اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

altinay

عضو جدید
دختره از پسره پرسید من خوشگلم !
گفت :نه ؟
پرسید: دوستم داری؟
گفت؟ نه
پرسید:بمیرم برام گریه میکنی؟
گفت : نوچ!
دختره چشماش پره اشک شد و هیچ چی نگفت.
پسر بقلش کرد و گفت:
تو خوخشگل نیستی چون زیبا ترینی.
دوست ندارم چون عاشقتم.
بمیری واست گریه نمی کنم چون منم میمیرم.:cry:

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
رئيس: شما به زندگى پس از مرگ اعتقاد داريد؟
كارمند: بله!
رئيس: خوب است. چون وقتى صبح امروز براى شركت در مراسم تشييع جنازه پدربزرگتان اداره را ترك كرديد، او به اينجا آمد و گفت كه مى خواهد شما را ببيند

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرلوك هلمز، كارآگاه معروف، و معاونش واتسون رفته بودند صحرانوردي و شب هم چادري زدند و زير آن خوابيدند . نيمه هاي شب هلمز بيدار شد و آسمان را نگريست . بعد واتسون را بيدار كرد و گفت : ” نگاهي به بالا بينداز و به من بگو چه مي بيني؟ ” واتسون گفت :” ميليون ها ستاره مي بينم “. هلمز گفت : ” چه نتيجه اي مي گيري؟ “. واتسون گفت : ” از لحاظ روحاني نتيجه مي گيرم كه خداوند بزرگ است و ما چقدر در اين دنيا حقيريم . از لحاظ ستاره شناسي نتيجه مي گيرم كه زهره در برج مشتري ست، پس بايد اوايل تابستان باشد. از لحاظ فيزيكي نتيجه مي گيرم كه مريخ در محاذات قطب است، پس بايد ساعت حدود سه نيمه شب باشد “. شرلوك هلمز قدري فكر كرد و گفت: ” واتسون ! تو احمقي بيش نيستي ! نتيجه ي اول و مهمي كه بايد بگيري اين است كه چادر ما را دزديده اند”

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه روز يه راننده كاميون به يك پيچ رسيد، دولا شد و اون رو برداشت

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه روز يكي ميره بقالي، ميگه: آقا صابون داري؟ ميگه: آره . مرده ميگه: پس لطفا دستات رو بشور، به من يه كيلو پنير بده

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه نفر داشته زنشو كتك ميزده بهش ميگن مگه زنت چيكار كرده ميگه اگه ميدونستم چيكار كرده كه ميكشتمش

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه نفر از طبقه صدم يه ساختمون مي‌پره پايين، به طبقه پنجاهم كه ميرسه ميگه: خب الحمدالله تا اينجاش كه بخير گذشت

نسیم

عضو جدید
وقتي يه بار از يه نفر ضربه مي خوري درست مثل اين مي مونه که با ماشين بهت زده و داغونت کرده ولي

وقتي مي بخشيش درست مثل اين مي مونه که بهش فرصت دادي تا دنده عقب بگيره و دوباره از روت رد

بشه تا مطمئن بشه چيزي ازت نمونده:w20:

نسیم

عضو جدید
مردها بر اثر كمبود عاطفه ازدواج مي‌كنند، بر اثر كمبود حوصله طلاق مي‌دهند و بر اثر كمبود حافظه دوباره

ازدواج مي‌كنند:eek:

m_kh

عضو جدید
وقتی به چشمات خیره شده بودم تو هم به چشمام خیره شده بودی و قلبم داشت تاپ تاپ میزد و احساساتی در وجودم موج می زد ناگهان من جیغ کشیدم.................سوسک و تو در رفتی..

شايد حامد

عضو جدید
تمامی الفاظ جهان را در اختیار داشتیم
آن نگفتیم
که به کار آید
چرا که تنها یک سخن
یک سخن در میانه نبود:
_آزادی!
ما نگفنیم
تو تصویرش کن! (شاملو)

شايد حامد

عضو جدید
همه
لرزش ِ دست و دل‌ام
از آن بود
که عشق
پناهی گردد،

پروازی نه
گریزگاهی گردد.

آی عشق آی عشق
چهره‌ی آبی‌ات پیدا نیست (شاملو)

altinay

عضو جدید
یه خره موقع مرگ اطرافیانشو دورش جمع مکنه تا وصیت کنه.............................
میگه :
به صاحباتون وفادار باشین.
مثل انسانهایی که اصلیت شما از اوناست جفتک نندازین.
و وصیت آخر اینکه.................
.
.
.
.
خرها اصالتا فارس هستند.:biggrin:

altinay

عضو جدید
فارسه میره جهنم دمپایشو پرت میکنه توی بهشت به خدا میگه برم بیارمش؟:biggrin:

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
یَک روز بر خانه نَشَسته بودم داشتم تخمه نَ می خوردم، یَک دف دیدم تیلفنم زنگ زد. گفتم ها کیسته؟ گفت: ها... ای... مدیرسایت یاهو بیدم... گفتم: ها چطوری... خوبی؟ در سلامتی کامل به سر می بری؟ هو؟ گفت: ها. این یاهو مَسینجیر 8 قدیمی شده. اگه میشه 9 رو زودتر طراحی کن. گفتم: ها باشه... بعد رفتم پشت کامپیوتر طراحی کردم و از ویلایت خودمان با بلوتوث فرستادمش آمریکا برای بیل گیتس و اون هم فروختش به شرکت یاهو!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که رفتیم
.
.
.
کجا دنبالم راه افتادی؟
.
.
.
دیوانه! می گم نیا!
.
.
.
بابا! دارم می رم دستشویی!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بود و یکی نبود . یه آدمی بود که دلش میخواست زندگی رو خیلی خوب بشناسه . از موقعی که بچه بود همش در مورد زندگی و معناش فکر میکرد . همون وقتها , یه دفتر خرید و شروع کرد توش در مورد زندگی نوشتن . جمله های ناب . زندگی صحنهء یک تئاتر است ... زندگی خواب و خیالی بیش نیست ... زندگی مقطع کوتاهی از حیات ماست ... زندگی ترکیبی از شادیها و غمهاست . گاهی شادیها غلبه میکنند و گاهی غمها ... زندگی تکرار روزمرهء وقایع برای تک تک انسانهاست ... زندگی زیباست ...

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز در دادگاه دلم، مغز من قاضی بود، متهم قلبم بود، جرم من عشقم بود، عشق من یادتو بود، (آيا)حق من اعدام بود؟؟؟

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
دپایم بی صداست عشق من بی انتهاست... ردپای اشکهایم را بگیر تا بدانی خانه عاشق کجاست

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی برگ های پاییزی رو زیر پاهات له می کنی بدون که روزی بهت نفس میدادن

وضعیت
موضوع بسته شده است.