از مذهبی که دارین چی میدونید ؟

MAHSA3+*

عضو جدید
از مذهبی که دارین چی میدونید آیا همه چیز درسته؟/ به فکر افتادین که که به یه مذهب دیگه روی بیارین؟؟

shamimes

عضو جدید
از مذهبی که دارین چی میدونید آیا همه چیز درسته؟/ به فکر افتادین که که به یه مذهب دیگه روی بیارین؟؟
عزيزم همه مذاهب همينند مثل اسلام تازه ميگن اسلام آخريشه و كاملترينه كه اينه؟ واي به حال آن مذاهب ناقص؟
پس بهتره اونو بذارين توي طاقچه .اينطوري بهتره:smile:

MAHSA3+*

عضو جدید
ببنید دوستان اسلام دینه مذهب نیست منظور از مذهب شیعه سنی اسماعیلی وهابی بهایی.....
فقط خواستم بدونم میزان آگاهی از چیزی که توی فرمای ثبت نام جاهای مختلف شناخته میشین چقدره ؟؟
آخه من خودم یک مقدار مشکل دارم همیشه با دیدن قسمت مذهب نگاه ها عوض میشه وبه چشم یه ....... به آدم نگاه میکنن آدمایی که حتی چیزی از خدا دین و مذهبی که دارن نمیدونن ولی باور دارن که هرکس به جز اونا ملحد و جهنمیه......

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وظیفم بود که به عنوان یک انسان برم تحقیق کنم .....اونطور که نسبتا من فهمیدم دین مسحیت بیشتر به دنیای اخروی توجه کرده و یهودیت دنیایی که هستیم ....ولی اسلام حقیقی به هر دوش توجه داشته .....چیزهایی هم که باید بدونم میدونم ......همین شریعت خوبه .....خیالتون راحت آسوده بخوابید که سهیل بیدار است

YuMi

اخراجی موقت

آیاتای

عضو جدید
همه ادیان سر و ته یه کرباسن...
کسی که پایبند به گفتار نیک، کردارنیک و پندار نیک باشه کافیه... چنین کسی همیشه شایسته احترامه و قابل اعتماد.

آذرتاش

عضو جدید
فقط این را میدانم که یک عده ای از مذهب سوء استفاده میکنند و ظلم میکنند. اصل مذهب من هم بی مذهبی نیست ولی قادر نیستم درست و کامل به مذهبم عمل کنم. دین بدون مذهب جالب تر است.