ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeedvalentino

عضو جدید
سلام سعید جان به خدا نمی دونم.اون جمله عینا تو کتاب رازفر هستش.نمی دونم چرا سنجش اونو زده.من خودمم هنگ کردم وقتی دیدم

حتما از سیستم پاسخگویی سنجش به کلید اعتراض بزنید.
با اینکه احتماله اینی که کلید را تغییر بدند کمه ولی من اینکار رو کردم

ZOLA

عضو جدید
اصفهان
مگه چقدر فرق دارن با هم؟
روزانه اصفهان نمیارم نه؟شبانه اش چی؟
یکی از دوستام سال پیش با رتبه 800 روزانه صنعتی طراحی کاربردی قبول شد میگفت نفر آخر رتبش حدود 830-840 بود
یکی دیگه از دوستام با رتبه 1147 طراحی کاربردی دانشگاه اصفهان قبول نشد رفت مکاترونیک دانشگاه اصفهان روزانه
تفاوت سطح علمی این دو دانشگاه از زمینه تا آسمون
روزانه اصفهان و شبانه صنعتی را که حتما میاری
اگه جامدات یکم بهتر زده بودی میگفتم روزانه صنعتی را هم قبول میشی

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
یکی از دوستام سال پیش با رتبه 800 روزانه صنعتی طراحی کاربردی قبول شد میگفت نفر آخر رتبش حدود 830-840 بود
یکی دیگه از دوستام با رتبه 1147 طراحی کاربردی دانشگاه اصفهان قبول نشد رفت مکاترونیک دانشگاه اصفهان روزانه
تفاوت سطح علمی این دو دانشگاه از زمینه تا آسمون
روزانه اصفهان و شبانه صنعتی را که حتما میاری
اگه جامدات یکم بهتر زده بودی میگفتم روزانه صنعتی را هم قبول میشی

واقعا؟یعنی انقدر فرق دارن با هم؟
امیدوارم که دیگه حداقل اصفهان رو قبول شم

یه چیز دیگه از بچه های ایمجا هرکس راجع به گرایشا و اساتید دانشگاهها اطلاعات داره لطفا اینجام بگید
من هیچ مشاوری نیس که بخوام ازش کمک بگیرم
مهمتر از رتبه هایی که قراره بیاد انتخاب گرایش و دانشگاس
ممنون میشم از دوستان هراطلاعاتی رو راجع به دانشگاهها دارن بذارن

سلام
بچه ها راجب رنج قبولی دانشگاه های تاپ اونم روزانه چیزی میدونین؟!؟
تا چه رتبه ایی روزانه ی تاپ میشه قبول شد؟
و چه رتبه هایی روزانه ی عادی؟!؟

sasan2015

عضو جدید
سلام

سلام

دانشگاه خوبیه

سلام

بازم ممنون و عذر خواهی بابت اینکه هی مزاحم میشم

آخه نوشتین سوالات ساخت آسون بوده ...استرس گرفتم نکنه قبول نشم روزانه ....

خیلی مهمه روزانه قبول شم....هزینش رو ندارم بدم

تو رو خدا قلبم داره وامیسته

یعنی رتبم خراب میشه کلی ذوق کردم 40 درصد ساخت زدم پارسال با این درصدا دوستم رتبش500 شد

روزانه بابله ....یعنی قبول نمیشم....آقا تو رو خدا بگین داره اشکم در میاد فقط ریاض ی مهندسی و معدلات رو خوندم تقریبا درست زدم بالا 20 درصد زدم.600 صفحه کریمی و اون یکی مدرسان رو خوندم ....جامدات استاتیمکر و خوندم رفتم سر امتحان چون
مساله زیاد حل نکرده بودم داشت گریم میگرفت خرپاهه گفته بود تعداد عضو های بدون نیرویی 4 تا رو پیدا کردم دیدم نوشته 6و 8 و ...

اصلا اعصابم ریخت بهم رفتم سراغ کمانش خیلی بد بود سوالش....کلا اعصاب منو خورد کرد جامدات..

تو رو خدا من قبول میشم روزانه داقل دانشگاه متوسط...

با سپاس

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام

یعنی رتبم خراب میشه کلی ذوق کردم 40 درصد ساخت زدم پارسال با این درصدا دوستم رتبش500 شد

روزانه بابله ....یعنی قبول نمیشم....آقا تو رو خدا بگین داره اشکم در میاد فقط ریاض ی مهندسی و معدلات رو خوندم تقریبا درست زدم بالا 20 درصد زدم.600 صفحه کریمی و اون یکی مدرسان رو خوندم ....جامدات استاتیمکر و خوندم رفتم سر امتحان چون
مساله زیاد حل نکرده بودم داشت گریم میگرفت خرپاهه گفته بود تعداد عضو های بدون نیرویی 4 تا رو پیدا کردم دیدم نوشته 6و 8 و ...

اصلا اعصابم ریخت بهم رفتم سراغ کمانش خیلی بد بود سوالش....کلا اعصاب منو خورد کرد جامدات..

با سپاس

رتبه یک ساخت پارسه امسال از دانشگاه ما بود، کمتر از 40 زده ب گمانم
صنعتی اراک برقش خیلی قویه،مکانیکش بشدت در حال قوی شدنه،ولی فعلا امکانات زیادی نداره،البته بگم از لحاظ کارگاهی توی کشور جز برترین هاست،ولی تو ی سری چیزا مشکل داره

M.ARIABOY

عضو جدید
خب دوستان سوال سیالات ک جهتو میخواست از 2 به 1 بود خیالم راحت شد، گه اون سوال چرتو ب کلوین تبدیل میکردم درصدم میشد 45 ولی الان شد 38.3 سیالات جامدات 35 ریاضی 25 یا 30 یادم نمیاد ی سوالدو زدم یانه شما بگیرید 25
شبانه صنعتی اصفهان تبدیل میشم؟؟ حتی شده سیستم انرژی،
ی سوال اصلا سیستم خوبه یا نه؟

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام

با سپاس

من خودم اینا رو زدم ولی نمی دونم چی میشم.
ریاضی 15
زبان 33
ساخت 46
خدا کنه یه چیز درست شه.من تموم امیدم به تهرانه.چون کل زندگیم تو تهرانه با سر کارم.برم شهرستان بدبخت میشم

saeedvalentino

عضو جدید
سلام

یعنی رتبم خراب میشه کلی ذوق کردم 40 درصد ساخت زدم
با سپاس
واقعا من نمیدونم شما روزانه قبول میشید یا ، بنظرم هیچکی نمیدونه چون هرسال رتبه های قبولی در ساخت باهم متفاوتند.
شما صبر کن توکلت به خدا باشه. انشاالله انچه به صلاحته برات اتفاق بیفته.
ان الله مع الصابرین
پارسال با این درصدا دوستم رتبش500 شد
روزانه بابله ....یعنی قبول نمیشم...
اصلا نمیشه پارسال را با امسال مقایسه کرد. مثلا من کنکور 92 رتبم شد 700 هیچکجا قبول نشدم ولی پارسال طرف با 700 روزانه صنعتی اراک را قبول شده!!!!

صنعتی اراک برقش خیلی قویه،مکانیکش بشدت در حال قوی شدنه،ولی فعلا امکانات زیادی نداره،البته بگم از لحاظ کارگاهی توی کشور جز برترین هاست،ولی تو ی سری چیزا مشکل داره
صنعتی اراک که تازه چند ساله ارشد آورده، تازه کارشناسی برق هم نداشت (اون زمون که واحد علم و صنعت بود) . ساخت و تولیدش قویه چون از بدو تاسیس دانشگاه این رشته را داشته اما طراحی کاربردیش نه .

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام.بچه ها یه فایل پی دی اف بود واسه رتبه ها و درصدای پارسال پارسه بود.لطف میکنید بزاریدش باز؟؟؟

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
من شنیدم دانشگاه اصفهان ( صنعتی اصفهان نه ها ) چندان قوی نیست درسته؟
در مقایسه با صنعتی اصفهان اصلا به حساب نمیاد.
خود اصفهانیا که معتقدن صنعتی اصفهان از شریف بهتر نباشه بدتر نیست، اما در کل جزء 5 تا دانشگاه اول ایران به حساب میاد، البته تمام اینها در مورد رشته های فنی مهندسیه.

ehsan esf

عضو جدید
من خودم اصفهانيم
صنعتي اصلا قابل قياس با خود دانشگاه اصفهان در رشته هاي فني الخصوص مكانيك نيس

مكانيك فك كنم دانشگاه اصفهان چند سال پيش اورد
ولي صنعتي خدا بده بركت

شما رتبه هايي كه ميتونيد در دوتا دانشگاه قبول بشيد را هم ببينيد ميتونيد بفهميد چه قدر فرق دارن
فقط دانشگاه اصفهان خب مركز شهره (كنار چهارباغ و مرداويجه ))
و رفت و امد بهش خيلي خيلي راحته

• Like
واکنش ها: meko

ZOLA

عضو جدید
من خودم اصفهانيم
صنعتي اصلا قابل قياس با خود دانشگاه اصفهان در رشته هاي فني الخصوص مكانيك نيس

مكانيك فك كنم دانشگاه اصفهان چند سال پيش اورد
ولي صنعتي خدا بده بركت

شما رتبه هايي كه ميتونيد در دوتا دانشگاه قبول بشيد را هم ببينيد ميتونيد بفهميد چه قدر فرق دارن
فقط دانشگاه اصفهان خب مركز شهره (كنار چهارباغ و مرداويجه ))
و رفت و امد بهش خيلي خيلي راحته
مکانیکا سال 86 اورد
دانشگاه اصفهان جز تاپترین دانشگاه های کشور تو رشته های پزشکی و انسانی هستش

khorshid_mech

عضو جدید
سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
دلم واسه این تاپیکو وبچه های قبلی که قبل از کنکور بودن نه برای اوناییکه بعد کنکور که پیدا شدن!!!!! یهویییییییییییی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تنگ شده:)
برای همتون آرزوی بهترین هارو دارم.

