ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mm.caffee

عضو جدید
البته منظور من این نبود که تفریح نداشته باشند. واقعا بعضی از ارتباطات دختر و پسر تو این فرجه زمانی تبدیل میشه به دعوا و بحث و جدل و از نظر روحی به هم میریزن. هر پسر و دختری به این ارتباطات نیاز دارن و همه می دونیم که اکثر دوست دختر یا پسر دارن.

وقتی خودت رو در شرایط اون هدفت میذاری و در حال فرضش می کنی دیگه بهش عادت می کنی و دیگه بهت استرس وارد نمی کنه. رویا یعنی اینکه چشمات رو ببندی و هدفت رو در آینده تصور کنی که اینم بد نیست ولی واسه یه کنکوری زیاد قابل تحمل نیست!

:w35:
:wallbash:

aydogan

عضو جدید
من شنیدم که از ترمو 2 و انتقال 2 سوالات خیلی کمی می آید.
آیا این حرف صحت داره؟
اگه درسته یکی لطف کنه سرفصل های ترمو دو و انتقال دو را بذاره.

بعد از این همه جنجال و حرارت واقعا چه پست بی خودی دادم ها.
شماها مشغول باشید.

:neutral:

آخرین ویرایش:

khorshid_mech

عضو جدید
آیا این حرف صحت داره؟

شماها مشغول باشید.

کلا معلوم نیست به طور دقیق بودجه بندی چجوریه؟؟؟؟ برای مثال امسال برای طراحی اجزا که یک چارچوب مشخص داشت وازش سوالات مطرح میشد امسال به طور کلی تغییر کرده بود ولی بودجه بندی دروس تو این تاپیک هست ولی متاسفانه نمیدونم کدوم صفحه است. جستجو کنید پیدا میکنید.حتما
موفق باشید

آخرین ویرایش:

hsdanesh

عضو جدید
آیا این حرف صحت داره؟

شماها مشغول باشید.

بودجه بندی دروس تا سال 1390

مشاهده پیوست Boodjebandi.pdf

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام به همگی
آیا زبان کنکور مکانیک مثل عربی کنکور کارشناسی تعیین کننده است؟؟؟ یعنی انحراف معیارش مهمه ؟چون هیشکی نمیزنه اونایی که میزنن تو رتبه هاشون تاثیر زیادی داره آیا؟؟؟
و
به نظرتون خوندن readingها چجوری باشه؟؟؟بهترین وعالی ترین شیوه ؟؟؟
آیا اول سوالاتو بخونیم وبفهمیم چی میخواد بعد بریم سراغ ریدینگ یا نه اول متن بعد سوالا؟؟؟؟

فقط اینو دیدم به نظرم جواب خوبی داشته باشه....

download1

ساخت و تولیدی ها این زیری رو بخونن...
download2

aminsiahoshi

عضو جدید
سلام دوستان
من پستی گیر نیاوردم راجع به سوالم مجبورم سوالم رو اینجا بپرسم ببخشید
بنده امسال ارشد طراحی کاربردی دانشگاه تهران پردیس البرز قبول شدم میخام ببینم از نظر ارزش مدرکی چطوره؟خوبه که برم؟پردیس نسبت به آزاد چطوره؟ایا هیئت علمی و استاداش همون مال دانشگاه تهرانه؟

hsdanesh

عضو جدید
سلام دوستان
من پستی گیر نیاوردم راجع به سوالم مجبورم سوالم رو اینجا بپرسم ببخشید
بنده امسال ارشد طراحی کاربردی دانشگاه تهران پردیس البرز قبول شدم میخام ببینم از نظر ارزش مدرکی چطوره؟خوبه که برم؟پردیس نسبت به آزاد چطوره؟ایا هیئت علمی و استاداش همون مال دانشگاه تهرانه؟

سلام
بهتر بود سوالت رو در تاپیک ارشد 93 می پرسیدی. به نظرم اگه ترمی 4-5 میلیون پول داری بهتره که ثبت نام کنی. ولی اگه این شهریه واست زیاده بهتره یه سالم بشینی بخونی. پیام خصوصیت رو چک کن!

mohandes_ali

عضو جدید
اینجا تاپیک ارشد 94 می باشد و چاله میدون نیست!. آقای مهندس!!!!!!!!
من یه موقعی برای ارشد. تاپیک ارشد93 رو میخوندم اتفاقا اونجا هم پست های ... زیاد قرار میدادید. ودر ضمن احترام خودتونو نگه دارید جناب.
و تذکر دادن به کسایی که بخوان موضوع تاپیک رو منحرف کنند از وظایف اعضای یه تاپیکه و منم به شما این تذکر رو میدم.

اولا که اصلا به شما مربوط نیس این موضوع دوما تذکر داده شد که شما بخوای دوباره تذکر بدی سوم من گفتم قصد من انحراف تاپیک نبوده
فکر نمیکنید برخوردتون خیلی تند بوده؟؟قبلا پست هایی گذاشتن دوستان بی ربط با ارشد اما تذکر مناسبی دریافت کردن...کلا آماده اید واسه تخریب دیگران

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود.فروم زیر رو نصیر به تازگی راه انداخته و ظاهرا قرار هست اساتیدی که اونجا تدریس میکنن مشاوره بدن.د.نائی،صادقی،شریعت پناهی،....

http://nasir-moshavere.ir/forumdisplay.php?5-مهندسی-مکانیک&

الته پست آنچنانی موجود نیست!!شما سعی کنید گرمش کنید!!

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان
امیدوارم همگی خوب جلو رفته باشید
چند تا سوال دارم :
کنترل دو فصل دیاگرام بد و نایکوئیست مشکل دارم!از روی جزوه پارسه م خوندم اما راضی نبودم؟!جزوه دیگه ای هست که برای کنترل خوب باشه؟!
دینامک رو شروع کردم از روی راهیان درسنامه رو میخونم و سوالای مریام رو حل میکنم وقت گیره اما به نظر خودم راه بدی نیست؟!نظر شما چیه؟!اشتباه میکنم؟!
سه فصل:فضای حالت،جبران کننده ها و تعیین تابع تبدیل سیستم کنترل رو حذف کردم!به نظرتون درسته؟!
اگه بخوام از ریاضی یک فقط چند فصل که روال سوالاش معمولیه رو بخونم کدوم فصلا به نظرتون بهتره؟!
آزمون بالاخره پارسه یا سنجش؟!
میدونم سوالام زیاد بود و متشکرم پیشاپیش از دوستانی که تجربیاتشون رو در اختیار ما میذارن
لحظه هاتون سرشار از انرژِی;)

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااام به همگیییی.....
امیدوارم همه خوب درسا رو پیش رفته باشید.... :)
من یه مشکلی دارم! :( اینکه کلا اسلوموشنم و همیشه وقت کم میارم!
الانم بیشتر استرسم اینه که سر جلسه وقت کم بیارم!:w22:
شما پیشنهادی برای اینکه سرعت عملمو بالا ببرم ندارین؟ :w20:
و اینکه آزمونای کودوم موسسه بهتره؟:confused:

Antikarisma

عضو جدید
آیا این حرف صحت داره؟

شماها مشغول باشید.

انتقال 2؟!!!!! مگه ازینم سوال میاد؟!!!!!!!! شت آقا من پاس نکردم اینو چی میگی؟

Antikarisma

عضو جدید
آخخخ اینجا دعوا شده چرا؟! من آخرین باری که اومدم اینجا صفحه 54 بود الان شده 98 تو این مدت 25 درصد درسا رو خوندم به غیر از ریاضی مهندسی الان دارم برا 50 درصد میخونم نمیدونم نسبت به بقیه چطورم احساس میکنم آروم رفتم و اینو هم میندازم سر شیرازی بودن گرمی هوای تابستون ماه رمضون و یکی دو تا سرگرمی از امروز شروع کردم یکم روند رو تند ترش کنم چون هوا هم یواش یواش داره خنک میشه و جو بیشتر میشه.
شما کجایید؟ چی خوندید؟ چیکار میکنید؟

