اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
ويكتور هوگو : من نميگويم هرگز نبايد در نگاه اول عاشق شد اما اعتقاد دارم بايد براي بار دوم هم نگاه كرد

آهو

عضو جدید
آب میوه صداتم ،چرخ کرده نگاتم، قربون اون چشاتم، کشته ی خندهاتم، کلاچ اون پاهاتم، من مرده ی هواتم، تا عمر دارم باهاتم(جمال هر چی بامرام سوت بلبلی)

آهو

عضو جدید
نگاهی به یاس کردم تو را در برگ گل احساس کردم خلاصه در کلاس ناز چشمت دو واخد عاشقی را پاس کردم

الهی مورچه گازت بگیره ،شامپو بره تو چشت،مگس بره تو گوشت اگه منو دوست نداشته باشی

mifoam

عضو جدید
در بازی دل ، نگاه من مست
تو بود
هر برگ دلم شکسته پابست
تو بود
من شـاه دلـم را به زمـــیــن
انداختم
اما چه کنم که تک دل دست
تو بود

nilofarane

کاربر بیش فعال
اون چیه که اولش منم دومش تویی اخرش زبونه:que:

نفهمیدی

خوب معلومه دیگه( گل گاو زبون):biggrin:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

حاجي تو ديگه كي هستي؟ دست قدسي رو بستي رفتي دنبال هستي بگو مال كي هستي بين قدسي و هستي برو دنبال هستي

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن مثل ويروس مي‌مونه، وقتي وارد زندگيت بشه، جيبت رو اسكن مي‌كنه، لبخند رو ديليت مي‌كنه، مخت رو اديت مي‌كنه، برنامه‌هات رو دانلود مي‌كنه، آخرش هم هنگ مي‌كني!;)

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یه بسیجی می پرسن : دو خط موازی چیه ؟ میگه : دو خط موازی دو خطی هستند که هیچ گاه بهم نمیرسن ، مگر به دستور مقام معظم رهبری:biggrin:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاجي تو ديگه كي هستي؟ دست قدسي رو بستي رفتي دنبال هستي بگو مال كي هستي بين قدسي و هستي برو دنبال هستي

rasarayaneh

عضو جدید
زن مثل ويروس مي‌مونه، وقتي وارد زندگيت بشه، جيبت رو اسكن مي‌كنه، لبخند رو ديليت مي‌كنه، مخت رو اديت مي‌كنه، برنامه‌هات رو دانلود مي‌كنه، آخرش هم هنگ مي‌كني!;)

بخدا حرفت حرف نداره

http://www.www.www.iran-eng.ir/imagehosting/10547474adc265d45f.gif​

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترکه داشته با يه خر فوتبال بازي مي کرده، بهش مي گن چرا با خر بازي مي کني؟ ميگه همچين خرم نيست! دو-هيچ جلوه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
به یه تركه این علامتو( ! )نشون می دن می گن چیه؟ تركه می گه:جیش كردن ممنوع حتی یك قطره:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادمان باشد اگر شاخه گلي را چيديم وقت پرپر شدنش سوز و نوايي نکنيم پر پروانه شکستن هنر انسان نيست گر شکستيم ز غفلت ، من و مايي نکنيم يادمان باشد سر سجاده عشق جز براي دل محبوب دعايي نکنيم يادمان باشيد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بي سرو پايي نکنيم

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعي کن مثل خورشيد زياد نور ندي چون همه از نورت استفاده مي کنن ولي اصلا نگات نمي کنن؛ سعي کن مثل ستاره کم نور بدي تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. رنه دکارت

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايد آن روز که سهراب نوشت : «تا شقايق هست زندگي بايد کرد» ، خبري از دل پر درد گل ياس نداشت... بايد اينجور نوشت : هر گلي هم باشي چه شقايق چه گل پيچک و ياس ، تا نيايد آقا ، زندگي دشوار است

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر وحشتناكه كه هيچكس دلش براي من تنگ نشد هيچكس نپرسيد كجايي؟حتي اونايي كه خيلي دم از معرفت مي زدند!!!! ياد حرف همسايه افتادم كه يک بار بهم گفته بود ... به سايه ها دل نبند!...... راست گفت

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزو مي کنم: زندگي مال تو….مرگ مال من راحتي مالتو….گرفتاري مال من شادي مال تو…..غم مال من همه مال تو ولي تو مال من

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق امانت با ارزشيه كه هر كسي تو قلبش ميزاره برايه همينه كه هر وقت بخواي عشقت را از كسي پس بگيري بايد قلبش را بشكني

nilofarane

کاربر بیش فعال
احساس خوبیه وقتی یه نفر دلتنگت باشه :confused:
احساس بهتر اینکه یه نفر عاشقت باشه :heart::heart::heart:
اما بهترین احساس وقتیکه یه نفر هیچ وقت فراموشت نکنه:gol::gol::gol::heart:

منوببخش اگه واسه چشم های تو خییلی کمم
تو یه فرشته ای ومن خیلی باشم یه ادمم
منو ببخش اگه فقط میخوام بشی مال خودم
ببخش اگه کمم ولی زیاذی عاشقت شدم:heart::gol::heart::gol::gol::gol:

eng-rafiei

عضو جدید
زن باید سه خاصیت داشته باشه :
1- نجیب باشه یعنی به جیب شوهرش کاری نداشته باشه

2- خانه دار باشه یعنی از خودش خونه داشته باشه

3- مثل ماه باشه یعنی شب بیاد خونه صبح بره سر کار

melika62

عضو جدید
نگاهت اسمانم بود و گم شد
دو چشمت سايه بانم بود و گم شد
به زير اسمان در سايه ي تو
جهان در ديدگانم بود و گم شد

nilofarane

کاربر بیش فعال
یه شب یه ستاره از اسمون اومد کنار پنجره اتاقم وگفت :"دنیارو میخوای
یا یه دوست خوب :que:"گفتم:هیچکدوم!چون یه دوست خوب دارم که به تموم دنیا میارزه !:heart::gol::heart::redface:

وضعیت
موضوع بسته شده است.