از اوووووووون رطبـــــــها !!!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
-(((((()((((((()(((((((()((((((((((((((((()))))))))))))))((((((((((((((((()))))))))))))))-(((((()((((((()(((((((()((((((((((((((((()))))))))))))))-(((((()((((((()(((((((()((((((((((((((((()))))))))))))))-(((((()((((((()(((((((()

در تاریخ آمده است که:روزى پیامبر خدا قبل از دوران رسالتش مشغول خوردن رطب بود،و در آن هنگام مادر گرامى امیر المؤمنین علیه السلام‏«فاطمه بنت اسد»فرا رسید،و به پیامبر خدا سلام کرده،و متوجه شد بوى خوش خارق العاده‏اى از آن رطبها استشمام مى‏گردد،که از بوى مشک و عنبر قویتر است و لذا خطاب به رسول گرامى اسلام عرضه داشتند:
یا رسول الله:ناولنى منها آکل...​
اى پیامبر خدا!براى من هم از آن رطب‏ها مرحمت فرمائید...​
رسول خدا پس از مذاکراتى،مقدارى از آن طعام‏ها را در اختیار فاطمه دختر اسد قرار داد و او نیز به خانه‏اش بازگشت،و در کنار شوهرش حضرت‏«ابو طالب‏»با هم تناول نموده،و سپس از همان غذاها نیرویى در صلب ابو طالب ایجاد شد،و آنگاه با همسرش همبستر گردیده،و نطفه فرزند معصومش حضرت على علیه السلام را منعقد نمودند...​
منبع

---------
ميخوام بدونم رسول خدا اون رطب هارو از كجا چيده بود؟؟ يعني هيچ كس ديگه اي اون زمان از اين رطبها گيرش نميومد كه بخوره بعد بچه ش مثل حضرت علي بشه؟!!! :surprised::que:
اگه كسي آدرس درختشو ميدونه به ما هم بده بريم بخوريم از اون نيروها در صلب مون ايجاد بشه :surprised::biggrin:

EterNaL_BoY

عضو جدید
مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی & MeRSiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

AjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiBaN GhaRiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiBa

Adam Che Chizaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii MishNave

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اووووووووووووووووووووووووووون رطبها که نه ولی از این رطب معمولیها سراغ دارم:)

niloo_sh.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من با همین رطبها چه بچه ای تحویل جامعه میدم:surprised::D

• Like
واکنش ها: ture

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من با همین رطبها چه بچه ای تحویل جامعه میدم:surprised::D
اون ديگه بستگي داره كه چه نيرويي در صلب آقاتون ايجاد بشه !!! :surprised: :biggrin:

اينم از اون فرمولاي مهرشادي ! :D

Fs=m.a

Fs : نيروي صلبي ناشي از خوردن رطب

m : جرم رطب خورده شده

a : شتاب عمليات شبانه !!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون ديگه بستگي داره كه چه نيرويي در صلب آقاتون ايجاد بشه !!! :surprised: :biggrin:

اينم از اون فرمولاي مهرشادي ! :D

Fs=m.a

Fs : نيروي صلبي ناشي از خوردن رطب

m : جرم رطب خورده شده

a : شتاب عمليات شبانه !!!
شادمهر خیلی خری:biggrin::biggrin::biggrin::gol:

آذرتاش

عضو جدید
نقل چنين رواياتي هيچ انگيزه‌اي ندارد جز شکستن قداست امام علي در اذهان مسلمين و متزلزل ساختن مقام والايش در قلوب آنان. حال بايد از آنان پرسيد که:

آيا اين همان علي است که شب هجرت با وجود خطرات فراوان و براي حفظ جان رسول خدا در بستر ايشان خوابيد؟ آيا اين همان علي است که در جنگهاي خندق و خيبر آنهمه از خود رشادت نشان داد؟

آيا اين همان علي است که در جنگ احد با آنکه بسياري از صحابه فرار کردند، او در کنار پيامبر ماند؟

آيا اين همان علي است که رسول خدا او و فاطمه و حسنينش را براي مباهله با مسيحيان نجران با خود برد؟ آيا اين همان علي است که پيامبر در حقش فرمودند : « علي همواره با حق است و حق هم با علي» آيا اين همان علي است که در ماه رمضان و به هنگام عبادت در مسجد به شهادت رسيد؟

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
((((((((((((((((())))))))) ))))))-(((((()((((((()(((((((()((((((((((((((((())))))))) ))))))-(((((()((((((()(((((((()

