از مهندسین باتجربه جهت مشارکت در مهندسین مشاور دعوت میشود

یک شرکت مهندسین مشاور جهت ادامه فعالیت خود از کارشناسان در رشته های برق قدرت، مکانیک ، معماری ، شهر سازی و ترافیک با حد اقل 5 سال سابقه طراحی ، محاسبه و نظارت بصورت مشارکتی دعوت به همکاری میگردد . جهت اطلاعات بیشتر پیام بگذارید

reza701s

عضو جدید
سلام دوست عزيز من مهندس برق با گرايش قدرت هستم وهشت سال نيز سابقه كار دارم ، و اشنايي كامل با طراحي واجراي پروژه هاي صنعتي و ساختمان دارم و هم اكنون در يك شركت مشاور فعاليت ميكنم . بفرماييد نياز شما به همكاري بصورت پاره وقت است يا تمام وقت، شماره همراه بنده 09125634412 است .

پژمان اسدي

عضو جدید
سلام
کارشناس PIPING هستم. بصورت پاره وقت مي توانم همکاري کنم و سابقه کار نيروگاه ، پالايشگاه و يوتيليتي پتروشيمي را دارم. تلفن تماسم 09122084102 است.

pedram28

عضو جدید
5 سال سابقه

5 سال سابقه

اينجانب مهندس برق قدرت داراي 5 سال سابقه در صنايع نفت وگاز و پتروشيمي مي باشم.حاضر به مشاركت با آن شركت در منطقه ماهشهر هستم.

بشارت

عضو جدید
مهندس مكانيك هستم.سابقه كار مكانيكال پروژه ، اجراي پالايشگاه مخازن ،يوتيليتي،تاسيسات دارم.09122185023

ehsan4580

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیز اینجانب 5 سال سابقه طراحی و نظارت دارم در رشته مهندسی مکانیک .شماره تماس 09133254580

پاسخ درخواست شما

پاسخ درخواست شما

با تبریک سال نو امید وارم در هر مرحله از زندکانی که هستید موفق وپیروز باشید . انشا ا...دوست عزیز ما هم میتوانیم پاره وقت در خدمت شما باشیم وهم مشارکتی مهم تجربه شما و میزان امتیازیست که شما برای این مجموعه میتوانید کسب کنید . در صورت تمایل یا این شماره تماس حاصل فرمایید . 3و02144245972 در ساعات اداری تماس بگیرید . لعل گون

پاسخ

پاسخ

با تبریک سال نو امید وارم در هر مرحله از زندکانی که هستید موفق وپیروز باشید . انشا ا...دوست عزیز ما هم میتوانیم پاره وقت در خدمت شما باشیم وهم مشارکتی مهم تجربه شما و میزان امتیازیست که شما برای این مجموعه میتوانید کسب کنید . در صورت تمایل یا این شماره تماس حاصل فرمایید . 3و02144245972 در ساعات اداری تماس بگیرید . لعل گون

reza556182

عضو جدید
باسلام و عرض تبریک سال نو
لیسانس معماری هستم. از سال 81 تا 86 در شرکت خصوصی و از سال 86 در یک شرکت دولتی مشغولم. پاره وقت می تونم وقت بگذارم. در زمینه طراحی فاز 1 و 2 معماری یه کم تجربه دارم.

a.e7121

عضو جدید
با سلام
من مهندس piping هستم و با شرکتم با استفاده از بهترین نرم افزارها و بهترین نفرات در زمینه های Piping ؛ Mehanic و Process آماده همکاری هستم. بصورت مشارکت-شماره تماس: 09173390559-یا -02188521181

shirin58

عضو جدید
با سلام
مهندس ابزاردقیق وکاملا آشنا به تجهیزات فیلد از پنوماتیک تا فیلدباس می باشم. به عنوان ناظرنصب در پروژه فعالیت نموده و با سیستم کنترل فیلدباس و نرم افزار Deltav نسبتا مسلط می باشم.
شماره تماس: حذف شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shirin58

عضو جدید
با سلام
مهندس ابزاردقیق وکاملا آشنا به تجهیزات فیلد از پنوماتیک تا فیلدباس می باشم. به عنوان ناظرنصب در پروژه فعالیت نموده و با سیستم کنترل فیلدباس و نرم افزار Deltav نسبتا مسلط می باشم]

far_1010

عضو جدید
با سلام
اينجانب كارشناس ارشد فرآوري مواد معدني از دانشگاه تربيت مدرس، با 6 سال سابقه كار و بيش از 1 سال سابقه تدريس، بدينوسيله آمادگي خود را براي همكاري با شما اعلام ميكنم.
با تشكر
Far_1010@yahoo.com

ALBORZAMIN

عضو جدید
amadeye hamkari

amadeye hamkari

salam man shahrsazi khondam, v khoshhal misham betoonam komaket konam;)inam shomarame:09125691707 va 09359318093

habib

عضو جدید
سلام
مهندس عمران نقشه برداری هستم با 8 سال سابقه

eshaghi

عضو جدید
همکاری

همکاری

یک شرکت مهندسین مشاور جهت ادامه فعالیت خود از کارشناسان در رشته های برق قدرت، مکانیک ، معماری ، شهر سازی و ترافیک با حد اقل 5 سال سابقه طراحی ، محاسبه و نظارت بصورت مشارکتی دعوت به همکاری میگردد . جهت اطلاعات بیشتر پیام بگذارید

سلام دوست عزيز من مهندس برق با گرايش الکترونیک هستم وهشت سال نيز سابقه كار دارم ، و اشنايي كامل با طراحي واجراي پروژه هاي صنعتي و نصب راه اندازی خطوط تولیدو نیزآشنایی نسبی بااتوماسیون صنعتی رانیزدارم . هم اكنون در يك شركت تولیدی بزرگ صنعتی کارميكنم . شماره همراه بنده 09132641419 است

mansurdeha

عضو جدید

باسلام!
مهندس مکانيک(piping) فارغ التحصيل از هلند و مقيم هلند هستم.
با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته هستم مدتى بازپرس فنى نفت و پتروشيمى ايران در اروپا بودم.
اگر خدمتى ازدستم برايد دريق نخواهم کرد.

پولاد

عضو جدید
کار

کار

اینجانب مهندس ساخت و تولید بوده و مسلط به نرم افزارcatia می باشم

آخرین ویرایش:

م85182204

عضو جدید
با سلام
اینجانب امین بخشش دارای مدرک مهندسی معماری متولد 1360 .
شرح پروزه هایی که تا به حال کارکردهام عبارتست ازنظارت بر اجرای کلینیک پزشکی واقع در شهرستان بهبهان
که دارای اسکلت فلزی و5 طبقه وزیربنای 1500 متر مربع زیربنا باشد.وهمچنین طراحی واجرای پروزه مسکونی دو طبقه دوبلکس که هم اکنون نیز بر روی این پروزهها نظارت میکنم .همکاری با سازمان خدمات طراحی استان خوزستان بر روی پروزه بهسازی بافت خیابان نادری وهمکاری با شرکت مشاور بنا برج در طراحی پروزه های بانکی و همچنین با دفاتر طراحی در زمینه طراحی مسکونی همکاری داشته ام و اكنون در تهران هستم و به شكل تمام وقت -آماده همكاري با شما دوست عزيز مي باشم--شماره تماس من -09163739774 .

ARSHE

عضو جدید
سلام من مهندس معمار هستم با حدودا 5 سال سابقه کار ولی دقیقاًً 5 سال نمیشه کاملاًً به فاز 2 مسلطم اگه خواستید میتونم باهاتون همکاری کنم.

پیمان ن

عضو جدید
با سلام اینجانب در زمینه مهندسی ترافیک مایل به کسب اطلاع بیشتر و همکاری هستم.

s_choubine

عضو جدید
با سلام
من مهندس الكترونيك با هفت سال سابقه در زمينه ابزار دقيق در پروژه هاي نفت و گاز هستم لطفا جزئيات كار را از طريق shch53@yahoo.com ارئه دهيد. خوشحال مي شوم همكاري كنم.//

NIKOO5140

عضو جدید

با سلام

من مهندس مکانیک با 8 سال سابقه کار در رمینه نیروگاههای برق گازی -بخار و سیکل ترکیبی هستم

در کلیه زمینه های تاسیساتی هم کار کرده ام

nikoo5140@yahoo.com
09133535072

amir smaeli

عضو جدید
/

/

من مهندس مكطانيك با كرايش تاسيسات هستم داراي سابقه كاري در زمينه اجرا و نئارت مي باشم خوشحال ميشم به صورت باره وقت با شما همكاري داشته باشم
09124582564

saber asgari

عضو جدید
با سلام
مهندس مکانیک با 4 سال سابقه کار طراحی، اجرا و دفترفنی هستم.
سوابق کاری:
1- طراحی تاسیسات مکانیکی شرکت مهندسی شفق دانا
2- طراحی تاسیسات مکانیکی باشگاه دخانیات
3- طراحی تاسیسات مکانیکی حوزه علمیه شهید مطهری کرج
4- مهندس اجرایی برجهای مسکونی مهرشهر، تعاونی مسکن مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران
5- مهندس اجرایی و دفتر فنی پروژه احداث کارخانجات آپادانا سرام
6- بازسازی موتورخانه مجتمع مسکونی 84 واحدی زیتون - پونک
09123633327

هونام

عضو جدید
شركت شما در كدام شهر هست؟
نمونه كارهاي من در وب سايتم هست.www.procad.ir

باسلام . اینجانب مهندس مکانیک سیالات هستم با سابقه 8 سال در ضمینه طراحی - اجرایی - نظارت
خوشحال می شوم با شما افتخار همکاری را داشته باشم .09125994245 شجاعی

بالا