از پشت کوه آمده ام...

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز

آری از پشت کوه آمده ام!!!
چه میدانستم این ور کوه باید برای ثروت حرام خورد
برای عشق خیانت کرد
برای خوب دیده شدن دیگری را بد نشان داد
برای به عرش رسیدن دیگری را به فرش کشاند
وقتی هم با تمام سادگی دلیلش را می پرسم
می گویند: از پشت کوه آمده...
ترجیح میدهم به پشت کوه برگردم
و تنها دغدغه ام سالم برگرداندن گوسفندان از دست گرگها باشد!
تا اینکه این ور کوه باشم و گرگ...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هستند افرادی که اینور کوه مردانه زندگی میکنند

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

آری از پشت کوه آمده ام!!!
چه میدانستم این ور کوه باید برای ثروت حرام خورد
برای عشق خیانت کرد
برای خوب دیده شدن دیگری را بد نشان داد
برای به عرش رسیدن دیگری را به فرش کشاند
وقتی هم با تمام سادگی دلیلش را می پرسم
می گویند: از پشت کوه آمده...
ترجیح میدهم به پشت کوه برگردم
و تنها دغدغه ام سالم برگرداندن گوسفندان از دست گرگها باشد!
تا اینکه این ور کوه باشم و گرگ...

به اینجایی که من هستم، برسی؛ تازه می‌غهمی باید گرگ باشی و بدری وگرنه دیده می‌شه؛ نه 1 بار، نه 2 بار، هر لحظه از زندگیت لای دندونای بقیه هستی...

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اینجایی که من هستم، برسی؛ تازه می‌غهمی باید گرگ باشی و بدری وگرنه دیده می‌شه؛ نه 1 بار، نه 2 بار، هر لحظه از زندگیت لای دندونای بقیه هستی...
مرسی داداش. من دوست ندارم گرگ باشم ولی ساده هم نیستم بهیچ وجه ... آدم هرچی نیاتش خوب باشه و سرش به کار خودش باشه خیلی بیشتر سود میکنه. چون خدا باهاشه...:cool:

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی داداش. من دوست ندارم گرگ باشم ولی ساده هم نیستم بهیچ وجه ... آدم هرچی نیاتش خوب باشه و سرش به کار خودش باشه خیلی بیشتر سود میکنه. چون خدا باهاشه...:cool:
سلام
خواهش می‌کنم هم ولایتی... والا من که 1 عمر خوب بودم، الان اینه حال و روزم... شدم یه خل وضع روانی... از من می‌شنوی ساده نباش... تو این دنیا آدمای ساده رو یا سر می‌بُرن، یا بلانسبت شما، جای خر، سوارشون می‌شن! مواظب خودت باش عزیز!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خواهش می‌کنم هم ولایتی... والا من که 1 عمر خوب بودم، الان اینه حال و روزم... شدم یه خل وضع روانی... از من می‌شنوی ساده نباش... تو این دنیا آدمای ساده رو یا سر می‌بُرن، یا بلانسبت شما، جای خر، سوارشون می‌شن! مواظب خودت باش عزیز!
چشم داداش. خخخخ. نه بابا از مادر زاییده نشده کسی با من دربیفته. ضایعش میکنم. :D. البته خب آره گاهی هرچی بیشتر بااحترام (بابعضی ها البته) برخورد کنی، به قول تو دور برشون میداره. ولی من معمولا مثلا از کسی خوشم نیاد( به خاطر چیزای مختلف... مثلا بدجنس باشه) یا یه کوچولو نشونش میدم یا اصلا بهش توجهی نمیکنم.هستن آدمایی که دوروربرم این شکلی ان ولی من از بس برام اهمیتی ندارن، به سفارش بعضیا که میگن چراغ را بهر تاریکی نگه دار (یعنی خوب برخورد کن!) ولی من نمیتونم به این گفته عمل کنم! نمیتونم الکی باهاشون بگوبخند کنم. البته سلام و علیک و نمیدونم رفتارای عادی و به خصوص تاوقتی خودشون اون لحظه خوب باشن، به صورت عادی برقراره ولی وقتی ببینم ارتباط با بعضی فقط به قول تو منجر به اعصاب خوردی میشه ترجیح میدم مثلا صمیمی نباشم که از شرشونم درامان باشم.. اصلا رودرواسی یا ریاکاری وجود نداره در درونم. ولی سعی میکنم بعضی نقشه هاشونم خنثی کنم!.
البته منظور تو در کل اجتماع یا در روابط اجباری هم هست.... میدونم. ولی خب در درجه اول آدما با هم حتی اون آدم بدا خوب برخورد کنن، یا امر به معروف و نهی از منکر کنن، اگر خوب نشدن، بی اعتنایی یا در مرحله اخر مثل خودشون برخورد کردن!.