ارشد94

دلم واسه این تاپیکو وبچه های قبلی که قبل از کنکور بودن نه برای اوناییکه بعد کنکور که پیدا شدن!!!!! یهویییییییییییی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تنگ شده:)
یعنی تقریبا همه منهای من!!!

مستند

عضو جدید

بچه ها یهو ناپدید شدن. خوبیش اینه که اردیبهشت دوباره میان...

kariq

عضو جدید
بچه ها با این درصدها روزانه هیچ جایی رو نمی تونم بیارم؟
ریاضی ١۵
سیالات٢۶
جامدات ١٨
رتبم تو تبدیل چند میشه؟

مهساگیلی

عضو جدید
من طراحی کاربردی شریف قبول شدم، تقریباً اکثر کتب معتبر و مهم بازار را دیدم و نظرم در مورد دروس تخصصی مکانیک اینه:

باکس ترمو و انتقال:
ترمودینامیک: راهیان ارشد(بهزاد خداکرمی)
سیالات: راهیان ارشد(بهزاد خداکرمی)
انتقال حرارت: راهیان ارشد (بهزاد خداکرمی)

باکس جامدات:
استاتیک: راهیان ارشد(دکتر حسینی و دکتر صالحی پور) یا پوران پژوهش(دکتر نایی)
مقاومت مصالح: پوران پژوهش(دکتر نایی)
طراحی اجزاء: راهیان ارشد(دکتر حسینی)

باکس دینامیک و ارتعاشات:
دینامیک: راهیان ارشد(دکتر حسینی و دکتر صالحی پور)
دینامیک ماشین: راهیان ارشد(دکتر حسینی و دکتر صالحی پور)
ارتعاشات: راهیان ارشد (دکتر صالحی پور و دکتر حسینی)
کنترل: راهیان ارشد (آریاز برادرانی)

در مور ریاضیات منابع خیلی گسترده تر هستن و متاسفانه نمیتونم نظر دقیقی بدم

با آرزوی موفقیت برای همگی

سلام به بجهای ک کنکو ارشد علوم باغبانی دارند لطفا خیلی خوب درس بخونید اکه دقت کنید قبول میشید من رشته کشاورزیو دوست دارم

M.ARIABOY

عضو جدید
واقعا من نمیدونم شما روزانه قبول میشید یا ، بنظرم هیچکی نمیدونه چون هرسال رتبه های قبولی در ساخت باهم متفاوتند.
شما صبر کن توکلت به خدا باشه. انشاالله انچه به صلاحته برات اتفاق بیفته.
ان الله مع الصابرین

اصلا نمیشه پارسال را با امسال مقایسه کرد. مثلا من کنکور 92 رتبم شد 700 هیچکجا قبول نشدم ولی پارسال طرف با 700 روزانه صنعتی اراک را قبول شده!!!!

صنعتی اراک که تازه چند ساله ارشد آورده، تازه کارشناسی برق هم نداشت (اون زمون که واحد علم و صنعت بود) . ساخت و تولیدش قویه چون از بدو تاسیس دانشگاه این رشته را داشته اما طراحی کاربردیش نه .

بلی 87 برق داشت 88 نداشت ولی از 89 ب بعد بطور مداوم برق گرفت و ورودی 89 دوتا ورودی گرفت
ارشد اکثر رشته هاشو اورده ارشد برقم داره
از لحاظ کارگاهی جز برترین کارگاه ها تو کشوره، از لحاظ ساخت خیلی قویه، بچههای ساخت و تولید اراک هم برای ی سری کارگاه ها میان دانشگاه صنعتی اراک
سیالاتیش داره قوی میشه،چون بیس سیالاتو داره، بخصوص قسمت تاسیساتشو، هرچیزی ک درمورد تاسیسات بخوای تو این داشگاه هست، چیلر کمپرسور کندانسور هواساز دیگ بخاز لوله های پروفیلی همه نوع ب مقدار فراوان،
ولی داتشگاه کوچیکیه، فاصله دوطرف دانشگاه بزور 20 دقیقه میشه البته خوبیش اینه ک مرکز شهره، واسه برق خوبه ولی واس مکانیک ارشد جالب نیست زیاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا