اعتراف میکنم که ...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم وقتی که بچه بودم با پسرخالم از توی حیاط خاک رو برمی داشتیم الک می کردیم آب می زدیم که گل درست شه، بعد تو قوطی های کبریت می ریختیم و می ذاشتیم خشک بشه و مثلا مهر درست شه. بعد می فروختیم و همه هم می خریدن. با پولش بستنی می خریدیم. حالا می فهمم که بخاطر دل خوشیمون می خریدن.

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم هیچ مردی رو باور ندارم و به هیچ مردی اعتماد نمیکنم...

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم که من اوضاعم بدتره ، کلا به هیچ انسانی اعتماد نمیکنم :biggrin:

بله اما نمیخوام خودمو تا بی انتهای ناامیدی سوق بدم...

جمله بالا با منظور مشخصی گفته "زندگی مشترک"

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله اما نمیخوام خودمو تا بی انتهای ناامیدی سوق بدم...

جمله بالا با منظور مشخصی گفته "زندگی مشترک"

اعتراف میکنم که نظر شما محترم هست. و نمیخوام موضوع تاپیک رو منحرف کنم :smile:

suniya2012

عضو جدید
اعتراف میکنم که زندگیم خیلی افتضاح شده قبلا از 7 روز هفته 8 روزو خوشحال بودمو خبرای امیدوار کننده داشتم ولی الان از 7روز حداقل 5 روزشو ناراحتو نا امیدم.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه فاز غمگین هستن ک!!اعتراف میکنم الان بالاپشتبون خوابیدم دارم ستاره ها نگاه میکنم و به. آینده امیدوارم

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم وقتی که بچه بودم با پسرخالم از توی حیاط خاک رو برمی داشتیم الک می کردیم آب می زدیم که گل درست شه، بعد تو قوطی های کبریت می ریختیم و می ذاشتیم خشک بشه و مثلا مهر درست شه. بعد می فروختیم و همه هم می خریدن. با پولش بستنی می خریدیم. حالا می فهمم که بخاطر دل خوشیمون می خریدن.

خیلی خوبه...شما آدمه خلاقی هستی...:redface:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم برای یکی از دوستانه عزیزم mehrdad shahi نگران هستم و دعا میکنم هرچه زودتر مشکلشون
حل بشه....آمین..:gol:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم برای یکی از دوستانه عزیزم mehrdad shahi نگران هستم و دعا میکنم هرچه زودتر مشکلشون
حل بشه....آمین..:gol:

سلام دوست خوبم:gol:نگرانی شما بی مورد است. به لطف خداوند مهربان و بواسطه آقا حضرت اباالفضل العباس(ع) مشکلم حل خواهد شد.به آینده امیدوارم...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم که بچه بودم یه کارتون نشون می داد که مورچه زیره فیله یه سوزن می زاره و فیله میره هوا. منم زیر یه بنده خدایی سوزن گذاشتم که بره هوا، جیغ زد ولی متاسفانه نرفت هوا!:D

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم یه بار داشتم پشت سر یه بنده خدایی حرف می زدم توی یه جمعی، خیلی از دستش عصبانی بودم. یه کم هم غیرمنصفانه و البته بی ادبانه حرف زدم. وقتی حرفم تموم شد یکی از بچه ها گفت: دیگه چیزی نمیخوای بهش بگی! گفتم: چرا، هر چی به او عوضی بگم حقشه اما همین بسشه، چطور مگه؟ گفت: چون هفته قبل اومده خواستگاری خواهرم و عقد کردن. الان تقریبا هر شب می بینمش، گفتم پیغامی داری بهش برسونم...;)

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم ی بار یکی از بچه هامون رو که از پایانامه یکی دیگه رو کش رفته بود و مقاله داده بود لوش دادم تازه کلی هم کیف کردم یارو هم نفهمید از کجا خورده

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم یه بار با بچه ها بودیم یکی از دوستام رو بعد از مدت ها دیدم ، کلی ریش گذاشته بود با خنده بهش گفتم : علی این بازیا چیه ؟گفت پدرم فوت کرده،l گفتم تسلیت میگم...:sweatdrop:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم بعضی وقتها از خودم خیلی ناراحت میشم.....و از خودم عذر خواهی میکنم!!!! اما بازم نمیتونم ببخشم!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم که برا یکی از اساتید اعتراض علمی-اجرایی کرده بودم، هر کاری کرد نتونس بفهمه منم! :biggrin: من عوض همه یه حرفی زده بودم، نمی تونس بگه فقط منم!!

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم که یکی دلمو برررررررررررررررررررده:heart:
البته دلشم بردماااا:redface:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم که برا یکی از اساتید اعتراض علمی-اجرایی کرده بودم، هر کاری کرد نتونس بفهمه منم! :biggrin: من عوض همه یه حرفی زده بودم، نمی تونس بگه فقط منم!!

ماشالا چه کارها که انجام نمیدهید....:Dخدا به اون اساتید صبر بده...;)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
ماشالا چه کارها که انجام نمیدهید....:Dخدا به اون اساتید صبر بده...;)

به ما صبر بده و دیگه جلومون همچین تحفه هایی رو درنیاره! همه حق اعتراض دارن! فقط خودشون برا نمره می کشن کنار! همه اعتراض داشتن کل یک ترم و چیز تازه ای نیس خیلی وقت گذشته!!!

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم که دوس داشتم الان هیتلر زنده بود کل دنیارو میفرستاد هوا .:Ph34r: