از كدوم یک از سريالهای ماه مبارک خوشتون اومد؟؟؟

از كدوم یک از سريالهای ماه مبارک خوشتون اومد؟؟؟

• جراحت

رای: 35 55.6%
  • ملکوت

رای: 17 27.0%
  • نان و ریحان

رای: 19 30.2%
  • در مسیر زاینده رود

رای: 10 15.9%

• مجموع رای دهندگان
    63

ساقي كوير

عضو جدید
داريم به پايان ماه مهربون مي رسيم و بازار سريال ها داغ داغ شده و دارن به پايان خودشون مي رسن به نظر شما كدوم يكي از سريالها مفيدتر و بهتر بوده و به نظرتون آخر سريال ها چي ميشه؟؟؟

ساقي كوير

عضو جدید
من خودم بیشتر از جراحت خوشم اومد ملکوت هم بدک نبود موضوعش خیلی خوبه ولی خوب نتونستن جلوه هاش رو بسازن یه کم ضعیف بود.

برنابا

عضو جدید
فقط جراحت و نان و ریحان
اون دوتا دیگه خیلی بد کار کرده بودند اصلا جالب نبودن.

Promised

عضو جدید
به نظرم فقط ملکوت خوب بود تا حدی هم جراحت
فکر کنم آخر جراحت همه با هم خوب میشن و امیر حافظ هم به زندگیش ادامه میده و هوشی هم بعد از معرفی خودش تبرعه میشه مثل همه فیلمها.

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم فقط ملکوت خوب بود تا حدی هم جراحت
فکر کنم آخر جراحت همه با هم خوب میشن و امیر حافظ هم به زندگیش ادامه میده و هوشی هم بعد از معرفی خودش تبرعه میشه مثل همه فیلمها.
آره دیگه!:w16:
برا همینه من میگم نون و ریحون!!:love:
حداقل کلی میخندیم!!:دی
اتفاقا به نظرم ملکوت خیلی ضعیف بوددددددددد:w05:

Promised

عضو جدید
آره دیگه!:w16:
برا همینه من میگم نون و ریحون!!:love:
حداقل کلی میخندیم!!:دی
اتفاقا به نظرم ملکوت خیلی ضعیف بوددددددددد:w05:
قبول دارم که ضعیف بود ولی بازیگرای خوبی آورده بود و ولی نتونست اون جور که باید درش بیاره
نون و ریحون به نظرم فقط می خواد مردم رو بخندونه هدفی رو دنبال نمی کنه

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرز تهیه سریال های تلوزیونی ماه مبارک رمضان

1. ملا یک عدد

2. پیرزن سال خورده یک عدد ترجیحا ثریا قاسمی

3. ترک زبان یک عدد نمک سریال

4. دختر جوان و زیبا دو عدد

5. پسر جوان و جذاب یک عدد

6. زن زیبا و معصوم یک عدد ترجیحا مریم کاویانی

7. مرد میانسال دو عدد ترجیحا امین تارخ

طرز تهیه:

ابتدا افراد یاد شده به غیر از آقای ملا را درون یک قابلمه ریخته و سپس خوب بهم می زنیم تا به اندازه کافی بهم بخورند و این کار را تا زمانی ادامه می دهیم که در افراد حالت تهوع درست شود، سپس آقای ملا را بعنوان کاتالیزور و مشکل گشا وارد قابلمه می کنیم تا غذا حالت دلچسب و مطبوعی پیدا کند. این غذا ترجیحا برای هفتاد میلیون نفر درست شده است.

اما در کل من از ملکوت خوشم اومد ;)

کاری به قوت و ضعف کار ندارم

چشم انسان رو بیشتر و بهتر نسبت به اعمال این دنیا و آخرت باز می کنه

از جراحت هم که حالم بد میشه

مخصوصا صحنه هایی که اکرم و امیر بازی کردن :hate:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی امین تارخ خیلی با حال بازی میکنه الحق که استاد سینمای ایرانه.

سکانس دعوای دیشب بزرک و اسماعیل واقعا دیدنی بود.

ملکوت خوش ساخت نیست اما پیام جالبی داره اونم اینه که خیلی کارهایی که برا ما عادی محصوب میشه گناهه و خیلی کارای نیکی هم که انجام میدیم ریا حساب میشه کلا تن آدم میلرزه

نون و ریحون هم فقط طنزه اما اگه سانسوری نداشت خیلی بهتر بود و میشد طنز سیاسی و اجتماعی جالب در حد سریال برره

در مسیر زاینده رود که...کلا هر چی سریال اصفهانی میسازن توی هر قسمتش یه بار جلو میدون نقش جهان یه بار خیابون چارباغ یه بار... الی آخر رد میشن آخرشم میرن سراغ معماری توی خونه با هر بار گردش دوربین روی هر شخص یه اثر رو نشون میدن و تکرار مکررات با لهجه اصفهانی اون هم به طرز فجیع و بدون تمرین از سوی اکثر بازیگرا و ....البته لازم نبود توی یه سریال همه ی این امور شمرده بشن چون باعث میشه یکم جنبه داستانی بره کنار و جنبه تبلیغاتی بیاد وسط کلا اگه بین فیلم آگهی بازرگانی پخش کنن بهتره. مثلا یه سریال بود به نام آتش دل که اون هم اصفهانی بود و حتی خیلی امکانات برا درست کردن سریال کم بود اما خوش ساخت بود چون فقط سعی داشت یه هنر رو تنها نشون بده نه همه رو با هم.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که کلا نگاه نکردم !!! یه بار داشتم از جلو تلویزیون رد می شدم ملکوت بود مثه اینکه!!! چندتا جلوه ویژه نشون داد یعنی همینجوری موندم یه لحظه ها... در حد ....کلا به حال خودم تاسف خوردم...

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
بازیگرای جراحت معرکه بازی می کنن
به نظر من هنر کارگردانش خیلی زیاده، واقعا بهترین بازی ها رو در آورده

ساقي كوير

عضو جدید

ملکوت خوش ساخت نیست اما پیام جالبی داره اونم اینه که خیلی کارهایی که برا ما عادی محصوب میشه گناهه و خیلی کارای نیکی هم که انجام میدیم ریا حساب میشه کلا تن آدم میلرزه.
ببخشید منظورتون از اینکه از نظر ما عادیه ولی گناهه چیه؟

donya...

عضو جدید

ملکوت خوش ساخت نیست اما پیام جالبی داره اونم اینه که خیلی کارهایی که برا ما عادی محصوب میشه گناهه و خیلی کارای نیکی هم که انجام میدیم ریا حساب میشه کلا تن آدم میلرزه

نون و ریحون هم فقط طنزه اما اگه سانسوری نداشت خیلی بهتر بود و میشد طنز سیاسی و اجتماعی جالب در حد سریال برره

در مسیر زاینده رود که...کلا هر چی سریال اصفهانی میسازن توی هر قسمتش یه بار جلو میدون نقش جهان یه بار خیابون چارباغ یه بار... الی آخر رد میشن آخرشم میرن سراغ معماری توی خونه با هر بار گردش دوربین روی هر شخص یه اثر رو نشون میدن و تکرار مکررات با لهجه اصفهانی اون هم به طرز فجیع و بدون تمرین از سوی اکثر بازیگرا و ....البته لازم نبود توی یه سریال همه ی این امور شمرده بشن چون باعث میشه یکم جنبه داستانی بره کنار و جنبه تبلیغاتی بیاد وسط کلا اگه بین فیلم آگهی بازرگانی پخش کنن بهتره. مثلا یه سریال بود به نام آتش دل که اون هم اصفهانی بود و حتی خیلی امکانات برا درست کردن سریال کم بود اما خوش ساخت بود چون فقط سعی داشت یه هنر رو تنها نشون بده نه همه رو با هم.
واقعا موافقم باهات با اینکه خودم اصفهانیم ولی از سریال در مسیر زاینده رود حالم بهم میخوره مخصوصا لهجه و حرف زدن مسخره شون دیگه شورشو در آوردن آقا ما اگه نخواییم تو اصفهان فیلم بسازن باید کیو ببینیم
ما تو خونه اگه اسمای همو اینقدر سبک صدا کنیم با چپ چپ نگاه کردنای مامان و بابا طرفیم
اتفاقاخیلی مقید به سر وسنگین صدا کردن اسم همدیگه هستن مخصوصا اونایی که یه سنی ازشون گذشته.

donya...

عضو جدید
من که کلا نگاه نکردم !!! یه بار داشتم از جلو تلویزیون رد می شدم ملکوت بود مثه اینکه!!! چندتا جلوه ویژه نشون داد یعنی همینجوری موندم یه لحظه ها... در حد ....کلا به حال خودم تاسف خوردم...
آره واقغا:biggrin:آدمو یاد سکانسای هری پاتر میندازه:biggrin::biggrin:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاش گزينه ي هيچكدام هم ميذاشتين چون من اصلا اينارو نديدم آخرين باري كه تلوزيون ايرانو نگا كردم داشت باغ مظفرو ميداد!!كمي عقب موندم!

Ariyaee_0098

کاربر فعال
من فقط جراحتو دنبال میکنم به نظرم از بقیه بهتره
البته دیالوگاش حرف نداره
ولی اگه قراره آخرشو با خوبیو خوشی تمام شه خیلی بی معنی میشه

Belle Fille

عضو جدید
تمام سریال های ایرانی صدا و سیما مزخرف و بی محتواست.
حتی اگر هم اونقدر بی کار بشم هم وقتم رو با همچین برنامه هایی تلف نمی کنم.

پس گزینه ی آخر یعنی: "هیچ کدام":razz: