اصفهانیهاش سریع بیان تو...

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من هم درست میگن تضمین باید باشه که اون هم شما باید زحمتش رو بکشین.
یه نفر باید سرپرست گروه باشه که به عنوان معتمد بتونه کارها و برنامه ریزی ها رو انجام بده که به نظر من خود شما(فرزان) میتونید این کار رو انجام بدین .
یه مورد دیگه اینکه هدف باید کاملا روشن بشه . که طبیعتا هدف ما اینه که بتونیم در نهایت در پیشرفت و تعالی همدیگه مفید باشیم.
اگه ایرادی چیزی هست لطفا بفرمایید.
عزیزم به تو هیچگونه ایرادی از نظر بنده وارد نیست و من تموم حرفاتو قبول دارم و بزودی همه برنامه ریزی ها رو اعلام میکنم به شرطیکه بقیه هم به بنده رای بدن و اطمینانشون به من رو اعلام کنن
پس شروع کنین و بگین من شایسته اعتماد شما هستم یانه
و اصلا بگین من شایسته برنامه ریزی و هدفگذاری واسه این برنامه هستم یا نه؟؟؟

تمام عزیزان رای بدن لطفا:gol::gol::gol:

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم به تو هیچگونه ایرادی از نظر بنده وارد نیست و من تموم حرفاتو قبول دارم و بزودی همه برنامه ریزی ها رو اعلام میکنم به شرطیکه بقیه هم به بنده رای بدن و اطمینانشون به من رو اعلام کنن

من که کاملا موافق هستم شما برنامه ریز گروه باشین.
اصلا کی بهتر از شما؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام
و سال نو مبارک .امیدوارم روزگار خوشی داشته باشین در سال جدید ؛همشهریای عزیز.
فرزان عزیز من که شخصا شما رو نمی شناسم که بگم شایسته نیستین و یا هستین ( ببخشید که رک میگم ) این کاملا منطقیه که شما برنامه ریز گروه باشین و من به شخصه به شما اعتماد میکنم فعلا ؛ مگراینکه خلافش ثابت بشه!!!!!

یه جای توووووووپ؟ یعنی کجا ؟؟؟؟

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
و سال نو مبارک .امیدوارم روزگار خوشی داشته باشین در سال جدید ؛همشهریای عزیز.
فرزان عزیز من که شخصا شما رو نمی شناسم که بگم شایسته نیستین و یا هستین ( ببخشید که رک میگم ) این کاملا منطقیه که شما برنامه ریز گروه باشین و من به شخصه به شما اعتماد میکنم فعلا ؛ مگراینکه خلافش ثابت بشه!!!!!

یه جای توووووووپ؟ یعنی کجا ؟؟؟؟
بله عزیز صحبت شما کاملا منطقیه ولی بازم ممنون که بهم اعتماد کردین مطمئن باش پشیمون نمیشین
در ضمن اون یه جای توپ تقریبا پاتوق دوستامه و احتمال میدم واسه بار اول جای خوبی باشه تا بعدا در مورد جلسات بعدی صحبت کنیم
جلسه اول قرار شد فقط آشنایی باشه
پس من نه استاد دعوت میکنم و نه جاش رو زیاد رسمی در نظر میگیرم
با کافی شاپ موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جای خوبیه;)
اگه کافی شاپ رو هم نخواستین میتونم جای دیگه رو تدارک ببینم مثل صفه یا یه جای دیگه;)
البته به نظر خودم واسه بار اول کافی شاپ بهترین انتنخابه چون پیدا کردن همدیگه راحت تره و در ضمن من با صاحب اونجا که آشناست صحبت میکنم که در طی اون ساعت خاصی که ماداخل کافی شاپ هستیم مشتری راه نده که قاطی بشه;);)
وفقط اونجا رو واسه بچه های باشگاه دربست میکنم
در ضمن این خبر خوبیه واسه عشق بستنی ها...
:biggrin::biggrin:

realist62

عضو جدید
سلام به همه بچه های باحال اصفهان کاری بود با رو منم حساب کنید داداش.;)

وطنم ، ایرانم ...
عید آن روز مبارک بادم ...
که تو آبادی و من آزادم ...