HD654

عضو جدید
سلام دوستان
چند تا سوال دارم :
کنترل دو فصل دیاگرام بد و نایکوئیست مشکل دارم!از روی جزوه پارسه م خوندم اما راضی نبودم؟!جزوه دیگه ای هست که برای کنترل خوب باشه؟!
دینامک رو شروع کردم از روی راهیان درسنامه رو میخونم و سوالای مریام رو حل میکنم وقت گیره اما به نظر خودم راه بدی نیست؟!نظر شما چیه؟!اشتباه میکنم؟!
سه فصل:فضای حالت،جبران کننده ها و تعیین تابع تبدیل سیستم کنترل رو حذف کردم!به نظرتون درسته؟!
اگه بخوام از ریاضی یک فقط چند فصل که روال سوالاش معمولیه رو بخونم کدوم فصلا به نظرتون بهتره؟!
میدونم سوالام زیاد بود و متشکرم پیشاپیش از دوستانی که تجربیاتشون رو در اختیار ما میذارن
شما می تونی از سایت مکتب خونه ویدئوهای کلاس درس دکتر الستی را دانلود کنید در درک مفاهیم خیلی مفیده برای حل تمرینم کتابای مدرسان و حامدی میتونه گزینه ی مناسبی باشه. فضای حالت و تعیین تابع تبدیل حیفه حذف کنی سوالای مفتی میدن.
برای دینامیک مدرسان و پوران مکملای خوبی هستند در کل دینامیک مبحثی نیست که زیاد روش حساب باز کرد مگه اینکه مثالهای زیادی رو قبلا کار کرده باشی.

ehsan esf

عضو جدید
سلام به همه

خب برنامه ي من هم اين طوره كه تا اخر تابستون

رياضيب مهندسي استاتيك و مقاومت و سيالات و كنترل و ارتعاشات را بخونم و تموم كنم ((احتمالا ميرسم كه ديناميك ماشينم بخونم))

البته من درس نامه ها را خوندم كامل و تست هاي داخل كتاب را با دقت حل كردم ولي تست هاي طبقه بندي كنكور را گذاشتم براي

موقع ازمونا تا تست ها تكراري نشه برام

من از يكي از دوستان در همين سايت هم پرسيدم در مورد سنجش يا پارسه

كه الان تهران تبديل روزانه قبول شد گفتش كه پارسه خيلي بهتره هر چند يخته گرون تره

بازم تحقيق كنيد به هر حال
برای دینامیک مدرسان و پوران مکملای خوبی هستند در کل دینامیک مبحثی نیست که زیاد روش حساب باز کرد مگه اینکه مثالهای زیادی رو قبلا کار کرده باشی.
از اول بي خيال اين درس شدم و وقتش را ميذارم براي زبان ولي خب ميدونم كه ميتونم زبان را بالاي 60 بزنم

hsdanesh

عضو جدید
سلام دوستان
چند تا سوال دارم :

سلام، شما کنترل آریاز رو می خونید؟ به نظرم کتاب پوران پژوهش خوبه. کلا در مورد مباحث و جزوات کنترل نمی تونم نظر بدم چون اصلا نخوندمش!
دینامیک مدرسان شریف انصافا راضیتون می کنه، سوالات زیاد و متنوع. حالا این کار هم بد نیست که از راهیان بخونید و از مریام سوال حل کنید، به نظرم ادامه بدین.
پیشنهاد می کنم ریاضی 1 و 2 و دیفرانسیل همه مباحث رو بخونید.
حالا که میخواین آزمون ثبت نام کنید پارسه بهتر از سنجشه.

hsdanesh

عضو جدید
سلااااااااام به همگیییی.....
امیدوارم همه خوب درسا رو پیش رفته باشید.... :)
من یه مشکلی دارم! :( اینکه کلا اسلوموشنم و همیشه وقت کم میارم!
الانم بیشتر استرسم اینه که سر جلسه وقت کم بیارم!:w22:
شما پیشنهادی برای اینکه سرعت عملمو بالا ببرم ندارین؟ :w20:
و اینکه آزمونای کودوم موسسه بهتره؟:confused:

سلام اگه اسلوموشن بودنتون به خاطر اینه که مفهومی مطالعه می کنید، پس از اونایی که زود یه درس رو میخونن و تست میزنن میذارن کنار جلوترید! اگه سرعتتون خیلی کمه بهتره با برنامه ریزی دقیق برید جلو. راستی شما لیسانستون بیومکانیکه؟

hassan676767

عضو جدید
سلام بچه ها این 2 ماهو چند روز که تصمیم خوندن گرفتم خیلی تلاش کردم شغلی که دارم بدجور انرژیمو می گیره ولی با این حال تا 5 بعد از ظهر سره کار هستم تا بیام خونه می شه 6 اصلا استراحت نمی کنم می شینم سر درس می ترسم وسطا کم بیارم از طرفی هم فک می کنم کم خوندم نیاز دارم یکم روحیه ام بالاتر بره بچه ها کمکم کنید لطفا......چطور پیش رفتم ؟؟؟؟گروه سیالات تا 3 روز دگه انشالله 100% ریاضیات به غیر مهندسی 100% و گروه جامدات هم دارم پیش می برم تا فک کنم 10 روز دگه تموم می شه و 2 هفته آخر تابستون هم همشون رو مرور می کنم

mm.caffee

عضو جدید
سلام بچه ها این 2 ماهو چند روز که تصمیم خوندن گرفتم خیلی تلاش کردم شغلی که دارم بدجور انرژیمو می گیره ولی با این حال تا 5 بعد از ظهر سره کار هستم تا بیام خونه می شه 6 اصلا استراحت نمی کنم می شینم سر درس می ترسم وسطا کم بیارم از طرفی هم فک می کنم کم خوندم نیاز دارم یکم روحیه ام بالاتر بره بچه ها کمکم کنید لطفا......چطور پیش رفتم ؟؟؟؟گروه سیالات تا 3 روز دگه انشالله 100% ریاضیات به غیر مهندسی 100% و گروه جامدات هم دارم پیش می برم تا فک کنم 10 روز دگه تموم می شه و 2 هفته آخر تابستون هم همشون رو مرور می کنم

جدی میگید؟!؟
عالیه!!
من رتبم پارسال 193 شد و تازه آخرای آذر تونستم تموم کنم!!!!
خیلی خیلی عالیه. تازه با این شرایطتون
البته چیزی که مهمه باید مفهومی بخونید حالا چه یه ساعت وقت بگیره چه یه روز
واسه همین من اینقدر دیر تموم کردم
موفق باشید;)

saeedhashemi1371

عضو جدید
سلام دوستان
چند تا سوال دارم :

سلام

در مورد آزمون من از خیلی ها پرسیدم
شما ببینین دور و بر شما و بچه های هم رشتتون بیشتر تو کدوم موسسه شرکت می کنن همون رو برین. مثلا ما اینجا حدودا 50 نفذ با هم رفتیم پارسه... هم مباحث رو با هم برا آزمون ها جلو می بریم و برا رفع اشکال خیلی خوبه و هم جو رقابت صد در صد رو روند درس خوندن تاثیر میزاره

در مورد دینامیک هم به نظرم اگه بتونیم رو سوالای متوسط مسلط باشیم خیلی خوبه . چون تنوع سوالات تو این درس خیلی زیاد هستش و یه سری سوال هم داره که واقعا وقت گیر هستشو سر جلسه نمیشه حل کرد.

برای کنترل هم اون فصل ها رو یه نگاه بندازین تا سوالای آسون رو بتونین حل کنین . شانس که نداریم یهو می بینی سر جلسه از هر چی که حذف کردی دوتا سوال اومد.

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام، شما کنترل آریاز رو می خونید؟ به نظرم کتاب پوران پژوهش خوبه. کلا در مورد مباحث و جزوات کنترل نمی تونم نظر بدم چون اصلا نخوندمش!
دینامیک مدرسان شریف انصافا راضیتون می کنه، سوالات زیاد و متنوع. حالا این کار هم بد نیست که از راهیان بخونید و از مریام سوال حل کنید، به نظرم ادامه بدین.
پیشنهاد می کنم ریاضی 1 و 2 و دیفرانسیل همه مباحث رو بخونید.
حالا که میخواین آزمون ثبت نام کنید پارسه بهتر از سنجشه.

ممنونم از راهنماییتون
آریاز رو با جزوه پارسه میخوندم جز این دو فصل بقیه مباحث رو مشکل ندارم
از کنترل هیچ فصلی حذف نیست؟!همه مباحث رو بخونم؟!

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام
روندتون عالیه،مهمتر از هرچیزی در کنکور اینه که پیوسته درس بخونید
سعی کنید انگیزتون رو بالا ببرید
با خودتون فکر کنید این مسیر باید به سرانجام برسه
خلاصه از هرتکنیکی استفاده کنید که انرژیتون تحلیل نره
موفق باشید

سلام

در مورد آزمون من از خیلی ها پرسیدم
شما ببینین دور و بر شما و بچه های هم رشتتون بیشتر تو کدوم موسسه شرکت می کنن همون رو برین. مثلا ما اینجا حدودا 50 نفذ با هم رفتیم پارسه... هم مباحث رو با هم برا آزمون ها جلو می بریم و برا رفع اشکال خیلی خوبه و هم جو رقابت صد در صد رو روند درس خوندن تاثیر میزاره

در مورد دینامیک هم به نظرم اگه بتونیم رو سوالای متوسط مسلط باشیم خیلی خوبه . چون تنوع سوالات تو این درس خیلی زیاد هستش و یه سری سوال هم داره که واقعا وقت گیر هستشو سر جلسه نمیشه حل کرد.

برای کنترل هم اون فصل ها رو یه نگاه بندازین تا سوالای آسون رو بتونین حل کنین . شانس که نداریم یهو می بینی سر جلسه از هر چی که حذف کردی دوتا سوال اومد.
سلام
حق با شماست اما مشکل اینجاست که دوستای من اصلا مکانیک نیستن
به خاطر همین تنها جایی که مشکلاتم و سوالام رو حل میکنه همین جاست
برای دینامیک فعلا همین روند راهیان رو با مریام پیش می برم اگه دیدم واقعا راهی نیست بعد به فکر راه دیگه ای باید باشم
موفق باشید;)

mech.shima

کاربر ممتاز
یه سوال دیگه:چطور میشه به این نتیجه رسید داریم مفهومی درس میخونیم؟!یعنی نشونه اینکه داریم درست درس میخونیم چیه؟!
و اینکه :شما که درس میخونید تک تک مثالای حل شده رو خودتون حل می کنید؟!یعنی میشینید دونه به دونه همه مثالا و تستارو حل می کنید؟!من اصلا اینطور نیستم و این به نظرم بزرگترین نقص درس خوندن منه!
ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنین

dash @li

کاربر بیش فعال
ممنونم از راهنماییتون
آریاز رو با جزوه پارسه میخوندم جز این دو فصل بقیه مباحث رو مشکل ندارم
از کنترل هیچ فصلی حذف نیست؟!همه مباحث رو بخونم؟!

سلام برای درس کنترل یکی از دوستانم گفت این کتاب ها خوبند ولی روی کتاب دکتر غفاری خیلی تاکید کرد...
برای کنترل هم آریاز برادرانی انتشارات آزاده
کتاب جهش اگر گیرتون ومد بخونین....برای برقیا کتاب مدرسان هست ولی زیادی گفته ...همون کتاب جهش بهتره...

کتاب دکتر غفاری دانشگاه خواجه نصیره. هم خوبه

peyman_mihankhah

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام به همه دوستان.
از بچه های باشگاه که تو کنکور ارشد تو رشته ساخت وتولید قبول شدن عاجزانه درخواست دارم که بگن که چه منابعی رو نگاه کردن و در ضمن اگه امکان داشته باشه رتبه و درصداشون رو هم بگن؟؟؟؟؟

mohandes_ali

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
از بچه های باشگاه که تو کنکور ارشد تو رشته ساخت وتولید قبول شدن عاجزانه درخواست دارم که بگن که چه منابعی رو نگاه کردن و در ضمن اگه امکان داشته باشه رتبه و درصداشون رو هم بگن؟؟؟؟؟

l.jpg

پیوست ها

• l.jpg
    l.jpg
    24.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا