استاندارد

metalhedayat

عضو جدید
استاندارد

سلام
من استانداردهای
DIN 3968
DIN 3962

ISO 53

خیلی لازم دارم . استانداردهای خودرو مانند PSA (پژو سیتروئن) ، (کیاموتورز)KES را داری ؟:)

kaya

عضو جدید
هر استانداردی را می خواهید بگید براتون بفرستم

سلام
استاندارد های AWWA یا DIN در مورد تاسیسات آبی و موتورخانه و ... کدشون رو دقیقا نمی دونم. ممنون

kayadell@yahoo.com
hazratiadel@yahoo.com

اگه امکان داره این استاندارد ها رو تو سایت آپلود کنین تا بعد ها هم دوستانی که خواهند آمد استفاده کنن. ممنون

masoudkhsh

عضو جدید
سلام
استاندارد های در مورد تاسیسات آبی و موتورخانه و ... کدشون رو دقیقا نمی دونم. ممنون

masoudkhsh@yahoo.com
اگه امکان داره این استاندارد ها رو تو سایت آپلود کنین تا بعد ها هم دوستانی که خواهند آمد استفاده کنن. ممنون

farzad.valve

عضو جدید
سلام
میشه خواهش کنم استاندارد API 6A رو برای من ارسال کنی.
ارادتمند- فرزاد

majid5442

عضو جدید
عرض ادب

عرض ادب

خواهش میکنم.شرمنده کامپیوترم مشکل اینترنتی داشت و خیلی وقت بیکار هستم برای همین دل ودماق خیلی کارا رو نداشتم.بهر جهت باز تشکر میکنم از لطف تون.موفق باشید;)

mnbic

عضو جدید
سلام از زحمات شما ممنون ولی میشه یه فارسیش به من ایمیل کنید خیلی کارم گیره به خدا ازت ممنونم mnbic@yahoo.com

elah

عضو جدید
سلام
در مورد استاندارهاي لوله ترمز KES مطلب مي خواستم

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز آیا استاندارد دنده ها به خصوص نوع bevel رو دارید؟ استانداردش هر چی که باشه زیاد مهم نیست.
با تشکر فراوان

saeed2720

عضو جدید
سلام با تشکر از جنابعالی بنده استاندارد ASME CODE VIII DIVISION1 APPENDIX 7را نیاز دارم.
با سپاس فراوان

amin58

عضو جدید
با سلام لطفاً در صورت امکان استاندارد مربوط به وکیو پمپ ها و مبدل های حرارتی با عنوان"HEI 2625 N 2626 heat exchanger را در سایت قرار دهید.