اعتراض به کلید آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سپیدی

عضو جدید
دوستانی که میخوان در اعتراضی که به صورت کتبی به دفتر مقررات ملی می بریم همکاری کنن و اسمشون در نامه ذکر بشه،لطفا نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی و شماره عضویت نظام مهندسی خود را برای من پیام کنن،لطفا هرچه سریعتر اقدام کنند...

منم با همون دو سوال 31 و 60 نتیجه م عوض میشه.اگه مثبت در نظر بگیرنش.اگه حذف کنن،یا رسیدگی نکنن یعنی قبول نمیشم:(;(/شماها الان اسم و شماره عضویت تون رو دادین?اگه آره بگین منم به همونجا بفرستم/اما اینجوری فقط من میفرستم اما بقیه دوستام نمیفرستن:-\حالا آدرسی که باید اسم اینا رو بدیم رو بفرستین،من اسم بچه ها رو با محل نظامشون میدم،بهتر از هیچیه دیگه:(انشالله همین دو تا سوال که همه مون درست زدیم و تو کتاب هم کاملا واضح نوشته شده رو تصحیح و مثبتش کنن که انشالله قبول شیم/اسم اینا رو کجا یعنی به چه آدرسی بفرستیم،تو همین صفحه،اگه آره پس چرا کسی نفرستاده،و اگه جایی و به کسی باید بفرستیم،به منم بگین که بفرستم دیگه?!!/چه زمانی قراره حضوری برن?

سوال 36 دقت کنین اشتباه نیست/پلاستیک سلولی شامل چند تا زیر مجموعه میشه از ص 159 تا 160 یعنی پلی اسفنج و پلی وینیل و....کلراید و...اینا جز پلاستیک سلولی هستن و بعد در ص 161 که نوشته الیاف سرامیکی/به بند هاش توجه کنین که پلاستیک سلولی چند تا زیر مجموعه داره که الیاف سرامیکی جز زیر مجموعه ش نیست/پس جوابش رو درست زدن
کاملا حرفش درسته برید چک کنید درست اعلام کردن بجه ها تو رو خدا دقت کنید من هم با سپیدی موافقم برید چک کنید لطفا تا حق دیگران ضایع نشه

arad1391

عضو جدید
باسلام دوستان برای 5 سوال 31- 60 - 48 - 49 - 58 همه اعتراض بنویسیم به نفع همه ست ( واقعا سوال 48 - 49 اید حذف بشه - اگه اعتراض بنوسیم حتما حذف میشه چون جز منابع نظارت نیسنتد ) پس برای هر 5سوال اعتراض مینویسیم . دوستان اونایی که میگن برای دو تا سوال باید اعتراض بنویسیم خودشون حتما سوالات رادرست جواب دادن دوستانی که جواب دادن برای آنها هم فرق نمی کنه اگه حذف بشه برای همه ست/

آخرین ویرایش:
باسلام دوستان برای 5 سوال 31- 60 - 48 - 49 - 58 همه اعتراض بنویسیم به نفع همه ست ( واقعا سوال 48 - 49 اید حذف بشه - اگه اعتراض بنوسیم حتما حذف میشه چون جز منابع نظارت نیسنتد ) پس برای هر 5سوال اعتراض مینویسیم .
دوست عزیز سوال 48 و 49 فکر کنم آخر کتاب گودبرداری باشه الان کتاب دسترسم نیست اما از اونجا داده بودن کتاب کود برداری آخرای کتاب

سپیدی

عضو جدید
دوست عزیز سوال 48 و 49 فکر کنم آخر کتاب گودبرداری باشه الان کتاب دسترسم نیست اما از اونجا داده بودن کتاب کود برداری آخرای کتاب

من خودم کتاب گود برداری و...از این چیزا نداشتم.فقط کتابای مقررات ملی رو برده بودم/و اگه سوال 48 و 49 جز گودبرداری باشه،پس جز منابع امتحانی بود/ اما سوالش در مورد بیمه و قانون کاره و به نظر نمیاد از گودبرداری سوال باشه و از اونجایی که یه سری بچه ها عکس از کتاب قانون کار و مسئولیت مدنی که مربوط به اجرا بود گرفتن و گذاشتن،یعنی سوال خارج از منبع امتحانی بود!!!/من این سوالات رو نزدم و اگه حذف بشه به نفع همه هست/اما سوال 31 و 60 کاملا شفاف و صریح و واضح تو کتاب جوابش هست و همه پیداش کردیم و جواب درست رو زدیم اما تو پاسخنامه یه چیز دیگه است/باید مثبت در نظر بگیرن:(:(

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اعتراض کتبی آزمون نظارت

اعتراض کتبی آزمون نظارت

یه لطفی کنید پستمو کامل بخونید، گفتم اسم و شماره داوطلبی و شماره عضویت را برای من پیام کنید، ببنید هرکسی نمیخواد من اجباری ندارم، من فقط برای اینکه تعدادمون بیشتر بشه گفتم، دوست عزیزم سپیدی جان نتایج دوستای شما به چه درد من میخوره آخه!! :surprised:دوستمون دل آوا پیشنهاد دادن میتونن به نمایندگی از بچه ها برن دفتر مقررات ملی، اگر براساس فقط اسم باشه به نظر من خیلی معتبر نیست! چون پاسال سایت مقررات ملی برای ایمیل فردی اعلام کرده بودن(برای اعتراض):
نام و نام خانوادگی
شماره عضویت
آدرس
شماره تماس
تاریخ تولد
رشته آزمون
شماره شناسنامه

حالا من که فقط دارم میگم داوطلبی و عضویت...

در مورد سوالاتی که مورد اعتراض قرار میگیره!
سوال 31 و 60 از طرف همه ی دوستان تصویب شده، پس این 2 سوال حتما در اعتراض کتبی ذکر میشه،
در مورد سوال 48 و49و58(احتمالا بذارمش)و36و37 دوستانی به من پیام زدن و گفتن اینارو تو اعتراض کتبی نذارم،چون همه راضی نیستن و میگن با 2 سوال حرفمون بیشتر برووو داره، ولی من حالا دوباره چک میکنمشون و تا آخرین لحظه تا پس فردا حداکثر اگر کسی با منطق تونست اثبات کنه قبوله، الان 48 و 49 رو یه دوستمون میگن از آخر کتاب گود برداری بوده!!! اینجوری باشه تو منابع هست!! حالا باز میگردم...
ووووو دوستان هر کسی میتونه به صورت فردی اعتراض بده، شما مختارید از 1 تا 10 سوال رو تو اعتراضتون بنویسین.. اما ما در این اعتراض جمعی ما خواستیم سوالاتی که همه ی بچه ها 100 درصد روش موافق هستند رو بذاریم...
اعتراض های فردیه خود را به این 2 آدرس ایمیل کنید:
daftar@Inbr.ir
Tarvij@inbr.ir

دوستانی که مایلند نامشون در نامه ذکر بشه هر چه سریعتر ش داوطلبی و کد عضویتشون رو برای من پیام کنند....

سپیدی

عضو جدید
بچه ها اگه جواب دفترچه گروه A رو اصلاح کنن،یعنی شامل همه دفترچه ها میشه.من دفترچه م گروه E بود یعنی سوالاش با این دفترچه جابجا بود!!:-\

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها اگه جواب دفترچه گروه A رو اصلاح کنن،یعنی شامل همه دفترچه ها میشه.من دفترچه م گروه E بود یعنی سوالاش با این دفترچه جابجا بود!!:-\

:surprised: خب عزیزم اگرم جابه جا بوده باشه تصحیح میشه نگران نباش..
اونقدرم دیگه داغون نیستن، بیان مال یه دفترچه رو تصحیح کنن بقیه رو نه!!
فقط چون نمیتونستن 4 تا دفترچه رو بذارن یکی شو گذاشتن...

holooooooo

کاربر ممتاز
سوال 36 هم باید حذف بشه چون تو مبحث 5 قسمت عایق های حرارتی صفحه 159 تا 161 دقیقا همه گزینه ها جزو جواب هستش ولی سوال گفته کدوم گزینه جواب سوال نیست ........

به شمااره ها دقت کنید!!
2-2-18-5 پلاستیک سلولی:
1-2-2-18-5 پلی استایرن منبسط شده
2-2-2-18-5 اسفنج پلی استایرن بیرون رانده شده
3-2-2-18-5 اسفنج پلی اورتان
4-2-2-18-5 اسفنج الاستومری خم شو
5-2-2-18-5 اسفنج پلی اتیلن
6-2-2-18-5 پلی وینیل کلراید منبسط
بقیه جز پلاستیک سلووولی نیستن : 5-18-2-7 :الیاف سرامیکی

در سوال 58 موارد 1 تا 5 روی دتایل درج نشده است،در گزینه 1 چوب چهارتراش عنوان شده که خود باعث گمراهی می شود که شاید یکی از این عدد ها مربوط به جای دیگری از این دتایل باشد، با اعتراض و حذف این سوال ، نمره سوال به همه تعلق خواهد گرفت، لطفا سوال 58 رو جدی بگیرید، روی لایه های سقف هیچ عددی ذکر نشده است و در سوال، راجب لایه های سقف چیزی گفته نشده، لطفا سوال 58 رو جدی گرفته و در لیست اعتراض قرار دهید

چرا انقدر این پست رو تکرار میکنیددددد؟!!!!!
گفتم تا پس فردا وقت هست، احتمالا این سوالم میزنم تو نامه، البته قطعی نیست چون این اعتراض فقط مربوط به کلید سوالاته، در مورد اعتراضی که به خود سوال دارید لطفا ایمیل بزنید...
پست هارو کاااااامل بخونید...

holooooooo

کاربر ممتاز
هلو جان لطف کنین سوالهای 48-49-58 را هم اعتراض بدین ممنونیم

عزیزم نامه ی ما اعتراض به کلیده اونا رو بنده خودمممم ایمیل میکنم حتمااااااااااا، این نامه رو چون یکی از دوستان پیشنهاد داد داریم درست میکنیم، وگرنه نحوه ی اعتراضاتی که مقررات ملی پارسالم اعلام کرد از طریق ایمیله....

من خودم کتاب گود برداری و...از این چیزا نداشتم.فقط کتابای مقررات ملی رو برده بودم/و اگه سوال 48 و 49 جز گودبرداری باشه،پس جز منابع امتحانی بود/ اما سوالش در مورد بیمه و قانون کاره و به نظر نمیاد از گودبرداری سوال باشه و از اونجایی که یه سری بچه ها عکس از کتاب قانون کار و مسئولیت مدنی که مربوط به اجرا بود گرفتن و گذاشتن،یعنی سوال خارج از منبع امتحانی بود!!!/من این سوالات رو نزدم و اگه حذف بشه به نفع همه هست/اما سوال 31 و 60 کاملا شفاف و صریح و واضح تو کتاب جوابش هست و همه پیداش کردیم و جواب درست رو زدیم اما تو پاسخنامه یه چیز دیگه است/باید مثبت در نظر بگیرن:(:(
کتاب کود برداری که جزو منابع نظارت هست آخراش در مورد دعاوی و از این چیزا نوشته

holooooooo

کاربر ممتاز
من چطوری به خود شما پیام بدم(برای اعتراض)?:(

روی اسمم کلیک چپ کنید، پیام خصوصی رو بزنید، تو صفحه ای که باز میشه پیامتون رو بنویسید، تو قسمت عنوان هم یه عنوان براش بذارید، پایین صفحه سمت چپ ارسال پیام رو بزنید
1.jpg

سپیدی

عضو جدید
روی اسمم کلیک چپ کنید، پیام خصوصی رو بزنید، تو صفحه ای که باز میشه پیامتون رو بنویسید، تو قسمت عنوان هم یه عنوان براش بذارید، پایین صفحه سمت چپ ارسال پیام رو بزنید
مشاهده پیوست 214544
من با گوشی انجام میدم که چنین گزینه ایی نداره;-( ;-(

دریا 62

عضو جدید
دوستان عزیز مجدد به کلید مقررات ملی مراجعه فرمایید سوال 31 اصلاح شده اما سوال 60 گزینه 2 مجدد اعمال شده است در حل تشریحی این سوال نیز گزینه 2 درست می باشد .

دریا 62

عضو جدید
حداقل مساحت مفید مورد نیاز یک پناهگاه به ارتفاع 2.30 متر، برای یک ساختمان مسکونی 12 طبقه
که افراد ساکن آن به تعداد 120 نفر می باشند چقدر است؟
1 ) 56 مترمربع 2 ) 40 مترمربع
3 ) 44 مترمربع 4 ) 38 متر مربع
پاسخ: گزینه 3 - مبحث 21 – صفحه 24 جدول 21 - 2 - 2 و صفحه 25 بند 21 - 2 - 5 - 6 - 5 .
با استفاده از جدول 21 - 2 - 2 ظرفیت پناهگاه یک سوم 120 نفر یعنی 40 نفر می باشد و با توجه به بند 21 -
2 - 5 - 6 - 5 که حجم هر نفر را 5 / 2 مترمکعب بیان میکند پس می شود:
100 متر مکعب = 50 / 2 * 40
2.30 / 100 = 43.47
مقدار حجم پناهگاه ) 100 متر مکعب( را بر ارتفاع که 30 / 2 می باشد تقس م ی کنیم 43.47 بدست می آید که
مقدار گردشده آن 44 میشود

