اعضای محترم باشگاه لطفا توجه کنید!!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
گريه نكن سهيل چرا spow بهت اينجوري گفت ؟؟
دعواش كنيم؟؟
سهيل بخند ناراحت ميشم گريه مي كني نبينم غمتا
تازه spow سهيل نباشه تالار صفا نداره :cry:

TELLI

عضو جدید
س ل ا م
ولی من از وقتی اومدم اینجا از همون اول با بچه های با صفا دوست شدم
همشون گل
همه با من دوست شدن
:gol::gol:

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره یادمه اولیش آقا امین بود
من؟من دختر بابا سهیل هستم
تو منو اذیت کردی یادته؟؟؟؟؟؟؟:crying2:

ای زندگی به کجا داری میرسی؟؟؟
دخترت ولت میکنه میره فرزند خونده یکی دیگه میشه، اونم کی سهیل
یه قاتل بچه دزد جانی!!!

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي سهيل معلومه خيلي ناراحت شديا . ولي به نظر من اون طرف بايد خيلي عقده اي باشه . آخه خيلي مسخره است كه توي اين محيط خودتو بگيري ...

TELLI

عضو جدید
ای زندگی به کجا داری میرسی؟؟؟
دخترت ولت میکنه میره فرزند خونده یکی دیگه میشه، اونم کی سهیل
یه قاتل بچه دزد جانی!!!
ااااااااااااااااااااااااااااا:mad:
به بابا سهیل جون من اینجوری نگووووووووو
سهیل در حق من پدری کرده
اونزمانی که تو منو اذیت کردی با سیندی جونت خوش بودی
:razz:

losi

عضو جدید
دوست من بچه ها حق دارن مشکوک باشن
چون این چن وقته یه سری آدم واقعا .......... عضو شدن
که دارن براشون مشکل پیش میارن
الان کم کم همه بچه ها دارن پروفایلشونو خصوصی میکنن!!!!!!!!!!!!
یکیشون من

شاید هم شما که دوستاتون رو به صورت رندوم انتخاب میکنین به افراد غیرفعال pm دادین
بهترین روش برای پیدا کردن دوست اینه که برین تو تالار مخصوص رشتتون یا یه رشته ای که ازش سر در میارین
اونجا با چن نفر آشنا بشین

بعدشم تالارهای عمومی و آزاد برای آشنایی با بچه ها عالین!!!!!!!!!!

مشکوک به چی؟؟؟ :eek:
یعنی چه مشکلی بابا بزرگ؟؟!!!!

losi

عضو جدید
یک دانه..... درخت تنومند نمیشود مگر بیوفتد زمین خاکی بشود لگد مال بشود..........غرور یه واژه حال به هم زنیه .........بعضیا تا یکیشون میشه دو تا دیگه خدا رو بنده نیستند یا مثلا دو کلام حرف یاد گرفته میگه بله من چنین علمی دارم دیگه تعجبی نداره برام هیچ پدیده ای وچنان .......هیچی نیستی عزیز من .......دنیا شگفت انگیز تر از اونیه که فکرشو بکنی ...........ادم از اینده.... اس ام اس نمیگیره .......الان که داری مرسدس سوار میشی شاید فردا یه الاغم نداشته باشی..........خوبه آدم یکم فکر کنه دیروز لخت اومدی فردا هم همون شکلی میری .........خریتو بذار کنار بیا و آدم شو .........شاید دیگر فرصتی نماند:gol::gol::gol:

.............ممنون که توجه کردید ح...حالا برید به کارتون برسید

درحد تیم ملی موافقم :w11:

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونم کی سهیل
یه قاتل بچه دزد جانی!!!
[
/quote]

