اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

PersiaJok

عضو جدید
يه غضنفر کلي درس ميخونه قاضي ميشه يه پرونده ميذارن جلوش ميگن حکم چيه؟ ميگه: خشت

PersiaJok

عضو جدید
مردي كه در و پنجره مي ساخت رفته بود خواستگاري، پدر عروس پرسيد : آقا داماد چه کاره اند؟ داماد خواست کلاس بذاره گفت : من ويندوز نصب مي کنم.

PersiaJok

عضو جدید
مي دوني چرا زن ها كمتر فوتبال بازي مي كنند ؟ چون كمتر زني پيدا ميشه كه حاضر باشه با10 نفر ديگه يه جور لباس بپوشه!!!

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمانيکه به دنيا آمدم، زير گوشم زمزمه کردند: دوست بدار؛ دوست بدار؛ زيرا دوست داشتن بهترين رسم زندگيست حال که با تمام وجود دوستش دارم مي گويند فراموش کن زيرا پشيمان مي شوی

PersiaJok

عضو جدید
هيچ زمان دل به کسي نبند ...... چون اين دنيا اين قدر کوچک است که دو تا دل کنار هم جا نميشه ..... ولي اگر دل بستي ... هيچ وقت ازش جدا نشو چون اين دنيا اين قدر بزرگه ... که ديگه پيداش نميکني.

PersiaJok

عضو جدید
وقتي که تو را ديدم . دستام شروع کرد به لرزيدن . قلبم شروع کرد به تپيدن . پاهام سست شد . فقط تونستم بگم : وااااااي سوسک

PersiaJok

عضو جدید
اگه ديدي يه سوسك افتاده و داره دست و پا ميزنه ... نترس كاريت نداره داره به قيافت ميخنده

PersiaJok

عضو جدید
آن چه دلخواه همه است جز تن درستي نيست ، که اگر کسي روزي از آن محروم شد آرزويي جز بدست آوردنش ندارد.

PersiaJok

عضو جدید
به غضنفر عكس دايناسور نشون ميدن ميگن شما تو ولايتتون به اين چي ميگين؟يه نگاهي ميكنه ميگه ما غلط بكنيم به اين چيزي بگيم.

PersiaJok

عضو جدید
به غضنفر مي گن دگرگوني يعني چه ؟ مي گه يعني اين گوني نه . يك گوني ديگه

PersiaJok

عضو جدید
بهانه ي دخترا: 1 - فاصله سني مون خيلي زياده(يعني خيلي از مرحله پرتي) 2 - من به تو علاقه به اون صورت ندارم (يعني خيلي بد هيکلي) 3 - من الان تو موقعيت بدي هستم (يعني دلم يه جا ديگه گيره) 4 - تقصير تو نيست تقصير منه (يعني عجب غلطي کردم با تو دوست شدم) 5 - من تو دوستيمون از هيچ کاري دريغ نکردم (يعني هر غلطي خواستم کردم) 6 - ديروز يه خواستگار دکتر داشتم (يعني زودتر بيا منو بگير)

PersiaJok

عضو جدید
پدر براي اولين بار ديد كه دخترش به جاي اينكه دو ساعت با تلفن حرف بزنه بعد از يك ربع حرف زدن تلفن رو قطع كرد. پدر پرسيد: كي بود؟ دختر جواب داد: شماره رو عوضي گرفته بود.

PersiaJok

عضو جدید
غضنفر رو به زور وادار به نماز خوندن مي کنن. بعد مي بينن نشسته داره همين جوري دعا مي کنه. ميرن گوش ميدن مي بينن ميگه: خدايا اينا من و بزور وادار کردن به نماز خوندن، تو خودت قبول نکن

jigmal

عضو جدید
من به خط و خبزی از تو قناعت کردم،قاصدک ،کاش نگویی که خبر یادت نیست.:smile:

jigmal

عضو جدید
میدونی MTN ایرانسل یعنی چی؟
M=ملت
T=تلفن
N=ندیده
ملت تلفن ندیده.:biggrin:

jigmal

عضو جدید
سلام
.
.
.
.
.
چیه دنبالم راه افتادی؟
.
.
.
. خوبه فقط یه سلام کردم.
:warn:

jigmal

عضو جدید
از خدا پول خواستم،بانک داد
از خدا اتاق خواستم خونه داد
از خدا اب خواستم دریا داد
می ترسم تو رو رو از خدا بخوام یه گله گوسفند بهم بده .:biggrin:

jigmal

عضو جدید
با همه ی وجود سرمو روی شونه ی مهربونت می زارم و دماغمو با لباست پاک می کنم.

jigmal

عضو جدید
برداشتن قدم ها ی بزرگ در زندگی پاره شدن شلوار را در پی دارد.
--------------------------------------------------------------------------------
اهدای اس ام اس اهدای زندگی ست / هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم .(انجمن بیماری های اس ام اسی)

PersiaJok

عضو جدید
معلم: بگو ببينم، تيمور لنگ چه طور به حكومت رسيد؟ دانش آموز: آقا اجازه، لنگ لنگان

PersiaJok

عضو جدید
خداوند هيچ موقع از توسوال نمي كنه چه نو ع ماشيني روندي؟ اما حتما از تو خواهد چند نفر پياده را به مقصد رساندي....... قابل توجه دخترها که هر چي بوق ميزني ناز ميکنن...... نميدونن هدف پسرها الهيه

PersiaJok

عضو جدید
دقت كرديد كه همه چيزهاي خوب خانم هستند: خورشيد خانم، پروانه خانم، مهتاب خانم! اما همه چيزهاي بد آقا هستند: آقا دزده، آقا گاوه، آقا گرگه !

PersiaJok

عضو جدید
غضنفر توي مانور از هواپيما مي‌پره پايين و چترش باز نميشه. با خودش ميگه: شانس آوردم مانوره

PersiaJok

عضو جدید
يك معادله جالب: از سن خودت 20 سال كم كن، عدد باقيمانده را با 7 جمع كن، اگه عدد زوج بود با 1 جمع كن و اگه عدد فرد بود 1 رو ازش كم كن، اگه از رنگ‌هاي تيره خوشت مياد عدد به دست آمده را ضرب در 3 كن و اگه از رنگ‌هاي روشن خوشت مياد ضرب در 3/5 كن، نتيجه نهايي را ولش كن، حال خودت چطوره؟

PersiaJok

عضو جدید
چهار فعاليت بعد از خروج باد بي‌صدا: زل زدن به چشم‌هاي ديگران، حفظ اعتماد به نفس، تلاش جهت پراكنده سازي بو، فرار هرچه سريعتر از محل حادثه!

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:مردم سرشونو ميگيرن بالا ماهو ببينن نميدونن ماه سرشو گرفته پايين داره اس ام اس ميخونه :gol:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر سر راهت دامی از عشق پهن کردم ولی تو با سرعت رد شدی و گفتی : میگ میگ!!!:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.