استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

hadishs

عضو جدید
لازم به ذکر است پذیرفته شدگان به منظور ادامه مراحل استخدام (گزینش،طب صنعتی و ...)، از تاریخ 15 تیر 92 از طریق امور اداری/منابع انسانی شرکت یا منطقه محل انتخابی خود پیگیری فرمایند.
دوستان کسی اطلاع داره باید چیکار کنیم؟ (برای پارس جنوبی) این جمله بالایی یعنی چی؟ یعنی برای گزینش باید بریم عسلویه؟ اگه اینجور باشه خدایی خیلی ظلمه!

وحیدوحید

عضو جدید
آقا جان شما دو خانو رد کردی یکی خان آزمونه یکی دیگه خان مصاحبه دوخان دیگه مونده خانه گزیننننننننننشششششششششششش و خان طب صنعتیییییییییی خخخخخخوووووووو

علی جون الکی به بچه ها استرس نده!
طب صنعتی که یه جورایی فرمالیته اس، گزینش هم که اگه مشکل خیلی حادی داشته باشی ردت میکنن. احتمال 99.5٪ رفتیم سر کار

راستی این تاپیک چقدر تماشاچی داشته و ما خبر نداشتیم :biggrin: خدا رو شکر اکثر بچه ها (چه کسانی که از اول تا الان توی بحث ها شرکت میکردن چه اونایی که شرکت نمیکردن) قبول شدن :)

Yadavaran

عضو جدید

.به پايگاه اينترنتي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران خوش آمديد
شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.
نکات مهم در خصوص آزمون کتبی
1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد. 2- نتايج آزمون كتبي و اسامي پذيرفته شدگان در اواسط تیر ماه 92 اعلام مي گردد.
این مسئولان شرکت نفت یادبگیرند از شرکت گاز خووووو ملت ا:w06::w00::evil::mad:لاف می کنید چراااااااا

وحیدوحید

عضو جدید
لازم به ذکر است پذیرفته شدگان به منظور ادامه مراحل استخدام (گزینش،طب صنعتی و ...)، از تاریخ 15 تیر 92 از طریق امور اداری/منابع انسانی شرکت یا منطقه محل انتخابی خود پیگیری فرمایند.
دوستان کسی اطلاع داره باید چیکار کنیم؟ (برای پارس جنوبی) این جمله بالایی یعنی چی؟ یعنی برای گزینش باید بریم عسلویه؟ اگه اینجور باشه خدایی خیلی ظلمه!

به احتمال زیاد سه شنبه بهمون زنگ میزنن. پشت تلفن همه چی رو روشن میکنند ;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان شما دو خانو رد کردی یکی خان آزمونه یکی دیگه خان مصاحبه دوخان دیگه مونده خانه گزیننننننننننشششششششششششش و خان طب صنعتیییییییییی خخخخخخوووووووو
علی هرچی اطلاعات در مورد گزینش و طب صنعتی داری بزار برامون داداش
طب صنعتی یعنی چیرو معاینه میکنن؟ و چجوریه روندش؟
گزینش هم شامل چی میشه؟ تست عقیدتی هم توش میپرسن؟
کامل بگو

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
در تکمیل صحبت هادی کسی شماره نیرو انسانی پارس رو داره؟ بگه تا بزنگیم ببینیم وضعیت چیه!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی جون الکی به بچه ها استرس نده!
طب صنعتی که یه جورایی فرمالیته اس، گزینش هم که اگه مشکل خیلی حادی داشته باشی ردت میکنن. احتمال 99.5٪ رفتیم سر کار

راستی این تاپیک چقدر تماشاچی داشته و ما خبر نداشتیم :biggrin: خدا رو شکر اکثر بچه ها (چه کسانی که از اول تا الان توی بحث ها شرکت میکردن چه اونایی که شرکت نمیکردن) قبول شدن :)
داش وحید تو هم پارسی؟ خبر نداری گزینش چجوریه؟ چی میپرسن؟ با منو هادی در تماس باش اگه تونستی
آهان راستی تو سایت استخدام یه پسره نوشته طب صنعتی همه جات رو چک میکنن کوچکترین مشکلی باشه رد میکنن !!!

وحیدوحید

عضو جدید
داش وحید تو هم پارسی؟ خبر نداری گزینش چجوریه؟ چی میپرسن؟ با منو هادی در تماس باش اگه تونستی

آره منم پارس جنوبی ام
من 3تا از دوستام سال 90 شرکت نفت استخدام شدن اما بعید میدونم اصلا مصاحبه گزینش داده باشن. اما تحقیقات رو انجام میدن و اگه سابقه ی بزرگ نداشته باشی مشکلی برات پیش نمیاد.حالا باز من فردا بهشون میزنگم و خبر قطعی رو بهتون میدم. در مورد طب صنعتی هم مثل اینکه یه چکاب میگیرن اما یکی از دوستام میگفت یه جورایی فرمالیته اس
الکی به خودت استرس نده اصل کاری همین مصاحبه بود که خدا رو شکر قبول شدیم بقیه اش بیشتر کاغذ بازیه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منم پارس جنوبی ام
من 3تا از دوستام سال 90 شرکت نفت استخدام شدن اما بعید میدونم اصلا مصاحبه گزینش داده باشن. اما تحقیقات رو انجام میدن و اگه سابقه ی بزرگ نداشته باشی مشکلی برات پیش نمیاد.حالا باز من فردا بهشون میزنگم و خبر قطعی رو بهتون میدم. در مورد طب صنعتی هم مثل اینکه یه چکاب میگیرن اما یکی از دوستام میگفت یه جورایی فرمالیته اس
الکی به خودت استرس نده اصل کاری همین مصاحبه بود که خدا رو شکر قبول شدیم بقیه اش بیشتر کاغذ بازیه
خدا کنه .
میگم واسه طب صنعتی لختمون میکنن؟ :redface:
بابا خو زشته مگه اینا خودشون پدر برادر ندارن :mad:
فکر کنم اپیلاسیون لازم بشیم :D

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خداییش یه صلوات همین الان نثاره روح اون شخص شخیصی بکنید که دستور داد نتایج رو امشب که شب عزیزی است اعلام کنن و این شب رو برامون زیباتر و فراموش نشدنی کرد :smile:
اجرش با ابالفضل :D

وحیدوحید

عضو جدید
خدا کنه .

الان یه فایل آپلود کردم که سیر تا پیاز طب صنعتی رو نوشته.
فکر کنم الان 30 40 باری دانلود بشه :D

پیوست ها

• WI-16-00-OM.pdf
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

وحیدوحید

عضو جدید
الان یه فایل آپلود کردم که سیر تا پیاز طب صنعتی رو نوشته.
فکر کنم الان 30 40 باری دانلود بشه :D

ولی بعید میدونم که همه ی این کارها رو انجام بدن. یعنی خدا کنه که انجام ندن وگرنه 3 4 روزی الاف میشیم :biggrin:
از صفحه 22 به بعد رو بخون

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاز یا نفت؟ مسئله این است

گاز یا نفت؟ مسئله این است

وحید ، هادی ، علی ، ... یه سوال مهم؟
اگه نفت هم کتبی قبول بشیم بریم برای مصاحبه؟ یا دیگه لازم نمیدونین؟ من به نظرم اگه اونم استخدام بشیم باز همین گاز ارجحیت داشته باشه درسته؟
(البته من ملی حفاری زدم نمیدونم خوبه یا نه نسبت به پارس جنوبی)

hadishs

عضو جدید
ولی بعید میدونم که همه ی این کارها رو انجام بدن. یعنی خدا کنه که انجام ندن وگرنه 3 4 روزی الاف میشیم :biggrin:
از صفحه 22 به بعد رو بخون

فکر کنم همه رو باید انجام بدیم!
یادمه رفیقم که نفت قبول شده بود، موقع انجام طب صنعتی اومد و مهمون ما تو خوابگاه شد. 2-3 روزی اونجا بود! فردا بهش زنگ میزنم میپرسم :)

sandis

عضو جدید
خدا کنه .

بله کاملن لخت می کنن حتی دست به دستگاه می زنن یادتون باشه بدنتون هم هیچ مویی نباید داشته باشه کاملن باید تراشیده باشه

hadishs

عضو جدید
اگه نفت هم کتبی قبول بشیم بریم برای مصاحبه؟ یا دیگه لازم نمیدونین؟ من به نظرم اگه اونم استخدام بشیم باز همین گاز ارجحیت داشته باشه درسته؟

فکر کنم کسی که اینجا قبول شده اونجا قبول نشه و واسه همین این همه اعلام نتایج نفت رو عقب مینداختن.
اگه کسی اینجا بخواد از طب صنعتی و گزینش قبول نشه قاعدتا اونور هم قبول نمیشه.
اما اگه قبول بشم احتمالا برم واسه مصاحبه! درسته اینجا احتمال 99 درصد قبولیم ولی یهو دیدی همون یه درصد کار خودشو کرد. میتونه بقیه زندگیه رو تحت تاثیر قرار بده!

وحیدوحید

عضو جدید

حفاری اصلا به درد نمیخوره! محیطش خیلی مزخرفه
همین گاز رو بچسب که انگاری خیلی خوبه. چون 2 تا از اون دوستای من که توی نفت هستن هر جفتشون گفتن که اگر گاز رو قبول شدی دیگه اصلا به نفت فکر هم نکن

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله کاملن لخت می کنن حتی دست به دستگاه می زنن یادتون باشه بدنتون هم هیچ مویی نباید داشته باشه کاملن باید تراشیده باشه
بیخود کردن :mad: به مال خودشون دست بزنن ! مگه اسباب بازیه ؟!!
اصلا من انصراف میدم به نشونه اعتراض به این عمل وقیح و مفسده! شماهم هیچکدوم نرین طب تا مجبور بشن عذر خواهی کنن :mad:

(همون کفش فروشی رو باید میزدم تازه هیچ کسم به هیچ جام دست نمیزد خووووو)

وحیدوحید

عضو جدید
فکر کنم کسی که اینجا قبول شده اونجا قبول نشه و واسه همین این همه اعلام نتایج نفت رو عقب مینداختن.
اگه کسی اینجا بخواد از طب صنعتی و گزینش قبول نشه قاعدتا اونور هم قبول نمیشه.
اما اگه قبول بشم احتمالا برم واسه مصاحبه! درسته اینجا احتمال 99 درصد قبولیم ولی یهو دیدی همون یه درصد کار خودشو کرد. میتونه بقیه زندگیه رو تحت تاثیر قرار بده!

ببین مصاحبه نفت احتمال زیاد میفته واسه آخرا یا بعد تابستون که تا اون موقع به امید خدا ما داریم دوره ی آموزشیمون رو طی میکنیم. البته من هم اگه کتبی رو قبول بشم واسه مصاحبه نفت میرم چون رفتنش از نرفتنش بهتره اما بعید میدونم به اونجا برسه ;)

Yadavaran

عضو جدید
حفاری اصلا به درد نمیخوره! محیطش خیلی مزخرفه
همین گاز رو بچسب که انگاری خیلی خوبه. چون 2 تا از اون دوستای من که توی نفت هستن هر جفتشون گفتن که اگر گاز رو قبول شدی دیگه اصلا به نفت فکر هم نکن

البته نقدو بجسب نسیه نفته نفت لیاقته ما رو نداره خوووووووووو

وحیدوحید

عضو جدید
بیخود کردن :mad: به مال خودشون دست بزنن ! مگه اسباب بازیه ؟!!
اصلا من انصراف میدم به نشونه اعتراض به این عمل وقیح و مفسده! شماهم هیچکدوم نرین طب تا مجبور بشن عذر خواهی کنن :mad:

(همون کفش فروشی رو باید میزدم تازه هیچ کسم به هیچ جام دست نمیزد خووووو)

یاد صمد آقا افتادم :biggrin:
اون قسمتش که رفته بود سونا اما شلوارش رو در نمیاورد : )))))

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین مصاحبه نفت احتمال زیاد میفته واسه آخرا یا بعد تابستون که تا اون موقع به امید خدا ما داریم دوره ی آموزشیمون رو طی میکنیم. البته من هم اگه کتبی رو قبول بشم واسه مصاحبه نفت میرم چون رفتنش از نرفتنش بهتره اما بعید میدونم به اونجا برسه ;)
خب منم میرم مصاحبه اما وحید چیزی یادم نمونده !! برم وقت و انرژی خودم رو هدر میدم ضمنا اونجا حتما میپرسن گاز قبول شدی یا نه ! اگه بگیم نه تابلو میشه خب !

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد صمد آقا افتادم :biggrin:
اون قسمتش که رفته بود سونا اما شلوارش رو در نمیاورد : )))))
چه کنیم دیگه داداش :D
بابام گفته نزار کسی دست به .... بزنه غیره خودت :biggrin:
منم مثل یه مرد میرم اگه دست درازی کرد منم بش دست درازی میکنم :biggrin:

وحیدوحید

عضو جدید
خب منم میرم مصاحبه اما وحید چیزی یادم نمونده !! برم وقت و انرژی خودم رو هدر میدم ضمنا اونجا حتما میپرسن گاز قبول شدی یا نه ! اگه بگیم نه تابلو میشه خب !

من قبلا هم یه بار گفته بودم که توی تاپیک های دیگه یه نفر بود که هم نفت قبول شده بود هم گاز بعد مصاحبه گاز رو هم قبول شده بود و وقتی دوره آموزشیش شروع شده بود تازه نوبت به مصاحبه نفت رسیده بود که دیگه تا اون موقع شرکت گاز به اینا کد پرسنلی داده بود اما این باز میره مصاحبه نفت اما اونجا اسمش رو میزنن توی کامپیوتر و بهش میگن شما کارمند وزارت نفتی و دیگه ازش مصاحبه نمیگیرن حالا واسه ما هم به احتمال زیاد یه همچین اتفاقی میفته ;)

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان اسم نفرات نهایی اعم از مردودی وقبولیو رو استخراج کردم توی فایل EXCEL اسامی 1552 نفر بقیه چیشدند چه بلایی سرشون اومده خووووو:surprised:
1756-1552=204

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان اسم نفرات نهایی اعم از مردودی وقبولیو رو استخراج کردم توی فایل EXCEL اسامی 1552 نفر بقیه چیشدند چه بلایی سرشون اومده خووووو:surprised:
مگه نفهمیدی؟ یه عده رو کلا سر به نیست کردن!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم چراغا روشنه ;)
من دیگه تا نماز صبح صبر میکنم بعد میخوابم

بالا