اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي هزارمين بار پرسيد: تاحالا شده من دلت رو بشکنم؟
منم براي هزارمين بار به دروغ گوفتم: نه. هيچ وقت… تا مبادا دلش بشکنه

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
هميشه لبخند به لب داشته باش حتی وقتی ناراحتی. شايد کسی عاشقه لبخنده تو باشد.

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق همچون نقاشيست بااين تفاوت که نقاشي را مي توان پاک کرداماعشق را هرگز

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
منتظر باش ،اما معطل نشو ؛ تامل كن،اما توقف نكن ؛ قاطع باش، اما لجوج نباش ؛
صريح باش،اما گستاخ نباش ؛ بگو آره، اما نگو حتماً ؛ بگو نه ،اما نگو ابدا

bardinova

مدیر بازنشسته
I am a Book !!!

I am a Book !!!

همشهری عزیز تشریف میبره خارجه . اونجا ازش سئوال میکنن عمو جون اسمت چیه ؟! جواب میده :

Sun God Between two Waters Gold Shit Dear Wife

ازش میپرسن داداش اسمت رو همون فارسی بگو ! . میگه : شمس الله میاندوآبی زرگندهء زنجانی !!!!!!!!!! .

Matrix

عضو جدید
پست بالا هم جوکه دیگه !؟ خیلی هم قشنگه !
چون یه تاپیک جوکستان داشتم از بخش گفتگو آزاد منتقل شد!

anna

عضو جدید
شما هم الان جوک گفتی دیگه؟
عجب جوکی!!تا حالا نشنیده بودم!!!

Matrix

عضو جدید
اگه شما گفتی ...آره منم گفتم !

-------------------------------------------------
بوش : اگه 2 ساعت برق ژاپن بره ما تو تکنولوژی از ژاپن جلو میفتیم !
احمدی نژاد:اگه دو ساعت برق ما بره جمعیت ما از چین بیشتر میشه !!!!!!!

Matrix

عضو جدید
مجلس طرح جريمه لباس برا خانوم ها را تصويب کرد! روسري کوتا بيست هزار تومن! مانتوي کوتاه 15 هزار تومن! شلوار کوتاه 25 هزار تومن! کفش رنگي 10 هزار تومن! از آقايوني که تصميم به ازدواج دارن خواهشمند است قبل از ازدواج عدم خلافي همسر خود را بگيرند.
)))))))))))

anna

عضو جدید
ترکه رادیولوژیست می شه به مریض می گه متأسفانه تو عکستون یکی از دنده هاتون شکسته ، اما نگران نباشید من با فتوشاپ درستش کردن!!!​

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من براي سال ها مينويسم ......
سال ها بعد كه چشمان تو عاشق ميشوند.......
افسوس كه قصه ي مادربزرگ درست بود......
هميشه يكي بود يكي نبود

پادشاه قلبم , با تو من خوشبخت ترین پرنسس روی زمینم....اما بی تو همون سیندرلای کفش کتونی می مونم
بارون نميشم که نگي با چه منتي خودشو به شيشه مي کوبه تا نيم نگاهي بيندازم ابر ميشم که از نگراني يه روز باروني هر لحظه پنجره رو بگشايي و من رو تو آسمون نگاه کني
از همه چيز گذشتن و به همه چيز رسيدن مهم نيست . مهم از چه گذشتن و به چه رسيدن است.
دلا ياران سه قسم اند گر بداني زباني اند و ناني انـد و جـاني به نـاني نان بده از در برانـش تو نيـکي کن يه ياران زبـاني وليـکن يـار جـاني را نگهدار به پـايش جـان بده تا مي تواني.
فقط کسي معني دل تنگي را درک مي کند که طعم وابستگي را چشيده باشد پس هيچوقت به کسي وابسته نشو که سر انجام آن وابستگي
دلتنگيست.
اگه خدا تا لب پرتگاه بردت بدون يا از پشت گرفتتت .. يا همون لحظه پرواز رو يادت مي ده
هرگز حسرتي در هيچ کجاي دنيا اين چنين يکجا جمع نمي شود که در همين سه واژه کوتاه : او دوستم ندارد ...
انسان همچون رودخانه است . هر چه عميق تر باشد ، آرام تر و متواضع تر است.
برو تو ميکروسکوپ نگاه کن
نگاه کن
سر کاری نيست،
نگاه کن
.
خوب دقت کن ¤ ديديش،اون دل منه که برات يه ذره شده!!
يادمان باشد اگر شاخه گلي را چيديم وقت پر پر شدنش سوز و نوايي نکنيم...
يادمان باشد سر سجاده عشق جز براي دل محبوب دعايي نکنيم...
يادمان باشد از امروز خطايي نکنيم گرچه در خود شکستيم صدايي نکنيم...
يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بي سر و پايي نکنيم.
به اين غروب غريبم بخند حرفي نيست طلسم اشک مرا با فريب دزديدند تو هم براي فريبم بخند حرفي نيست.
كاش گناهي كنم كه مجازاتش تبعيد به قلب تو باشد.
وقتي دلت گرفت بشين به اندازه تمام دلتنگيات گريه کن . براي اينکه کسي اشکاتو نبينه ماهي کوچيکي شو و به ته دريا برو . ديگه نه کسي صداتو مي شنوه نه کسي اشکاتو مي بينه . حالا فهميدي چرا اب دريا شووره؟

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
نا کرده گنه در این جهان کیست بگو آنکس که گنه نکرد و چون زیست بگو من بد کنم و تو بد مکافات دهی پس فرق میان من و تو چیست بگو.
خنده بر لب ميزنم تا كس نداند راز من....ورنه اين دنيا كه ما ديديم خنديدن نداشت.
دونفر نشسته بودن قاشق قاشق ماست توي رود خونه مي ريختن. غضنفر رد مي
شه مي پرسه چيکار مي کنيد؟ مي گن داريم دوغ درست مي کينيم. غضنفرميگه
خاک بر سرتون... خوب همين کارا را مي کنيد که همه ميگن خرين...آخه اين
همه دوغ رو کي مي خوره ؟
يکي درو پنجره مي ساخته مامانش ميره خواستگاري مي پرسن پسرت چکاره است؟مي گه:ويندوز نصب مي کنه
ديشب يه خوابي ديدم واست...
خواب ديدم داري پله هاي ترقي رو يکي
يکي
يکي.
..
.....
...........
..................
......................
..........................
..................................
طي ميکشي

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
به حساب بانکي شما مليونها بوسه عشق واريز کردم شما مي توانيد بطور شبانه روزي از طريق مهر کارت برداشت نمائيد
عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست... صدقه است
باز خبر رسيده که دلت شکسته عزيزم
بازم از دست زمونه شدي خسته غزيزم؟؟؟؟
امتحانت مي کنه خداي مهربونمون
خودتم خوب مي دوني غصه نخور ، تنها نمون

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزويم اين است: نتراود اشک در چشمانت هرگز مگر از شوق زياد، نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز، و به اندازه هر روز تو عاشق باشی، عاشق آنکه تو را ميخواهد، و به لبخند تو از خويش رها ميگردد، و ترا دوست بدارد به همان اندازه که دلت ميخواهد

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
به زودی بر يکی از صفحات تقويم خواهند نوشت: --/--/---- تعطيل - روز ظهور امام زمان

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرح جريمه لباس را مجلس تصويب كرد روسري كوتاه 15 هزارتومان مانتو كوتاه20هزار شلوار پاچه كوتاه 25هزار كفش رنگي 10هزارتومان جريمه دارد . ازآقاياني كه مي خواهند ازدواج كنند لطفا خلافي زن خودرابگيرند

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
باغبان در باز كن .. من نيستم گلچين باغ ... مي نشينم گوشه اي گل را تماشا مي كنم – يا رب فرج امامان را تعجيل بخش

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبي فردا رو با كسي قرار نزار با بچه ها قراره بريم خونه رضا صادقي مشكي شو از تنش در بياريم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق کليد شهر قلب است به شرط آنکه قفل دلت هرز نباشد که با هر کليدي باز شود

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوني كه صورتم رو نوازش ميکنه تو هستی اونی كه شبها لبهامو قرمز ميكنه تو هستی اونی که صداش تاصبح تو گوشمه توهستی بالاخره می کشمت پشه

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
گويند غروب جاييست که آسمان زمين را ميبوسد،من امشب براي تو غروب ميکنم،کجايی ای آسمان من

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
هميشه دوست داشته باش قلبي رو که شکسته...امّا يادت باشه هيچ وقت نشکنی قلبي رو که دوستت داره

anna

عضو جدید
اگه یکی بهت روزی 1 sms زد بدون ازت خوشش می یاد،
اگه 2 تا فرستاد بدون براش مهمی،
اگه 3تا شد دوستت داره،
اگه 4تا فرستاد بدون موبایل خودش نیست !!!!:D

مهناز

عضو جدید
دخترک هميشه ميگفت: من براي نجابت وفا و زيباييت عاشق تو شدم. پسرک براي روز تولدش سه حيوان خانگي به او هديه داد... اسب سگ و يک پرنده زيبا! تا دخترک خواست دليل اينکار را بپرسد... پسرک رفته بود. براي هميشه...

عاشق بارونی ولی وقتی بارون میاد چتر رو سرت می گیری
میگی عاشق برفی ولی از یه گوله برف می ترسی
میگی عاشق پرنده ای ولی اونو تو قفس زندونی می کنی
انتظار داری نترسم وقتی میگی عاشقتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک روز رسد غمی به اندازه ی کوه ، یک روز رسد نشاط به اندازه دشت ، افسانه ی زندگی این چنین است عزیزم
در سایه کوه باید از دشت گذشت .

قلب دخترا مثل قبرستون مي مونه، هركي رفت توش ديگه بيرون نمي ياد ولي قلب پسرا مثل هتل پنج ستاره است معلوم نيست كي مي ره كي مي ياد

شباهت آقایون با آگهی بازرگانی چیست؟ شما نمی توانید یک کلمه از حرف های آنها را باور کنید و هیچ چیزی برای زمانی بیش از ۶۰ ثانیه دوام نمی آورد
صبح که از خواب پا ميشم نميتونم صبحانه بخورم چون به فکر تو هستم ظهر که نوبت ناهار ميشه نميتونم ناهار بخورم چون به فکر تو هستم شب که نوبت شام ميشه نميتونم شام بخورم چون به فکر تو هستم شب وقتي ميخوام بخوابم خوابم نميبره چون گشنمه

کسی به موفقیت دست می یابد که خوب زندگی کند، زیاد بخندد و زیاد دوست بدارد. کسی که احترام افراد عاقل و فرزانه را جلب کرده باشد و کودکان خردسال را دوست بدارد. کسی که دنیا را بهتر از آنچه یافت، ترک کند، چه با بزرگ کردن یک فرزند صالح، چه سرودن شعری زیبا، و چه با نجات دادن یک انسان. کسی که مورد تحسین منتقدان باشد و خیانت دوستان را تحمل کند. کسی که همیشه زیبایی های دنیا را ستایش کند. کسی که بهترین خصوصیات افراد را ببیند و بهترین ها را تقدیم آنها کند. کسی که زندگیش یک الهام باشد و خاطره اش یک نیایش

Blessed hasani

عضو جدید
جكستان

جكستان

شوهر به زن:عزیزم سه تا حیوون نفهم نام ببر که با حرف خ شروع بشه.
زن:خودت!!!!!!!!!!خواهرت!!!!!!!!!!خدا بیامرز مادرت

Blessed hasani

عضو جدید
جكستان

جكستان

مگسه مست میکنه میره جلوی کارخانه تارومار اربده میکشه!!!

Blessed hasani

عضو جدید
جكستان

جكستان

به غضنفر میگن ۱۲ امام رو میشناسی؟ میگه آره. میگن
خوب نام ببر؟ میگه اونجوری که نه. اگه ببینمشون
میشناسم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.