اســــتــــعــــفــــا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bardinova

مدیر بازنشسته
سلام و وقت بخیر .
مدت زیادی هست که بعنوان کاربر و زمان کوتاه در جایگاه مدیر تالار مهندسی صنایع در خدمت شما دوستان هستم . مشغله کاری من بدلیل اجرایی شدن پروژه چندین برابر شده و بهمین دلیل زمان و انرژی کافی برای رسیدگی به امور جاری تالار رو ندارم . مدیر یک تالار باید وقت کافی برای انجام وظیفه داشته باشه و اگه این وقت رو در اختیار نداره ، بهتره که مدیر نباشه !! . با تشکر از تمامی دوستان و عذرخواهی از افرادی که ناخواسته باعث رنجششون شدم .

موفق باشید

رونوشت :
جناب Admin (بصورت خصوصی)
جناب پیرجو (بصورت خصوصی
خانم مهتابی (مدیر اصلی تالار مهندسی صنایع)
تالار مهندسی صنایع
تالار مدیران

Matrix

عضو جدید
سلام و وقت بخیر .
مدت زیادی هست که بعنوان کاربر و زمان کوتاه در جایگاه مدیر تالار مهندسی صنایع در خدمت شما دوستان هستم . مشغله کاری من بدلیل اجرایی شدن پروژه چندین برابر شده و بهمین دلیل زمان و انرژی کافی برای رسیدگی به امور جاری تالار رو ندارم . مدیر یک تالار باید وقت کافی برای انجام وظیفه داشته باشه و اگه این وقت رو در اختیار نداره ، بهتره که مدیر نباشه !! . با تشکر از تمامی دوستان و عذرخواهی از افرادی که ناخواسته باعث رنجششون شدم .

موفق باشید

رونوشت :
جناب Admin (بصورت خصوصی)
جناب پیرجو (بصورت خصوصی
تالار مهندسی صنایع
تالار مدیران

سلام.

البته تنکسی که دادم ، بابت خوشحالیم از استعفا نبود !

دوست عزیز bardinova ، میخواستم تشکری کنم بابت زحماتتون در طول این مدت. شاید غیر منطقی و خودخواهانه باشه که درخواست تجدید نظر کنم ، ولی ترجیح میدم که اینکارو بکنم.

به هر حال ، هرجا هستی ، موفق و موید باشی.

امیر Amir

عضو جدید
با سلام و احترام خدمت دوستان

با سلام و احترام خدمت دوستان

سلام و وقت بخیر .

موفق باشید

رونوشت :
جناب Admin (بصورت خصوصی)
جناب پیرجو (بصورت خصوصی
تالار مهندسی صنایع
تالار مدیران

با سلام
متاسفانه همه بچه های تالار یک باره حجم کاریشون بالا رفته و همه گرفتار شدیم!!!

هر چی صلاح باشه...اقای مهندس امیدوارم در این پروژه سربلند باشید.

با احترام

امیر

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام به تمام بچه های گل صنایعی
راستش خیلی خیلی از اینکه دیگه نمیتونیم در خدمت جناب بردینوا باشیم ناراحت شدم اما به هر جهت ایشون هم مثل همگی ما حق انتخاب دارن و حتما صلاح خودشون دیدن که استعفا بدن.
بنده همین جا از ایشون بخاطر لطفی که به من داشتن و تقاضای من رو پذیرفتن و در این مدت باری پاکسازی تالار تمام سعیشون رو کردن تشکر میکنم و امیدوارم که هر جا هستن در پناه حق باشند و موفق.

با آرزوی سلامتی

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و وقت بخیر .

دوست عزيزم جناب آقای بردينوا

مسلما غيبت شما موجب ناراحتی بنده و ساير دوستان می شه.

حضور شما باعث رونق تالار صنايع و بالا رفتن سطح علمی اون بود. بنده به شخصه قدردان زحمات شما هستم.

اميدوارم تو زندگی کاريتون ، پيشرفت سريع و دست آوردهای ارزشمند داشته باشين.

با بهترين آرزوها برای شما
ياسر الياس پور

hparhizi

عضو جدید
تشكر و قدر داني

تشكر و قدر داني

سلام
حقيقتا بايد گفت كه جناب مهندس برديا
حضور شما در تالار چه بعنوان كاربر فعال و چه بعنوان مديريت تالار موثر و قابل توجه بوده، هست و خواهد بود
اين پست شما يكم آدم رو نگران ميكنه كه شايد ديگه نتونيم از مطالب خوب و مفيدتون بهرمند بشيم
اما بعنوان يه پيشنهاد ميخواستم از مديريت سايت خواهش كنم اگه امكان داره با حفظ سمت ايشان در صورت امكان ، يكي ديگه از دوستان هم به جمع مديران تالار اضافه بشه تا خلاء نبود ايشون براي مدت كوتاه پر بشه چون مسلما با درايت و تيزهوشي كه در اين مدت از طرف جناب برديا مشاهده شده حتما ميتونند ظرف مدت كوتاهي بر مشكلات استارت اوليه پروژه شون فائق بشن و مجددا حضور خودشون رو در تالار پر رنگ تر كنن .
من تالار هاي زيادي رو ديدم كه بيش از سه يا چهار مدير دارن و به خوبي اداره ميشن .
بعنوان كانديداي مديريت هم جناب الياس پور رو كه ظرف اين مدت كوتاهي كه به سايت وارد شدن واقعا انقلابي در تالار بوجود آوردن پيشنهاد ميكنم .
از مهتابي عزيز هم خواهش ميكنم كه موضوع رو با admin ‌در ميون بزارن ....

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام
حقيقتا بايد گفت كه جناب مهندس برديا
حضور شما در تالار چه بعنوان كاربر فعال و چه بعنوان مديريت تالار موثر و قابل توجه بوده، هست و خواهد بود
اين پست شما يكم آدم رو نگران ميكنه كه شايد ديگه نتونيم از مطالب خوب و مفيدتون بهرمند بشيم
اما بعنوان يه پيشنهاد ميخواستم از مديريت سايت خواهش كنم اگه امكان داره با حفظ سمت ايشان در صورت امكان ، يكي ديگه از دوستان هم به جمع مديران تالار اضافه بشه تا خلاء نبود ايشون براي مدت كوتاه پر بشه چون مسلما با درايت و تيزهوشي كه در اين مدت از طرف جناب برديا مشاهده شده حتما ميتونند ظرف مدت كوتاهي بر مشكلات استارت اوليه پروژه شون فائق بشن و مجددا حضور خودشون رو در تالار پر رنگ تر كنن .
من تالار هاي زيادي رو ديدم كه بيش از سه يا چهار مدير دارن و به خوبي اداره ميشن .
بعنوان كانديداي مديريت هم جناب الياس پور رو كه ظرف اين مدت كوتاهي كه به سايت وارد شدن واقعا انقلابي در تالار بوجود آوردن پيشنهاد ميكنم .
از مهتابي عزيز هم خواهش ميكنم كه موضوع رو با admin ‌در ميون بزارن ....

با سلام:
همه ی ما فکرکنم به نوعی با جناب بردینوا و علمشون آشناییم ، من هم خیلی دوست دارم ایشون همچنان در جمع ما باشند ولی باز هم نظر خودشون مهم ترینه.اگر که به این کار راضی هستن من میتونم یکی دیگه از دوستان رو دعوت کنم(که حالا برای اونم باید با جناب بردینوا صحبت شه و گزینه ها معلوم شن)و ایشون این مدت رو صرف کارشون کنن .
خوشحالم بچه ها هم ایشون رو برای مدیریت عالی دیدن ...
با تشکر

بهبود

عضو جدید
thanks

thanks

با سلام خدمت مهندسین ارجمند
با عرض شرمندگی بنده همیشه به دلایلی مشابه با آقای باردینوا دیر به دیر به تالار سر می زنم.اما جناب باردینوا یکی از کاربران فعال و باسواد و با تجربه در تالار مهندسی صنایع هستند. شرکتها و سازمانهایی که سرشون به تنشون می ارزه به دنبال یک فارغ التحصیل صفر کیلومتر نیستند و تمام سعی خودشون رو برای حداکثر استفاده از یک نیروی با سواد و با تجربه می کنن. یکی از افرادی که پستهای خوب و مفید و از روی سواد و تجربه میذاره جناب باردینوا است. به نظرم مدیریت تالار نتونسته تا بحال از حضور افرادی مثل ایشون خوب استفاده کنه البته کار اخیر یعنی مدیریت تالار بد نبود اما می بایستی زودتر انجام میشد تا به این زودی تمام نمی شد کمی هم ایشون رو درگیر کارهای مدیریتی تالار کرده و به نظرم تعداد پستهای کاربردی ایشون رو کمتر کرد. خیلی از تاپیکهایی که الان تو تالار مهندسی صنایع وجود داره، واقعاً ارزش پیگیری نداره تا قبل از عید خوب بود بعد تعطیلات عید رو بهونه کردیم در ادامه امتحانات پایان ترم و حالا دیگه چیه؟ دوست عزیزمون باردینوا باید قول بده به عنوان یه دوست تالار مهندسی صنایع، بصورت مداوم به این تالار سر بزنه و به گذاشتن پست ادامه بده .
برای ایشون در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت دارم .

یا حق

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدواریم ایشون بعنوان عضو همچنان به فعالیتشون ادامه بدن . یادگارهای ارزنده ای از ایشون در سایت باقی میمونه که ارزش مطالعه و وقت گزاشتن رو داره . بعنوان مدیر استعفا دادن نباید باعث این بشه که تجربیاتشون رو از بچه های فعال تالار صنایع دریغ کنند . ان شاالله هر جا که هستن سالم و پرکار باشن تا از تجربیات کاریشون بیشتر برای مشتاقان فعالیت های صنعتی بگن:gol:

bardinova

مدیر بازنشسته
تشکر از تمامی دوستان

تشکر از تمامی دوستان

سلام و وقت بخیر .

نمیدونم لطف شما دوستان رو چطور جواب بدم . فقط اجازه بدین در مورد یه سری صحبتهای مطروجه شما عزیزان نظر خودم رو بگم :

1) من موافق اضافه شدن یه مدیر دیگه نیستم . همه دوستان صنایعی هستن و به احتمال زیاد با مفهوم اصطکاک رابطه ای آشنا هستن . شما اگه 2 تا مدیر با 100 امتیاز توان داشته باشین ، مجموع اونها به شما عدد 200 رو نمیده . چرا که مقدار قابل توجه ای به صورت تعامل بین این دو نفر (به اصطلاح اصطکاک) حروم میشه و میسوزه . حالا شما تصور کنین 3 نفر بخوان مدیریت تالار رو دست بگیرن . هماهنگی بین این سه نفر و اطلاع از عملکرد هرکدوم (بدلیل اینکه احیانا کسی خلاف تصمیم مدیران دیگه کاری نکنه) خودش وقت بیشتر و انرژی مضاعفی رو میطلبه . برای همین من پیشنهادم این هست که من از سمت مدیریت مرخص بشم و فرد دیگه ای بصورت یه انتخابات ابتکاری که بعدا در موردش باهاتون حرف میزنم انتخاب بشه .

2) تمام وقت و انرژی مدیریتی من در این مدت صرف اصلاح و ادیت نامه ها و پستهای بیربط دوستانی شد که کمی نسبت به رعایت قوانین تالار کم لطف بودن . این چیزی که شما توی تالار میبینین ، محیط شسته و رفته شده هست که حسابی در تمیز نگه داشتنش حساسیت به خرج داده شده . خوندن تک تک پستها (نه از روی علاقه ! بلکه از روی وظیفه !) هم وقت زیادی رو میطلبه . پاسخ دادن به سئوالات کاربران که بصورت خصوصی مطرح میکنن و نمیشه بهشون جواب نداد و ... . اینها وقت گیر هست ! . یدک کشیدن لقب مدیر به تنهایی چیزی رو نشون نمیده . بلکه شما در درجه اول باید وقت و فرصت مدیریت رو داشته باشین و بعد این سمت رو قبول کنین .

3) به لطف خدا بعد از اتفاقات عجیب و غریبی که توی این چند سال در کشور رخ داده و پیامدهای اون تمامی پروژه های ملی رو هم تحت تاثیر قرار داده ، پروژه ما بالاخره شروع شد . این پروژه بزرگ با برآورد هزینه 1.2 میلیارد دلار ، به اندازه ای وقت گیر و شلوغ هست که دلیل موجهی برای استعفا من باشه . مخصوصا که فعلا کمکی ندارم و دست تنها مسئولیتها را بعهده دارم !! .

4) از لطف همتون بینهایت متشکرم . امیدوارم با وجود مدیریت خوب خانم مهتابی و فرد جایگزین ، این تالار بصورت جایگاهی برای تبادل اطلاعات مفید برای همه مهندسین صنایع تبدیل بشه .

موفق باشید

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و وقت بخیر .

موفق باشید

رونوشت :
جناب Admin (بصورت خصوصی)
جناب پیرجو (بصورت خصوصی
تالار مهندسی صنایع
تالار مدیران

جناب بردینوا درست میفرمائید...امیدوارم تو پروژه در دست اجراتون موفقیت حاصل بشه...
از زحمات و نظم نسبی ای که به تالار دادید ممنونم از طرف خودم

mahtabi

مدیر بازنشسته
استعفا

استعفا

با سلام:

بدینو وسیله استعفای خودم رو از مدریت تالار مهندسی صنایع اعلام میدارم.
بودن در جمع شما دوستان برای من ارزشی بزرگ داشت.
امیدوارم مدیر آتی بتونه تاپیک فعالیت گروهی رو رهبری کنه .راستش تنها خواستم از بچه ها همینه.

امیدوارم همگی روز های خوشی در پی داشته باشین.

با احترام

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا