استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

amin2x

عضو جدید

ضد حال چرا امین :دی بابا اگه مراحلو قبول شیم اموزشی گفتن بهترین حالت 15 مهره دیگه پس مشکلت چیه، هالا طب صنعتی شهریور باشه دیگه واسمون فرقی نمیکنه مهم اینه میدونیم قرار بر اینه اموزشی میخاد از مهر شرو بشه و اگه بتونن واقعا دمشون گرم نشون میدن با نظمه این ملی گاز :) آره به نظر منم عقیدتی نداریم ینی شانسمون بیفته نخوره به پسته ما، منم گفتم همون روز بعده مصاحبه تو تاپیک که از طرف گزینشیه باش رفیق شدم پرسیدم داریم یا نه مصاحبه عقیدتی گف واسه همه نیس بستگی به تحقیقات محلی داره بودن یا نبودن مصاحبه عقیدتی ...
چه عجب بالاخره اینجا اعتزاضو دعوا نیس :)

راااسی تووو لدت مـــــُــ بااااارک امین:) راستش دیر رسیدم من چن روز بعد اومدم فقط پستای بچه هارو دیدم :(
بچه ها ایدی فیس بوکتونو بدید داشته باشیم خب :دی
من چون سرچم بستس لینکمو میدم، خاسید خودتون اد کنید یا ادرس بزارید بعدا اد کنیم ...
https://www.facebook.com/Hamed.Bhr

امیدوارم به پسته ما نخوره این عقیدتی که ابدا حسشو ندارم نه حوصله تیریپشو دارم نه حوصله رساله خوندنو :biggrin:
ولی اینو مطمئن باش بره همه نیس ببینیم چجوری میشه این تحقیقات محلیشون، بره منم هنوز نیومدن.
مرسی حامد جان.
من چون دیگه تحمل این وضعیتو ندارمم خیلی بیتاب شدم.
حامد گروه ما فرم گزینش پر نکردیم فردا باید زنگ بزنم ببینم تکلیف ما چیه!

وحیدوحید

عضو جدید
اسمس که برای من نیومده ! اصلا واسه من نه تحقیق میان نه اس میدن نه ...! میرم دوباره اسمم رو تو سایت ببینم اصلا شاید نوشته بوده مردود من خوندم قبول !! :confused: .

یعنی این استرسی که سر این قضیه گرفتی خیلی خوبه :biggrin:
به من هم اس ام اس ندادن ;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جدی این پاتوق ما خیلی به نفع من بود ! حالا فرض کن با کسی در ارتباط نبودم ! نه میفهمیدم تحقیقات اومدن نه اسمسی اومده نه خبری از آموزشی شده ...
کلا قبول دارم که شانسم زد اینجا یهو اومدم و آشنا شدم ! من اصلا تو این فازا نبودم، خلاصه از اطلاع رسانی عزیزان ممنون

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحید کل نفراتی که با مدرک مهندس شیمی برای پارس جنوبی مقطع کارشناسی امتحان کتبی دادن از سراسره کشور چند نفر بودن؟ منظورم همه با هم یعنی هم بومی ها هم ما غیره بومی ها

وحیدوحید

عضو جدید
بچه ها من رفتم محل قدیممون که اومده بودن واسه تحقیق. مثل اینکه فقط به همون آدرس هایی که داده بودم سر زدن. من از محل قدیممون 2 تا آدرس داده بودم که فقط به همون 2 تا سر زدن؛ یه آدرس دیگه هم 4 تا کوچه بالاتر داده بودم که حتی اونجا هم نرفتن.
سوالایی هم که پرسیدن یه جورایی جالب بوده؛
از تیپ و ظاهرم پرسیدن تا شغل پدر مادرم و اینکه چند تا بچه هستیم و اینکه راهپیمایی میرم یا نه. در مورد اینکه نماز میخونم یا نه هم پرسیدن. حتی از دوستم پرسیده که من رفیق باز هستم یا نه! این آخریه واقعا واسم عجیب بود! :D

وحیدوحید

عضو جدید
وحید کل نفراتی که با مدرک مهندس شیمی برای پارس جنوبی مقطع کارشناسی امتحان کتبی دادن از سراسره کشور چند نفر بودن؟ منظورم همه با هم یعنی هم بومی ها هم ما غیره بومی ها

نمیدونم والا! بعید میدونم جایی آمارشو زده باشن.

ha_mi

عضو جدید
مرسی حامد جان.
من چون دیگه تحمل این وضعیتو ندارمم خیلی بیتاب شدم.
حامد گروه ما فرم گزینش پر نکردیم فردا باید زنگ بزنم ببینم تکلیف ما چیه!

گزینش شما فک کنم فرق داره امین، اون امار بده های جان بر کف دانشکده امار دادن اساسی احتمالا نیازی به تحقیق نیس :biggrin: تو ام که پرونده منفی نداری نگران نباش :) کلا این گزینشو اینا بیشتر ملاک سیاسی دارع مشکل دار نباشیم ...

بچه ها من رفتم محل قدیممون که اومده بودن واسه تحقیق. مثل اینکه فقط به همون آدرس هایی که داده بودم سر زدن. من از محل قدیممون 2 تا آدرس داده بودم که فقط به همون 2 تا سر زدن؛ یه آدرس دیگه هم 4 تا کوچه بالاتر داده بودم که حتی اونجا هم نرفتن.
از تیپ و ظاهرم پرسیدن تا شغل پدر مادرم و اینکه چند تا بچه هستیم و اینکه راهپیمایی میرم یا نه. در مورد اینکه نماز میخونم یا نه هم پرسیدن. حتی از دوستم پرسیده که من رفیق باز هستم یا نه! این آخریه واقعا واسم عجیب بود! :D

من نمیدونم با تیپ . ظاهر چیکار دارن اینا کلن ه ارگانیم که میرن واسه تحقیق این تیپ و ظاهر از سوالای اساسیشونه :دی
از دوستتت ؟؟ پیش اون دوستایم که معرفی میکنیم رفتن ؟ انصافا خیلی سوژن اینا :دی امیدوارم همسایه های جان بر کف خرابکاری نکنن :biggrin:

وحیدوحید

عضو جدید

گزینش شما فک کنم فرق داره امین، اون امار بده های جان بر گف دانشکده امار دادن اساسی احتمالا نیازی به تحقیق نیس :biggrin: تو ام که پرونده منفی نداری نگران نباش :) کلا این گزینشو اینا بیشتر ملاک سیاسی دارع مشکل دار نباشیم ...

من نمیدونم با تیپ . ظاهر چیکار دارن اینا کلن ه ارگانیم که میرن واسه تحقیق این تیپ و ظاهر از سوالای اساسیشونه :دی
از دوستتت ؟؟ پیش اون دوستایم که معرفی میکنیم رفتن ؟ انصافا خیلی سوژن اینا :دی امیدوارم همسایه های جان بر کف خرابکاری نکنن :biggrin:

من از محل، آدرس خونه 2 تا از دوستام رو دادم :)
اصلا انگاری نرفتن از خونه های دیگه سوال بپرسن! البته اگر هم رفته باشن من توی محل هیچ غلط خاصی نکردم :D کلا نامه ی اعمالم سفیده سفیده :biggrin:

sandis

عضو جدید
در جریان هستین که 517 نفر لیست انتقالی به شرکت گاز هست و تازه یه لیست 300 نفر دیگه هم مثل اینکه هست من از یکی از دوستام که اسمش تو لیست بود پرسیدم گفت که آموزش واسه اونا یا عسلویه یه جم هست

ha_mi

عضو جدید
من از محل، آدرس خونه 2 تا از دوستام رو دادم :)
اصلا انگاری نرفتن از خونه های دیگه سوال بپرسن! البته اگر هم رفته باشن من توی محل هیچ غلط خاصی نکردم :D کلا نامه ی اعمالم سفیده سفیده :biggrin:

اره خداروشکر حداقل این یه مورد مشکلی نیس و تو محل کسی به کارمون کاری نداره :دی حداقل به واسطه خانواده وضعمون خیلی خوبه :دی

در جریان هستین که 517 نفر لیست انتقالی به شرکت گاز هست و تازه یه لیست 300 نفر دیگه هم مثل اینکه هست من از یکی از دوستام که اسمش تو لیست بود پرسیدم گفت که آموزش واسه اونا یا عسلویه یه جم هست

517 نفر قبولیا واسه پارس جنوبیه ؟ 300 نفر چیه ؟ اونایی که از نفت و گاز پارس میان ؟
اره امینم که رفته بود گفتن عسلویس احتمالا، باس دیگه خودمونو اماده کنیم، اونقدی که رامین میگه هالا ناراحت کننده ام نیس بالاخره بعده چن ماه اول اخرش باید بریم هالا چن ماه زودتر خیلی ناراحتی نداره :biggrin:
راسی اسمت چیه ؟

sandis

عضو جدید

517 نفر قبولیا واسه پارس جنوبیه ؟ 300 نفر چیه ؟ اونایی که از نفت و گاز پارس میان ؟
اره امینم که رفته بود گفتن عسلویس احتمالا، باس دیگه خودمونو اماده کنیم، اونقدی که رامین میگه هالا ناراحت کننده ام نیس بالاخره بعده چن ماه اول اخرش باید بریم هالا چن ماه زودتر خیلی ناراحتی نداره :biggrin:
راسی اسمت چیه ؟

517 نفر از قبولی های سال 90 POGC که اسامیشون لو رفته باید انتقال پیدا کنن به شرکت گاز حالا کجا هنوز چیزی بهشون نگفتن ولی احتمالن SPGC فجر جم یا پارسیان منتقل بشه در مورد این دقیق نمی دونم ولی یه لیست 300 نفری دیگه هم هست که هنوز اعلام نشده و مثل اینکه بعد ماه رمضان میگن

وحیدوحید

عضو جدید

اره خداروشکر حداقل این یه مورد مشکلی نیس و تو محل کسی به کارمون کاری نداره :دی حداقل به واسطه خانواده وضعمون خیلی خوبه :دی

راسی اسمت چیه ؟

من امیدوارم هر جا میفتیم حداقل بچه های این تاپیک یه جا بیفتیم

ha_mi

عضو جدید
517 نفر از قبولی های سال 90 POGC که اسامیشون لو رفته باید انتقال پیدا کنن به شرکت گاز حالا کجا هنوز چیزی بهشون نگفتن ولی احتمالن SPGC فجر جم یا پارسیان منتقل بشه در مورد این دقیق نمی دونم ولی یه لیست 300 نفری دیگه هم هست که هنوز اعلام نشده و مثل اینکه بعد ماه رمضان میگن

اوه اوه! 800 نفر از POGC!! اینا چه مرگشونه بابا چجوری میرن استخدام میکنن که به این زودی کارشون با شرکت تموم شده! انصافا همه چیمون باس بره تو کتاب گینس!! احتمالا از خرابکاریای سوری بوده که حالا دیگه نیس مردک اومده بود تو کلاس ما چه قولایی به ما میداد !!
قبله مصاجبه که با بچه ها 90 حرف میزدم اکثرا ناراضی بودن ازینکه مدام در حاله تغییر مکانن و میگفتن پارس جنوبی خیلی بهتره و احتمالا از خداشونم هس این تغییر ....
امدوارم فقط پروسه کار ماهارو عقب نندازه :(

من امیدوارم هر جا میفتیم حداقل بچه های این تاپیک یه جا بیفتیم

آره خیلی خوب میشه اگه کنار هم باشیم، بچه های دانشگده ما ام هستن:)

hadishs

عضو جدید

والا من موندم این تحقیقی که واسه من اومدن چی بوده!
امروز دوباره رفتم پرسیدم که اون کسی که اومده تحقیق دقیقا چی گفته؟ گفتن من نفت اهواز قبول شدم و تحقیق برای اونجاست! من چشام چهارتا شد یهو! گفتم مطمئنی گفته نفت اهواز! گفت آره! فقطم پرسیده بود که منو میشناسی و پسر خوبی هستم یا نه! بعدش هم از 7-8 نفر امضا گرفته و رفته! نه تیپ و قیافه و نه نماز و نه هیچیه دیگه!
من موندم الان چی به چیه!
شرکت نفت که هنوز نتایج اولیه رو هم اعلام نکرده و اصلا مصاحبه هم نرفتیم. حالا اگه مال شرکت گاز بوده چرا گفته نفت اهواز! (من برای شرکت نفت، نفت خیز جنوب، اهواز رو انتخاب کردم)
اصلا یه وضع عجیبیه!

وحیدوحید

عضو جدید
امروز دوباره رفتم پرسیدم که اون کسی که اومده تحقیق دقیقا چی گفته؟ گفتن من نفت اهواز قبول شدم و تحقیق برای اونجاست! من چشام چهارتا شد یهو! گفتم مطمئنی گفته نفت اهواز! گفت آره! فقطم پرسیده بود که منو میشناسی و پسر خوبی هستم یا نه! بعدش هم از 7-8 نفر امضا گرفته و رفته! نه تیپ و قیافه و نه نماز و نه هیچیه دیگه!
من موندم الان چی به چیه!
شرکت نفت که هنوز نتایج اولیه رو هم اعلام نکرده و اصلا مصاحبه هم نرفتیم. حالا اگه مال شرکت گاز بوده چرا گفته نفت اهواز! (من برای شرکت نفت، نفت خیز جنوب، اهواز رو انتخاب کردم)
اصلا یه وضع عجیبیه!

:biggrin:
احتمالا خواستن خیلی مرموز کار کنن اون نفت اهواز هم واسه رد گم کنی بوده :D

hadishs

عضو جدید
:biggrin:
احتمالا خواستن خیلی مرموز کار کنن اون نفت اهواز هم واسه رد گم کنی بوده :D

جالبیش اینه من برای نفت دقیقا اهواز رو انتخاب کردم!
آقا اینا چرا با احساسات ما بازی میکنن : ))))
بابا اینقدر استرس به آدم وارد نکنین خوب :D

وحیدوحید

عضو جدید
جالبیش اینه من برای نفت دقیقا اهواز رو انتخاب کردم!
آقا اینا چرا با احساسات ما بازی میکنن : ))))
بابا اینقدر استرس به آدم وارد نکنین خوب :D

من بعید میدونم شرکت نفت هنوز برگه ها رو هم تصحیح کرده باشن چه برسه به مصاحبه.
احتمالا اونا میدونن که اکثر مهندسی شیمی ها واسه نفت، اهواز رو انتخاب کردن
کلا این گزینشی ها آدم های جالبی هستن :D

hadishs

عضو جدید
جون من چه فایده ای میتونه براشون داشته باشه که نخوان بگن گاز و بگن نفت!
شاید هم همون قضیه جالب بودن باشه!
اما خوب آدمو سرکار میزارن : )))))))))))

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موندم الان چی به چیه!
اصلا یه وضع عجیبیه!
عجیبا غریبا :surprised:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی شماها ملی حفاری نزدین؟!! جالبه من فکر کردم اکثرا زدن ملی حفاری

mansour.mm20

عضو جدید
خدایا خداوندا به ما صبر ایوب اعطا بفرما.
کی حوصله داره تا 20مرداد صبر کنه آخه...
واقعا چرا روند استخدام باید اینقد کند باشه؟؟؟؟؟

sandis

عضو جدید
ناشکری نکنیدبازشمایه جاروداریدبرین گزینش .پتروشیمی که حتی حاضرنشدباماکه خانوم بودیم مصاحبه کنه.

متاسفانه نمی دونم چرا خانم ها رو نمی زارن امتحان بدن واقعن حقشون داره ضایع میشه 4 5 سال درس بخونی بعد موقع کار که می رسه می گن خانم نمی خوایم البته خانم ها با توجه به لطافت و اون حس آرامشی که دارن تو این محیط های خشن ممکنه آسیب ببینن ولی خوب حتمن علاقه و تمایل داشتن به این رشته و گرایش ها باید یه فکر اساسی برای فارغ التحصیلان بکنن

mansour.mm20

عضو جدید
واقعا دخترای دانشجو رو میبینم دلم کباب میشه واسشون آخه نمیدونن اینجا ایرانه یعنی کشوری که تو ایجاد شغل برا آقایونش هم دچار مشکله چه برسه به خانوماش...
نمونش همین آزمون از 60000نفر فقط 700 نفر قبول شدن بقیه باید برن تو نوبت تا سال دیگه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه نمی دونم چرا خانم ها رو نمی زارن امتحان بدن واقعن حقشون داره ضایع میشه 4 5 سال درس بخونی بعد موقع کار که می رسه می گن خانم نمی خوایم البته خانم ها با توجه به لطافت و اون حس آرامشی که دارن تو این محیط های خشن ممکنه آسیب ببینن ولی خوب حتمن علاقه و تمایل داشتن به این رشته و گرایش ها باید یه فکر اساسی برای فارغ التحصیلان بکنن

شدیدا مخالفم با کاره خانوم تو مراکزه صنعتی و فنی مهندسی و کلا اینجور جاها !
هر خانومی بره سره کار نون یک خانواده رو قطع میکنه !
خانوما باید یا پزشکی برن یا شغل آزاد یا منشیگری . (کلا شغل هایی که درامدش فانتزیه و مناسب تشکیل زندگی برای مرد نیست یعنی حدود 300 - 400 تومن )
همه میدونیم خرج خونواده با مرده بیچاره است . نفقه باید بده لباس پوشاک غذا ماشین خونه ... زن حتی سره کار هم بره یاد گرفتن پولاشونو جمع میکنن بعد قلمبه که بشه طلا میخرن واسه خودشون!
این ماییم که باید بریم خواستگاری و بگیم کار داریم نه خانوما !
البته اگر جامعه بستر کاره آقایون رو کامل فراهم کرده بود حرفی نبود اما حالا که مرداش دارن از بیکاری گریه میکنن !!! خانوما دیگه..... :razz:

hadishs

عضو جدید
یعنی توهم اهواز زدی وحید؟! بعد مثلا هر دو رو قبول بشی اهواز میری یا پارس؟

اهواز ضریب حقوقیش پایینه. اقماری هم نیست. الان که مجردیم برای ما همون عسلویه بهتره. من کلا چیزای جالبی در موردش نشنیدم!
انتخاب من که حتما spgc هست.

hadishs

عضو جدید
شدیدا مخالفم با کاره خانوم تو مراکزه صنعتی و فنی مهندسی و کلا اینجور جاها !
هر خانومی بره سره کار نون یک خانواده رو قطع میکنه !
خانوما باید یا پزشکی برن یا شغل آزاد یا منشیگری . (کلا شغل هایی که درامدش فانتزیه و مناسب تشکیل زندگی برای مرد نیست یعنی حدود 300 - 400 تومن )
همه میدونیم خرج خونواده با مرده بیچاره است . نفقه باید بده لباس پوشاک غذا ماشین خونه ... زن حتی سره کار هم بره یاد گرفتن پولاشونو جمع میکنن بعد قلمبه که بشه طلا میخرن واسه خودشون!
این ماییم که باید بریم خواستگاری و بگیم کار داریم نه خانوما !
البته اگر جامعه بستر کاره آقایون رو کامل فراهم کرده بود حرفی نبود اما حالا که مرداش دارن از بیکاری گریه میکنن !!! خانوما دیگه..... :razz:

کل حرفاتو قبول دارم! اما این درصورتی بود که از اول این چیزا رو میگفتن و از ورود دخترا تو رشته های اینچنینی جلوگیری میکردن یا حداقل میگفتن که ممکنه بعدها کار پیدا کردن براشون سخت باشه. حالا که گذاشتن وارد رشته هایی مثل نفت و میم شیمی بشن باید شرایط رو برای ورود اونها هم فراهم کرد.
در مورد کارگری بودن محیط هم فقط یه دلیل داره، اون هم اینه که اونجا خانوما کار نمیکنن! اگه خانوما وارد این محیط ها بشن مشخصا به لطافت محیط هم کمک میکنن! آقایون هم بیشتر ملاحظه میکنن قاعدتا.

بالا