استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
دیگه اونا رو خودت باید میپرسیدی داداش :)
شما که خوبه این حقوقا براتون! خیلی از خونه و خونواده دور نمیشین. یه همسر شاغل هم دیگه بگیر به سلامتی نور علی نور میشه وضعیتت :D
ای مهندس دلت خوش است من چندبار تواین آزمونها دلم خوش کردم به قبولی خوابهای خوش خرگوشی دیدم ولی خبری نشد خوووو

delpier0

کاربر بیش فعال
من اتفاقا از نماینده ی پارس جنوبی که طبقه ی همکف مستقر شده بودن،در مورد این مطلب پرسیدم.
طرف گفت حقوقش از 1300000 تا 1700000 بسته به رشته متغیره...
لازم به ذکره که من انتظار داشتم بگه بالای 2 تومن،رو همین حساب نا خودآگاه گفتم همین؟:biggrin: یارو هم برگشت گفت،به تو الان 500 تومن بدن بگن استخدامی برو کار کن نمیری به خاطر آبروت؟ منم گفتم نه:D
بعدش گفت تو به حقوقش کاری نداشته باش،مزایاش خیلی خوبه،که دیگه اینقدر خسته بودم از مزایاش سوالی نکردم.
از دوستان کسی خبر داره مزایاش چطوریه؟:)

مهم ترین مزایای استخدام در شرکت نفت گاز - امنکاناتی چون بهره مندی از بیمارستان فوق تخصصی رایگان که البته فوق شلوغ هم هست و بیمه خیلی خوب - امکانات تفریحی مثل استخر و همچنین اردوهای تابستانی برای فرزندان کارکنان . این دوتاش مهم بودن

hadishs

عضو جدید
مهم ترین مزایای استخدام در شرکت نفت گاز - امنکاناتی چون بهره مندی از بیمارستان فوق تخصصی رایگان که البته فوق شلوغ هم هست و بیمه خیلی خوب - امکانات تفریحی مثل استخر و همچنین اردوهای تابستانی برای فرزندان کارکنان . این دوتاش مهم بودن

مثل اینکه خیلی با این اردوها حال کردیا : ))))
میگم بیمه شون دندونپزشکی رو هم پوشش میده؟!

ha_mi

عضو جدید
نمیدونم چرا علاقه داشتن به بچه ها حقوقارو پایین بگن قبله ما ام رامین رفته بود و اینجا گفتش که گفتن 1300 اینا! من خب از دوره قبلیه بچه ها پرسیده بودم میدونسم چقده، دوره 90یا تو کاراموزیشون که امسال بوده و پایه حقوق امسال 380 بود میگف 1900 میگیریم اینجوری حساب کنی ضریب دقیق 5 درمیاد البته ضریب پایینتر باید باشه چون دریافتیو یکو 900 گف و اگه ضریبو 5 بگیریم فقط حقوق ثابت اینجوری 1900 درمیاد، منم خب اینارو میدونسم اونجا که اومد گف "میدونین چقد میگیرین" بش ضدحال زدم گفتم اره نزدیک دو تومن گف کیــــــ گفته !:biggrin: گفتم بچه هایی که دوره قبلی رفتن و الان اخرای کاراموزین! گف "ااِ خب اره حقوق شما پایش حدود 4.3 هس"، اگه همین 4.3 در نظر بگیریم با اضافات حقوق و ایناش حدود 2300 فک کنم بشه بره 92 ، البته 40 روز اول آموزشیه که اون دوستمون گف آموزشی بره همون دوماش رو هم به ما 1500 دادن، هالا به تو گفته 5.3 واقعا نمیدونم اگه 5.3 باشه که دیگه خیلی بالا میره نزدیک 2800 میشه، البته دوره 90یا واسه نفت و گاز پارس بودن شاید حقوقا فرق داشته باشه نمیدونم ولی اونا میگفتن پارس جنوبی بهتره چون یه جا ساکنین ولی ما پروژه ها عوض میشه جامون تغییر میکنه میگف اینترنتم نداریم کلی دپرس شدم!! اونجا اولین چیزی که از یارو پرسیدم اینترنتش بود:biggrin: گف داریم خیالم رااااااحت شد اصن :دی
علی یکی از بچه ها 90 ایــ که مناطق نقت خیز قبول شده بود بم گفته بود دریافتیم حدود 1300 ایناس شمام احتمالا نزدیک همین باشین البته اون حقوق 91 بود، بره 92 حدود 1550 اینا احتمالا میشه.