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله عزیز صحبت شما کاملا منطقیه ولی بازم ممنون که بهم اعتماد کردین مطمئن باش پشیمون نمیشین
در ضمن اون یه جای توپ تقریبا پاتوق دوستامه و احتمال میدم واسه بار اول جای خوبی باشه تا بعدا در مورد جلسات بعدی صحبت کنیم
جلسه اول قرار شد فقط آشنایی باشه
پس من نه استاد دعوت میکنم و نه جاش رو زیاد رسمی در نظر میگیرم
با کافی شاپ موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جای خوبیه;)
اگه کافی شاپ رو هم نخواستین میتونم جای دیگه رو تدارک ببینم مثل صفه یا یه جای دیگه;)
البته به نظر خودم واسه بار اول کافی شاپ بهترین انتنخابه چون پیدا کردن همدیگه راحت تره و در ضمن من با صاحب اونجا که آشناست صحبت میکنم که در طی اون ساعت خاصی که ماداخل کافی شاپ هستیم مشتری راه نده که قاطی بشه;);)
وفقط اونجا رو واسه بچه های باشگاه دربست میکنم
در ضمن این خبر خوبیه واسه عشق بستنی ها...
:biggrin::biggrin:
به نظر من توی پارک یا همون صفه بهتره فصل بهار تو فضای باز یه نسیم هم بهمون میخوره .
البته اگه دوستان با کافی شاپ موافق باشن من هم حرفی ندارم .

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من توی پارک یا همون صفه بهتره فصل بهار تو فضای باز یه نسیم هم بهمون میخوره .
البته اگه دوستان با کافی شاپ موافق باشن من هم حرفی ندارم .

منم نظرم همینه! شاید الان با این حجم مسافر صفه هم شلوغ باشه حسابی . شاید بد نباشه توی یکی از پارکای خلوت بگیریم .مثلا پل چوبی یا مارنان ! البته پل چوبی خلوت تره .ولی خوب تابع جمع هم هستم .

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نظرم همینه! شاید الان با این حجم مسافر صفه هم شلوغ باشه حسابی . شاید بد نباشه توی یکی از پارکای خلوت بگیریم .مثلا پل چوبی یا مارنان ! البته پل چوبی خلوت تره .ولی خوب تابع جمع هم هستم .
سلام سال نو مبارک .
یه قرار آشنایی برای بچه های باشگاه اونم تو اصفهان به نظر من خیلی باید زیبا باشه. دیروز عصر کنار خلیج فارس با چند تا از دوستان نشسته بودیم واقعا که چه صفایی داشت. جای همه اصفهانی های باشگاه خالی بود. اما دلم برا اصفهان خیلی تنگیده.

realist62

عضو جدید
بچه ها اگر که دنبال یه جای خلوت و مناسب میگردین من سراغ دارم که توی تعطیلات عید هم خلوته
پارک سپاهان شهر روبروی آکواریوم نزدیک خونمونه من همه جوره تضمینش میکنم یه سورپرایز هم برای بچه های معماری اونجا دارم . ;);)

bahare shad

عضو جدید
سلام سال نو همگی جدید.
بنازم به این مهمون نوازی ما اصفهانیا:heart:

salam,sale no shoma ham mobarak,ba arze sharmandegi bayad begam esfahani ha hamchin mehmun navaz ham nistand
man mikhastam eid beram shiraz vali be pishnahade yeki az bache haye bashgah umadam shahre shoma.......agar mikhaid mehmun navazi bebinid ye sar bezanid KHUZESTAN
:yellowcard::yellowcard::yellowcard::yellowcard::yellowcard::yellowcard:

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam,sale no shoma ham mobarak,ba arze sharmandegi bayad begam esfahani ha hamchin mehmun navaz ham nistand
man mikhastam eid beram shiraz vali be pishnahade yeki az bache haye bashgah umadam shahre shoma.......agar mikhaid mehmun navazi bebinid ye sar bezanid KHUZESTAN

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه :
پیش قاضی و ملَق بازی ؟؟!!!!!!!

ما نمیگیم مهمون نوازیم ، عالم و آدم دارن میگن، حالا به شما خوش نگذشته ، ما نمیدونیم.....
بدجایی اومدی برای شکایت !!! توتاپیک اصفهانیاو شکایت از اصفهانی !!؟؟؟؟؟؟
شوخی کردم ، اهواز و اصفهان نداره که، مهم اینه که خوش باشی دوست من...

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سال نو مبارک .
یه قرار آشنایی برای بچه های باشگاه اونم تو اصفهان به نظر من خیلی باید زیبا باشه. دیروز عصر کنار خلیج فارس با چند تا از دوستان نشسته بودیم واقعا که چه صفایی داشت. جای همه اصفهانی های باشگاه خالی بود. اما دلم برا اصفهان خیلی تنگیده.
سلام بر همگی
سال نو مبارک
این نظر بسیار خوبیه
پس اگه بچه ها با مدیریت من موافقن که یه تاریخ اعلام کنم
به شرط اینکه بچه ها از مدیر برنامه ها حرف شنوی داشته باشن
اینو واسه این میگم که ییهو...
مرسی

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگر که دنبال یه جای خلوت و مناسب میگردین من سراغ دارم که توی تعطیلات عید هم خلوته
پارک سپاهان شهر روبروی آکواریوم نزدیک خونمونه من همه جوره تضمینش میکنم یه سورپرایز هم برای بچه های معماری اونجا دارم . ;);)
سلام بر عزیز دلم
سپااااااااااااااااااااااااااااااااهاااااااااااااااااااااااااان شههههههههههههههر!!!!!!!!!:eek::eek::eek::confused::confused::confused:
بابا دمت گرم
حالا میخوای محل قرار دم در خونتون باشه که راه کمتری رو بیای دیگه چرا مارو به زحمت میندازی!!!!!:confused:
اصلا یه کار دیگه میکنیم واسه شما تاکسی دربست میگیریم که نه ما اذیت بشیم و نه شما...
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا سلام عرض شد!!!!!
شما که مهمون نوازی شهره عام و خاصین!!!! پس سلامت کو؟؟؟!!!:confused:
دوما سال نو مبارک عزیزم
البته فکر کنم مهمون نوازی اصلا به گفتن سلام و تبریک نیست
تنت سالم باشه احوالپرسی میخوای چکار!!!!!!!!
سوما عزیز دلم چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...
چهارما گلم ما نگفتیم خوزستانیها مهمون نواز نیستن
از اتفاق من دوست خوزستانی زیاد دارم و همشون هم بچه های بامرام و با معرفتی هستن
در خواستم اینو بگم:::
همه جای ایران سرای من است
که خوب و بدش از برای من است
کسی نمیخواد تشویقم کنه واسه جواب به این گشنگی!!!؟؟؟؟
:biggrin::biggrin::biggrin:;):gol:

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب برم سر اصل مطلب
اولا از همه دوستان بابت چند روز غیبتم (به علت پاره ای از مشکلات)عذرخواهی میکنم
این پاره ای از مشکلات مال اینترنت و خطوطadsl بود
دهنم سرویس که دفعه بعد گول 2مگا سرعت رو نخورم
دوما واسه مسئولیت برنامه ریزی من شرایطی دارم که واستون میگم و بعد شما خودتون تصمیم بگیرین که من لیاقت چنین کاری رو دارمو اصلا میتونم کسی باشم که کاری کنم بهتون خوش بگذره یا نه!!!!
ضمنا قبل از همه چیز و قبل از گفتن شرایط باید بهتون بگم من این شروط رو از خودم درنیاوردم و اینها حاصل تجربه من در دیدارهای قبلیه که با بجه های تهران گذاشتیم و متاسفانه مشکلاتی پیش اومد که قابل بازگو کردن نیست. پس اگه شرایط من یه کم سختگیرانه و رک بود ازتون معذرت میخوام ولی مجبورم به خاطر حفظ دوستیهامون و ادامه قرارها اینها رو بگم
بچه ها خدایی از همتون معذرت میخوام اما مجبورم چنین شرایطی بذارم چون تجربه دیدار تهران رو هنوز یادم نرفته که به جاهای خوبی منتهی نشد و...
من این شرایط رو دارم واسه خودم میذارم چون از شما بچه ها مطمئنم
شرایط من واسه خودم در صورت قبول بچه ها اینهاست:
1-من سعی میکنم از شوخیهای بیجا و خارج از ادب با بچه ها جدا خودداری کنم
2-من تمام دخترهایی که بینمون میان رو مث خواهر خودم میدونم تا اونها هم با من احساس صمیمیت کنن و مضطرب و نگران اتفاقات غیر منتظره نباشن!!!
3- در صورتیکه دخترها یعنی همون آبجی هامون باهام راحت بودن و بهم اعتماد کردن به هیچ وجه از اعتماد اونها سوء استفاده نمیکنم تا ...
4-رابطه من با تمام دخترها مث یه دوست خوب و باظرفیته و به دنبال love ترکوندن نیستم
5-امیدوارم رابطه دخترها هم با من اینطوری باشه و از خنده و صمیمیت و اعتماد من سوء
6-درصورت مشاهده هرگونه بی ظرفیت بازی و هرگونه سوءاستفاده از صمیمیت جمع به همه بچه ها و برنامه ریز حق میدم که منو کنار بذارن و در برنامه های بعدی منو شرکت ندن
و...
اینطوری یه جمع دوستانه و بسیار شاد خواهیم داشت
;);););)

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منو قبول دارین من روز اصفهان رو بهترین روز واسه اولین جلسه آشنایی بین بچه ها میدونم
روز اصفهان که همون روز بزرگداشت شیخ بهاییه
اگه گفتین چه تاریخیه؟!!!!
;);)
اینم یه راهنمایی:
تاریخش نزدیکه
خیلی نزدیک...
;);):gol::heart:

moya_memar

عضو جدید
سلام

سلام

سلام.منم اصفهانی نیستم اما الان دانشجوی اصفهانم.
کاره جالبیه،موافقم البته اگه افتخار بدین منم باشم.
من معماری می خونم یه نظر معمار گونه بدم.من دوستای اصفهانیه زیادی دارم که با اینکه تو اصفهان هستن خیلی جاهای اصفهان رو ندیدن.
میتونیم تو برنامه یه بازدید های اینطوری رو بذاریم.
من و هم کلاسیام تقریبا یه همچین کاریو می کنیم و جواب خواهد داد یه روزی.
اما اگه بعد تعطیلات باشه من میتونم بیام.

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.منم اصفهانی نیستم اما الان دانشجوی اصفهانم.
کاره جالبیه،موافقم البته اگه افتخار بدین منم باشم.
من معماری می خونم یه نظر معمار گونه بدم.من دوستای اصفهانیه زیادی دارم که با اینکه تو اصفهان هستن خیلی جاهای اصفهان رو ندیدن.
میتونیم تو برنامه یه بازدید های اینطوری رو بذاریم.
من و هم کلاسیام تقریبا یه همچین کاریو می کنیم و جواب خواهد داد یه روزی.
اما اگه بعد تعطیلات باشه من میتونم بیام.
قدمت روی چشم
شما هم بیا عزیز;):gol:

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قرار مدارا رو گذاشتین یه خبر هم به من بدین (پ.خ) . آخه این چند وقته نمی رسم زیاد بیام سایت!

مــنــتـــظـــــرم ..........

NEGINNN

کاربر بیش فعال

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه منو قبول دارین من روز اصفهان رو بهترین روز واسه اولین جلسه آشنایی بین بچه ها میدونم
روز اصفهان که همون روز بزرگداشت شیخ بهاییه
اگه گفتین چه تاریخیه؟!!!!
;);)
اینم یه راهنمایی:
تاریخش نزدیکه
خیلی نزدیک...
;);):gol::heart:

سلام دوست من .
سال نو مبارک و ایام به کام .
شرایط رو منم قبول دارم ، یه جورایی به آدم اطمینان خاطر میده. مرسی

دیدار اول هم روز مناسبی ست !!! روز مهندس هم هست بنا به روایتی !!! ماه خوبیم هست .
منکه موافقم . راستی جمعست !! حواستون که هست؟ ساعتشو زودتر بگین ، از الان هماهنگ کنیم با منشیامون !!!

زحمت کارا می افته با شما !! موفق باشین دوست من .

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من .
سال نو مبارک و ایام به کام .
شرایط رو منم قبول دارم ، یه جورایی به آدم اطمینان خاطر میده. مرسی

دیدار اول هم روز مناسبی ست !!! روز مهندس هم هست بنا به روایتی !!! ماه خوبیم هست .
منکه موافقم . راستی جمعست !! حواستون که هست؟ ساعتشو زودتر بگین ، از الان هماهنگ کنیم با منشیامون !!!

زحمت کارا می افته با شما !! موفق باشین دوست من .
مرسی ازت ولی بقیه هم هستن که نظر اونا هم مهمه
ضمنا
من حواسم به جمعیت هست
حدود20نفریم
اما خدا میدونه چند نفرمون واقعا پا هستن و میان...!!!!:surprised::surprised:
ضمنا مرسی که شریط منو قبول کردی البتهمن فقط واسه ادامه قرارها و دوام دوستیهامون این شریاط رو گذاشتم چون تجربه قبلی من که همینکارو با بچه های تهران کردیم زیاد تجربه جالبی نبود و آخر قشنگی نداشت و متاسفانه همون دو جلسه اول دیگه رابطه ها تموم شد و ما حتی دیگه توی باشگاه هم واسه هم پیام نمیدیم چه برسه به بیرون رفتن
:confused:

natalie

عضو جدید
سلام به همه همشهری های گل...:gol:
به به چقدر فعالیت....:)
لطفا تاریخ و ساعت دقیقی که با هم به توافق رسیدینو یه جور اطلاعیه وار بزنین...
ان شاالله منم اگه برنامه دانشگام اجازه بده سعی می کنم بیام..

mehrshad53

اخراجی موقت
هااااان؟
چیطو شد؟
بدونی من کوجا میخین برین؟
هر جا که بخین برین میباس ِاز من اجازه بیگیرین.
نوکِرِدونم.
:gol::gol::gol:
راستی من اصفهانی نیستم ولی 5 مدل لهجه اصفهانی بلدم.:cool:
زود باشین،کجا قرار؟
کی؟
چی اصلا؟