اعتراض به کلید آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin16228

عضو جدید
دوستان لطفا راهنمایی کنید در سوال 15 من گزینه 1 رو زدم و در کلید 3 . جواب میشه ضریب حرارتی مصالح گرانیت 2.2 بتن 1.75 سفال 1.35 تا 1 خشت و گل ؟! چوب 0.23 حلا این خشت کجای کتاب هست خدا میدونه تو پیوست 7 مبحث 19 فقط همینا هست .اگه این حذف یا جواب من درست باشه برا من خیلی تاثیر داره چون یکی از اشتباهاتم این سواله

m.alinejadian

عضو جدید
دوستان لطفا راهنمایی کنید در سوال 15 من گزینه 1 رو زدم و در کلید 3 . جواب میشه ضریب حرارتی مصالح گرانیت 2.2 بتن 1.75 سفال 1.35 تا 1 خشت و گل ؟! چوب 0.23 حلا این خشت کجای کتاب هست خدا میدونه تو پیوست 7 مبحث 19 فقط همینا هست .اگه این حذف یا جواب من درست باشه برا من خیلی تاثیر داره چون یکی از اشتباهاتم این سواله
تو جداول دقیقا اشاره شده مقدارش

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من سری قبل یادمه سایت ورود به حرفه مهندسان این متنو داده بود واسه کسانی که اعتراض دارن احتمالا الان هم همونه ولی تاریخش معلوم نیس تا کی میشه اعتراض زد.

داوطلبان مي‌توانند پس از مطالعه سوالات و پاسخ‌هاي درج شده، اعتراضات خود به سوالات مربوطه را با ذكر نام و نام‌خانوادگي، تلفن تماس، رشته آزمون، شماره سوال و توضيحات كامل حداكثر تا تاريخ 20/10/92 به نشاني اينترنتي Tarvij@inbr.ir ارسال نمايند.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سوال هم از اون سوالهایه موزیانس که باید بری از روی جداول ضریب هدایت مصالح رو با هم مقایسه کنی که ضریب هدایت حرارتی خشت از کاشی و سفال بیشتر زده

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من سری قبل یادمه سایت ورود به حرفه مهندسان این متنو داده بود واسه کسانی که اعتراض دارن احتمالا الان هم همونه ولی تاریخش معلوم نیس تا کی میشه اعتراض زد.

داوطلبان مي‌توانند پس از مطالعه سوالات و پاسخ‌هاي درج شده، اعتراضات خود به سوالات مربوطه را با ذكر نام و نام‌خانوادگي، تلفن تماس، رشته آزمون، شماره سوال و توضيحات كامل حداكثر تا تاريخ 20/10/92 به نشاني اينترنتي Tarvij@inbr.ir ارسال نمايند.

[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
عنوان: آدرس و شماره‌هاي تماس دفتر مقررات ملّي ساختمان برای مراجعه حضوری
با توجه به جابجائي انجام شده در سطح وزارت راه و شهرسازي و استقرار دفتر امور مقررات ملّي ساختمان در محل ساختمان جديد، بدينوسيله آدرس و شماره‌هاي تماس با اين دفتر به شرح زير اعلام مي‌گردد:
آدرس: تهران- ميدان آرژانتين- ابتداي بلوار آفريقا- ساختمان شهيد دادمان- طبقه سوم جنوبي
شماره‌هاي تماس: 88646368 و 88646369
شماره فاكس: 88646366
پست الكترونيكي: daftar@Inbr.ir

شماره تماس معاونت آموزش و ترويج مقررات ملّي ساختمان
معاون آموزش و ترويج امور مقررات ملّي ساختمان
82244197
كارشناسان آموزش و ترويج امور مقررات ملّي ساختمان
6الي 82244194

شماره تماس معاونت تدوين مقررات ملّي ساختمان
معاون تدوين امور مقررات ملّي ساختمان
82244192
كارشناسان تدوين امور مقررات ملّي ساختمان
91الي 82244189 شماره تماس معاونت نظارت و كنترل مقررات ملّي ساختمان
معاون نظارت و كنترلامور مقررات ملّي ساختمان
82244200
كارشناساننظارت و كنترلامور مقررات ملّي ساختمان
03الي82244201و 82244198​
شماره تماس معاونت صنعتي سازي و فناوري هاي نوين مقررات ملّي ساختمان
معاون صنعتي سازي و فناوري هاي نوين82244193

«دفتر امور مقررات ملّي ساختمان»

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام سوال 1هم به نظر من کلید اشتباه زده جواب درست گزینه 4 درسته --- سوال 3 کلا غلط طرح شده چون فقط گزینه یک مربوط به مجریان سا ختمانی وبقیه مربوط به دفاتر مهندسی می باشد --- سوال 15 گزینه 1 درست میباشد کلید گزینه 3 را زده ---- سوال 36 کلا غلطه چون دقیق مثل مبث 5 نوشته نشده والیاف سرامیکی هم جز پلاستیکهای سلولی میباشد ---- سوال 48 و49هم مربوط به قانون کار وبیمه میباش باید حذف بشه ----- سوال 60 هم گزینه 1 درسته .

برای سئوال 36 سر جلسه طبق مبحث من کلمه الیاف رو پیدا نکردم که جز اونها باشه...مطمئنم نبوده....
ولی سئوالاتی که مطمئن هستید غلطه با ذکر منبع لطفا بگید...باید درست اعتراض بزنیم که تاثیر گذار باشه....

HEDI MORADI

عضو جدید
برای سئوال 36 سر جلسه طبق مبحث من کلمه الیاف رو پیدا نکردم که جز اونها باشه...مطمئنم نبوده....
ولی سئوالاتی که مطمئن هستید غلطه با ذکر منبع لطفا بگید...باید درست اعتراض بزنیم که تاثیر گذار باشه....

با سلام و قبولی طاعات دوستان هر کسی باید شخصا اعتراض بزنه یا یک نفر ب نمایندگی مهندسان کافیه

سپیدی

عضو جدید
بچه ها میگم که فردا هرکس جداگانه به دفترمقررات ملی و هرکدوم به نظام مهندسی شهرمون یا استانمون زنگ بزنیم و بهشون بگیم که سوالای 31 و 60 این پاسخنامه شون و دقیقا بگیم که درمورد نقش الیاف بتنی و ظرفیت پناهگاه(چون در دفترچه ها سوالا جابجاست)جواباشون اشتباه ست.بالاخره یه جا جواب یا راه حل میدن که انشالله حل بشه و همه قبول شیم.موافقین?تعداد تماس ها و....هرچقدر زیادتر بشه،حتما رسیدگی میکنن.پس با همدیگه همکاری کنیم.

h.n1364

عضو جدید
در سوال 58 موارد 1 تا 5 روی دتایل درج نشده است،در گزینه 1 چوب چهارتراش عنوان شده که خود باعث گمراهی می شود که شاید یکی از این عدد ها مربوط به جای دیگری از این دتایل باشد، با اعتراض و حذف این سوال ، نمره سوال به همه تعلق خواهد گرفت، لطفا سوال 58 رو جدی بگیرید، روی لایه های سقف هیچ عددی ذکر نشده است و در سوال، راجب لایه های سقف چیزی گفته نشده، لطفا سوال 58 رو جدی گرفته و در لیست اعتراض قرار دهید

Positive Energy

عضو جدید
سلام.سوال 1 درست زده شده. توی کتاب آیین نامه صفحه ی 125 ماده ی 8 و 9. کتاب من چاپ سال 90 هست.

سپیدی

عضو جدید
بچه ها من زنگ زدم به دفتر مقررات ملی که گفتن با شماره آموزشش یعنی 02182244194 تماس گرفتم/اول تعجب کردن که گفتم پاسخنامه اشکال داره/اما گفتن ما شفاهی قبول نمیکنیم و باید کتبی باشه یا به آدرسشون پست کنیم یا میتونین به ایمیل آدرس daftar@inbr.ir اعتراض ها رو با ذکر دلیل و "شماره سوال"مطرح کنین

Positive Energy

عضو جدید
بچه ها من زنگ زدم به دفتر مقررات ملی که گفتن با شماره آموزشش یعنی 02182244194 تماس گرفتم/اول تعجب کردن که گفتم پاسخنامه اشکال داره/اما گفتن ما شفاهی قبول نمیکنیم و باید کتبی باشه یا به آدرسشون پست کنیم یا میتونین به ایمیل آدرس daftar@inbr.ir اعتراض ها رو با ذکر دلیل و "شماره سوال"مطرح کنین

خوبه 2 دوره پیش 6 تا از سوالاشونو حذف کردن. حالا چه تعجب هم میکنن. . . ینی به این e-mail بزنیم؟

holooooooo

کاربر ممتاز
خوبه 2 دوره پیش 6 تا از سوالاشونو حذف کردن. حالا چه تعجب هم میکنن. . . ینی به این e-mail بزنیم؟

نه صبر کنید سایت اعلام کنه بعد، ما آذر به این ایمیل زدیم Tarvij@inbr.ir، البته میدونم 2 تا ایمیل بود...
من واقعا لب مرزم 33 تا زدم با 4 تا غلط که توش 31 هم بود اگه 31 رو حذف کنن من قبول میشم با رند کردن میشم 50 ولی اگه به همه بدن من میشم 48.7 .لطفا یه کمکی کمی بکنید منم قبول بشم سوال 60 رو من 40 زدم
با سلام و قبولی طاعات دوستان هر کسی باید شخصا اعتراض بزنه یا یک نفر ب نمایندگی مهندسان کافیه

هرکس شخصا باید اعتراض بزنه..

منم همینه وضعیتم، تصحیح نشه این 2 تا سوال رد میشم!!
سوال مربوط به بیمه و کارفرما جزء منابع مربوط به نظارت معماری نبود و مربوط به اجرا میشد باید اعتراض کنیم

این 2 سوال از کدوم کتابا اومده مگه؟؟

سپیدی

عضو جدید
من همین امروز صبح تماس گرفتم و گفتن با آموزشش صحبت کردم و خودشون این شماره رو دادن 02182244194 و گفتن به ایمیل daftar@inbr.ir اعتراضمون روبنویسیم/خودتون هم به این شماره تماس بگیرین بعد ایمیل بزنین/چون اول که تماس گرفتم تعجب کردن که گفتم پاسخنامه اشتباه داره اما گفتم سوال 31 و 60 که در جواب این آدرس ایمیل رو دادن حتی گفتن میتونین پست کنین به آدرسی که هستن و فرق نمیکنه ایمیل بزنین یا...فقط باید کتبی باشه و شفاهی نمیشه

سپیدی

عضو جدید
شخصا بزنیم.من خودم اینجوری نوشتم و ایمیل زدم/
با سلام
این توضیحات برای نمونه دفترچه ایی که گروه A را گذاشتید،داده و برای گروه بندی های دفترچه های دیگر آزمون نظارت ( B تا E )سوالات جابجا و ترتیب سوالات متفاوت میباشد.بنابراین منظور ما نوع سوال که در مورد "ظرفیت پناهگاه" که پاسخ 40 متر مربع میباشد و نیز در مورد "نقش الیاف بتن" داده شده که پاسخ همه ی موارد ،می باشد.
شماره 60 : پاسخ درست گزینه 1 است و شماره 31 هم پاسخ درست گزینه 4 است.
شماره 31 در مبحث 5 صفحه 67 بند پ،که جواب گزینه 4 یعنی همه موارد میشود/شماره 60 هم در مبحث 21 صفحه 24 در جدول هستش و جواب 40 مترمربع میشود//بنابراین در پاسخنامه که در سایت گذاشته شده غلط نوشته شده/ممنون میشویم یا اصلاحش کنین یا در تصحیح اوراق حتما حتما لحاظ کنید/
با تشکر

آخرین ویرایش:

سپیدی

عضو جدید
من نظرم اینه که شماها هم به اون شماره تماس بگیرین،ببینین چی میگه و میگه که ایمیل بزنین/بهم گفت باید کتبی باشه من گفتم به همین ایمیل daftar@inbr.ir گفت بله و فرقی نمیکنه چه پست کنین به آدرسمون و چه ایمیل بزنین فقط باید کتبی باشه/اما به نظر من یه تماس هم بگیرین قبلش.اگه تعداد تماس ها زیادتر بشه حتما به ایمیلشون سر هم میزنن و انشالله رسیدگی کنن.

hasty_65

عضو جدید
بچه ها سوالات 6-31-37 ایراد داره.کسی میتونه بگه واسه اعتراض چکار باید بکنیم؟

amin16228

عضو جدید
سلام دوستان لطفا قبل از هر گونه اعتراض یه جمع بندی تو سوالات اشتباه داشته باشیم .مثلا سوال 36 کلا اشتباه هست چون تمام گزینه ها جز پلاستیک سلولی هست و این اشتباه هست ولی همش چسبیدین به 31 و 60 . مثال بعدی سوال 58 هست که اصلا عددی دتایل نیست که بشه باهش جواب داد . در مورد سوال 15 من ضریب حرارتی مصالح خشت و گل رو پیدا نکردم لطفا اگه پیدا کردین شماره صفحه و مقدارشو بگین مرسی . دوستان به نظرتون سوال رو حذف میکنن و درصد رو از سوالات باقی مونده میگیرن یا نمره رو به همه میدن

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوستان لطفا قبل از هر گونه اعتراض یه جمع بندی تو سوالات اشتباه داشته باشیم .مثلا سوال 36 کلا اشتباه هست چون تمام گزینه ها جز پلاستیک سلولی هست و این اشتباه هست ولی همش چسبیدین به 31 و 60 . مثال بعدی سوال 58 هست که اصلا عددی دتایل نیست که بشه باهش جواب داد . در مورد سوال 15 من ضریب حرارتی مصالح خشت و گل رو پیدا نکردم لطفا اگه پیدا کردین شماره صفحه و مقدارشو بگین مرسی . دوستان به نظرتون سوال رو حذف میکنن و درصد رو از سوالات باقی مونده میگیرن یا نمره رو به همه میدن
سوال 15 درسته تو مبحث 19 تو جدولاشه ص 92 من سر بی دقتی اشتباه زدم جای سفالو با خشت! :cry:
سوال 36 هم یادمه پیدا کردم سر جلسه همون گزینه 4 بود...
58 هم مورد داره موافقم
بچه ها سوالات 6-31-37 ایراد داره.کسی میتونه بگه واسه اعتراض چکار باید بکنیم؟

سوال 37 آره خطی و سطحیش مورد داره!! ولی من همون همون 3 لایه زدم رفت!! (نظام مهندسی از این برهان خلفا زیاد داره، اگر فکرم مثل پارسال بود این سوالو جواب نمیدادم، اما چون عادت کرده بودم به این حرکاتشون میدونستم اگه جواب ندم سوالو از دست میدم جوابشو دادم) الان باید چیکارش کنیم بگیم حذفش کنن؟؟؟
سوال 6 رو هم با ذکر دلیل دقیق بگید

سپیدی

عضو جدید

جواب سوال 36 در مبحث 5 صفحه 159-162 /پلاستیک سلولی بند2-2-18-5 که چند تا زیر مجموعه داره که از زیر مجموعه ش 1-2-2-18-5 پلی استایرن منبسط شده تا بند 6-2-2-18-5 پلی وینیل کلراید منبسط،هست و بنابراین الیاف سرامیکی در بند 7-2-18-5 ص 161 جز زیرمجموعه پلاستیک سلولی نیست.
جواب سوال 15 در مبحث 19 ص 92 جدوله که نوشته 6.خاک و خشت،سومیش که نوشته خشت،گل،خاک تثبیت شده...متراکم. ضریب هدایت حرارتی 1/1

amin16228

عضو جدید
جواب سوال 36 در مبحث 5 صفحه 159-162 /پلاستیک سلولی بند2-2-18-5 که چند تا زیر مجموعه داره که از زیر مجموعه ش 1-2-2-18-5 پلی استایرن منبسط شده تا بند 6-2-2-18-5 پلی وینیل کلراید منبسط،هست و بنابراین الیاف سرامیکی در بند 7-2-18-5 ص 161 جز زیرمجموعه پلاستیک سلولی نیست.
جواب سوال 15 در مبحث 19 ص 92 جدوله که نوشته 6.خاک و خشت،سومیش که نوشته خشت،گل،خاک تثبیت شده...متراکم. ضریب هدایت حرارتی 1/1

خب دوست عزیر ضریب هدایت سفال 1.35 تا 1 هست حالا تکلیف چه که من گزینه یک رو زدم !

holooooooo

کاربر ممتاز
خب دوست عزیر ضریب هدایت سفال 1.35 تا 1 هست حالا تکلیف چه که من گزینه یک رو زدم !

منم 1 زدم ولی اشتباهه!
ص 92 خاک و خشت : از 1.1تا 2
سفال کاشی: از 0.34 تا 1.04
خب گزینه ی 3 صحیحه دیگه!!!

دریا 62

عضو جدید
چرا دوستان عزیز به سوال بیمه و قانون کار ویکی از سوالات گود برداری توجه نمی کنید که جزء منبع اعلام شده نبوده و سه سوال رو از دست دادیم باید این سوالات حذف بشه خواهش می کنم در اعتراضتون لحاظ کنید .

holooooooo

کاربر ممتاز
چرا دوستان عزیز به سوال بیمه و قانون کار ویکی از سوالات گود برداری توجه نمی کنید که جزء منبع اعلام شده نبوده و سه سوال رو از دست دادیم باید این سوالات حذف بشه خواهش می کنم در اعتراضتون لحاظ کنید .

شماره سوالو بگید، و اینکه از کدوم کتاب اومده این سوالات...

amin16228

عضو جدید
گودبرداری تو منابع هست ولی قانون کار نیست

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماره سوالو بگید، و اینکه از کدوم کتاب اومده این سوالات...
راس میگه دیگه مهندس معلوم نیس از تو چه کتابی بود فقط میدونیم توی منابع نظارت نبود (احتمالا با اجرا اشتباه گرفته بودن!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.