در تاریخ آمده است که:روزى پیامبر خدا قبل از دوران رسالتش مشغول خوردن رطب بود،و در آن هنگام مادر گرامى امیر المؤمنین علیه السلام‏«فاطمه بنت اسد»فرا رسید،و به پیامبر خدا سلام کرده،و متوجه شد بوى خوش خارق العاده‏اى از آن رطبها استشمام مى‏گردد،که از بوى مشک و عنبر قویتر است و لذا خطاب به رسول گرامى اسلام عرضه داشتند:
یا رسول الله:ناولنى منها آکل...
اى پیامبر خدا!براى من هم از آن رطب‏ها مرحمت فرمائید...
رسول خدا پس از مذاکراتى،مقدارى از آن طعام‏ها را در اختیار فاطمه دختر اسد قرار داد و او نیز به خانه‏اش بازگشت،و در کنار شوهرش حضرت‏«ابو طالب‏»با هم تناول نموده،و سپس از همان غذاها نیرویى در صلب ابو طالب ایجاد شد،و آنگاه با همسرش همبستر گردیده،و نطفه فرزند معصومش حضرت على علیه السلام را منعقد نمودند...
منبع
این داستان ساختگی است....

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل چنين رواياتي هيچ انگيزه‌اي ندارد جز شکستن قداست امام علي در اذهان مسلمين و متزلزل ساختن مقام والايش در قلوب آنان

جناب آذرتاش ، من اين روايت رو از يه وبلاگي برداشتم كه از معتقدين سفت و سخت اهل بيته پس چطور ممكنه همچين وبلاگي بخواد بقول شما قداست امام علي رو بشكونه؟! :warn:
(آدرس وبلاگ هم توي پست اول دادم)

آيا اين همان علي است که شب هجرت با وجود خطرات فراوان و براي حفظ جان رسول خدا در بستر ايشان خوابيد؟ آيا اين همان علي است که در جنگهاي خندق و خيبر آنهمه از خود رشادت نشان داد؟

آيا اين همان علي است که در جنگ احد با آنکه بسياري از صحابه فرار کردند، او در کنار پيامبر ماند؟

آيا اين همان علي است که رسول خدا او و فاطمه و حسنينش را براي مباهله با مسيحيان نجران با خود برد؟ آيا اين همان علي است که پيامبر در حقش فرمودند : « علي همواره با حق است و حق هم با علي» آيا اين همان علي است که در ماه رمضان و به هنگام عبادت در مسجد به شهادت رسيد؟

چه تضميني وجود داره كه اين روايت ها رو هم همون كسايي نساخته باشن كه روايت رطب رو ساختن؟!!!:surprised:

spow

اخراجی موقت
این داستان ساختگی است....

ولی متاسفانه تاریخ تشیع پراز این داستانهای ساختگیست
حالا هربار هم که مطرح میشن ساختگی بودنشون رو میشه وگرنه اگه مستمسکی برای ترویج تشیع وگاها اسلام باشن خوب هم هستند

آذرتاش

عضو جدید
جناب آذرتاش ، من اين روايت رو از يه وبلاگي برداشتم كه از معتقدين سفت و سخت اهل بيته پس چطور ممكنه همچين وبلاگي بخواد بقول شما قداست امام علي رو بشكونه؟! :warn:

چه تضميني وجود داره كه اين روايت ها رو هم همون كسايي نساخته باشن كه روايت رطب رو ساختن؟!!!:surprised:
علی (ع) کرم طلبیدن از لئیمان را جایز ندانسته اند. لذا از جواب دادن بیش از این بر شما پرهیز میکنم.

آذرتاش

عضو جدید

علی (ع) کرم طلبیدن از لئیمان را جایز ندانسته اند. لذا از جواب دادن بیش از این بر شما پرهیز میکنم.
هر روز روز جنگ حسين است با يزيد/هر لحظه ازگذشت زمان امتحان ماست،،

هر روز گوشه اي صف صفين مي شود/تا امتحان شود چه کسي يار مرتضاست،،

ما از علي جدا نشديم و نمي شويم/ميزان حق علي است علي نفس مصطفاست،،

اي لشکر معاويه هاي زمان به دور/خط شما هميشه خطا بوده و خطاست،،

اي نهروانيان ز چه با هم يکي شديد/فردابه ذوالفقار علي فرقتان دوتاست،،

اين رشته هاي سبز که بر خويش بسته ايد/قرآن دشمنان علي روي نيزه هاست،،

waffen

اخراجی موقت
-(((((()((((((()(((((((()((((((((((((((((()))))))))))))))((((((((((((((((()))))))))))))))-(((((()((((((()(((((((()((((((((((((((((()))))))))))))))-(((((()((((((()(((((((()((((((((((((((((()))))))))))))))-(((((()((((((()(((((((()

رسول خدا پس از مذاکراتى،مقدارى از آن طعام‏ها را در اختیار فاطمه دختر اسد قرار داد و او نیز به خانه‏اش بازگشت،و در کنار شوهرش حضرت‏«ابو طالب‏»با هم تناول نموده،و سپس از همان غذاها نیرویى در صلب ابو طالب ایجاد شد،و آنگاه با همسرش همبستر گردیده،و نطفه فرزند معصومش حضرت على علیه السلام را منعقد نمودند...​
منبع

---------
ميخوام بدونم رسول خدا اون رطب هارو از كجا چيده بود؟؟ يعني هيچ كس ديگه اي اون زمان از اين رطبها گيرش نميومد كه بخوره بعد بچه ش مثل حضرت علي بشه؟!!! :surprised::que:
اگه كسي آدرس درختشو ميدونه به ما هم بده بريم بخوريم از اون نيروها در صلب مون ايجاد بشه :surprised::biggrin:

اگه آدرس درختش رو پیدا کردی بره من هم ایمیل کن که من برم درختش رو از بیخ بکنم.
و لطفی به نسل بشر بکنم.

waffen

اخراجی موقت
هر روز روز جنگ حسين است با يزيد/هر لحظه ازگذشت زمان امتحان ماست،،

هر روز گوشه اي صف صفين مي شود/تا امتحان شود چه کسي يار مرتضاست،،

ما از علي جدا نشديم و نمي شويم/ميزان حق علي است علي نفس مصطفاست،،

اي لشکر معاويه هاي زمان به دور/خط شما هميشه خطا بوده و خطاست،،

اي نهروانيان ز چه با هم يکي شديد/فردابه ذوالفقار علي فرقتان دوتاست،،

اين رشته هاي سبز که بر خويش بسته ايد/قرآن دشمنان علي روي نيزه هاست،،
اونایی که سنگشون رو به سینه میزنی دلیل مرگ میلیون ها انسان بی گناه هستند. تنها به دلیل اینکه حاظر نشدند زنشون رو با امامان و پیامبران شما تقسیم کنند. و به خدای شما ایمان بیارند.

آذرتاش

عضو جدید
اونایی که سنگشون رو به سینه میزنی دلیل مرگ میلیون ها انسان بی گناه هستند. تنها به دلیل اینکه حاظر نشدند زنشون رو با امامان و پیامبران شما تقسیم کنند. و به خدای شما ایمان بیارند.
با وجود همه این حرفا شما دوست داشتنی هستی. چون صادقی. خلاف هم که بگی آدم صادقی هستی. ازت خوشم میاد. :gol:

waffen

اخراجی موقت
با وجود همه این حرفا شما دوست داشتنی هستی. چون صادقی. خلاف هم که بگی آدم صادقی هستی. ازت خوشم میاد. :gol:
قربونت. به بنده لطف داری. :smile::redface:
چیکار کنم دیگه.

ولی همکیشان شما دوست عزیز (مسلمانان) آخر سر مارو میبرند. و جنازمون رو به فاطمه تقدیم میکنند.

آذرتاش

عضو جدید
کلا جوابای خیلی توپی میدی شما. واقعا خوندن داره.
باور کن من دوست ندارم اون جوابها را بدهم. اینها مجبورم میکنند چون دودوزه بازی در میارن. میخوام بدونن جواب , های , منطق است. همان منطقی که از جنس حرفهای اونهاست. شما اگر مخالف عقاید من هم باشی مخالف دانایی و به صد تا دوست دو رو می ارزی.

آخرین ویرایش:

waffen

اخراجی موقت
باور کن من دوست ندارم اون جوابها را بدهم. اینها مجبورم میکنند چون دودوزه بازی در میارن. میخوام بدونن جواب , های , منطق است. همان منطقی که از جنس حرفهای اونهاست. شما اگر دشمن عقاید من هم باشی دشمن دانایی و به صد تا دوست دو رو می ارزی.

حرفت رو قبول دارم.
در ضمن میخوام اضافه کنم که اختلاف عقیده نه تنها مضر نیست بلکه باعث پیشرفت انسان میشه. اختلاف عقاید باعث به وجود اومدن diversity میشه. چیزی که انسان بهش نیاز داره.
خوشونت و کشتار هست که باعث خشک شدن ریشه ی انسانیت میشه. تا زمانی که همه عقایدشون رو داشته باشند و اون رو به دیگران اجبار نکنند همه چیز خوبه.

شما به من لطف داری عزیز. ولی خوب من این رو بگم که من دشمن شما یا عقایدتون نیستم. من مخالف عقاید شما هستم. :gol::gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15:

يك پُست براي پاچه خواري در راه اسلام بهتر از 70 سال عبادت است !

اينم يه حديث ديگه از شادمهر (ث) :smile:

سمندون

عضو جدید
:w15:

يك پُست براي پاچه خواري در راه اسلام بهتر از 70 سال عبادت است !

اينم يه حديث ديگه از شادمهر (ث) :smile:
ای بابا شادی جون با ما نمی سازی هاااااااااااااا
دددددددددددد برو تاپیک بغلیییییییییییییی دیگهههههههههههه اتیش به جونننننن:razz::redface:;)

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز

منبع

---------
باید زیر ابای ملا دنبالش بگردی :biggrin::biggrin::biggrin:

بالا