بالا