اطلاعات و پروژه درباره پرینتر سه بعدی

aliiagh

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان و مهندسان عزیز. از مهندسان عزیز خواهش میکنم هر کسی پروژه ای ، سایتی ، مقاله ای و .... درباره پرینتر سه بعدی داره لطف کنه که بدجور نیاز دارم. از لطف و همکاریتون ممنون.
خداییش اگه پست رو خوندید بدون جواب نرید. به خدا بدجور نیاز دارم. مرسی

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان و مهندسان عزیز. از مهندسان عزیز خواهش میکنم هر کسی پروژه ای ، سایتی ، مقاله ای و .... درباره پرینتر سه بعدی داره لطف کنه که بدجور نیاز دارم. از لطف و همکاریتون ممنون.
خداییش اگه پست رو خوندید بدون جواب نرید. به خدا بدجور نیاز دارم. مرسی
سلام.شما میتونید با یک سرچ ساده در google اطلاعات زیادی کسب کنید...حتی میتونید از سایت آپارات فیلمی که درباره پرینتر 3بعدی هست رو هم ببینید

aliiagh

عضو جدید
سلام.شما میتونید با یک سرچ ساده در google اطلاعات زیادی کسب کنید...حتی میتونید از سایت آپارات فیلمی که درباره پرینتر 3بعدی هست رو هم ببینید

از پاسختون ممنونم. اون کار رو که کردم به اطلاعات خوبی هم دست پیدا کردم ولی گفتم اگه دوستان مقاله یا پروژه ای داشته باشن فک کنم در کنار اون اطلاعات خودم خیلی کمکم کنه. چون خوندن پروژه ها معمولا یه دید کلی خوب نسبت به موضوعی که هیچ دانشی از اون ندارید به شما می دن. حالا اگه دوستان داشتند ازشون ممنون میشم بابت همکاریشون!!

gholami1300

عضو جدید
سلام
یکی از بهترین تیم های پرینتر سه بعدی که روی مدلسازی سه بعدی طلا و جواهر کار میکنند ، شرکت 3dkaran است.
3dkaran.com

بالا