اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
هواپيما داشت سقوط مي کرد همه داشتن جيغ ميزدن به جز يه ترکه ! ازش مي پرسن چرا تو ساکتي ؟ ميگه : ماله بابام که نيست بذار سقوط کنه

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام زرتشت:
خرد بر پایه دیدن و پژوهیدن استوار است نه بر پندار باقی و پیش داوری و شنیدن. کسی که بر قلب خود غلبه نکرد ، بر هیچ چیز غالب نخواهد شد. نیکی و سود خویش را در زیان دیگران مخواه. هر گفتار و کرداری را با ترازوی عقل بسنجید و آنگاه اگر نیک آمد به پیروی از آن پردازید. فرزانگان هستند که درست بر می گزینند ، نه بداندیشان. نیک میدانم که هیچ نیایشی نیست که از جان و دل بر آید و بی پاسخ بماند. فزون تر از تن زن ، دل و جان و روان او را در یابید و بر آن ارج نهید. تنها راه رستگار

nilofarane

کاربر بیش فعال
باید برم باید برم :(
باید که بی تو بپرم :heart::w21:
اخ که چه سنگین میزنه این نفسای اخرم.....:cry:
نفرین به عشق و عاشقی
نفرین به بخت و سرنوشت
به اون نگات که عشق تو
تو سرنوشت من نوشت
نفرین به من نفرین به تو
نفرین به عشق من وتو
به ساده بودن منو
به اون دل سیاه تو
نفرین به عشق و عاشقی :crying:
نفرین به بخت و سرنوشت
به اون نگات که عشقتو تو سرنوشت من نوشت:crying2: :gol:

Ariyan

عضو جدید
زندگی رادور بزن و انگاه که بر اوج بلند ترین قله ها رسیدی لبخند خود را نثار تمام سنگریزه هایی کن که پایت را خراشیدند.!

شايد حامد

عضو جدید
سكوت

سكوت

با سکوت میتوان هر حرفی را به هر کسی زد، چرا که همه ی مردم دنیا به یک زبان سکوت می کنند

شايد حامد

عضو جدید
داشته ها

داشته ها

مراقب باشید چیزهایی را که دوست دارید بدست‌آورید وگرنه ناچار خواهید بود چیزهایی را که بدست آورده‌اید دوست داشته‌باشید.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
امروز سالروز فرستادن انوشه انصاري اولين زن ايراني به فضاست . به اميد روزي که آخرين زن ايراني را هم به فضا بفرستيم . ( انجمن مردان خون به جگر )

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
به ترکه ميگن : يه جمله فلسفي بگو . ميگه : احمق ترين آدمها کساني هستند که به همه چيز اعتماد کامل دارند . ميگن : مطمئني ؟ ميگه :100%

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
براي شکستن من يه اخم تو کافيه نيازي به فرياد نيست . براي گريه کردنم سکوت کافيه نيازي به قهر نيست . براي مردنم حرف رفتنت کافيه نيازي به انجامش نيست .

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
كدام مورد كوتاهتر است؟ الف) مدت خوشحالي بعد از قبول‌شدن در دانشگاه ب) عمر پدر دانشجويان دانشگاه آزاد ج) مانتوي خواهران دانشجو د) پاي فارغ‌ التحصيلان نسبت به دستشان

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
بوسه یعنی اتصال سیم های مثبت و منفی یک جریان برق 66000 ولتی که اگه زیاد طول بکشه فیوز مرکزی بدجوری میزنه بیرون!

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
آسمان را ستاره زيبا مي كند ، باغچه را گل ، عشق را محبت ، بيابان را چمن ، چشم را اشك ، و تو را ............... عمل كردن دماغ زيبا مي كند

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
سر شمار : ببخشيد خانوم شما چند نفريد؟ زن : منو اين كره خر و اون توله سگ و اون موش مرده و اون غول بيابوني!!! سرشمار : ببخشيد خونه تون باغ وحشه؟ زن : آره، منم خرم كه با باباي گوريل اينا زندگي ميكنم

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
از يه بچه لري كه اسمش فرزاد بودمي پرسن بلدي با كامپيوتر كاركني؟ ميگه بله بهش ميگن كامپيوتر رو روشن كن ميگه نه تا اين حد!

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
سه نفر توي هواپيما كلاس ميگذاشتند اولين نفر با موبايل دومين نفر با لب تاپ سومين نفر ميبينه داره كم مياره ميره يك دستمال كاغذي رو لوله مي كنه ميگذاره توي جيبش البته يك گوشه از دستمال كاغذي را از جيبش بيرون ميگذاره بعد مي ايد پيش دوستاش يكي از دوستاش ازش مي پرسه اين چيه از جيبت بيرونه ميگه واي خداي من كي براي من فكس فرستاده

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
شباهت دخترا با ايرانسل

1- خيلي ارزون هستند
2- زياد اعتبار ندارند
3- دل خوش كنند
4- هيچ وقت آنتن نميدن
5- كلاستو اساسي ميارن پايين

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال كنكور ادبيات در اردبيل: جمله زير چند غلط املا يي دارد ؟
شوراي عمنيط براي جلوگيري اذ جنگ طشكيل شدح عسط
الف) ثه
ب) چحار
ج) حفت
د) ياضدح

وضعیت
موضوع بسته شده است.