اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

altinay

عضو جدید
مرا هر جور که خواهی در به در کن.............
جفایت را از این هم بیشتر کن................
بزن با عشق خود آتش به جانم..............
ولی آتش نشانی را خبر کن...........................!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
• جیک . جیک . جیک . جیک
یه جیک اضافه کن بفرست برای جوجه بعدی
(ستاد سرشماری جوجه های آخر پاییز)

مرد تنهای شب

عضو جدید
دوستت دارم تو چی ؟
خیلی می خوامت ،تو چی ؟
دوریت ازیتم می کنه ،تو چی ؟
بی تو میمیرم، تو چی ؟
....
........
.............
.....................
..................................
...........................................................
........................................................................
.......................................................................................
.........................................................................................................
................................................................................................................................
................................................................................................................. من خالی بستم ،تو چی ؟

liliss85

عضو جدید
....

....

به یارو ميگن: يه ميوه خوشمزه، آبدار و شيرين نام ببر، ميگه: خيار! بهش ميگن: خيار كجاش آبدار و شيرينه؟ یارو ميگه: با چايي شيرين بخور، نظرت عوض ميشه!

liliss85

عضو جدید
...

...

شخصی می گفت من شانزده سال دارم بزرگی به او خرده گرفت که نباید بگویی شانزده سال دارم باید بگویی آن شانزده سال را دیگر ندارم...

hosna soly

عضو جدید
سینه از آتش دل در غمه جانانه بسوخت*آتش بود در این خانه که کاشانه بسوخت*
تنم از واسطهی دوری دلبر بگداخت* جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت*

hosna soly

عضو جدید
گفتمش دل میخری پرسید چند؟
گفتمش دل مال تو قیمتش لبخند تو بخند............
خنده ای کردو دل از دستانم بربود
تا به خود باز آمدم او رفته بود
دل ز دستش روی خاک افتاده بود
جای پایش روی دل جا مانده بود....

parmida

عضو جدید
*

*

ترکه میره امامزاده میبینه دختره میگه : خدایا یه شوهر خوب نصیب ما کن .
ترکه خودشو میندازه تو بغله دختره میگه : خدا هلم نده .:biggrin:

ترکه میره خواستگاریه دختره ، دختره سیبیل داشته . بهش میگه تو چرا سیبیل داری، دختره گریه میکنه بهش میگن برو دلداریش بده تو دامادی ترکه به دختره میگه مرد که گریه نمیکنه.:D

به ترکه میگن چرا ترک شدی؟ میگه امکانات نبود . میگن پس چرا لر نشدی؟ میگه آخه انقدرم امکانات کم نبود

مرد تنهای شب

عضو جدید
لره به ترکه میگه بیا بریم نمازجمعه نماز بخونیم نفری 10000هزارتومن میدن،ترکه میگه : اگه ندادن چی؟ لره میگه : میگوز.. باطل میشه

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به ياروهه مي گن : بابات به رحمت ايزدي پيوست
ميگه : رحمت ايزدي كيه ؟
ميگن : منظورمون اينه به ديار باقي شتافت
ميگه : ديار باقي كجاست؟
ميگن : يعني دار فاني را وداع گفت
ميگه : دار فاني چيه؟
ميگن : يعني رخت از دنيا بر بست
ميگه : نمي فهمم!
ميگن : الاغ! باباي خرت مرد!
ميگه : خر من كه بابا نداشت!

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بيا خنده رو از آدم برفي ياد بگيريم
كه توي سرما با دوتا چشم دكمه اي
و دست و پاي چوبي داره مي خنده

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدوني چرا خدا به همه دو تا دست , دو تا پا , دو تا چشم داده , اما فقط يكي دونه قلب داده؟ براي اين كه بگردي , اون يكيش رو پيدا كني​

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
هيچگاه نگذار در كوهپايه هاي عشق كسي دستت را بگيرد كه احساس ميكني در ارتفاعات آنرا رها خواهد كرد​

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
به چشمي اعتماد كن كه به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار كه جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير كه باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است​

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر سهم من از اين همه ستاره فقط سوسوي غريبي است، غمي نيست. همين انتظار رسيدن شب برايم كافيست​

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدوني چرا بعضي شبها زود صبح مي شه؟؟؟؟؟؟ چون خورشيد هم دلش براي چشماي تو تنگ ميشه.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق خام ميگه: چون به تو نياز دارم دوستت دارم ، عشق پخته مي گه : چون دوستت دارم بهت نياز دارم.​

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق نميپرسه كه تو كي هستي؟ ........فقط ميگه كه تو مال من هستي عشق نميپرسه كه اهل كجايي؟...........فقط ميگه كه تو قلب من هستي عشق نميپرسه كه تو چيكار ميكني؟.......فقط ميگه باعث بشي قلبم به ضربان بيافته عشق نميپرسه چرا دور هستي؟..........فقط ميگه هميشه با من هستي عشق نميپرسه كه دوستم داري؟...........فقط ميگه عاشقانه دوستت دارم

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نیروی انتظامی اعلام کرد در سال 85 ده درصد از آمار تلفات جاده ای کم شد ، در سال 87 به صفر خواهد رسید و انشاالله در سال 89 در جاده ها شاهد زادو ولد مردم خواهیم بود.:D

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
يه قورباغه با يه اردك ازدواج مي‌كه، اگه گفتي بچه‌شون چي ميشه. . . . . . . . بچه‌دار نميشن، واسه‌شون دعا كن، طفليا داره زندگيشون از هم مي‌پاشه
************ **
رييس جمهور ژاپن: اگر برق امريكا 2 ساعت قطع شود ما در تكنولوژي از امريكا پيشي ميگيريم.... احمدي نژاد: اگر برق ايران 2 ساعت قطع شود جمعيت ايران 2 برابر مي شود
************ **
روز 40 تا كله رو با 40 تا پاچه ميندازن تو ديگ و از تركه ميپرسن از كجابدونيم كدوم پاچه مال كدوم كله ست ؟ميگه :زير پاهارو قلقلك ميديم هر كله كه خنديد ميفهميم مال اون كله ست

************ **
زندگي بر 3 ركن 1-اصلا عاشق نشو 2-اگه عاشق شدي براي معشوقت بمير 3- اگه مردي خاك بر سر بي جنبت

تركه نذر ميكنه آخر اسم بچه هاشو بذاره الله اولي رو ميذاره فتح الله دومي ميذاره يد الله سومي دختر ميشه مي ذاره سيندرالله
************ **
شيطان اعلام كرد تا مي توانيد گناه كنيد . سهميه ي سوخت آتش جهنم تموم شده

************ **
به ترکه ميگن چرا جورابات يه لنگش آبي يكي قرمز ؟ ميگه والا نميدونم بدبختي اينه كه يه جفت ديگه هم تو خونه دارم همين طوري
************ **
ترکه مي گن بابات مرده . ميگه نه بابا اصلا امکان نداره . ميگن : والله مرده ترکه مي گه تا حالا اصلا سابقه نداشته
************ **
عشق با لبخند شروع ميشود.با بوسه شکوفا ميشود.با گريه رشد ميکند.با 110 تمام ميشود

************ **
يه تركه راديولوژيست مي شه يه مريض مياد جواب عكسشو بگيره بهش مي گه يه دنده سمت راست قفسه سينتون شكسته كه من تو فتو شاپ واستون درستش كردم
اگه ديدي بچه اي كنار يك روزنامه نشسته و روزنامه زرد شده بدون كار بچه نيست تبليغ ايرانسله
************ **
عبارت ?کلاه سرت گذاشتن تا زانو? يعني چه؟ الف) فروش پرايد دوگانه سوز بدون مخزن. ب) قول تحويل ال نود تا پس فردا. ج) تحويل پژو 405 با يک مأمور آتش نشاني در صندوق عقب. د) من مادرم مريضه، کارت سوختتو بده، چند ليتر بـنـزيـن بزنم

************ **
مردها بر اثر كمبود عاطفه ازدواج مي‌كنند، بر اثر كمبود حوصله طلاق مي‌دهند، و بر اثر كمبود حافظه دوباره ازدواج مي‌كنند

************ **
تو يه عروسي اقوام داماد ميگن نون و پنير و نعنا مادر عروس شد تنها، پدر عروس ميشنوه وبلند ميگه نون و پنير و پونه پس من چوسم تو خونه؟

************ **
بوش اعلام كرده بدون شك سه نقطه از قم هدف اصلي موشك هاي ما خواهد بود, لره مي گه چرت مي گه قم 2 تا نقطه بيشتر نداره ,ترگه گفت هر جفتشون زر مي زنن گم كه اصلا نقطه نداره

************ **
تركه با دوست دخترش ميره بيرون. دختره ميگه بريم پشت درختا؟ ترکه ميگه آره بريم منم جيش دارم

************ **
اماكن ديدني شهر رشت : 1 - كلوچه پزي پسر و پدران - 2- كتيبه زن با وفا 3- مجسمه مرد با غيرت 4- ميدان شهيد حلال زاده 5 - پارك زيبا وديدني دماغ

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
می خواستم یکی یکی بفرستمشون واسه امتیاز ولی دلم نیومد بخونید و لذت ببرید هر چند می دونم برای خیلی از بچه ها تکراری خواهد بود خوب بضاعت ما هم این بود دیگه.:biggrin:

hosna soly

عضو جدید
آنجا که چشمان مشتاقی برایت اشک میریزد زندگی به رنج کشیدنش می ارزد .....
کاش چشمان مشتاقی هم برای من اشک میریخت.

hosna soly

عضو جدید
عکس های بسیار زیبا همیشه از اتاق های بسیار تاریک ظاهر میشوندپس هر وقت تو قسمت تاریک زندگیت واقع شدی بدون خدا داره یه عکس زیبا برایت ظاهر میکند.

naeim-kosha-2007

عضو جدید
خیلی دوستت دارم. یه روز میام دنبالت تا با هم بریم یه جای دور که دست هیچ کس بهمون نرسه.
قربانت عزرائیل

وضعیت
موضوع بسته شده است.