اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفته بودی که چرا محو تماشای منی ؟ آنچنان مات که یکدم مژه بر هم نزنی . مژه بر هم نزنم تا ز دستم نرود ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی...

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
نرم افزار عشقت روی سخت افزار دلم خود به خود نصب شده ، با این اس ام اس می خوام آپدیتش کنم ؛ لطفا گوشیت رو بذار روی قلبت !

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق در لحظه اي پديد مي آيد ، دوست داشتن در امتداد زمان ، اين اساسي ترين تفاوت ميان عشق و دوست داشتن است .

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوب مي شد اگر، اطلاعات را با عقل اشتباه نمي گرفتيم و عشق را باهوس و حقيقت رابا واقعيت و حلال را با حرام و دنيا رابا عقبي و رحمان را با شيطان

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
بس که دیوار دلم کوتاه است هر که از کوچه تنهایی من میگذرد به هوای هوسی هم که شده سرکی میکشد و میگذرد

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روز دو تا جوجه عاشق هم دیگه میشن ، همیشه با هم بودن تا وقتی که بزرگ میشن و هر دو خروس میشن.(نکته ی انحرافی اخلاقی این بود که تا جوجه ای عاشق نشو )

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
جديدترين جمله هاي عاشقانه: تو رو از کارت سِوختم هم بيشتر دوست دارم! حاضرم ليتر ليتر بنزِينم رو به پات بريزم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط کسي معني دل تنگي را درک مي کند که طعم وابستگي را چشيده باشد پس هيچوقت به کسي وابسته نشو که سر انجام آن وابستگي دلتنگيست

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي کاش براي آخرين بار دستان تو را در دستم لمس مي کردم اي کاش يک بار ديگر در چشمان همچون دريايت نگاه مي کردم اي کاش براي آخرين بار حس تو را در مورد خود مي دانستم اي کاش براي اولين بار سر روي شانه هاي پر مهرت مي گذشتم اي کاش در کنارم مي ماندي و مرا تنها نمي گذاشتي و اي کاش همان گونه که من تو را دوست داشتم تو هم مرا دوست داشتي

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
هميشه فكركن تو يه دنياي شيشه اي زندگي ميكني پس سعي كن به طرف هيچكس سنگ پرتاب نكني چون اولين چيزي كه ميشكنه دنياي خودته

وضعیت
موضوع بسته شده است.