amin2x

عضو جدید
تا جایی که من میدونم پایه حقوق کارشناس فنی غیر از مهندسی نفت 500هزار تومن هست تقریبا.ضریب حقوقی در عسلویه تا جایی که من شنیدم بین 5 تا 5.5 هست ولی خوب شرکت با شرکت مقداری فرق میکنه.ولی یه نکته این که مجتمع پارس جنوبی تا پارسال 2 هفته کار 1 هفته رست بود و بعد از اینکه به 2 2 تبدیل شد حقوق ها کاهش پیدا کرد و دیگه نمیدونم ضریبش الان چقدره و فکر نمیکنم حقوق زیر 2 تومن باشه.پالایشگاه های دیگه صد در صد ضریبشون از مجتمع پارس جنوبی کمتره.حامد جان ضریب نفت خیز خیلی پایین تر از کسیه که تو عسلویه کار میکنه.بعد از شرکت نفت مرکزی پایین ترین ضریبو نفت خیز داره و بیشترین ضریب اول سکو هست بعد عسلویه.
تو دوره اموزش هم حقوق به صورت موقت ماهی حدودا 700 تومن هست.

آخرین ویرایش:

sandis

عضو جدید

sandis

عضو جدید
در مورد حقوق خدمت دوستان عرض کنم که من جزئیات فیش حقوقی یکی از دوستان رو دارم ولی فیش حقوقی هیچکس مثل نفر دیگه نیست آیتم ها با یکدیگه فرق فکوله پارس جنوبی رو من دارم مثال می زنم مثلن کسی که از تهران اومده با اون کسی که از شیراز اومده با همدیگه فرق می کنه چون راهش طولانی تر هست یه کم بیشتر می گیره در حد 5 تا ده هزار تومن و بقیه آیتم ها

ولی چیزی که برای ما مهمه حقوق چقدر می خوان بدن :)) حقوق برای پارس جنوبی بین 2 تومن تا 2300 هست این برای همه تقریبن یکسانه در سال اول ورود یعنی در بدو استخدام حالا چند ماه اول هم آموزشی و کاراموزی می زنن چیزی حول و حوش 900 تومن میشه این حقوق تقریبا برای همه یکسان هست آموزشی و کاراموزی رو میگم ولی بعدش با همدیگه کمی فرق می کنه

برای پالایشگاه هم بستگی به منطقه داره برای پالایشگاه جم که ضریب حقوقیش با پالایشگاه های دیگه کمی بالاتره چیزی حول و حوش 4 چیزی بین 1700 تا 2 تومن میشه

البته اینای که گفتم همش مربوط به مهندسی بود کارشناسی نه کارشناسی ارشد بغیر مهندسی نفت که پایه حقوقشون کمی بالاتره کارشناسی ارشد هم که حقوقشون تقریبا یه 100 تا 200 تومنی بیشتر از کارشناسی هست

بعد از 3 سال که از استخدام رسمی گذشت هم یه 50 ملیون میدن هزینه مسکن
وام هم خوب می دن چندین نوع وام دارن

تو پالایشگاه هم بعد از چند ماه چون خودشون درآمد دارن یه پولی به پرسنل میدن

ولی جدا از اینها سابقه کار مهم هست که بعد از چند سال که سابقه بیشتر شد حقوق هم به نسبت افزایش پیدا می کنه من تا 14 ملیون هم خودم تو فیش حقوقی دیدم و البته 24 ملیون البته اینا مال رئیس ها بود ولی تا 5 6 ملیون هم بالا میاد

آخرین ویرایش:

delpier0

کاربر بیش فعال
:Dمنم یکی از دندونام خراب شده منتظرم قبول بشم از بیمش استفاده کنم دندون رو درست کنم هزینش زیاد میشه :redface:

نه داداش برو دستش کن - میرسه به عصب اذیت میشی . دندون چیزی نیست که صرفه جویی بخوای بکنی به خاطرش . برو درست کن یه برگه بگیر بعدا استخدام شدی ببر براشون بگو دندونمو درست کردم قبلا :d:

sandis

عضو جدید
نه داداش برو دستش کن - میرسه به عصب اذیت میشی . دندون چیزی نیست که صرفه جویی بخوای بکنی به خاطرش . برو درست کن یه برگه بگیر بعدا استخدام شدی ببر براشون بگو دندونمو درست کردم قبلا :d:

آره می دونم همین دنودن رو عصب کشی کرده بودم ولی الان نصفش شکسته :))) هنوز درد نکرده صبر می کنم اگه مجبور شدم میرم میگم فاکتور بنویسه :))))))))))))))

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه برای زیبایی نباشه اره پوشش میده .
اقا جوابا دقیق کی میاد ؟ :)
ما بیمه رایگان شرکت نفت داریم بخاطره پدرم اما شنیدم دیگه بیمه نفت مثل سابق نیست و شده همون تامین اجتماعی که درصدی هستن و فول رایگان نیستن! و بیمه درمانی شرکت نفت نیست ! دوستم پالایشگاه اصفهان استخدام شده اینو بم گفت!! نمیدونم چون پالایشگاه اصفهان خصوصی شده اینجور شده یا پارس جنوبی هم همینطور شده !!

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه چیزی بگم تا از زندگی و رشتتون سیر بشین؟!!!
ما داریم خودمون رو میکشیم دست به دعا میبریم و پارتی و کتاب و تست و ... تا عسلویه استخدام بشیم ماهی 2 تومن !! شایدم کمتر!! حالا خبر دارین پزشک متخصص عسلویه استخدام بشه چقدر حقوق میگیره؟ حدس بزنید؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا علاقه داشتن به بچه ها حقوقارو پایین بگن قبله ما ام رامین رفته بود و اینجا گفتش که گفتن 1300 اینا! من خب از دوره قبلیه بچه ها پرسیده بودم میدونسم چقده، دوره 90یا تو کاراموزیشون که امسال بوده و پایه حقوق امسال 380 بود میگف 1900 میگیریم اینجوری حساب کنی ضریب دقیق 5 درمیاد البته ضریب پایینتر باید باشه چون دریافتیو یکو 900 گف و اگه ضریبو 5 بگیریم فقط حقوق ثابت اینجوری 1900 درمیاد، منم خب اینارو میدونسم اونجا که اومد گف "میدونین چقد میگیرین" بش ضدحال زدم گفتم اره نزدیک دو تومن گف کیــــــ گفته !:biggrin: گفتم بچه هایی که دوره قبلی رفتن و الان اخرای کاراموزین! گف "ااِ خب اره حقوق شما پایش حدود 4.3 هس"، اگه همین 4.3 در نظر بگیریم با اضافات حقوق و ایناش حدود 2300 فک کنم بشه بره 92 ، البته 40 روز اول آموزشیه که اون دوستمون گف آموزشی بره همون دوماش رو هم به ما 1500 دادن، هالا به تو گفته 5.3 واقعا نمیدونم اگه 5.3 باشه که دیگه خیلی بالا میره نزدیک 2800 میشه، البته دوره 90یا واسه نفت و گاز پارس بودن شاید حقوقا فرق داشته باشه نمیدونم ولی اونا میگفتن پارس جنوبی بهتره چون یه جا ساکنین ولی ما پروژه ها عوض میشه جامون تغییر میکنه میگف اینترنتم نداریم کلی دپرس شدم!! اونجا اولین چیزی که از یارو پرسیدم اینترنتش بود:biggrin: گف داریم خیالم رااااااحت شد اصن :دی
علی یکی از بچه ها 90 ایــ که مناطق نقت خیز قبول شده بود بم گفته بود دریافتیم حدود 1300 ایناس شمام احتمالا نزدیک همین باشین البته اون حقوق 91 بود، بره 92 حدود 1550 اینا احتمالا میشه.
حامد من نگفتم 1300 اتفاقا به منم خودش تو مصاحبه گفت حقوق شما حدود 2 تومن میشه البته دریافتی کل . ضمنا مطمعنی پارس جنوبی اینترنت ادی اس ال داره؟ آخ جوووون اگه قبول شیم شبا آنلاین گیم میزنیم :D
راستی به من گفت زن بگیری میتونی تو منطقه جم یا همچین اسمی داشت!! خونه بت بدن ! به بقیه شما که رفتین مصاحبه اینو گفتن؟ کسی یادش هست؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جایی که من میدونم پایه حقوق کارشناس فنی غیر از مهندسی نفت 500هزار تومن هست تقریبا.ضریب حقوقی در عسلویه تا جایی که من شنیدم بین 5 تا 5.5 هست ولی خوب شرکت با شرکت مقداری فرق میکنه.ولی یه نکته این که مجتمع پارس جنوبی تا پارسال 2 هفته کار 1 هفته رست بود و بعد از اینکه به 2 2 تبدیل شد حقوق ها کاهش پیدا کرد و دیگه نمیدونم ضریبش الان چقدره و فکر نمیکنم حقوق زیر 2 تومن باشه.پالایشگاه های دیگه صد در صد ضریبشون از مجتمع پارس جنوبی کمتره.حامد جان ضریب نفت خیز خیلی پایین تر از کسیه که تو عسلویه کار میکنه.بعد از شرکت نفت مرکزی پایین ترین ضریبو نفت خیز داره و بیشترین ضریب اول سکو هست بعد عسلویه.
تو دوره اموزش هم حقوق به صورت موقت ماهی حدودا 700 تومن هست.
آقا چه فرقی میکنه ما قبول شیم 14 روز کار میکنیم روزی 12 ساعت میشه تقریبا 170 ساعت در ماه! کسی هم که اداره کاری و دائم اونجا کار کنه روزی 8 ساعت کار میکنه و اگه جمعه و دوتا پنجشنبه ازش کم کنیم در ماه میشه 22 روز که در کل میشه 176 ساعت ! پس ما درسته 2 هفته کار میکنیم اما ساعات کل در ماه با غیر اقماری یکسانه پس نباید حالا که شده 2 هفته کار و 2 هفته رست حقوق کم بشه !

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد حقوق خدمت دوستان عرض کنم که من جزئیات فیش حقوقی یکی از دوستان رو دارم ولی فیش حقوقی هیچکس مثل نفر دیگه نیست آیتم ها با یکدیگه فرق فکوله پارس جنوبی رو من دارم مثال می زنم مثلن کسی که از تهران اومده با اون کسی که از شیراز اومده با همدیگه فرق می کنه چون راهش طولانی تر هست یه کم بیشتر می گیره در حد 5 تا ده هزار تومن و بقیه آیتم ها

ولی چیزی که برای ما مهمه حقوق چقدر می خوان بدن :)) حقوق برای پارس جنوبی بین 2 تومن تا 2300 هست این برای همه تقریبن یکسانه در سال اول ورود یعنی در بدو استخدام حالا چند ماه اول هم آموزشی و کاراموزی می زنن چیزی حول و حوش 900 تومن میشه این حقوق تقریبا برای همه یکسان هست آموزشی و کاراموزی رو میگم ولی بعدش با همدیگه کمی فرق می کنه

برای پالایشگاه هم بستگی به منطقه داره برای پالایشگاه جم که ضریب حقوقیش با پالایشگاه های دیگه کمی بالاتره چیزی حول و حوش 4 چیزی بین 1700 تا 2 تومن میشه

البته اینای که گفتم همش مربوط به مهندسی بود کارشناسی نه کارشناسی ارشد بغیر مهندسی نفت که پایه حقوقشون کمی بالاتره کارشناسی ارشد هم که حقوقشون تقریبا یه 100 تا 200 تومنی بیشتر از کارشناسی هست

بعد از 3 سال که از استخدام رسمی گذشت هم یه 50 ملیون میدن هزینه مسکن
وام هم خوب می دن چندین نوع وام دارن

تو پالایشگاه هم بعد از چند ماه چون خودشون درآمد دارن یه پولی به پرسنل میدن

ولی جدا از اینها سابقه کار مهم هست که بعد از چند سال که سابقه بیشتر شد حقوق هم به نسبت افزایش پیدا می کنه من تا 14 ملیون هم خودم تو فیش حقوقی دیدم و البته 24 ملیون البته اینا مال رئیس ها بود ولی تا 5 6 ملیون هم بالا میاد

خیلی کامل و روشن گفتی دمت گرم جای بحثی دیگه نمیمونه واسه حقوق.
فقط جواب سوال قبلی خودم رو بدم: پزشک متخصص عسلویه استخدام میشه با حقوق 15 میلیون تا 25 میلیون تومان ! به همراه پانسیون و امکانات.
اون وقت ما داریم واسه 200 - 300 تومن بالا پایین بودن حقوق خوشحال میشیم یا ناراحت :surprised: تو این مملکت یا باید پزشک بشی که آبرو و آینده داشته باشی و خوب زندگی کنی یا بزنی تو شغل آزاد که لااقل رئیس خودت میشی و زمان دست خودته همیشه. بقیه مشاغل فنی مهندسی ارزش ندارن ! ارشد بگیری از دانشگاه شریف بعد تو مناطق عملیاتی زیره آفتاب پدرت در بیاد ماهی 3 بت بدن ! اون وقت دکتره تو بیمارستان زیره سقف و کولر و رااااااحت زندگی کنه ماهی 15 تومن حداقل !!
ای خدااااا عدالت اینا کجاست؟

آخرین ویرایش:

delpier0

کاربر بیش فعال
ما داریم خودمون رو میکشیم دست به دعا میبریم و پارتی و کتاب و تست و ... تا عسلویه استخدام بشیم ماهی 2 تومن !! شایدم کمتر!! حالا خبر دارین پزشک متخصص عسلویه استخدام بشه چقدر حقوق میگیره؟ حدس بزنید؟

اخه مگه پزشک متخصص میارن پالایشگاه ؟ معمولا یه عمومی میارن

Yadavaran

عضو جدید
خیلی کامل و روشن گفتی دمت گرم جای بحثی دیگه نمیمونه واسه حقوق.
فقط جواب سوال قبلی خودم رو بدم: پزشک متخصص عسلویه استخدام میشه با حقوق 15 میلیون تا 25 میلیون تومان ! به همراه پانسیون و امکانات.
اون وقت ما داریم واسه 200 - 300 تومن بالا پایین بودن حقوق خوشحال میشیم یا ناراحت :surprised: تو این مملکت یا باید پزشک بشی که آبرو و آینده داشته باشی و خوب زندگی کنی یا بزنی تو شغل آزاد که لااقل رئیس خودت میشی و زمان دست خودته همیشه. بقیه مشاغل فنی مهندسی ارزش ندارن ! ارشد بگیری از دانشگاه شریف بعد تو مناطق عملیاتی زیره آفتاب پدرت در بیاد ماهی 3 بت بدن ! اون وقت دکتره تو بیمارستان زیره سقف و کولر و رااااااحت زندگی کنه ماهی 15 تومن حداقل !!
ای خدااااا عدالت اینا کجاست؟
آقا جان این و گفتی یک آگهی دیدم مال گنگان 13 میلیون تومان زده بود خب
درضمن وقتی که یک کارگر یک حادثه براش رخ بده دل و رودش بریزه بیرون یا مخش پهنشه روی زمین یا قطع عضو بشه بنظرت با این حقوق می شه جمعش کرد چطور شب خوابت می ره چیزهایی که من تو سایت یادآوران دیدم خووووو

Yadavaran

عضو جدید
[h=3]آگهی استخدام بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان (منطقه نفتی عسلویه) واقع در بوشهر [/h]
بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان (منطقه نفتی عسلویه)
استان
شهرستان
مرکز
رشته
مدرک
تعداد نیروی مورد نیاز
میزان حقوق و مزایای پرداختی
توضیحات
تلفن
بوشهر​
کنگان (منطقه نفتی عسلویه)​
امام خمینی (ره)​
جراح عمومی​
متخصص​
1​
15.000.000 ریال + پانسیون​
0772-​
7224791-​
7225111​
نورولوژی​
متخصص​
1​
130.000.000 ریال + پانسیون​
30 روز در ماه​
قلب​
متخصص​
1​
150.000.000 ریال+ پانسیون​
جراح مغز و اعصاب​
متخصص​
1​
250.000.000 ریال + پانسیون​
پوست​
متخصص​
1​
150.000.000 ریال + پانسیون​

delpier0

کاربر بیش فعال
آقا جان این و گفتی یک آگهی دیدم مال گنگان 13 میلیون تومان زده بود خب
درضمن وقتی که یک کارگر یک حادثه براش رخ بده دل و رودش بریزه بیرون یا مخش پهنشه روی زمین یا قطع عضو بشه بنظرت با این حقوق می شه جمعش کرد چطور شب خوابت می ره چیزهایی که من تو سایت یادآوران دیدم خووووو

دادا مختصر یکم راجب این خطرات و حوادث میگی واسمون . من خودم شخصا خیلی دوست دارم خطر باشه . باید مواظب باشیم . :cool:

amin2x

عضو جدید
آقا چه فرقی میکنه ما قبول شیم 14 روز کار میکنیم روزی 12 ساعت میشه تقریبا 170 ساعت در ماه! کسی هم که اداره کاری و دائم اونجا کار کنه روزی 8 ساعت کار میکنه و اگه جمعه و دوتا پنجشنبه ازش کم کنیم در ماه میشه 22 روز که در کل میشه 176 ساعت ! پس ما درسته 2 هفته کار میکنیم اما ساعات کل در ماه با غیر اقماری یکسانه پس نباید حالا که شده 2 هفته کار و 2 هفته رست حقوق کم بشه !
مهندس جان قبلا هم که به صورت 2 هفته کار 1 هفته استراحت بود روزانه ساعت کاری 12 ساعت بود کاملا مشخصه که وقتی به 2 2 تبدیل میشه ساعت کاری کم میشه و قاعدتا حقوق هم کم میشه مقایسه شما ارتباطی به حرف من نداره

amin2x

عضو جدید
تو این مملکت یا باید پزشک بشی که آبرو و آینده داشته باشی و خوب زندگی کنی یا بزنی تو شغل آزاد که لااقل رئیس خودت میشی و زمان دست خودته همیشه. بقیه مشاغل فنی مهندسی ارزش ندارن
با حرفت موافقم منم به این نتیجه رسیدم که راه رو اشتباه اومدم این مملکت صنعتی نداره که مهندس واسش بخواد فقط و فقط کارگر نیاز داره.الان با این خروجی رشته های مهندسی اونم از دانشگاه های بیخود مهندسی خاک بر سر تر از گذشته شده.ولی از حق هم نگذریم گرفتن تخصص تو رشته های پزشکی کار سختیه

alexmorgan

کاربر بیش فعال
کد: 424692 تاریخ: 1392/03/10 - 12:27منبع: ابنا

زلزله‎ای به بزرگی 3.9 ریشتر بوشهر را لرزاند

مؤسسه ژئوفیزیك دانشگاه تهران در گزارشی فوری اعلام کرد: ساعت 06:28:55 امروز، زمین لرزه ای به بزرگی 3.9 ریشتر روستای "کاکی" استان بوشهر را لرزاند.

به گزارش خبرگزاری اهل‎بیت(ع) ـ ابنا ـ شبكه لرزه نگاری مؤسسه ژئوفیزیك دانشگاه تهران در گزارشی فوری اعلام کرد: زمین لرزه ای به بزرگی 3.9 درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد امروز ـ جمعه 10 خرداد ـ شهرستان كاكی در استان بوشهر را لرزاند.
ژئوفیزیك دانشگاه تهران اضافه کرد: این زمین لرزه در ساعت 06:28:55 و در فاصله ۱۸ كیلومتری شهرستان كاكی از توابع استان بوشهر رخ داد.
همچنین موقعیت جغرافیایی این زمین لرزه ۲۸.۴۸ عرض شمالی و ۵۱.۶۳ طول شرقی و در عمق ۳۲ كیلومتری گزارش شده است.
هنوز گزارشی از خسارات یا تلفات احتمالی ناشی از این زمین لرزه اعلام نشده است.

ali_spgc

عضو جدید
حال واقعا آخر خرداد ميزنن جواب هارو ؟؟؟؟؟
تو سايت ميزنن يا زنگ ميزنن ميگن ؟؟؟؟؟؟
قبل از رفتن به آموزشي فكر كنم تشريفات استخدام باشه:smile:
راستي كسي ميدونه كه بعد اعلام نتايج تو آخر خرداد ممكنه بازم مداركي چيزي بخوان يا نه ؟؟؟؟؟

naser.66

عضو جدید
اقا خانوم
بذازین قبول شین بعد بحث حقوق رو پیش بکشین
شمام چه کارا میکنین ها
خدای نکرده قبول نشین میگین بهتر حقوقش کم بود
انشاالله قبول بشین میگین ایول با حقوق خوب استخدام شدیم
بابا بذارین خبرش رو بدن بعد

بالا