اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در روز شنبه ششم خرداد ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من نیز هم ...

elig

عضو جدید
بچه هایی که مجاز نشدن................:( حالا چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Negar-A

عضو جدید
تا چه رتبه ای میشه امیدوار بود ؟؟؟؟؟؟؟ کسی نیست جواب منو بده؟

golab

عضو جدید
نگار جان اگه شهرستان میتونی بری فک کنم اگه اسکیست خئب باشه بتونی قبول شی.بستگی به خودت داره که چی میخوای.نمیدونم کلاس اسکیس میرفتی یا نه و اینکه دستت قوی هست یا نه.

arch_nsh

عضو جدید
لطفا کمککککککک
کسی میدونه ایا با رتبه888 به شبانه دانشگاه های تهران میتونم امیدوار باشم؟:(

arch_nsh

عضو جدید
لطفا کمککککککک

Negar-A

عضو جدید
نگار جان اگه شهرستان میتونی بری فک کنم اگه اسکیست خئب باشه بتونی قبول شی.بستگی به خودت داره که چی میخوای.نمیدونم کلاس اسکیس میرفتی یا نه و اینکه دستت قوی هست یا نه.
مرسی که جواب دادی عزیزم شهرستان اگه روزانه قبول شم میرم اما اگه شبانه قبول شدم ترجیح میدم برم آزاد.دستمم بد نیست اما خب اسکیس فقط فدرت کشیدن نیست مفهومش مهمتره

hasood

کاربر فعال
لطفا کمککککککک

عزیز پارسال دوست من با 821 روزانه هنر کرج رو آورد + بازسازی سوانح بهشتی + شبانه تهران بجز دانشگاه تهرا ن و بهشتی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
درصدام خوب نشده
تقریبا از آخر اول شدم
خسته نباشی.:razz:

بچه هایی که مجاز نشدن................:( حالا چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشبحالتون خیالتون راحته، آزادین هرچیقد که بخواین امتحان بدین.ما پسرا رو بگو که باید بریم سربازی.
.من جای شماها بودم زیر 100 میاوردم.

آخرین ویرایش:

arcdoc

اخراجی موقت
12.jpg
نمیدونم چی بگم از یه طرف واسه موفقیت دوستام خوشحالم از یه طرف برای نتیجه خودم ناراحت
هیچوقت فکر نمیکردم اینطوری بشه.شاید بی تجربه بودم..
من زوم کرده بودم روی زبان از همه بیشتر زبان خوندم،اصلا فکرش رو هم نمیکردم توی بقیه درسا اینجوری خراب کنم
تاریخ هم زیاد خوندم...... ولی برای درک چی میخوندم واقعا؟؟؟؟
وقتی کسی که من واقعا توی معماری قبولش دارم درک میزنه 15 از من چه انتظاری دارید؟؟؟
توی بدترین کابوس های زندگیم هم نمیدیدم که درک بشم 5 .
فن هم که حرفی ندارم بزنم.شاید نباید اونایی که مطمئن نیستم رو انقدر راحت میزدم.......
منظرهم که واقعا خیلی خیلی سخت یا بهتره بگم بی ربط بود... من خودم فکر میکردم منفی بشم
به هرحال اینم تموم شد ..................................................................................................................
به همه دوستای که رتبه های خوب اوردن تبریک میگم.

i n.y

عضو جدید
مشاهده پیوست 99476
نمیدونم چی بگم از یه طرف واسه موفقیت دوستام خوشحالم از یه طرف برای نتیجه خودم ناراحت
هیچوقت فکر نمیکردم اینطوری بشه.شاید بی تجربه بودم..
من زوم کرده بودم روی زبان از همه بیشتر زبان خوندم،اصلا فکرش رو هم نمیکردم توی بقیه درسا اینجوری خراب کنم
تاریخ هم زیاد خوندم...... ولی برای درک چی میخوندم واقعا؟؟؟؟
وقتی کسی که من واقعا توی معماری قبولش دارم درک میزنه 15 از من چه انتظاری دارید؟؟؟
توی بدترین کابوس های زندگیم هم نمیدیدم که درک بشم 5 .
فن هم که حرفی ندارم بزنم.شاید نباید اونایی که مطمئن نیستم رو انقدر راحت میزدم.......
منظرهم که واقعا خیلی خیلی سخت یا بهتره بگم بی ربط بود... من خودم فکر میکردم منفی بشم
به هرحال اینم تموم شد ..................................................................................................................
به همه دوستای که رتبه های خوب اوردن تبریک میگم.

یعنی با این رتبه ها امیدی نیست؟؟؟
منم 1659 آوردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا