استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

mansour.mm20

عضو جدید
واسه من هم از رامین هم از حامد زودتر اومدن تحقیقات. من فکر میکنم بر اساس حروف الفبا نامه ها رو فرستادن

سید ۱۳۹۲/۰۵/۱۶ در ۱۷:۵۰

سلام داداش نه سهمیه نداشتم ،پارس جنوبی،ص هستم.تاریخ ثبت نام من هم ۱۳ بود از یزد هستم.

ایشون از بچه های سایت استخدامه. فامیلش ص براش نامه اومده امروز. پس به طرطیب هروف علفبا نیست

baaroon

عضو جدید
جیگرتو :D
اره من واسه مصاحبه تخصصی هم اولین روز بودم یعنی 22 اردیبهشت .
اینا کاری به گزینش و ... نداره بر اساس حرف اول فامیل است فکر کنم ! مال من ب داره.
راستی کسی از بچه ها اون سوال رو که کردم نظری نداره؟! اینکه بریم تهران بعد یهو غافلگیرمون کنن بگن حالا اومدی اینجا بیا بشین رو صندلی 4 تا سال عقیدتی بپرسیم ببینیم بلتی یا نه ؟ :cry:
مصاحبه به ترتیب حروف الفبا ی شهرستان بوده که اصفهانم اولین روز بود

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیر . 22 که اولین روز بود و منم رفتم هم مهندس شیمی از تهران هم تبریز هم بوشهر هم اصفهان داشتیم. ضمنا از اصفهان روزهای بعدش هم فکر کنم باز داشتیم چون اون روز که من رفتم از اصفهان فقط خودم و دوتا دیگه رو دیدم نه بیشتر !

engm

عضو جدید
با سلام

دو تا سوال دارم :

دوستان لطفا پاسخ بدهند :

اگر کسی تو شرکت نفت تمام مراحل اش را تا آخر طی کند چقدر طول میکشد ؟ ( منظورم این است که از روز مصاحبه تا طب صنعتی و عقیدتی تا اعلام اسامی جهت مراجعه به محل کارآموزی دقیقاً چقدر طول می کشد )؟

یک سوال دیگر هم این است که: اگر کسی تو تمام مراحل قبول بشود و برای کارآموزی هم اسمش دربیاید ، می تواند مرخصی بگیرید حتی بدون حقوق ؟ و چقدر مرخصی بدون حقوق می دهند ؟ یا باید رسمی بشود تا بعد بتواند مرخصی بدون حقوق بگیرد ؟ ممنون میشوم روندش را کامل توضیح بدهید .

ازلطف شما بابت پاسخگویی ممنونم.

baaroon

عضو جدید
با سلام

دو تا سوال دارم :

دوستان لطفا پاسخ بدهند :

اگر کسی تو شرکت نفت تمام مراحل اش را تا آخر طی کند چقدر طول میکشد ؟ ( منظورم این است که از روز مصاحبه تا طب صنعتی و عقیدتی تا اعلام اسامی جهت مراجعه به محل کارآموزی دقیقاً چقدر طول می کشد )؟

یک سوال دیگر هم این است که: اگر کسی تو تمام مراحل قبول بشود و برای کارآموزی هم اسمش دربیاید ، می تواند مرخصی بگیرید حتی بدون حقوق ؟ و چقدر مرخصی بدون حقوق می دهند ؟ یا باید رسمی بشود تا بعد بتواند مرخصی بدون حقوق بگیرد ؟ ممنون میشوم روندش را کامل توضیح بدهید .

1سال طول میکشه

• Like
واکنش ها: engm

amin2x

عضو جدید
باز شروع کردید فرمول دربیارید که چجوری به طب دعوت میکنن.حالا یه هفته این ور اونور مهم نیست بابا بلاخره یسریا زودتر از بقیه میفتن.
جناب اقای بارون تو که تهرانی خو پاشو یسر برو شرکت ملی گاز طبقه ششم بپرس وضعیتت چطوره یا حداقل تماس بگیر بهتر از اینه که بشینی بگی برا من نیومدن.
من که دارم یه هفته میرم مسافرت ایشالا تا هفته دیگه که اومدم همه نامه طبتون ردیف شده باشه.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

دو تا سوال دارم :

دوستان لطفا پاسخ بدهند :

معمولا بین 3 تا 5 سال

• Like
واکنش ها: engm

engm

عضو جدید
معمولا بین 3 تا 5 سال

با تشکراز پاسخگویی شما

ممنون میشوم بفرمایید که این 3 تا 5 سال مدت مرخصی بدون حقوق است یا باید 3 تا 5 سال کار کرد و بعدش تازه بتوان مرخصی بدون حقوق گرفت .

از لطف شما ممنونم.

mansour.mm20

عضو جدید
با تشکراز پاسخگویی شما

ممنون میشوم بفرمایید که این 3 تا 5 سال مدت مرخصی بدون حقوق است یا باید 3 تا 5 سال کار کرد و بعدش تازه بتوان مرخصی بدون حقوق گرفت .

از لطف شما ممنونم.

نمیدونم چه علاقه ای به مرخصی بدون حقوق داری:biggrin:
داداش تو شرکت نفت و گاز و کلا استخدامی های رسمی مرخصی با حقوق داریم فقط .
مرخصی بدون حقوق مال تعویض روغنی سر کوچس
:biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکراز پاسخگویی شما

از لطف شما ممنونم.

بابا من منظورم این بود که 3 تا 5 سال مراحل استخدام طول میکشه تا شما ازمون بدی و بری آموزشی :D چرا نکته رو نمیگیری ! خیره سرم اومدم شوخی کنما :razz:

engm

عضو جدید
نمیدونم چه علاقه ای به مرخصی بدون حقوق داری:biggrin:
داداش تو شرکت نفت و گاز و کلا استخدامی های رسمی مرخصی با حقوق داریم فقط .
مرخصی بدون حقوق مال تعویض روغنی سر کوچس
:biggrin:

با سلام و تشکراز پاسخ شما دوست عزیز

منظوربنده این است که هنوز رسمی نشده ، اما به کارآموزی دعوت بشیم می توان مرخصی بلند مدت گرفت ؛ حتی شده بدون حقوق ؟

و گرنه من هم از مرخصی با حقوق که بدم نمی آید .

ممون می شوم اگر اطلاعی داردی در اختیار من قرار دهید .

engm

عضو جدید
بابا من منظورم این بود که 3 تا 5 سال مراحل استخدام طول میکشه تا شما ازمون بدی و بری آموزشی :D چرا نکته رو نمیگیری ! خیره سرم اومدم شوخی کنما :razz:

شرمنده که عرض شما را متوجه نشدم .

اگر این جوری باشد که باید دوره قبلی ها هنوز تو راه استخدام باشند ؟!

اما جدای از شوخی اگر هر کدام ازشما بزرگواران مطلع شدید لطفا من را در جریان بگذارید .

ممنونم.

وحیدوحید

عضو جدید
جیگرتو :D
اره من واسه مصاحبه تخصصی هم اولین روز بودم یعنی 22 اردیبهشت .
اینا کاری به گزینش و ... نداره بر اساس حرف اول فامیل است فکر کنم ! مال من ب داره.
راستی کسی از بچه ها اون سوال رو که کردم نظری نداره؟! اینکه بریم تهران بعد یهو غافلگیرمون کنن بگن حالا اومدی اینجا بیا بشین رو صندلی 4 تا سال عقیدتی بپرسیم ببینیم بلتی یا نه ؟ :cry:

اونجایی که آدرس دادن فکر نکنم بیمارستان باشه. واسه طب صنعتی میفرستن بیمارستان سرهنگ سخایی توی خیابون حافظ؛ اما بعید هم میدونم که بخوان سوال عقیدتی بپرسن چون الان باید پرونده های گزینش بسته شده باشه

وحیدوحید

عضو جدید

به ترتیب حروف الفبا که قطعا نبوده چون من و حامد مصاحبه مون یه روز و یه ساعت بود اول فامیلی حامد "ب" و اول فامیلی من "ع" هستش. اونجا من از اونی که فرم گزینش رو میداد پرسیدم و اون گفت که تا اون روز بچه تهران ندیده؛ احتمال زیاد به ترتیب استان بوده و اولویت بندی بین هم استانی ها به ترتیب نمره بوده

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونجایی که آدرس دادن فکر نکنم بیمارستان باشه. واسه طب صنعتی میفرستن بیمارستان سرهنگ سخایی توی خیابون حافظ؛ اما بعید هم میدونم که بخوان سوال عقیدتی بپرسن چون الان باید پرونده های گزینش بسته شده باشه

نمیدونم اره منطقی نیست اصلا بخوان اینکارو کنن

vahidmanu

عضو جدید
13920516001301

اولین بخشنامه دولت یازدهم
طرح مهرآفرین به دستور جهانگیری متوقف شد/ تعلیق استخدام و تغییر ساختار در دستگاه‌های دولتی
معاون‌اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، متن بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که روز گذشته به تمامی وزارتخانه‌ها،شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی ابلاغ شده است به شرح زیر است:
«نظر به ایرادهایی که در اجرای اصل 138 قانون اساسی نسبت به طرح مهر‌آفرین (موضوع تصویب‌نامه شماره 17644/ت48702هـ) مورخ 30/9/91 و اصلاحات آن) اعلام شده است مقتضی است کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی، استانداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی؛ موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری از هرگونه استخدام و جذب نیروی انسانی، تبدیل وضعیت، نقل و انتقال و مأموریت، انتصاب و جابجایی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی یا هر عنوان دیگر و نیز اصلاح تشکیلات و ساختار اداری تا تصمیم‌گیری دولت نسبت به اصلاح مصوبات مربوطه اجتناب نمایند.
مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده وزرا، معاونین محترم رئیس‌جمهور، رؤسا و بالاترین مقامات دستگاه‌ اجرایی مربوطه اعم از ملی و استانی می‌باشد.»
اسحاق جهانگیری - معاون اول رئیس جمهور
به گزارش فارس، بر اساس طرح مهر آفرین مقرر شده بود دولت شرایط استخدام حدود 500 هزار نفر نیرو را فراهم آورد که جزییات اجرای طرح جنجالی مصوبه مهر آفرین در تاریخ 2 اردیبهشت ماه 92 از سوی غلامحسین الهام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد‬.

انتهای پیام/

تاریخ ابلاغ مصوبه مهرآفرین، 2 اردیبهشت بود ولـــی آزمون گاز 18 اسفند 91 بود.;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاریخ ابلاغ مصوبه مهرآفرین، 2 اردیبهشت بود ولـــی آزمون گاز 18 اسفند 91 بود.;)
اگر اینجوره پس ازمون وزارت نفت رو باید مشمول این قضیه بدونیم اما بازم من میگم این دو آزمون ربطی به طرح مذکور نداشته و مجری آن بنا به نیاز وزارت نفت بوده است .
درضمن آزمون هایی که زیر مجموعه طرح مذکور هستند فاقد درس زبان انگلیسی برای امتحان کتبی هستند! در صورتی که ما در نفت و گاز زبان رو داشتیم. و بازم اینکه مجری طرح مهرآفرین استانداری ها هستن . ولی گفتم که مجری ما خوده وزارت بود!

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران نباشید

نگران نباشید

دیدم بعضی نگرانن تصمیم گرفتم خیالتون رو راحت کنم و اینو پیدا کردم براتون.
برگرفته از سایت بانکی دات آی آر :

طی روزهای اخیر و با به تاخیر افتادن اعلام نتایج چند استخدام دولتی این بحث در بین شرکت کنندگان آزمون ها گسترش پیدا کرده که چون این استخدام ها جزء طرح مهر آفرین بوده اند و این طرح از سوی مجلس غیر قانونی اعلام شده دولت از اعلام نتایج خودداری می کند.
برای روشن شدن موضوع تلاش کرده ایم تعریف جامعی از این طرح و مواردی که به آن تعلق دارد ارائه کنیم.
مهرآفرین طرحی است که بر اساس آن مقرر شده دولت شرایط استخدام حدود ۵۰۰ هزار نفر نیرو را فراهم آورد، اما از زمان اعلام این طرح مخالفت هایی از سوی نمایندگان مجلس و منتقدان مطرح شده و حتی بعضا آن را با استناد به برنامه پنجم غیر قانونی می‌دانند.
پس از تصویب طرح در هیات وزیران، “هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین” آن را مغایر با قانون تشخیص و رییس مجلس شورای اسلامی نیز غیر قانونی بودن این مصوبه را به دولت اعلام کرد. همچنین در ادامه دیوان محاسبات کشور هم با استناد به این دو موضع‌گیری رسمی، غیر قانونی بودن مصوبه طرح مهر آفرین را “محرز″ قلمداد کرد.
بیشتر این استخدام مربوط به استان ها و شهرهای جدید می باشد. البته به گفته برخی کارشناسان این استخدام بدون آزمون انجام می پذیرفته است.
بر اساس این مصوبه بالاترین مقام دستگاه اجرایی و استانداران و معاونین توسعه مدیریت ومنابع انسانی آنان و یا عناوین مشابه علاوه بر دارا بودن اختیارات و مسئولیتهای اصل 126 قانون اساسی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور موضوع اصل 127 قانون اساسی برای اعمال اختیارات رئیس جمهور و هیئت وزیران در امور اداری واستخدامی و نیز امور برنامه و بودجه مربوط به امور اداری و استخدامی دستگاه مربوط موضوع قوانین و مقررات تعیین شدند.

همچنین دستگاههای اجرایی و استانداری ها موظفند با رعایت و به شرح پیوست که به مهر دفتر هیئت دولت تایید شده است و جز لاینفک این تصویب نامه است و راسا و بدون نیاز به هیچ امر دیگری از سوی هر مرجع یا مقامی از قبیل موافقت، پیشنهاد، تایید، صدور مجوز صدور واعطای شماره مستخدم یا ابلاغ و بدون الزام به رعایت ابلاغیه های صادره قبلی از سوی مقامات نسبت به همه موارد از جمله نسبت به تبدیل وضعیت استخدامی و بکار گیری و جذب و استخدام افراد اقدام وشماره مستخدم را نیز اختصاص دهند . این مصوبه با امضا محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور برای اجرا به معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی ریاست جمهوری و وزارت کشور ابلاغ شده است.
به این ترتیب بسیاری از آزمون های برگزار شده در سال جاری و اواخر سال گذشته مشمول این طرح نبوده و باید منتظر اعلام نتایج آزمون بمانیم.

بزن لایک قشنگرو ;)

schmeikel

عضو جدید
متاسفانه ربط داره... استحدام های کلیه شرکت های دولتی و وزارت خانه ها تعلیق شده و تصمیم گیری تا تشکیل کابینه جدید انجام نمیشه... احتمالا استخدام های نفت و نیرو موردی نداشته باشن و فقط چند وقتی به تعویق بیفتن... به امید خدا

mehdi1085017

عضو جدید
کی گفته ربط داره؟ طرح مهر آفرین یه طرحی بود که قرار بود در عرض 5 سال تعداد خیلی زیادی رو استخدام کنن (بیش از تعداد معمول همیشگی) و تصویب نهایی اون هم توی اردیبهشت بوده،پس ربطی به ما نداره

schmeikel

عضو جدید

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما انگار مطالبی که بنده گذاشتم رو یا نخوندین!! یا خوندین اما حساب کتاب سرت نمیشه !!! :razz: برگرد بخون دوباره ببین چی نوشتم صفحه قبل !
.
.
.
دوستان با حرف بعضی گمراهان به خودتون استرس ندین الکی !! قبلا گفتم وزارت نفت ربطی به این طرح و دستگاه های اجرایی استان ها نداره !!! و ما از کانال دیگه داریم جلو میریم. هدف اون ازمون ها اشتغال زایی است بیشتر و توضیح دادم بر چه اساسی است . اما وضعیت نفت و گاز و مخصوصا گاز بر اساس نیاز به نیرو اولویت بندی شده .

حالا باز چندنفر گمراه نیان بگن وااااااای بدبخت شدیم !!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه استخدامی ها جز طرح مهرآفرین هستند. ولی مجلس به قسمتی از اون انتفاد داره که مربوط به استخدام استانداری ها و سازمان های وابسته به نهاد ریاست جمهوری بوده. در ضمن تاریخ تصویب آذر ماه 91 بوده.
http://www.tabnak.ir/fa/news/296346/دولت-چه-هدفی-از-استخدام-پانصد-هزار-نفری-دارد-جدول-استخدام‌ها

دوست گرامی اطلاعات غلط نده !
اولا این موضوع شامل حال ما نیست.
درثانی حتی اگر ما هم جزو این طرح محسوب بشیم بازم بهتره اینو بدونین که این طرح توی آذر تصویب شده نه رد !! نمایندگان و ... توی اردیبهشت 92 ابلاغیه زدن و مفادی رو در این طرح نامناسب دونستن و اعتراض به این طرح از این زمان بوده نه آذر ماه !! آزمون شرکت گاز توی اسفند برگزار شد و قبل از ابلاغیه بود

بالا