استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

mordabpir

عضو جدید

گروه شغلی انتخابی :
عمليات سيالات حفاري - كارشناسي

وضعیت داوطلب در سهمیه سایر داوطلبان (آزاد)
630.676 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 641.715 نمره کل داوطلب
24 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 20 رتبه داوطلب
قبول : وضعیت نهایی در سهمیه سایر
کسب حد نصاب نمره حد نصاب نمره آزمون نوع آزمون
بلی 500 740.243 عمومی
بلی 450 704.569 تخصصی
- 417.477 شغلی
بلی : وضعیت کسب حد نصاب
داوطلب گرامی ضمن تشکر از جنابعالی جهت ابراز علاقه به خدمت در شرکت ملی نفت ایران به اطلاع می رساند با توجه به امتیاز کسب شده و تعداد نیاز، در سهمیه سایر پذیرفته شده اید.

بچه ها من قبول شدم ولی واسه مصاحبه هم نمیرم ، خیلی حالم گرفته ست امروز
دوباره دوستام قبول نشدن، اعصابم خرده
خدایا به دوستام و هر جوون بیکار که قبول نشده صبر بده
واقعا خیلی سخته

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شکره خدا قبول شدم :)
رتبم 28 اخرین فرد 55 بود فکر کنم.
ملی حفاری بودم.

mordabpir

عضو جدید
جوگیرترین آدمی تو زندگیم دیدم علی کنکوریه
ما هم قبول شدیم ولی دیگه این همه داد و قال نکردیم
یه کم وجهه مهندسی داشته باش
آبروی هرچی مهندس رو بردی

abdol1987

عضو جدید
آبروی هرچی مهندس رو بردی
با این سنش خجالت هم نمی کشه. پرستیج مهندسی نداره دیگه. 200 جا هم کپی پیست کرده ماشالا. حالبه، سه شده ولی تو بین کی ها سه شده؟ یه مشت آف. من کلا دو روز خوندم و 6 شدم. این احتمالا یه 2سالی خونده.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبروی هرچی مهندس رو بردی

تازه از بچه ها میپرسه: به نظرتون بقیه مراحل گاز رو بیخیال بشم و همین نفت رو برم؟!!!!!!!!! یعنی تابلو داره کلاس میزاره !!!! خیلی زشته بخدا

sajjad_fx

عضو جدید
خوب ما نفت رو هم مردود شده و پرونده ی استخدامی سال 91 بسته شد.
به امید خدا خیز برمیداریم برای مردودی آزمون استخدامی نفت و گاز سال 92...
تبریک به همه ی دوستان قبولی، و آرزوی توفیق و صبر و امید برای مردودی ها...

sajjad_fx

عضو جدید
راستی یه سوال،من امتیاز فرزند کارکنان دارم،ولی تو کارنامم چیزی از امتیاز نام برده نشده،فقط قید شده وضعیت داوطلب در سهمیه سایر داوطلبان (آزاد)
همینطور چیزی از رتبم،و رتبه ی آخرین فرد قبول شده هم تو کارنامم قید نشده.
دوستان کسی هست امتیاز فرزند کارکنان داشته باشه؟تو کارنامتون چیزی در رابطه با امتیاز قید شده؟

Yadavaran

عضو جدید
به همه کسایی که قبول شدند تبریک میگم... فقط شیرینی فراموش نشه

راستی کتاب خوب و مناسب واسه مصاحبه نفت ، هر کس دوست داشت برود به این لینک

کتاب جامع استخدامی شرکت های مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه ها

vzshop.ir/ads-1.html

دنیا علی کنکوری قهرمان
آقا جان شما جانشین آن خدا بیامرزی نیستی که میخاست کتاباش آبکنه خو

Yadavaran

عضو جدید
بازم میگم من پول ندارم دریغ از یک حبه قندخو I am Peniless And Live in Credit Plese Help Me I need Dasperte In Money

MANO TO

عضو جدید
سلام

سلام

راستی یه سوال،من امتیاز فرزند کارکنان دارم،ولی تو کارنامم چیزی از امتیاز نام برده نشده،فقط قید شده وضعیت داوطلب در سهمیه سایر داوطلبان (آزاد)
همینطور چیزی از رتبم،و رتبه ی آخرین فرد قبول شده هم تو کارنامم قید نشده.
دوستان کسی هست امتیاز فرزند کارکنان داشته باشه؟تو کارنامتون چیزی در رابطه با امتیاز قید شده؟

اگه حد نصاب و نیاری رتبه آخرین فرد و نمیزنه

Yadavaran

عضو جدید
زیبایی هنر پست مدرن
مثل روزنامه‌ها، اول همه را سر كار مي‌گذارند
بعد آگهي استخدام مي‌زنند
بچه‌هاي وظيفه، يا شاعر شده‌اند يا خواننده!
خدا را شكر در خانه ما، كسي بيكار نيست
يكي فرم پر مي‌كند، يكي احكام مي‌خواند
يكي به سرعت پير مي‌شود
و آن يكي مدام نق مي‌زند:
مرده‌شور ريختت را ببرد
چرا از خرمشهر، سالم برگشتي؟
با اجازه محیط زیست
دریا، دریا دکل می‌کاریم
ماهی‌ها به جهنم!
کندوها پر از قیر شده‌اند
زنبورهای کارگر به عسلویه رفته‌اند
تا پشت بام ملکه را آسفالت کنند
چه سعادتی!
داریوش به پارس می‌نازید
ما به پارس جنوبی!

mansour.mm20

عضو جدید
زیبایی هنر پست مدرن
مثل روزنامه‌ها، اول همه را سر كار مي‌گذارند
بعد آگهي استخدام مي‌زنند
بچه‌هاي وظيفه، يا شاعر شده‌اند يا خواننده!
خدا را شكر در خانه ما، كسي بيكار نيست
يكي فرم پر مي‌كند، يكي احكام مي‌خواند
يكي به سرعت پير مي‌شود
و آن يكي مدام نق مي‌زند:
مرده‌شور ريختت را ببرد
چرا از خرمشهر، سالم برگشتي؟
با اجازه محیط زیست
دریا، دریا دکل می‌کاریم
ماهی‌ها به جهنم!
کندوها پر از قیر شده‌اند
زنبورهای کارگر به عسلویه رفته‌اند
تا پشت بام ملکه را آسفالت کنند
چه سعادتی!
داریوش به پارس می‌نازید
ما به پارس جنوبی!

:biggrin: بچه ها انگار این علی کنکوری نیمچه عقلی هم که داشت پرید
چی میگی کنکوری خوشی زده زیر دلتا
:biggrin:

وحیدوحید

عضو جدید

آخه پدر صلواتی تو چی از هنر پست مدرن سرت میشه

آخه تو واقعا پست مدرن میفهمی یعنی چی؟؟؟ این چیزی که تو اینجا گذاشتی حتی مشخصات یه شعر سپید رو هم نداره و کلا یه متن ادبی خیلی ساده اس! اگه میخوای بفهمی پست مدرن یعنی چی برو یه سرچ بزن تا یه چیزایی گیرت بیاد. و البته باز هم بهت پیشنهاد میکنم که وارد بحث هنر و این چیزا نشی :D

وحیدوحید

عضو جدید
جناب آقای محسن علی بیگی که الان واسه قبولیت داری اینجوری به ملت فخر میفروشی؛ انقدر زود یادت رفته که قبلا چی بودی؟ البته الان هم چیز خاصی نیستی اما واقعا یادت رفته که همین سال 90 توی آزمون نفت چیکار کردی؟ فکر میکنی من اون نامه های بلند بالایی که توی سایت استخدام یا همین باشگاه مهندسان گذاشتی و از مال این و اون بالا رفتی تا شاید قبولت کنن رو نخوندم؟ الان با این کارات میخوای حال کسایی که قبول نشدن رو بگیری مثلا؟؟؟
خدا خرش رو شناخته که بهش شاخ نداده! بابا این همه سال آزمون های مختلف شرکت کردی اونم با سهمیه بومی و امتیازات مختلف و الان اگر هم قبول شدی اصلا کار شاخی نکردی! سعی کن اینو بفهمی!
من تا قبل از این همیشه به تو به عنوان کسی که امیدش رو از دست نداده احترام میذاشتم و البته تا حدودی هم به دید ترحم بهت نگاه میکردم و فخر فروشی هات رو میذاشتم به حساب این چند سالی که پشت هم ضد حال خوردی. اما این کامنت رو گذاشتم تا انقدر زود گذشته ات رو یادت نره و یادت باشه که هیچ قابلیت خاصی نداری که بخوای به دیگران فخر بفروشی.
برو به این لینکی که گذاشتم تا یادت بیاد آزمون سال 90 چیکاره بودی ;)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306699-مصاحبه-ی-علمی-عقیدتی-شرکت-نفت/page197

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحید جان بیخیالش . اون واسه خودش یه عالم جدایی بین عالم ماده و عالم ماورا داره !
خداییش من واسه اونا که در نیومدن ناراحتم خیلی . یکی توسایت استخدام زده بود من و زنم تنها امیدمون به این ازمون بود تا خرجم رو در بیارم :( انصافا گاهی اشک ادم در میاد واسه یه عده. انشالا خدا به اونا که قبول نشدن یه فرصت بهتر نصیب کنه. اینو از ته دلم میگم.

وحیدوحید

عضو جدید
وحید جان بیخیالش . اون واسه خودش یه عالم جدایی بین عالم ماده و عالم ماورا داره !
خداییش من واسه اونا که در نیومدن ناراحتم خیلی . یکی توسایت استخدام زده بود من و زنم تنها امیدمون به این ازمون بود تا خرجم رو در بیارم :( انصافا گاهی اشک ادم در میاد واسه یه عده. انشالا خدا به اونا که قبول نشدن یه فرصت بهتر نصیب کنه. اینو از ته دلم میگم.
خدای اونا هم بزرگه ;)

abdol1987

عضو جدید
آبروی هرچی مهندس رو بردی
با این سنش خجالت هم نمی کشه. پرستیج مهندسی نداره دیگه. 200 جا هم کپی پیست کرده ماشالا. حالبه، سه شده ولی تو بین کی ها سه شده؟ یه مشت آف. من کلا دو روز خوندم و 6 شدم. این احتمالا یه 2سالی خونده.علی کنکوری، با معدل 14 از دانشگاه آزاد گچساران، پیشینه ات معلومه کی هستی.

ha_mi

عضو جدید
تبریک بچه ها، اکثرا قبول شدین :) هرچن واقعا اهمیت چندانی نداره، من خودم متنفرم از اهوار :(
انگار فرق میکرده رتبه اخرین نفر بره شرکتی که زدیم نه ؟ من عملیات بهره برداری بودم و شرکتمو ملی حفاری زده بودم اخرین نفرو زده 52، واسه چی بره علی زده 72 ؟ به خاطر سهمیشه یا شرکته؟
منم قبول شدم عمومی 647 تخصصی 785 شغلی هم 604 نمره کل 812 رتبمم شده 5 ....

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک بچه ها، اکثرا قبول شدین :) هرچن واقعا اهمیت چندانی نداره، من خودم متنفرم از اهوار :(
انگار فرق میکرده رتبه اخرین نفر بره شرکتی که زدیم نه ؟ من عملیات بهره برداری بودم و شرکتمو ملی حفاری زده بودم اخرین نفرو زده 52، واسه چی بره علی زده 72 ؟ به خاطر سهمیشه یا شرکته؟
منم قبول شدم عمومی 647 تخصصی 785 شغلی هم 604 نمره کل 812 رتبمم شده 5 ....
خیلی خوب زدی خداییش.
منم ملی حفاری زدم آخرین نفر 52 بوده من شدم 28. اما اون علی کنکوری فکر کنم یجا دیگه زده اولین شرکتش رو. اون اولینه مهمه انگار

بالا