[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

bad..boy

عضو جدید
چی بگم دوست عزیز باز پرسیدم میگم همین روزا می زنیم......بازم می گن نهایتا تا دو هفته دیگه ..........برای امتحان نفت هم یکی از دوستان تو یکی از سایت ها نوشته بود که زنگ زدم دفتر آقای غفاری(دفتر منابع انسانی نفت)گفتن 26 دی آگهی می زنن ....راست و دروغش با خودش ....ولی شماره دفتر رو درست نوشته بود

آخرین ویرایش:

hosein.3195

عضو جدید
چی بگم دوست عزیز باز پرسیدم میگم همین روزا می زنیم......بازم می گن نهایتا تا دو هفته دیگه ..........یکی از دوستان تو یکی از سایت ها نوشته بود که زنگ زدم دفتر آقای غفاری(دفتر منابع انسانی نفت) گفتن 26 دی آگهی می زنن ....راست و دروغش با خودش ....ولی شماره دفتر رو درست نوشته بود

دوست عزیز در مورد آگهی نفت من با دفتر غفاری تماس گرفتم شمارش هست خودت هم میتونی تماس بگیری وبیای اینجا یه خبر بدی.

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم این چه طرزشه آخه ..دروس مهمی مثل جرم و عملیات نمیارن اونوقت رفتن شیمی فیزیک میخوان بیارن آخه مگه رشتمون شیمی محضه...اعصاب نذاشتن واسمون با این تصمیمات غلطشون

وقتی هر کیجای خودش نباشه اینجوری میشه دیگه...کی شیمی فیزیک بخونه آخه:exclaim:

nanaziii

عضو جدید
تازه رشته منم نمیخوان دیگه خسته شدم:crying:چیکارکنم:w19:

آخرین ویرایش:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
چطوریه میشه ثبت نام کرد ولی نمیشه پول ریخت.
بعدم کد رهگیری که میده وقتی میخوای وارد بشی میگه نام کاربری شما فعال نیست

bad..boy

عضو جدید
چطوریه میشه ثبت نام کرد ولی نمیشه پول ریخت.
بعدم کد رهگیری که میده وقتی میخوای وارد بشی میگه نام کاربری شما فعال نیست
هنوز زمان ثبت نامش شروع نشده ..................دارن آمادش می کنن........هر زمان تاریخش درست شد و تو سایت گازhttp://www.nigc.ir/Site.aspx هم زدن اون زمان میشه ثبت نام کرد

mohsenv21

عضو جدید
پس فعلا نمیتونیم ثبت نام کنیم ؟

لینک ثبت نامش بازه ولی پیشنهاد میکنم فعلا ثبت نام کنید چونکه ممکنه مثل پارسال که آزمون نفت و پالایش و پخش یکی بود امسال هم گاز و نفت همزمان باشن و مجبور باشیم یکیشون رو انتخاب کنیم

mohsenv21

عضو جدید
میگم این چه طرزشه آخه ..دروس مهمی مثل جرم و عملیات نمیارن اونوقت رفتن شیمی فیزیک میخوان بیارن آخه مگه رشتمون شیمی محضه...اعصاب نذاشتن واسمون با این تصمیمات غلطشون

وقتی هر کیجای خودش نباشه اینجوری میشه دیگه...کی شیمی فیزیک بخونه آخه:exclaim:

آره همینطوره، پارسال هم شیمی فیزیک جزء منابع بود، جالبه که امسال جرم و عملیات رو هم برداشتن!!
این لینک منابع آزمون گاز پارساله:
http://www.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=111I17&LnkIdn=85005

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چرا شرکت گاز مهندس نفت نمیگیره اما شرکت نفت مهندس گاز میگیره؟
برای اینکه شرکت نفت شرکت مادره وزارت نفته...و همون قدر که توی برداشت از میادین نفتی دخالت داره کار برداشت از مخازن گازی رو هم انجام میده...حتی از چاهای نفتی نفت تنها برداشت نمیشه که..همیشه نفت همراه گازه میاد توی کارخونه های بهره برداری طی چند مرحله جداسازی میشه...علاوه بر این برداشت از چاهای گازی بر عهده شرکت نفته...
شرکت گاز وظیفش چیز دیگه ایه وخیلی ربطی به مهندسی نفت نداره

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
کار شرکت گاز چیه؟
عجب نمیدونستم نفت با گاز وارد واحد بهره برداری میشه؟
همانطور که میدونید مخازن گازی بسیار پیش پا افتاده تر و ساده تر از مخازن نفتی شکافدار هستند؟
سوال من اینه که واقعا چرا دست مهندسان نفت رو از منابع این مملکت کوتاه میکنید؟
اگر شرکت گاز زیر مجموعه وزارت نفت هست پس یقینا در چارت سازمانی خود نیاز به مهندسان نفت دارد.

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
برای اینکه شرکت نفت شرکت مادره وزارت نفته...و همون قدر که توی برداشت از میادین نفتی دخالت داره کار برداشت از مخازن گازی رو هم انجام میده...حتی از چاهای نفتی نفت تنها برداشت نمیشه که..همیشه نفت همراه گازه میاد توی کارخونه های بهره برداری طی چند مرحله جداسازی میشه...علاوه بر این برداشت از چاهای گازی بر عهده شرکت نفته...
شرکت گاز وظیفش چیز دیگه ایه وخیلی ربطی به مهندسی نفت نداره
کار شرکت گاز چیه؟
همانطور که میدونید مخازن گازی بسیار پیش پا افتاده تر و ساده تر از مخازن نفتی شکافدار هستند.
اگر شرکت گاز زیر مجموعه وزارت نفت هست پس یقینا در چارت سازمانی خود نیاز به مهندسان نفت دارد.

bad..boy

عضو جدید
کار شرکت گاز چیه؟
همانطور که میدونید مخازن گازی بسیار پیش پا افتاده تر و ساده تر از مخازن نفتی شکافدار هستند.

جوابش خیلی مشخصه ......شرکت گاز کار استخراج میادین نفتی نداره ...............فقط شرکت نفت استخراج میکنه

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
جوابش خیلی مشخصه ......شرکت گاز کار استخراج میادین نفتی نداره ...............فقط شرکت نفت استخراج میکنه
سلام مجدد
سوال من اینه که چرا در شرکت نفت جای مهندسین گاز هست اما در شرکت گاز جای مهندسین نفت نیست؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام مجدد
سوال من اینه که چرا در شرکت نفت جای مهندسین گاز هست اما در شرکت گاز جای مهندسین نفت نیست؟

چون مهندسین شیمی میتونن کارهای مربوط به فرایندهای نفت و گاز رو انجام بدن. چون درسشو خوندن.
ولی تنها قسمتی که از گاز به مهندسی نفت مربوط میشه قسمت مخازن و حفاریه.

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
چون مهندسین شیمی میتونن کارهای مربوط به فرایندهای نفت و گاز رو انجام بدن. چون درسشو خوندن.
ولی تنها قسمتی که از گاز به مهندسی نفت مربوط میشه قسمت مخازن و حفاریه.

با سلام دوست خوبم.
از شرکت گاز؟

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم یه جزوه تر تمیز یا مثلا یه کتاب درست حسابی جمع جور واسه شیمی فیزیک سراغ ندارین واسه آزمون بخونیم....؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دوستان عزیز به هیچ عنوان اسپم ارسال نکنید در صورت تکرار این قضیه کل تاپیک قفل و از دسترس کاربران خارج می گردد و اجازه ایجاد تاپیک و اطلاع رسانی در زمینه استخدامی رو در این تالار نمی دهیم.

با تشکر.

ایلیا33

عضو جدید
لینک ثبت نامش بازه ولی پیشنهاد میکنم فعلا ثبت نام کنید چونکه ممکنه مثل پارسال که آزمون نفت و پالایش و پخش یکی بود امسال هم گاز و نفت همزمان باشن و مجبور باشیم یکیشون رو انتخاب کنیم

شماره حساب نزده

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
با سلام مجدد
آزمون شرکت نفت امسال به نظر شما چند نفر مهندس شیمی لیسانس(کلیه گرایش ها)؟
چند نفر مهندس شیمی فوق لیسانس (کلیه گرایش ها)؟
چند نفر مهندس نفت لیسانس(بهره برداری)؟
چند نفر مهندس فوق لیسانس(مخازن)؟
نیاز دارند؟
در حد حدس کافی است.
با توجه به استخدامی سالهای قبل

alexmorgan

کاربر بیش فعال
آگهی استخدام شرکت نفت کرمانشاه

شرکت پالایش نفت کرمانشاه به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحـدهای بهـره برداری (نوبتکاری) خود ، فارغ التحصیلان مرد واجد شرایط ، در مقطع کارشناسی رشته مهندسی شیمی با گرایشهای تحصیلی مندرج در این آگهی را از طریق برگزاری مصاحبه ، انجام گزینش و طب صنعتی بصورت قرارداد مدت معین ، در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی ، دعوت به همکاری می نماید .

لینک:
www.korc.ir

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آگهی استخدام

شرکت پالایشگاه انرژیهای نوین سبلان(سهامی خاص)

در نظر دارد بمنظور تأمين فاز اول سرمایه انساني مورد نياز خود از متقاضیان واجد شرایط و علاقه مند به فعالیت در واحدهاي مختلف عملياتي و ستادي از بین داوطلبان واجد شرايط در رشته‌‌ها و گرايشهاي مختلف بعد ازآموزش و از طريق برگزاري آزمون‌عملی/ كتبي، مصاحبه فني/ تخصصي، انجام معاينات طب صنعتي و بعدازطی دوره آموزش ضمن خدمت و گزينش بصورت قرارداد مدت معين در چارچوب قانون كار و تأمين اجتماعي دعوت به همكاري ‌نمايد.

1- برای اطلاعات بیشتر از منوی سایت قسمت امور کارکنان گزینه اول دفترچه راهنمای استخدام را داون لود و یا از لینک زیر داون لود نموده به دقت مطالعه فرمائید:
http://sabalanrefinery.ir/application2.pdf

2-گزینه دوم واقع در منوی امور کارکنان که فرم ثبت نامو پرداخت اینترنتی حق ثبت نام و عضویت در سایت میباشد را به دقت تکمیل و ثبت نام نمائید. متقاضیانی که بدون عضویت در سایت فقط فرم استخدام را تکمیل نمایند حد اکثر بعد از یک ماه درخواستشان لغو میگردد مگر اینکه ثبت نام نموده و مشخصات عضویت شان با مشخصات درخواست استخدامی یکی باشد.

3- بعد از عضویت و پرداخت حق ثبت نام و حق عضویت در سایت گزینه سوم از منوی امور کارکنان سایت را باز کرده فرم استخدام را به دقت تکمیل نمائید. متقاضیانی که بدون عضویت در سایت فقط فرم استخدام را تکمیل نمایند حد اکثر بعد از یک ماه درخواستشان لغو میگردد مگر اینکه ثبت نام نموده و مشخصات عضویت شان با مشخصات درخواست استخدامی یکی باشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی شرکت مراجعه فرمائید:

www.sabalanrefinery.ir

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سایت خبرگذاری شرکت نفت در مورد آزمون شرکت گاز هستش ...... میزارمش پایین تو اون شکلک روش کلیک کنید چرا نوشته 27 فروردین جهت ثبت نام ؟
:surprised:
در ضمن می گن خبرها حاکی از این که شرکت نفت هم داره آزمونش به اردیبهشت ماه انتقال میده ...چند نفر شنیدند چون من خوندم ......معمولا بین این دوتا آزمون 3 ماه فاصله است همیشه و اول هم گاز می گیره ....چیزی که من این دوسال دیدم .....

hosein.3195

عضو جدید
این سایت خبرگذاری شرکت نفت در مورد آزمون شرکت گاز هستش ...... میزارمش پایین تو اون شکلک روش کلیک کنید چرا نوشته 27 فروردین جهت ثبت نام ؟
:surprised:
در ضمن می گن خبرها حاکی از این که شرکت نفت هم داره آزمونش به اردیبهشت ماه انتقال میده ...چند نفر شنیدند چون من خوندم ......معمولا بین این دوتا آزمون 3 ماه فاصله است همیشه و اول هم گاز می گیره ....چیزی که من این دوسال دیدم .....

دوست عزیز این لینکی که شما گذاشتی مربوط به استخدام پارساله.البته اون سایتی که مربوط به استخدام امسال شرکت گاز هم هست الان باز نمیشه.در مورد آزمون شرکت نفت من تا الان چند بار تماس گرفتم میگن قراره26دیماه بزنن.

alexmorgan

کاربر بیش فعال
آگهی استخدام

شرکت پالایشگاه انرژیهای نوین سبلان(سهامی خاص)

در نظر دارد بمنظور تأمين فاز اول سرمایه انساني مورد نياز خود از متقاضیان واجد شرایط و علاقه مند به فعالیت در واحدهاي مختلف عملياتي و ستادي از بین داوطلبان واجد شرايط در رشته‌‌ها و گرايشهاي مختلف بعد ازآموزش و از طريق برگزاري آزمون‌عملی/ كتبي، مصاحبه فني/ تخصصي، انجام معاينات طب صنعتي و بعدازطی دوره آموزش ضمن خدمت و گزينش بصورت قرارداد مدت معين در چارچوب قانون كار و تأمين اجتماعي دعوت به همكاري ‌نمايد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی شرکت مراجعه فرمائید:

www.sabalanrefinery.ir

کسی از جزئیات این شرکت خبر داره؟ آگهی یه جورایی شک برانگیزه، 10 سال تعهد و هزینه ثبت نام بالا، تازه منظورش از برگزاری آزمون بعد از دوره آموزشی چیه؟؟؟ این شکلیو ندیده بودم!!!! :question:

بالا