ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

khorshid_mech

عضو جدید
به به کل تاپیک به جز من وسارنیا پارسه میدن!
جواباش کی میاد حالا ؟؟؟
حالا هر وقت میگیم درصداتونو بزارید با رتبه هاتون ، همه میرن گل بچینن!!!!!!!

meko

کاربر فعال
دوستان پارسه ای به نظر شما برای آزمون بعدی 50درصد اول با چه برنامه ای باید بخونیم ؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
من امروز امتحان سنجش داشتم
میخوام بدونم اینجا کسی سنجش داشت؟!میخوام نظرتون رو راجع به سوالا بپرسم
البته من برای این امتحان 100درصد آماده نبودم چون اصلا مرور نکردم و بخشی از سوالا رو بخاطر فراموش کردن فرمولا از دست دادم
اما در کل به نظرم سوالا آسون بود
نه همشون اما خب به نظرم در سطح متوسط بود
بخاطر همین میخوام بدونم چطوری سوالای پارسه رو میشه باجواباشون گرف؟!خرید نتی یا نمایندگیش به نظرتون هست؟!
امیدوارم از بچه های اینجا حداقل یه نفر سنجش بوده باشه
درصدامم ایناس
ریاضی 15
سیالات 30
جامدات13
ارتعاشات 8

سارنیا

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان گرامی
آقایون وخانومای گرامی اینو بدونین هنوزم برای رتبه ی زیر 100 زمان مناسب هست فقط باید با تمام وجودتون بخونید.همین (خدایا این حالات عرفانی رو از من نگیر!!! الهی امین)
خیلی با حاله به خدا یه عالمه عقبم از همه !ولی یه اعتماد به نفسی دارم که رتبه های 1 کنکور آزمایشی آزمون امروز پارسه هم شاید نداشته باشه!!!!خخخخخخخخخ
مرسی همگی موفق باشید من رفتم تا یه هفته ی بعد
در پناه حق

saeedhashemi1371

عضو جدید
خب کارنامه پارسه اومد
چون مثل سری قبلی خراب کردم رتبه و درصد هام رو نمیزارم

ولی اطلاعات کلی آزمون

شرکت کننده: 1443

بالاترین درصد ها

زبان: 77.78 ریاضی : 83.33
سیالات: 71.67 جامدات: 75
دینامیک: 80

خب میرسیم به درصد های نفر اول:
زبان: 56 ریاضی : 40 سیالات:60
جامدات: 65 دینامیک: 55

meko

کاربر فعال
تو روح و روان طراح سوالات باکس ریاضی:( . اعصابمو ریخت بهم . بعد ریاضی یکم سیالات زدم و پا شدم ، کل جامدات و دینامیکم سفید موند:( :(. پنجشنبه شب از خوشحالی داشتم بال درمی آوردم همه سرفصل ها رو خونده بودم گفت مثه دفعه قبل رتبه ام خوب میشه شایدم بهتر از اون. از دفعه بعد از سیالات شروع میکنم:(

h.vampire

عضو جدید
تو روح و روان طراح سوالات باکس ریاضی:( . اعصابمو ریخت بهم . بعد ریاضی یکم سیالات زدم و پا شدم ، کل جامدات و دینامیکم سفید موند:( :(. پنجشنبه شب از خوشحالی داشتم بال درمی آوردم همه سرفصل ها رو خونده بودم گفت مثه دفعه قبل رتبه ام خوب میشه شایدم بهتر از اون. از دفعه بعد از سیالات شروع میکنم:(

آقا بیخیال ایشال بعدی... فقط یه چیز بدیش اینه که سوالایی دیدم مثلا مقاومت که جدید بودن.. تو این سوالا به نظرم جنبه خوندن خود سوال و فکر کردن روشو آدم باید داشته باشه وگرنه آدم دوس داره سوالی که ناخودآگاه ذهنش بلده رو زود حل کنه

r.mob

عضو جدید
سلام
اگر فقط روش تست زدن مهم هست براتون . میتونید تو کل آزمونا شرکت کنید.
ولی اگه میخواید با برنامه پارسه جلو برید . قافیه رو میبازید . (چرا؟)
چون مثلا پارسه میگه این آزمون تا فلان جا بخونید . و آزمون بعدی تا فلان جا بخونید. یه وقتی میشه که شما برای آزمون اول تا جایی که پارسه گفته نتونستید بخونید و زمان آزمون دوم رسیده و شما مجبورید برای اینکه به آزمون دوم برسید برید و قسمتی که مربوط به آزمون جدید هست رو بخونید در حالی که هنوز قسمت مربوط به آزمون اولش رو هم نتونستید بخونید. و از برنامه خود به خود عقب میافتید و سر کنکور آزمایشی هم درصد لازم رو نمیزنید. این دلیل اول
دوم اینکه آزمون های 25درصدی پارسه هم 2 هفته یه بار هست یعنی 14 روز وقت دارید تا از هر کتاب 25 درصد رو مطالعه کنید و تست هم بزنید. که برای هر درس با این وجود 1 روز هم نمیتونید زمان بزارید .
پس راه حل چیه؟:confused:
راه حل اینه که برید سراغ آزمون های 50 % و 100% و فقط برای اونا ثبت نام کنید. چون میتونید طوری درس بخونید که تا تاریخ مثلا 50 پارسه واقعا 50 درصد دروس رو خونده باشید و تست هم کار کرده باشید. و طبق برنامه خودتون پیش برید نه برنامه ای که پارسه تهیه کرده.
البته اینا همش تجربه شخصیم بود و دقیقا همین چیزایی که گفتم پارسال سرم اومد

پارسه سوالاتش در سطح کنکور نیست. یه کم آسون تر میگیرن که دانشجو از نظر روحی به هم نریزه و بتونه برنامه هاش رو پیش ببره، ولی آزمون های جامعش میشه گفت در حد کنکوره.

نه دیگه فرقش اینه که 50% اول 2 هفته بعد 25% دوم هست . یعنی شما راحت میشینی و برنامه ریزی میکنی که تا اون تاریخ باید 50% رو بخونی . و وقتت آزاد تره تا این که 2 تا 25 % بخونی. چیز دیگه هم که هست اینه که سوالات 25 % ها کمتر نزدیک به سوالای کنکوره. کلا یه سری جاها که اصلا تو کنکور ازش سوال نمیاد رو تو 25% ها مجبوری بخونی که فقط وقت آدمو هدر میده. مثلا از قسمت نسبت های وابسته ریاضی که تقریبا ازش سوال نمیاد تو کنکور، تو 25% اول سوال میاد ازش. و شما مجبوری اون رو هم بخونی و این جور قسمت ها وقت آدمو میگیره.
البته باز هم میگم اینا فقط نظر شخصیه منه شاید هم درست نباشه ولی به نظرم 25 % ها سودی ندارن .
آزمون مدرسان هم فکر کنم چند تا آزمون آزمایشی و کتاب PDF رو داشته باشم.

آزمون های پارسه رو ثبت نام کنید. ترجیحا 50 درصد و 100 درصد ها رو.

من و این دوستمون hsdanesh از همون چند ماه پیش هم گفتیم که آزمون های 25% به درد نمیخورن برای اثبات حرفم هم میتونید آزمون های آزمایشی سالهای گذشته رو چند صفحه قبل گذاشتم دانلود کنید و ببینید نحوه ی سوالای آزمون ها جامع و 25% ها رو . نمیدونم چرا ثبت نام کردید که الان روحیتون رو خراب کرده باشید.

باز هم میگم 25% ها اصلا مهم نیستن . بشینید بخونید برای 50% ها و جامع ها . هر نتیجه ای هم که گرفتید توی این 25% ها فدای سرتون .

با قدرت ادامه بدین.

انسان موفق کسیه که از باخت هاش ،برد بسازه .

آخرین ویرایش:

ehsan esf

عضو جدید
منم چندين بار به بچه ها گفتم
بابا گول اين 25 ها را نخوريد چه اسون چه سخت وقتي بخواي از 25 درصد اين همه سوال در بياري مطمنا سوال ها از حالت استاندارد در مياد

ولي تنها سود اين ازمون هاي 25 به نظر من ميتونه يادگيري نحوه ي تست زني باشه كه بتونيد وقتتون را پخش كنيد كه مثل اين دوستمون نشيد

((البته اينا نظراي شخصيمه ))

منم ايشالله كم كم بايد ببه فكر ثبت نام باشم ههه

هر چي منتظر شديم اين نامردا قيمتا را كم نكردن هههه

r7asmu7s

عضو جدید
حالا نمی دونم چرا همه پارسه ثبت نام کردید، من توی نصیر 25% ها رو نوشتم تا هم جو برام آروم شه هم بتونم برنامه زمان بندی برای خودم داشته باشم. جدا از مباحثی که تو کنکور نیست و سوال میدن، آدم دستش میاد چطوری با بدترین حالات ممکن کنار بیایم. خیلی ربط نداره ولی خب. من امروز با سردرد و سرماخوردگی سر جلسه بودم، تجربه جالبی بود بالکل که دقیقا به چه کارهایی نشه سر یه سوال یه ربع وقت هدر بره. به علاوه این که معلوم میشه می تونی توی زمانی که در اختیارت هست به زبان هم برسی یا نه. جامع آماری معمولی داره. ولی سوال هاش رو قبول دارم. طراح های سوال کته کلفتی داره. //

r.mob

عضو جدید
منم چندين بار به بچه ها گفتم
بابا گول اين 25 ها را نخوريد چه اسون چه سخت وقتي بخواي از 25 درصد اين همه سوال در بياري مطمنا سوال ها از حالت استاندارد در مياد

ولي تنها سود اين ازمون هاي 25 به نظر من ميتونه يادگيري نحوه ي تست زني باشه كه بتونيد وقتتون را پخش كنيد كه مثل اين دوستمون نشيد

((البته اينا نظراي شخصيمه ))

منم ايشالله كم كم بايد ببه فكر ثبت نام باشم ههه

هر چي منتظر شديم اين نامردا قيمتا را كم نكردن هههه

منم اگه این گچ پام رو تا قبل آزمون باز کنه ثبت نام میکنم . اگه باز نشه که موندگار میشم برای 50% دوم . یا اینکه با آزمون های مدرسان باید جلو برم که 2 هفته از پارسه عقب تره .

peyman_beh

عضو جدید
منم اگه این گچ پام رو تا قبل آزمون باز کنه ثبت نام میکنم . اگه باز نشه که موندگار میشم برای 50% دوم . یا اینکه با آزمون های مدرسان باید جلو برم که 2 هفته از پارسه عقب تره .

خیلی به نظرم زیاد فرقی نمیکنه چه پارسه بدین چه مدرسان چه نصیر، بیشتر بحث یادگیری مدیریت زمان در آزمون و پیش بردن درس ها با یک برنامه مشخصه.

ایشالله شما هم موفق باشید . . . .

mamad74

عضو جدید
سلام دوستان
کسی اثبات مشتق معکوس توابع مثلثاتی رو داره؟اگه میشه بزاره خیلی ممنونم

م کا نی ک

عضو جدید

منم مدرسان ازمون میدم خداییش ازمون منظمی بود حال کردم البته فک نکنین درصدام همه عالی بودا نه ولی خوب وضعیتم دستم اومد که چند چندم که تلاشمو بیشتر کنمو جدیتر بخونم البته ازمون بعدی حسابی جبران میکنم. کارنامه اعمالمونم بعدش دادن باز دمشون گرم زیاد جون به لبمون نکردن مثه موسسات دیگه که یکی دو روز بعد نتایجو اعلام میکنن سرتونو درد نیارم دیگه برم که تو این ازمون وضعیتم درخشان نبودو باید حسابی جبران کنم ولی بازم شکر ازمون ازمایشی همینه دیکه فعلا فرصت واسه جبران هست .
دوستان ایشاالله همتون موفق باشین و همیشه روحیتون توووووپ باشه :w10:
تو این شبای محرم مارم دعا کنین .
یا علی

r.mob

عضو جدید
منم مدرسان ازمون میدم خداییش ازمون منظمی بود حال کردم البته فک نکنین درصدام همه عالی بودا نه ولی خوب وضعیتم دستم اومد که چند چندم که تلاشمو بیشتر کنمو جدیتر بخونم البته ازمون بعدی حسابی جبران میکنم. کارنامه اعمالمونم بعدش دادن باز دمشون گرم زیاد جون به لبمون نکردن مثه موسسات دیگه که یکی دو روز بعد نتایجو اعلام میکنن سرتونو درد نیارم دیگه برم که تو این ازمون وضعیتم درخشان نبودو باید حسابی جبران کنم ولی بازم شکر ازمون ازمایشی همینه دیکه فعلا فرصت واسه جبران هست .
دوستان ایشاالله همتون موفق باشین و همیشه روحیتون توووووپ باشه :w10:
تو این شبای محرم مارم دعا کنین .
یا علی

ان شاء الله که موفق باشید و نا امید نباشید .

عجب اختلاف قیمتی بین پارسه و مدرسان شریف هست

پارسه : 9 مرحله آزمون آزمایشی حضوری + چند مرحله آزمون آموزشی 350000 تومن

مدرسان شریف :8 مرحله آزمون آزمایشی حضوری 520000 تومن

3 مرحله آزمون جامع مدرسان 280000 تومن

3 مرحله آزمون جامع پارسه 185000تومن

پارسال که آزمون پارسه می دادم جامع آماریش از مدرسان بیشتر بود و تو دانشگاه امیر کبیر برگذار میشد . نتایج آزمون هم شب آزمون میدادن.

mamad74

عضو جدید
لطفا اثبات مشتق
رو بنویسید خواهشا نیاز دارم لطفا بنویسید
یا حداقل مشتقش رو بنویسید

سارنیا

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
[h=1]طلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره تاريخ و نحوه ثبت نام در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال1394 و دوره بيستم المپياد علمي دانشجويي كشور[/h] 1393/08/03

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 و المپياد علمي دانشجويي كشور مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي از روز شنبه مورخ 17/08/93 آغاز و در روز يكشنبه مورخ 25/08/93 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 و المپياد علمي دانشجويي كشور اقدام نمايند.
با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام در اين روش به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آن‌ها فعال مي‌باشد، با مراجعه به سايت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 250.000 (دويست و پنجاه هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
لازم به تاكيد است اين آزمون در صبح و بعدازظهر روزهاي چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه 15، 16 و 17/11/93 برگزار خواهد شد.

r.mob

عضو جدید
مهندس جان خیلی میای تو نت ...خیلی به کمک بچه ها میای دستت درد نکنه اما به خودت داری ضربه میزنی...خوددانی

سلام آقای مهندس علی عزیز
ممنون از توجهت
آره اعتیاد به نت چیز خیلی بدی هست .
من برای کنکور که میخونم 2-3 روز در هفته سر کار میرم و مجبورم برای اینکه با همکارام تو شرکت در ارتباط باشم روزایی که شرکت نمیرم مجبورم هر 2-3 ساعت یه سر بیام نت و از اینجا کارهامو انجام بدم که کارم رو از دست ندم .
و نصف درسام تو لب تاپم هست .

م کا نی ک

عضو جدید
ان شاء الله که موفق باشید و نا امید نباشید .

عجب اختلاف قیمتی بین پارسه و مدرسان شریف هست

پارسه : 9 مرحله آزمون آزمایشی حضوری + چند مرحله آزمون آموزشی 350000 تومن

مدرسان شریف :8 مرحله آزمون آزمایشی حضوری 520000 تومن

3 مرحله آزمون جامع مدرسان 280000 تومن

3 مرحله آزمون جامع پارسه 185000تومن

پارسال که آزمون پارسه می دادم جامع آماریش از مدرسان بیشتر بود و تو دانشگاه امیر کبیر برگذار میشد . نتایج آزمون هم شب آزمون میدادن.

ممنون شما هم موفق باشید دوست عزیز

ولی اطلاعاتتون اشتباس تا جایی که میدونم پارسه و مدرسان تقریبا تویه قیمت هستن البته برای من کیفیت ازمون و جامعه اماری خیلی مهمتره و تا جایی که میدونم مدرسان 160 نمایندگی داره و پارسه هم حدود 40 یا شاید 50 نمایندگی این نشون میده کدوم موسسه جامعه اماری و کیفیت بالاتری داره .( بالاخره قیمت پراید با بنز بی دلیل که متفاوت نیست )
شما جوری میگی پارسه پارسال جامعه اماریش بیشتر بود انگار تک تک شرکت کنندها رو شمردین!!! :surprised:

دوست ندارم بیشتر ازین بحثمون تبلبغاتی بشه دوست عزیز .
بهر حال هر جا ازمون میدین براتون ارزوی موفقیت میکنم :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا