استارت برای کنکور 91

reza2124

عضو جدید
باید دروس 1تا 5 رو جواب بدین.
دروس 6و 7و 8 برای رشته های بیو مواد هستش

آقا دستت درد نکنه داشتم پس میوفتادم.
از دیشب تا حالا همش فکر میکردم که کتاباها و رفرنس هاشون رو از کجا گیر بیارم و چطوری باید بخونمشون.

91.

عضو جدید
منم هستم.میخوام اگه خدا بخوادصنعتی شریف قبول شم.فقط زود ناامیدمیشم!! کمکم کنیدمن هرروز میام یه سرمیزنم.منتظر همتون هم هستم.راستی اسمم هم زهراست.منتظرجملات امیدوارکنندتون هستم.دوستون دارم!!!

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
خوب منم بخاطر همین تعجب کردم دیگه.
توی مواد امتحانی کنکور 90 هست. تو دفترچه سوالات.
اینو ببین. اینا چیه؟

مشکلی نیست ما جز مجموعه مهندسی مواد هستیم ما تا 5 رو جواب می دیم
اون برای مهندسی پزشکی - بیومتریال هست

vahiddavari

عضو جدید
منم هستم.میخوام اگه خدا بخوادصنعتی شریف قبول شم.فقط زود ناامیدمیشم!! کمکم کنیدمن هرروز میام یه سرمیزنم.منتظر همتون هم هستم.راستی اسمم هم زهراست.منتظرجملات امیدوارکنندتون هستم.دوستون دارم!!!
من دومین سالیه که کنکور دادم در صدای امسالم (کنکور 90) هم به ترتیب 35 - 45 - 45 - 60 - 57 هستش! و تا بخوای تجربه استفاده از بیشتر موسسات و جزوه و کتاب رو دارم
یه ایمیل به vahiddavari89@gmail.com تا حد توان کمکتون می کنم! :)

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
من دومین سالیه که کنکور دادم در صدای امسالم (کنکور 90) هم به ترتیب 35 - 45 - 45 - 60 - 57 هستش! و تا بخوای تجربه استفاده از بیشتر موسسات و جزوه و کتاب رو دارم

عزیز میل زدیم بهت اما پاسخگو نیستی

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز

لطفا راهنمایی قراره بکنید یا در همین جا مطرح کنید یا اگر ایمیل می دید در پیام خصوصی بدید

ممنون

vahiddavari

عضو جدید
بنده کاملا با نظر شما موافقم!
نه باید تابستونو از دست داد خصوصا وقت کافی برای برنامه ریزی برای دروس ریاضی و زبان می تونه باشه!!

vahiddavari

عضو جدید
این ریاضی که شما گفتید تو کنکور ارشد مواد خیلی حیاطیه!
کنکور امسال نشان داد که هر کی تو ریاضی کار کرده بودش می تونست درصد قابل قبولی رو بزنه!!!!
موفق باشید!
مرسی‌ امید جان
دقیقا به نظرم باید از زبان و ریاضی‌ شروع کرد مخصوصاً ریاضی‌ چون حجم بالایی‌ داره و الان کم کم بخونیم حداقل استرس نداریم
یه زمانی‌ میگفتن ۶ ماه واسه ارشد بخونیم کافیه ولی‌ الان که کنکور داره به سمت مفهومی‌ شدن پیش میره به نظر من کافی‌ نیست

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
بابا چرا این تاپیکا خوابیده انقدر؟؟ زینب خانم شما مثلا مدیر مواد هستید به فکر اینجا باشید دیگه

Amin.M.1986

عضو جدید
بابا چرا این تاپیکا خوابیده انقدر؟؟ زینب خانم شما مثلا مدیر مواد هستید به فکر اینجا باشید دیگه
زینب خانوم بیاد تاپیک رو بیدار کنه؟؟؟!!!!! عجیبا غریبا!!
تابستون بهترین فرصت واسه اینه که مباحثی رو که بلد نیستید رفع اشکال کنید یا عمقی بخونید.. خوندن نکته و زدن تست اصلا واسه تابستون توصیه نمیشه و دلیلش هم اینه که نمودار تسلط بر مباحث کنکور مثل نمودار تنش کرنش هست و از یه جا به بعد افت میکنه.. شما باید اوج تسلطتون توی زمان کنکور باشه... وقت برای زدن تست ها و مرور نکته ها بسیاره.. سعی کنید برای آوردن رتبه 2 رقمی ابتدا توی تابستون انرژی خودتون رو بذارید روی ریاضی و یاد گیری عمقی درس های تخصصی

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام منم دارم همین کار رو میکنم از الان شروع کردم..منظورم اینه که زینب خانم مدیر مواد هست و ایشون مسولیتش سنگین تره...
وایکه باید رو تاپیکهای مهم مثل این نظارت ویژه داشته باشند

Z.M.S

عضو جدید
سلام.من دو بار كنكور دادم،به همه دوستان پيشنهاد مي كنم از تابستون شروع كنن به خوندن خصوصا رياضي و زبان.چون رياضي خيلي وقت گيره.زبانم بايد پيوسته بخونين البته اگه توش مشكل دارين چون اگه بتونين بالا بزنين خيلي تاثير گذاره.براي دروس تخصصي هم خواص فيزيكي و خواص مكانيكي رزاقيان خيلي خوبه.ترمو هم گسكل خوبه .كتابهاي كمك آمزشي هم براي ماهان از بقيه موسسات بهتره.

من يه سري جزوه هم دارم اگه كسي خواست پيام خصوصي بفرسته.(جزوه انجماد شريف ، عمليات حرارتي چدنها ، معادلات نيكوكار ،رياضي 2 شريف)

mazhelan

عضو جدید
کمکم کنین

کمکم کنین

من از الآن میخوام شروع کنم برای کنکور بخونم ولی نمی دونم از کجا و چطوری.
از حالا استرس گرفتم،احساس میکنم هیچی بلد نیسم و نمی رسم تموم کنم.
یکی بهم بگه چیکار کنم!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام
دوستان مي تونيد مشورتتون رو دررابطه با كنكور ارشد در اين تاپيك مطرح كنيد .

اتاق مشورت كنكوري هاي 91

vahiddavari

عضو جدید
من دومین سالیه که کنکور دادم در صدای امسالم (کنکور 90) هم به ترتیب 43 - 45 - 45 - 71- 57 هستش! و تا بخوای تجربه استفاده از بیشتر موسسات و جزوه و کتاب رو دارم
یه ایمیل به vahiddavari89@gmail.com تا حد توان کمکتون می کنم! http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/247830-استارت-برای-کنکور-91/images/smilies/smile.gif

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
من دومین سالیه که کنکور دادم در صدای امسالم (کنکور 90) هم به ترتیب 43 - 45 - 45 - 71- 57 هستش! و تا بخوای تجربه استفاده از بیشتر موسسات و جزوه و کتاب رو دارم
یه ایمیل به vahiddavari89@gmail.com تا حد توان کمکتون می کنم! http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/247830-استارت-برای-کنکور-91/images/smilies/smile.gif

رتبت چند شد؟؟؟

agharoozbeh

عضو جدید
كسي ميدونه تاثير معدل سال بعد تغيير ميكنه يا نه؟بيشتر نميشه؟منم سال بعد كنكور دارم وميخوام زير 100 بشم.با معدل پايينم(حدود 14) اميدي هست؟

من 14 بودم و 4 شدم. ببین از اونجایی که بصورت تراز بیان میشه و همه تو رنج 13-16 هستن بنابر این تاثیر زیادی نداره و ترازها بین 5500 -6500 تغییر میکنه که تقریبا تاثیرش صفره..در حالیکه با یه درصد زبان خوب میتونی تراز 10000 بیاری و بقیه 5000 باشن. برو جلو غمت نباشه

agharoozbeh

عضو جدید
خیلی خوب هم میرسی کافیه فقط با برنامه ها یم اهان 25% 25 % بری جلو. اصلا کاری به کنکور نداشته باش خودتو برای ماهان در پایان هر 2 هفته آماده کن...تابستونم بشین زبان بخون و ریاضی به پیشنهادم.

ncarbonex

عضو جدید
salam
mikhastam bedoonam ki midoone darsade tasire dooroose sevvome dabirestan to konkoore 91 chegade?
mamnoon

دخترک ناز

عضو جدید
خیلی خوب هم میرسی کافیه فقط با برنامه ها یم اهان 25% 25 % بری جلو. اصلا کاری به کنکور نداشته باش خودتو برای ماهان در پایان هر 2 هفته آماده کن...تابستونم بشین زبان بخون و ریاضی به پیشنهادم.
من ترم هفتم.باید سر کلاسم برم.چیکار کنم؟