سپیدی

عضو جدید
حداقل مساحت مفید مورد نیاز یک پناهگاه به ارتفاع 2.30 متر، برای یک ساختمان مسکونی 12 طبقه
که افراد ساکن آن به تعداد 120 نفر می باشند چقدر است؟
1 ) 56 مترمربع 2 ) 40 مترمربع
3 ) 44 مترمربع 4 ) 38 متر مربع
پاسخ: گزینه 3 - مبحث 21 – صفحه 24 جدول 21 - 2 - 2 و صفحه 25 بند 21 - 2 - 5 - 6 - 5 .
با استفاده از جدول 21 - 2 - 2 ظرفیت پناهگاه یک سوم 120 نفر یعنی 40 نفر می باشد و با توجه به بند 21 -
2 - 5 - 6 - 5 که حجم هر نفر را 5 / 2 مترمکعب بیان میکند پس می شود:
100 متر مکعب = 50 / 2 * 40
2.30 / 100 = 43.47
مقدار حجم پناهگاه ) 100 متر مکعب( را بر ارتفاع که 30 / 2 می باشد تقس م ی کنیم 43.47 بدست می آید که
مقدار گردشده آن 44 میشود

آره اصلاحش کردن!!!چقدر مسخره//وای بچه ها پس بگین که سوال 48 و 49 رو اگه واقعا واقعا جز منابع نظارت نیست حذف کنن.تو ایمیل هم حتما بنویسیم/بچه ها پس یه چیزایی به گوششون رسیده/پس بیشتر تلاش کنیم.حتما اگه سوالی واقعا خارج از مباحث یا اشتباهه یا هرچی دیگه اعلام کنیم و ایمیل و اعتراض و....موفق بشیییییم

سپیدی

عضو جدید
الان کسایی که پاسخ تشریحی رو دارن،لطفا ببینن که سوالات 48 و 49 واقعا جز منابع نظارت نبود/توضیحی که برای پاسخ به این سوالات دادن از منابع نظارت نبود??
اگه این دو تا حذف بشه یعنی اگه 29 تا رو جواب بدیم،قبولیم و اگه کسی مثلا 32 تا زده باشه،تا 2 تا میتونه غلط داشته باشه و اگه اون سوال 60 هم غلط هم باشه،میتونه یه غلط دیگه هم داشته باشه اما قبول میشه//پس واقعا ببینین تو پاسخ تشریحی اون دو تا سوال چه توجیه ایی و از چه منابعی هستش:(:(:(

دریا 62

عضو جدید
الان کسایی که پاسخ تشریحی رو دارن،لطفا ببینن که سوالات 48 و 49 واقعا جز منابع نظارت نبود/توضیحی که برای پاسخ به این سوالات دادن از منابع نظارت نبود??

متاسفانه در انتهای کتاب گود برداری به صورت خلاصه از قانون های مجازات اسلامی و مسئولیت مدنی توضیح داده که این دو سوال هم در آن هست:cry:

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها سوال 48و49رو پیداکردم:
سوال 48 ماده 339ص 331کتاب گودبرداری، سوال 49ص333ماده 12،
اما من هنوز میگم باید به سوال 60اعتراض بدیم،چون راه حلی که سایت اشراق گذاشته غلطه.
میتونیم علاوه بر سوال 60به سوال 58اعتراض بدیم.

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه 31 تو کلید اصلاح شده باشه خوبه دیدید چقد زود نتیجه گرفتیم واسه این سوال دوستان؟ پس بیایم 60 و 58 رو هم واسه اعتراض بفرستیم هر چند به نظر من سوال 5 هم مشکل داره

بچه ها سوال 48و49رو پیداکردم:
سوال 48 ماده 339ص 331کتاب گودبرداری، سوال 49ص333ماده 12،
اما من هنوز میگم باید به سوال 60اعتراض بدیم،چون راه حلی که سایت اشراق گذاشته غلطه.
میتونیم علاوه بر سوال 60به سوال 58اعتراض بدیم.
مرسی که چک کردید

وضعیت
موضوع بسته شده است.