:w15:
بخند تا دنیا به روت بخنده
مشکوک به چی؟؟؟ :eek:
یعنی چه مشکلی بابا بزرگ؟؟!!!!
یه مشکلات خاص
بعضیا اینجا اطلاعاتین
منم بهتون توصیه میکنم مواظب باشین چی میگین
واقعا خیلی خطرناکه
یکی بود برای من ایمیل زد
به یه ایمیلم که هیشکی نداره حتی بهترین دوستم
تمام جیک و پیکمو گفت
در کل مواظب خودتون باشین!!!!!!!!
کسی به من درخواست دوستی نمیده که من قبول بکنم یا نه:(

پس کسی از دست من ناراحت نیست:smile:
یوزا جان تو آشه خالشونی بخورن پاشونی نخورن پاشونی!!!!!!!!!!!
ااااااااااااااااااااااااااااا:mad:
به بابا سهیل جون من اینجوری نگووووووووو
سهیل در حق من پدری کرده
اونزمانی که تو منو اذیت کردی با سیندی جونت خوش بودی
:razz:
سهیل و پدری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/////
انگار هنسل و گرتل و ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////
سهیل همون جادوگرست!!!!!!!!!!!!!!!!

پانیزا

عضو جدید
واقعاآدم بی ادبی بوده.......اگه می خواین بایکی دوست نشین به نظرم اصلاجواب ندین بهتره....

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا سهیل
من خودم بارها دیدم کسایی اومدن تو باشگاه 80 تا دوست تو لیستشون دارن، اما تعداد پستهاشون به اندازه ده تا هم نمیشه. بعد بلافاصله بعد از اَد کردن شروع میکنن به حرفهای نامربوط زدن.
خب حق نمیدین وقتی درخواست میدن ایگنور بشن.
من خودم قبل از اینکه این باشگاه عضو بشم دوستان موسسه خیریه رو میشناختم.
برادر خودم هم دو سه ساله که اینجا عضو هست. خودم مشکلی نداشتم وقتی اومدم و هیچوقت هم صفری نبودم. ولی میتونم بفهمم که چی میگین. بهترین کار اینه که بچه هایی که میان اینجا اول یه چندتا پست بذارن تا با طرز فکرشون آشنا بشیم بعد ادامه ماجرا.

هر کی درخواست دوستی میده من اول پستهاشو نگاه میکنم. بماند که دو سه نفر رو همینطوری قبول کردم ولی چه فایده وقتی طرز تفکر ما بهم نمیخوره من هیچ ارتباطی باهاشون ندارم.

ولی شما ها شناخته شده هستین الان. خیلیها که اینجا پست دادن شناخته شده هستن.
مثلا یوزا ... چند بار آیدی عوض کرد. الان بچه ها با این آیدیش ارتباط برقرار کردن. هرچند هنوز شیطونه ولی دیگه شناخته شده هست.

ولی یه چیزی.... بعضی از دوستان رو ما فقط تو تاپیکها میبینمشون و تو پیج شخصی حرفی برا گفتن نداریم. بنظرم زیاد اهمیتی نداره. مهم اینه که ما بتونیم تو تاپیکها با هم تعامل مناسب داشته باشیم.

خیلی از دوستان هستن که همین جا هم پست دادن و من خیلی هم دوسشون دارم و حتی با روحیه شون آشنا هستم ولی نه اونا درخواست دادن نه من . ولی بنظر نمیرسه هیچکدوم از نظر طرز فکری با هم کانفلیکتی داشته باشیم یا حتی دلگیری داشته باشیم.

باز هم ممنونم از این تاپیک. خیلی از حرفها تو دلمون مونده بود باید یه جا این حرفها زده میشد.

من خودم کوچیک تمام بچه باشگاه هستم. البته بغیر از چند نخاله سرشناس که آبروی هرچی انسان هست رو بردن.

موفق باشی برادر خوبم.

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مشکلات خاص
بعضیا اینجا اطلاعاتین
واقعا خیلی خطرناکه
یکی بود برای من ایمیل زد
تمام جیک و پیکمو گفت

quote]

راست می گی بابا بزرگ!!؟؟:surprised:
چشم،مرسی که گفتین... :gol:
تا حالا خدای نکرده برا کسی هم مشکلی پیش اومده؟

راست میگه... ترسناکه :cry::cry:
اونو نمیدونم
اما من خیلی تعجب کردم
یه ایمیل بود که واسه مهندسای برقه
50 یورو پولشو داده بودم
خیلی تعجب کردم چطور منو پیدا کرده!!!!!!!

• Like
واکنش ها: losi

losi

عضو جدید
بخند تا دنیا به روت بخنده

یه مشکلات خاص
بعضیا اینجا اطلاعاتین
واقعا خیلی خطرناکه
یکی بود برای من ایمیل زد
تمام جیک و پیکمو گفت

یوزا جان تو آشه خالشونی بخورن پاشونی نخورن پاشونی!!!!!!!!!!!

سهیل و پدری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/////
انگار هنسل و گرتل و ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////
سهیل همون جادوگرست!!!!!!!!!!!!!!!!

راست می گی بابا بزرگ!!؟؟:surprised:
چشم،مرسی که گفتین... :gol:
تا حالا خدای نکرده برا کسی هم مشکلی پیش اومده؟

واقعاآدم بی ادبی بوده.......اگه می خواین بایکی دوست نشین به نظرم اصلاجواب ندین بهتره....

راست میگه ترسناکه :cry::cry::cry:

losi

عضو جدید
اونو نمیدونم
اما من خیلی تعجب کردم
یه ایمیل بود که واسه مهندسای برقه
50 یورو پولشو داده بودم
خیلی تعجب کردم چطور منو پیدا کرده!!!!!!!

یعنی چطور پیداتون کرده؟؟:w20:
پس خیلی مواظب خودت باش بابابزرگ خوب و نورانی و دست داشنتی من:w40:

Omid Jackson

عضو جدید
من با ادمین شوخی ندارم. مریم کجاست؟ صداش در نمیاد. شب خواستیم بریم حاضر غایب میکنم. راستی ما امشب انقد مهمون داریم که فکر نکونم بتونم تکون بخرم. یه لشکر مهمون.

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره یادمه اولیش آقا امین بود
من؟من دختر بابا سهیل هستم
تو منو اذیت کردی یادته؟؟؟؟؟؟؟:crying2:

یعنی چطور پیداتون کرده؟؟:w20:
پس خیلی مواظب خودت باش بابابزرگ خوب و نورانی و دست داشنتی من:w40:

من چیزی ندارم که مواظبش باشم
فقط احساس میکنم تحت نظرم
شمام مواظب خودتون باشین!!!

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با ادمین شوخی ندارم. مریم کجاست؟ صداش در نمیاد. شب خواستیم بریم حاضر غایب میکنم. راستی ما امشب انقد مهمون داریم که فکر نکونم بتونم تکون بخرم. یه لشکر مهمون.

غيبت نكن همينجام

Omid Jackson

عضو جدید
واااااااااای خووووووووودای من چه تعارف تیکه پاره میکنن. تعارف رو درست نوشتم؟

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا سهیل
من خودم بارها دیدم کسایی اومدن تو باشگاه 80 تا دوست تو لیستشون دارن، اما تعداد پستهاشون به اندازه ده تا هم نمیشه. بعد بلافاصله بعد از اَد کردن شروع میکنن به حرفهای نامربوط زدن.
برادر خودم هم دو سه ساله که اینجا عضو هست. خودم مشکلی نداشتم وقتی اومدم و هیچوقت هم صفری نبودم. ولی میتونم بفهمم که چی میگین. بهترین کار اینه که بچه هایی که میان اینجا اول یه چندتا پست بذارن تا با طرز فکرشون آشنا بشیم بعد ادامه ماجرا.

هر کی درخواست دوستی میده من اول پستهاشو نگاه میکنم. بماند که دو سه نفر رو همینطوری قبول کردم ولی چه فایده وقتی طرز تفکر ما بهم نمیخوره من هیچ ارتباطی باهاشون ندارم.

مثلا یوزا ... چند بار آیدی عوض کرد. الان بچه ها با این آیدیش ارتباط برقرار کردن. هرچند هنوز شیطونه ولی دیگه شناخته شده هست.

ولی یه چیزی.... بعضی از دوستان رو ما فقط تو تاپیکها میبینمشون و تو پیج شخصی حرفی برا گفتن نداریم. بنظرم زیاد اهمیتی نداره. مهم اینه که ما بتونیم تو تاپیکها با هم تعامل مناسب داشته باشیم.

خیلی از دوستان هستن که همین جا هم پست دادن و من خیلی هم دوسشون دارم و حتی با روحیه شون آشنا هستم ولی نه اونا درخواست دادن نه من . ولی بنظر نمیرسه هیچکدوم از نظر طرز فکری با هم کانفلیکتی داشته باشیم یا حتی دلگیری داشته باشیم.

باز هم ممنونم از این تاپیک. خیلی از حرفها تو دلمون مونده بود باید یه جا این حرفها زده میشد.

من خودم کوچیک تمام بچه باشگاه هستم. البته بغیر از چند نخاله سرشناس که آبروی هرچی انسان هست رو بردن.

موفق باشی برادر خوبم.
آره حرفت طلا فرناز جون.......... بحث برسر این نیس که من خودمو می گیرم یا تو خیلی دست بالا هستی........من خودم وقتی کسی بهم در خواست دوستی بده اول می رم تو پروفایلش و بعدا اگه خواستم اکسپتش می کنم ..... می بینی طرف حتی به پست نزده اما اومده حرفای چرت می زنه ......... خب اون یاور تو لیست من باشه یا نباشه چه توفیری داره.......

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره حرفت طلا فرناز جون.......... بحث برسر این نیس که من خودمو می گیرم یا تو خیلی دست بالا هستی........من خودم وقتی کسی بهم در خواست دوستی بده اول می رم تو پروفایلش و بعدا اگه خواستم اکسپتش می کنم ..... می بینی طرف حتی به پست نزده اما اومده حرفای چرت می زنه ......... خب اون یاور تو لیست من باشه یا نباشه چه توفیری داره.......
ممنونم سارا جون خیلی گلی خانومی...

فکر کنم دخترا بیشتر با این غریبه های مزاحم درگیر میشن.
بارها مجبور شدم دسترسیهام رو از دست این مزاحم ها ببندم.
یه بار به یکیشون گفتم شما اشتباه اومدی باید بری تو چت روم... نیومده میگه asl PLZ !!!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا سهیل

موفق باشی برادر خوبم.
سلام ابجی فرناز جونم .......خب این یک طرف سکه است شاید حرفای مربوط زد؟من که خودم به شخصه سعی میکنم حرف نامربوط نزنم..........اگر هم کسی خواست ردش کنه میتونه خیلی مودبانه بگه بذارید باهاتون آشنا بشم بعد.....نه دیگه اینطوری مطلب بعدی اینکه وجود شخص در لیست دوستان تنها برای حرف زدن تو پیج شخصی نیست مثلا من هر وقت میبینم مهرشاد آنه زود منم آن میشم البته ایشون تو لیستم نیست کلی میگردم تا پیداش کنم.........من هم کوچیک شما هستم .......ممنون از پست قشنگی که گذاشتین:gol::gol::gol:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم سارا جون خیلی گلی خانومی...

فکر کنم دخترا بیشتر با این غریبه های مزاحم درگیر میشن.
بارها مجبور شدم دسترسیهام رو از دست این مزاحم ها ببندم.
یه بار به یکیشون گفتم شما اشتباه اومدی باید بری تو چت روم... نیومده میگه asl PLZ !!!!
:w15::w15::w15::w15:این شکلک درست جاش اینجا بود ممنون