اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در روز شنبه ششم خرداد ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hasood

کاربر فعال
آخی.... واقعا تا اینجاش قشنگه ، یادمه پارسال با دوستام تو فیس بوک ، منتظر نتایج بودیم و به سازمان سنجش فحش می دادیم ... یهو که اومد اکثر بچه ها خوشحال میگفتن که چیکار کردن ، ولی من پیج و بستم و دیگه گریه ام امونم نداد تا چند وقت... امیدوارم نه واسه شما ها و نه واسه خودم دوباره تکرار شه... :cry::crying2::crying::cry:

hasood

کاربر فعال
گفتن تا 3 برابر مجازن ، این یعنی احتمالا تا 1000 مجاز کنن ! مثه سال 89 :cry:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا کسی هست مدیریت پروژه امتحان داده باشه؟

mj1

عضو جدید
پارسال تا حدود 2400 یا 2500رو مجاز کردند من دوستم نزدیک 2000 بود مجاز شد

abbasbostaniasl

عضو جدید
!

!

من که شک دارم مجاز بشم.فقط به زبانم امید دارم. بالا زدمش. خدا میدونه چی پیش میاد

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من اصلا نخوندم ولی نمی دونم چرا اینقدر استرس دارم
شاید به دنبال یه معجزه ام...
کسی می دونه که بازسازی سوانح نقشی رو تراز داره یا نداره؟؟؟
:confused::confused::confused::confused:
:cry::cry::cry::cry:
:(:(:(:(

hasood

کاربر فعال
اووووووه مجاز شدن با اون رتبه یه جورایی کفاره گناه دادنه ! واقعا فشار زیادی روی آدم میاد ولی دوست من با 1700 تهران رو آورد و یکی دیگه هم با 2100 قبول شد ، چون واقعا بدون استرس کار می کردن و با یه دست متوسط تونستن از عهدش بر بیان فقط به نتیجش فکر کردن !!! امیدتون رو تا آخرین لحظه از دست ندین...
:gol:

hasood

کاربر فعال
اووووووه مجاز شدن با اون رتبه یه جورایی کفاره گناه دادنه ! واقعا فشار زیادی روی آدم میاد ولی دوست من با 1700 تهران رو آورد و یکی دیگه هم با 2100 قبول شد ، چون واقعا بدون استرس کار می کردن و با یه دست متوسط تونستن از عهدش بر بیان فقط به نتیجش فکر کردن !!! امیدتون رو تا آخرین لحظه از دست ندین...

hasood

کاربر فعال
اووووووه مجاز شدن با اون رتبه یه جورایی کفاره گناه دادنه ! واقعا فشار زیادی روی آدم میاد ولی دوست من با 1700 تهران رو آورد و یکی دیگه هم با 2100 قبول شد ، چون واقعا بدون استرس کار می کردن و با یه دست متوسط تونستن از عهدش بر بیان نتیجه فکر نکردن !!! فقط کار کردن ...امیدتون رو تا آخرین لحظه از دست ندین...

mj1

عضو جدید
اووووووه مجاز شدن با اون رتبه یه جورایی کفاره گناه دادنه ! واقعا فشار زیادی روی آدم میاد ولی دوست من با 1700 تهران رو آورد و یکی دیگه هم با 2100 قبول شد ، چون واقعا بدون استرس کار می کردن و با یه دست متوسط تونستن از عهدش بر بیان نتیجه فکر نکردن !!! فقط کار کردن ...امیدتون رو تا آخرین لحظه از دست ندین...

دوست من که رتبش 2000 شده بود برای اسکیس تلاشی نکرد سر جلسه رفت ولی نه کلاسی رفت نه خودشو آماده کرد برا اسکیس چون امیدی نداشت ولی بعدا فهمید چه اشتباهی کرده ، خیلی از افراد با رتبه های مثل 2000 به خاطر نا امیدی اسکیس رو جدی نمیگیرند و خود همین شانس قبولی رو آفزایش میده برای کسی که امیدوار باشه و برای اسکیس تلاش بکنه با همین رتبه ها و یک اسکیس خوب میشه برای قبولی امید زیادی داشت البته اگر هدف فقط روزانه باشه نمیدونم چقدر میشه امیدوار بود ولی اگر هدف فقط قبولی باشه قطعا باید امیدوار بود

elahenoor

عضو جدید
همش با خودم میگم ولش کن ولی واقعا سخته که بیخیال بشینی و بگی من هر کاری میتونستم کردم و بقیش با خداست......
:(

month_2012

عضو جدید
همش با خودم میگم ولش کن ولی واقعا سخته که بیخیال بشینی و بگی من هر کاری میتونستم کردم و بقیش با خداست......
:(

منم دقیقا همچین حسی رو دارم...ولی خب نمیشه بی خیال بود...بهرحال نتیجه ی چند ماه زحمتمونه...:cry:

abbasbostaniasl

عضو جدید
ممنونم. به نظر من کسی که زحمت کشیده و نگاه کرده و از خودش مطمئنه دیگه استرس نداره. بقیه مطمئنا تلاش درست و حسابی نکردن و خودشونم اینو میدونن. مثل خود من که اصلا استرس ندارم و نبایدم داشته باشم چون به اندازه کافی نخوندم. معجزه و اینجور چیزام در کار نیست.خیالتون راحت

• Like
واکنش ها: elig

elig

عضو جدید
ممنونم. به نظر من کسی که زحمت کشیده و نگاه کرده و از خودش مطمئنه دیگه استرس نداره. بقیه مطمئنا تلاش درست و حسابی نکردن و خودشونم اینو میدونن. مثل خود من که اصلا استرس ندارم و نبایدم داشته باشم چون به اندازه کافی نخوندم. معجزه و اینجور چیزام در کار نیست.خیالتون راحت
ولی به نظر من به زحمت کشیدن نیست به شانسه!!!:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا