ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

سلام

سلام

بنده نیز بعد یک سال پر فراز و نشیب و کنکور ندادن سال قبل و قبولی ازاد و اینا کنکور دادم و رتبم 700شده با 15ریاضی10جامدات و 40ساخت
دانشگلهازاد رو ول میکنم اگه ملی,قبول شم.

انشالله
و تبریک به دوستان من که زحمت زیادی نکشیدم چون دو ماه مطالع داشتم و روزی3ساعت در کنار ازاد و امیدوارم بقیه دوستان که تلاش کردند مزد زحماتشون رو بگیرند و قبول بشوند با تشکر

رتبه شما خوب شده احتمالا با300روزانه اراک قبول شید سال گذشته دوستم با700قبول شد و شبانه صنعتی اصفهان باز بسته به رتبه سایر افراد بین شما و باقی رتبه ها داره ولی اراک رو مطمینا باید قبول شید انشالله سال پیش شبانه نگرفت صنعتی اراک ولی دانشگاه اراک رنکش بالاتره.
در هرصورت تبزیک به دوستانی که رتبش خوب سده و سایر دوستانی که رتبشون خوب نشده اگه حتما ارشد می خوان بخونن به فکر باشند از حالا برنامه بزارندد رتبه های خوبشون رو ببینیم

با تشکر

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
انتظار رتبه بهتری داشتم ولی مثل اینکه بد شد:cry:با 638 تبدیل و 890 طراحی ایا امیدی به روزانه تبدیل یا طراحی دانشگاه های تهران هست؟شبانه چه طور؟برا تبدیل دانشگاه شهید بهشتی بهتره یا شیراز؟در مورد سیستم های انرژی هم لطفا توضیح بدید.
ببخشید سوالام زیاد شد:que:
سلام
دوستم با این رتبه شهید عباس پور تبدیل قبول شد باز هر سال فرق میکنه کجا قبول شید.
سیستم های انرژی رو نمیدونم ولی میگن بد نیست من ساخت و تولیدم زیلد نمی دونم.

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

دوره شبانه ، حتما ورودی بهمن هست ؟ بعدش رو مدرک می نوسن که نوبت شبانه یا نه ؟ به نظرتون صرفنظر از بودجه ، ببین المللی شهر بزرگ خوبه یا شبانه شهر های کوچک
با تشکر.
سلام

شبانه حتما نیمه دوم نیست تو ارشد که همه با هم میرند کلاس و کلا شبانه 2نفر3نفر5نفر میگیرند که همه با روزانه ها سر کلاسند و هزینه هم ترمی حدود 2تومن فک.کنم باشه باز تحقیق کنین البته بین الملل مدرکش معتبر تره ولی هزینش بیشتره باز حسابی تحقیق کنین راجع به قیمت ها.
با تشکر

saeedvalentino

عضو جدید
واقعیتش من اصلا نخونده بودم به خاطر همینه که اصلا ریاضی و جامدات نزدم
من تا الان 3 تا کنکور دادم که آخریش همین بود واسه اون دو تا خیلی خوندم اولیش که کنکور سال 90 بود روزانه 6 ساعت حداقل مطالعه داشتم منتهی اون سال سوالات ساخت افتضاح بود و من جایی قبول نشدم دو سال پیش هم یه دو ماهی مطالعه کردم رتبم شد 750 که جایی قبول نشدم.
من توی ساخت واقعا قوی بودم و سوالات ساخت را بدون اینکه مطالعه داشته باشم پاسخ دادم. واقعا دیگه کتاب نبود که نخونده باشم هر کتابی که فکرشو کنید خونده بودم .
چون شاغلم (شغل آزاد) فقط میتونم توی شهر خودم درس بخون(اراک) . شبانه یا روزانه برام فرقی نداره البته که اگر روزانه قبول شم که خیلی خوبه .
توکلم بخداست که انشاله یکی از دانشگاه های اراک (پردیس اراک، صنعتی اراک) قبول شم. شما هم دعا کنید.
امیدوارم تموم بچه ها به آنچه که خدا بهش راضیه ، راضی باشند

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من پارسال رتبه تبدیلم 2579 شد طراحی 3161 . با توجه به کارنامه نهاییم اینجاها قبول شده بودم
تبدیل انرژی شبانه شاهرود
سیستم انرژی شبانه شاهرود
سیستم انرژی روزانه کاشان
تبدیل انرژی شبانه تحصیلات تکمیلی کرمان
طراحی کاربردی شبانه تحصیلات تکمیلی کرمان
انرژی های تجدید پذیر روزانه یزد
البته من دانشگاههایی مثل یاسوج ،زاهدان ،بندر عباس،رفسنجان،گلپایگان،سمنان،اردبیل ،چابهار و تفرش و بیرجند و ... نزدم و نمیدونم با این رتبه قبول میشدم یا نه.
ضمنا روزانه سیستم انرژی شاهرود هم فقط دو تا از آخرین فرد قبولی بیشتر بودم...
به دوستانی که رتبشون این حدودا یا حتی 500 تا بیشتر من شدن می خوام بگم اصلا ناامید نباشن و اگر انتخاب رشته رو با دقت انجام بدن مطمئن باشن قبولن...
تذکر:دوستانی که مثل من پارسالم کنکور دادن اگه بتونن از روی کارنامه نهایی همین اطلاعاتو بذارن هم به بقیه کمک کردن هم خودشون از اطلاعات دیگران میتونن استفاده کنن
ممنون

سلام

دوستم پارسال یا این رتبه روزانه یزد تبدیل قبول شد باز هر سال فرق میکنه

dash @li

کاربر بیش فعال
واقعیتش من اصلا نخونده بودم به خاطر همینه که اصلا ریاضی و جامدات نزدم
من تا الان 3 تا کنکور دادم که آخریش همین بود واسه اون دو تا خیلی خوندم اولیش که کنکور سال 90 بود روزانه 6 ساعت حداقل مطالعه داشتم منتهی اون سال سوالات ساخت افتضاح بود و من جایی قبول نشدم دو سال پیش هم یه دو ماهی مطالعه کردم رتبم شد 750 که جایی قبول نشدم.
من توی ساخت واقعا قوی بودم و سوالات ساخت را بدون اینکه مطالعه داشته باشم پاسخ دادم. واقعا دیگه کتاب نبود که نخونده باشم هر کتابی که فکرشو کنید خونده بودم .
چون شاغلم (شغل آزاد) فقط میتونم توی شهر خودم درس بخون(اراک) . شبانه یا روزانه برام فرقی نداره البته که اگر روزانه قبول شم که خیلی خوبه .
توکلم بخداست که انشاله یکی از دانشگاه های اراک (پردیس اراک، صنعتی اراک) قبول شم. شما هم دعا کنید.
امیدوارم تموم بچه ها به آنچه که خدا بهش راضیه ، راضی باشند

سلام

انشالله قبول میشی خوندن تو ساخت مهم هم هست هم نیست ساخت بلد بودن مهمه.
من که حتما دعا میکنم قبول شی دانشگاه صنعتی به نظرم قبول شین.باز توکل بر خدا رتبتون با توجه به این دو سال حتما صنعتی اراک رو قبولید.باز باید دید چون ساخت رتبه هاش معلوم نیست .
قم هم شنیدم ساخت اورده پارسال و یزد هم اورده با رتبه1000پارسال قبول شدند .
امسال زتبه ها تقریبا با توجه به ساخت نزدیک به پارساله انشالله قبول میشین
برای ما هم دعای خیر کنید عاقل شیم

saeedvalentino

عضو جدید
سلام

انشالله قبول میشی خوندن تو ساخت مهم هم هست هم نیست ساخت بلد بودن مهمه.
من که حتما دعا میکنم قبول شی دانشگاه صنعتی به نظرم قبول شین.باز توکل بر خدا رتبتون با توجه به این دو سال حتما صنعتی اراک رو قبولید.باز باید دید چون ساخت رتبه هاش معلوم نیست .
قم هم شنیدم ساخت اورده پارسال و یزد هم اورده با رتبه1000پارسال قبول شدند .
امسال زتبه ها تقریبا با توجه به ساخت نزدیک به پارساله انشالله قبول میشین
برای ما هم دعای خیر کنید عاقل شیم

ساخت بلد بودن مهمه آفرین

شما کارت درسته ؛ انشاله همه موفق باشند

آخرین ویرایش:

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

من 18تا سوال ساخت حواب دادم فک کنم خیلیاش غلط بود.

دیگه باید دید خدا چی می خواد.چند تا سوال های ساخت واقعا گیج کننده بپد مثلا پرسه که غلط زدم قالب معکوس بود فک منم و هیدرولیکش مساله ها رو درست حل کردم ولی اون یکی رو توضیحی رو غلط زدم
اون سوال اخر اصلا خواسم به ضخامت 12میلیمتر نبودنمی دونم چی تو ذهنم زد یه سانته زدم پرتو یونی کلی سوتی دادم.
خدا کمک کنه ببینیم چی میشه.
انشالله سه ماه ذیگه همه بیاییم بگیم کجا قبول شدیم.

آخرین ویرایش:

ميلاد كاظمي

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم
بچه ها سلام میشه بنده رو راهنمایی بفرمایید با رتبه 1100 ساخت و 2600 مکاترونیک روزانه و شبانه آیا شانسی برا قبولی هست؟
درصدام اینا بودن
زبان 12.67
ریاضی 23.33
جامدات 18.33
ساخت 25

mojtaba283

عضو جدید
سلام.من رتبه در طراحیم شده 2160
به نظر شما دانشگاه اصفهان شبانه میارم؟ روزانه شهرکرد چطور؟

sasan2015

عضو جدید
سلام

دوستان با توجه به سال پیش که انتخاب رشته کردن کسی هست بگه چند روز بعد نتایج انتخاب رشته بود

و اینکه دانشگاه صنعتی مالک اشتر واسه ساخت و تولید چه شرایطی داره میگن باید انتخابهای اولت باشه برای مصاحبه دعوت کنند کسی خبر داره
ممنون میشم ....خدا خیرتون بده

ميلاد كاظمي

عضو جدید
بچه یه سوال دیگه هم داشتم
این رتبه و درصدهایی که پارسه گذاشته به خصوص قسمت ساخت و تولیدش به نظرم اشتباهه.
زده جامدات 21.8 و ساخت 30 قبولی روزانه تفرش یعنی با میانگین 14.5 درصد واقعا میشه روزانه قبول شد؟

saeed.sb

عضو جدید
کسی از دانشگاه صنعتی بابل خبر داره تبدیل انرژی چجوریه؟ استاداش خوبن؟
اصلا صنعتی که میگن یعنی چی؟
من با 1400 تبدیل بهترین جایی که قبول میشم کجاست؟
تبدیل انرژی شاهرود بهتره یا بابل؟

king_sato

عضو جدید
سلام دوست عزیز. پارسال کلا شرایط قبولی برای بچه های ساخت خیلی عالی بود. مثلا خودم 550 شدم به دلیل مشکلاتی نرفتم ولی دوستم با 560 روزانه بابل آورد و یکی دیگه از بچه ها با 800 روزانه صنعتی اراک آورد. موفق باشید

saeedvalentino

عضو جدید
سلام دوست عزیز. پارسال کلا شرایط قبولی برای بچه های ساخت خیلی عالی بود. مثلا خودم 550 شدم به دلیل مشکلاتی نرفتم ولی دوستم با 560 روزانه بابل آورد و یکی دیگه از بچه ها با 800 روزانه صنعتی اراک آورد. موفق باشید
بنظرتون امسال چقدر با پارسال شباهت داره؟

king_sato

عضو جدید
بنظرتون امسال چقدر با پارسال شباهت داره؟
والا من خودم امسال رتبم 650 شد بعد اون همه زحمت و بیماری پدرم که دو هفته قبل امتحان فوت کرد باور کن من از تو الان داغون ترم ولی توکل به خدا شاید امسال هم مثل پارسال بود البته اگه راستشو بخوای چون سوالای ساخت آسون تر بود احتمال اینکه رتبه های ما واقعی تر باشه خیلی بیشتره یعنی بچه های سیال و جامد بینمون کمتر باشه

king_sato

عضو جدید
بازم میگم با توجه به آسون بودن ساخت فکر نکنم امسال برا ما ساختیا خوب باشه. اقا کسی رو سراغ دارید که مالک اشتر قبول شده باشه؟

king_sato

عضو جدید
سلام دوستان عزیز سایت دانشگاه کاشان اومده رتبه قبولی های سال 93 رو گذاشته اینم لینکش
http://www.kashanu.ac.ir/Files/رتبه اولین و آخرین پذیرفته شدگان ارشد سال 93.pdf برید تو سایت خود دانشگاه هست. طبق پارسال کاشان تا 1200 هم روزانه ساخت گرفته

dash @li

کاربر بیش فعال
بازم میگم با توجه به آسون بودن ساخت فکر نکنم امسال برا ما ساختیا خوب باشه. اقا کسی رو سراغ دارید که مالک اشتر قبول شده باشه؟

سلام
من هم700شدم به نظرم سوالات از نظر سختی و آسونی مشابه سال پیش,بود توی ساخت و تولید و احتمالا رتبه ها مشابه سال پیش باشه و اینکه بله با این رتبه ها روزانه هم قبول شدند و خدا کند قبول شویم انشالله.
من کنکور سال پیش ساخت رو قبل ازمون زدم همین 40درصد زدم ساختش رو و سختیش مشابه پارسال بود.
ولی رتبه ها همیشه گبج کننده است مشخص نیست چند نفر ساخت و چند نفر حامدات و سیالات بدون درصد ساخت بین ما قرار دارشته باشه ممکنه 10نفر ساخت بین ما باشه ممکنه هیچی نباشه.
انشالله قبول میشین .....خدا برای کسی مشکل نیاره....

mm.caffee

عضو جدید
سلام من با تبدیل 106 و طراحی 74 کجا میارم؟ یکی بهم بگه؟

شما احتمال قوی روزانه طراحی شریف رو میارید و احتمال روزانه قبول شدن تبدیل شریف هم هست ولی دانشگاه تهران روزانه قبول شدن روزانه تبدیل معمولا دو رقمی نیازه ولی باز امید هست به روزانه تبدیل تهران چون بستگی به علایق نفرات برتر داره

مستند

عضو جدید
شما احتمال قوی روزانه طراحی شریف رو میارید و احتمال روزانه قبول شدن تبدیل شریف هم هست ولی دانشگاه تهران روزانه قبول شدن روزانه تبدیل معمولا دو رقمی نیازه ولی باز امید هست به روزانه تبدیل تهران چون بستگی به علایق نفرات برتر داره

جدی میگید ینی شریف رو احتمال داره؟ مطمینید؟

mm.caffee

عضو جدید
جدی میگید ینی شریف رو احتمال داره؟ مطمینید؟

ببینید کم نیستند افرادی که تبدیل میرن
تبدیل شریف و تهران خواهان زیاد داره که این باعث میشه جلوتون بازتر بشه و احتمال اینکه طراحی قبول بشید زیاد میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا