اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
يه روز ترکه پسرشو ميفرسته دانشگاه اقسری دوستاش ميان ميگن بابا اين که درسش خوب بود ميزاشتی ميرفت دکتر ميشد. ترکه ميگه نه گذاشتمش دانشگاه افسری وقتی درسش تموم شد با هم کلانتری باز کنيم.

• Like
واکنش ها: elia

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشمندان اخيرا كشف كردند كه حرف مورد علاقه دخترهاى ايرانى در زبان فارسى يكى “پ”و ديگرى “خ” ميباشند ,براى مثال:دوست دارند كه … –”پول” “خرج” كنند –”پسر” “خر” كنند –”پدر” “خام” كنند –”پرايد” “خراب” كنند –”پير مرد”ها رو جيبشونو “خالى” كنند –”پاسپورت” بگيرن برن “خارج” …تا دوباره همه اين كارها رو اونجا انجام بدن:biggrin:

• Like
واکنش ها: elia

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
وصیت یک خر پیر هنگام مرگ به هم نوعانش : 1. سر یک مشت علوفه با هم دعوا نکنید . 2 . گورخر پسر عموی شماست مواظب او باشید . 3 . لرها هیچ نسبتی با ما ندارن الکی خودشونو به ما وصل کردن . 4 . ما در اصل فارسيم

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
گریه کردم اشک بر دلم مرحم نشد
ناله کردم ذره ای از دردهایم کم نشد
در گلستان بوی گل بسیار بوییدم ولی
از هزاران گل گلی همچون تو پیدا نشد

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
): اي كاش در دهكده ي عشق فراواني بود
ذره اي مهر و محبت ارزاني بود
اي كاش اگر گاه كمي لطف به هم مي كرديم
مختصر بود ولي ساده و پنهاني بود

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
به پسران در کودکي شير سگ دهيد ، شايد در بزرگي وفا بياموزند شکسپير

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پاسخ نامه ام گل يخ دادي
هر دفعه مرا وعده دوزخ دادي
يك ماه برو كلاس خياطي عشق
شايد كه خدا خواست به ما" نخ " دادي

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سئوال تيز هوشان:
13 آبان چه روزيست؟
1) 17 مرداد
2) 22 بهمن 57
3) آبان روز 13 ندارد
4) روز 13 به در
5) هر دو تا
6) هر سه تا
7) هر پنج تا
8) پنج پنج تا
9) چرا پنج تا؟
10) پس چند تا؟
11) هر كي ميگه 13 نيست 20،19،18،17

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
چگونه دل پسرها رو ببريم - طنز
خانمها ، بانوان، سركاران عليه:
وقتي در صف شير مردم جايشان را به شما نمي دهند؟ وقتي كرايه تاكسي را مي دهيد راننده نمي گويد قابلي نداره؟ وقتي لبخند مي زنيد بچه هاي كوچيك از ترس قيافه شماگريه مي كنند ؟ وقتي راه ميرويد بهتر است كه راه نرويد؟ آيا وقتي به زيبايي فكر مي كنيد همان زماني است كه به خودتان فكر نمي كنيد؟ اگر مي خواهيد وقتي قدم بر ميزنيد مردان كف بر شوند، اگر مي خواهيد وقتي پلك ميزنيد مردان در خاك و خون غوطه ور شوند، اگر مي خواهيد وقتي با آنها صحبت مي كنيد خود را تكه تكه كنند، اگر مي خواهيد وقتي به آنها لبخند ميزنيد از كت خود يه چرخ گوشت در آورند و خود را چرخ كنند به موارد ريز توجه كنيد:
البته بگما تمام اين كارا كار مردانه جلفه.

حالا به نكات زير بي زحمت كمي دقت كنين تا شايد فرجي بشه:
در باب اداي جملات:
در اداي جملات و واژه ها دقت خاصي مبذول فرماييد. به طور مثال اول هر جمله از واژه
( آخي ) استفاده كنيد.
حتي المقدور واژه هاي پاياني جمله را كمي بيشتر از حد معمول بكشيد به طور مثال:
(فردا مي بينم………… ……… .ت)
اشوه فراموش نشه هاااا
سعي كنيد ريتم پلك زدنتان را با ميزان هجاهاي جمله تان هماهنگ كنيد مثلا در جمله
”من به فلان چيز علاقه دارم” براي ”من” يك پلك و براي ”به فلان چيز علاقه دارم” ۹عدد پلك بزنيد.
لفا امتحان كردنو بزارين واسه بعد بزارين ادامه درسو بدم

در باب خوردن غذا:
در حين خوردن بايستي بسيار جلب توجه كنيد براي اين كار جسم خوردني را از انتها با دو انگشت اشاره و شست گرفته و پيش از فرو بردن كامل در دهان جسم ر با لبها بازي دهيد(ميدونم نميتوني جلوي شيكمتو بگيري و ميخواي همشو يه جا بزاري دهنت حالا اين دفه رو كم كم بخور)
غذا را به نحوي بجويد كه لبها به طور يكي در ميان غنچه گردد.

در باب راه رفتن:
سعي كنيد تق تق پاشنه كفشتان به گونه اي تنظيم گردد كه يك ملودي عاشقانه را براي مخاطب تداعي كند.
هيچگاه فاصله ما بين قدمهايتان از دو سانتيمتر تجاوز نكند هر چند عجله داشته باشيد.

در باب لبخند زدن:
آداب لبخند زدن بستگي به مستقيمي به وضعيت دندانهايتان دارد اگر دندانهايتان كج و معوج، لك لك، فاصله دار و داراي ساير نا هنجاريها داريد(كه متاسفنه يا خوشبختانه اكثر خانوما همين وضعو دارن) …….. تبسمي كفايت ميكند
اگر دندان كناري خود را طلا كرده ايد از همان طرف بخنديد
اگر اصولا دنداني در كار نيست به گونه اي چشمان را خمار كنيد كه كار لبخند را ميكند

در باب ورود به كلاس:
هنگامي وارد كلاس شويد كه حداقل يك ربع ساعت از شروع آن گذشته و همه دانشجويان سر كلاس حاضر باشند.
به قول خودتون هر جا دير بري كلاس داره
موقع نشستن دورترين و سختترين صندلي را براي نشستن تا حسابي رسيدن به صندلي مورد نظر طول بكشد سپس ده دقيقه وقت به جمع و جور كردن مانتو اختصاص بديد
بهتر است همگام ورود به كلاس كاور گيتاري ولو خالي روي دوشتان حمل شود

بدون شك تمرين مستمر نقش مهمي را در موفقيت شما بازي ميكند .اگر پس از شش ماه متدهاي فوق پاسخگو نبود بهتر است مخاطبين خود را تغيير دهيد.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
يارو از باجه تلفن مياد بيرون يكي بهش ميگه سالمه ؟ يارو ميگه سالمه ولي آفتابه نداره

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
غضنفر ميره دستشوئي زنانه ميگيرنش، ميگن كوري نميبيني زنونه است ؟ ميگه من چكار كنم اونجا نوشته زنا نه ، اونطرف هم نوشته مردا نه

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
تيك تيك ساعت فرياد مرگ ثانيه هاست اما دوستي ها هيچگاه نمي ميرند

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر اصفهانيه به دوست پسرش مي گه شب بيا خونمون اگه موقعيت خوب بود من يه سكه مي اندازم پايين شب مي شه دختره يه سكه مي اندازه پايين ولي هرچقدر واميسته ميبينه پسره بالا نمياد سرش رو از پنجره بيرون مي بره و بهش ميگه چرا نمياي پسره ميگه دارم دنبال سكه مي گردم دختره ميگه بيا بالا بهش كش بسته بودم الان تو دستمه

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي پيتزاي عشقم! همبرگر قلبم! کباب زندگيم و اسپاگتي افکارم! بي تو فلافلم

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنبه: با نگاهي عاشقانه مست شدم!
يكشنبه: به او گفتم گرفتارت شدم.
دوشنبه: همچو ليلي عاشق صحرا شدم!
سه شنبه: بي وفايي كرد و من گريان شدم.
چهارشنبه: اسير هجرانش شدم.
پنج شنبه: او رفت و من درعاشقي فاني شدم!
جمعه: بي او تنها شدم و از تنهايي مردم

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
هميشه براي کسي بخند که مي دوني به خاطر تو شاد مي شه

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
به من ميگفت : آنقدر دوست دارم که اگر بگويي بمير مي ميرم . . . . . . . باورم نمي شد . . . . فقط براي يک امتحان ساده به او گفتم بمير . . . ! سالهاست که در تنهايي پژمرده ام کاش امتحانش نمي کردم

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگي گل سرخي است كه گلبرگهايش خيالي و خارهايش واقعي است .

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي کاش از بدو تولد کور بودم تا که هيچگاه درياي عشق را در چشمان مليح و فريبايت نمي ديدم

سمیرا

عضو جدید
لقمان حکیم هر وقت دلش میگرفت با خرش درد و دل میکرد .............................................دلم گرفته کجایی؟؟؟؟

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه از کنار خر رد شدی عرعر کرد بدون زوج مورد علاقشو پیدا کرده ...!!!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنبال کسی نباش که بتونی باهاش زندگی کنی...دنبال کسی باش که نتونی بی اون زندگی کنی

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهي بميرم سياه پوشت کنم
نه آنکه بمانم و فراموشت کنم

سمیرا

عضو جدید
از خدا پول خواستم بانک داد.درخت خواستم جنگل داد.اتاق خواستم خونه داد.حالا میترسم تو رو بخوام یه گله گوسفند بده.:biggrin::biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.