اسم شما چه رنگی است؟!!!!(+ شخصیت شناسی)

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب انقدر اعداد دورقمی باهم جمع میشه تا یه عدد یک رقمی بدست بیاد دیگه....

Die for Life

اخراجی موقت
عزیز جون به دل نگیری هاااااااااااااااااااااااااااااااا شوخی کردم

farizin

عضو جدید

بنفش
عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراء الطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است.این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی‌کنید. مگر آنکه خودتان آنرا شخصا تجربه کرده باشید .برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.

:gol:

من بنفشم....قسمت اول حرفاش درسته..اما من شدیدا اجتماعی هستم:)

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
مال من صورتي شد.تقريبا شبيهمه.آخه يه جاي ديگه هم گفته بودن طلايي ام.:D
اما در كل تاپيك جالبي بود.:gol:

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
این طلا عجب عنصر کمیاب و با ارزشیه که حتی آدمایی که اسمشونم طلاییه کمیابن ... :D
تا حالا که تو این تایپیک فقط دو نفریم ... :)

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
عدد من هفت بود ولی متوجه نشدم هفت چه رنگیه
بنفش
عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراء الطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است.این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی‌کنید. مگر آنکه خودتان آنرا شخصا تجربه کرده باشید .برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنفش
ممنون چقدرجالب بودوتا حدودی نزدیک به واقعیت !هیچوقت به این مسائل اعتقاد نداشتم ولی حالا دیدم تغییرکرد:gol:

شما بنفشی دیگه:gol:
ممنون:gol:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بنفش شدم تشابهش با شخصیت واقعیم 50 بود :redface::redface:
ای بدک نبود در هر صورت دستت درست;););)

کیست که غربت رفته را یاد کند / دل غربت زده را شاد کند

مینویسم این سخن از بهر دوست / تا بداند این دلم در فکر اوست . . .

hopeful

عضو جدید
طلایی
در هر چیزی فقط حد بالای آن می تواند رضایت خاطر شمارا بر آورده کند. از طرف دیگر رفتار و کلامتان چنان جذابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. به هر چیزی با خوش بینی زیاد نگاه می کنید. می توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید.شرایط منفی را می توانید به بهترین موقعیت ها تبدیل کنید.

ممنون:gol: من طلایی شدم اما در کل به این چیزا زیاد اعتقاد ندارم:w16:

H_Polimer

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اسم من هدی نوشته میشه و لی هدا خوانده میشه
حالا شما بگو
"ی" را بگیرم یا" آ" را؟ :confused: