ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan esf

عضو جدید
من نميخوام قضاوتي بكنم چون هر كسي يه هدفي داره
ولي چيزي كه خودم از يكي از استاداي برترمون پرسيدم ((دكترا از انگلستان و صاجب يكي از بزرگترين كارخانه هاي چرخ دنده زني اصفان))

تئوري را در حد متوسط بلد باشين و بچسبين به نرم افزار
اگه هدفتون كار صنعتي با مدركتونه اونقدرا معدل مهم نيس

r.mob

عضو جدید
سلام رفقا
خسته نباشید

تستای مکانیک رو تا سال ۷۰ بزنیم کافیه دیگه ؟

تستای تالیفی و قبل سال ۷۰ و بقیه رشته ها رو هم بزنیم ؟

crb7

عضو جدید
سلاممن چند روز پیش این سوال تو تاپیک رفع اشکال گذاشتم کسی جواب نداد.اگه اینجا کسی میدونه لطفا جواب بده"جهت نیروی اعمالی از چرخ حلزون به شفت رو چطوری باید بدست بیاریم؟"

peyman_beh

عضو جدید
سلام
این کتاب مجموعه سوالات کنکورهای سال های گذشته سازمان سنجش ، جواب هاش کلید نهایی سنجش برای تصحیح کنکور اون سال بوده؟
اون سوال هایی که نوشته هیچ پاسخ صحیح نیست ، آیا حذف شده موقع تصحیح؟؟
حقیقتش من تازه گرفتم و چند مورد که شک داشتم واسه جواب سوال ها،نگاه کردم، به دلم ننشست کتابش.
به جا مثل سوال خرپا کنکور امسال اصلا جواب تشریحی نداده یا سوالی که عکس العمل تکیه گاه رو خواسته باز توو کنکور امسال، بی دلیل گفته سوال غلطه چون که تیر پاد متقارنه و سوال حل میشه
یا توو کنکور 91 سوال دیسک دینامیک خیلی جالبه مدرسان یه چیز گفته، پوران یه چیز، این کتاب سازمان سنجش هم یه چیز دیگه که در نهایت باز گقته سوال غلطه.

M.o.h.a.m.m.a.d

عضو جدید
Re: ارشد94

با سلام
دوستان عزیز من به خاطر مشکلاتی که واسم پیش اومد و ازون جا که ترم اخرم وقت نکردم واسه کنکور سراسری بخونم
میخوام واسه ازاد از اسفند یا فروردین بخونم... این کتابایی که کنکور چند سال ازاد هست با پاسخ تشریحی به نظرتون کدومش خوبه واسه ازاد؟؟
اگه بخوام توو ازاد مثلا علوم تحقیقات یا کرج قبول شم جواب میده این کار؟؟
ممنون میشم اسم کتاب و پیشنهادتون رو بفرمایید.

Sent from my LG-D802

M.ARIABOY

عضو جدید
بالاخره امتحانات داره تموم میشه،قردا اخریشو بشینیم پای کنکور
بچهها جواب سوالاتونو نمیدونستم دیگه،من واسه سراسری 20 سال کنکور راهیانو گرفتم

crb7

عضو جدید
سلام
امیدوارم همه خوب باشین
آقا حتما کنکورای سالای اخیر با زمانبندی خود کنکور بزنین.خیلی تاثیر داره در حدی که پیشرفتتون رو نسبت به کنکورای اولی که میزنین متوجه میشین.اگه کنکورای اولم درصد کم زدین مهم نیس چون تو بعدیا پیشرفت مبکنین به قول معروف به جو کنکور آشنا میشین
موفق باشین

ehsan esf

عضو جدید
اخه بچه ها اين ازمون هاي سال هاي قبل را همش را كار كرديم ديگه

من كه بيشترش را تقريبا حفظم

من هفته ي اخرم را ميذارم 93 را ميزنم و دو سه تا جامع ها ي سنجش و پارسه را هم از نت ميگيرم و اونا را هم ميزنم

فك كنم بهتر باشه

نظرتون چيه ؟

crb7

عضو جدید
اخه بچه ها اين ازمون هاي سال هاي قبل را همش را كار كرديم ديگه

من كه بيشترش را تقريبا حفظم

من هفته ي اخرم را ميذارم 93 را ميزنم و دو سه تا جامع ها ي سنجش و پارسه را هم از نت ميگيرم و اونا را هم ميزنم

فك كنم بهتر باشه

نظرتون چيه ؟
آره حل کردیم ولی بدون اینکه زمان برای حل سوالاش بگیریم.وقتی سه ساعت زمان بذارین و همه سوالا رو کنار هم حل کنین ، خیلی از اشکالات تاره نمود پیدا میکنن
البته هر کسی یه جور خونده.من خودم چون هیچ ازمونی شرکت نکردم باید حل کنم.مثلا کنکور اولی که زدم بعد از دو ساعت مداوم واقعا مغزم قفل کرده بود ولی بعد سه تا آزمون راحت تا آخر سه ساعت تست میزدم

ehsan esf

عضو جدید
منم متاسفانه نتونستم ازموني شركت كنم البته اين سنجش اخري را شركت ميكنم

حرفت منطقيه

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ خوبید؟؟؟

میخواستم بپرسم شما حل سوالات ریاضی مهندسی مکانیک سال 91 و 92 و 93 رو ندارید؟؟

r.mob

عضو جدید
من که همون تا سال ۷۰ رو کار میکنم . البته سعی میکنم فقط مکانیک بزنم و اونم فقط سراسری .
یه حساب سرانگشتی کردم . دیدم حدود ۲۰۰۰ تا تست میشه .
بسه دیگه ۲۰۰۰ تا تست . همینشم بتونم یاد بگیرم خوبه .
فقط ترسم از کنترل هست که حذفش کردم .
سوالای این آزمون آزمایشی ها هم از کنکور سالای گذشته هست .

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

امروز ازمون جامع پارسه رو زدم که مال پارسال بود
برام یه چیزی خیلی عجیبه که من آزمونای سنجش برام سختتر از پارسه اس
به عبارتی هفته پیش یه ازمون زدم همه باکسا حدود18درصدشدبه جز سیالات که 25بود
این هفته پارسه زدم
ریاضی 20 سیالات 25 جامدات45 دینامیک 20

من به این نتیجه رسیدم سوالای سنجش مفهومی تره
اینجا کسی هست که سنجش ثبت نام کرده باشه؟میخوام بدونم واقعا سوالای سیالات سنجش سخته یا من خیلی ضعیفم

و یه سوال:ترمودینامیک رو واقعا چطور باید خوند؟من اصلا نمیتونم تستاش رو بزنم
خیلی ام خوندم اما بی فایده بوده غیر از پوران کتاب بهتری هست؟

mech.shima

کاربر ممتاز
من که همون تا سال ۷۰ رو کار میکنم . البته سعی میکنم فقط مکانیک بزنم و اونم فقط سراسری .
یه حساب سرانگشتی کردم . دیدم حدود ۲۰۰۰ تا تست میشه .
بسه دیگه ۲۰۰۰ تا تست . همینشم بتونم یاد بگیرم خوبه .
فقط ترسم از کنترل هست که حذفش کردم .
سوالای این آزمون آزمایشی ها هم از کنکور سالای گذشته هست .

منم تستای 80به بعد رو میزنم اگه وقت شدقبلترها رو
به نظرتون برای انتقال ،ترمو و سیالات مهندسی شیمی رو بزنیم؟واقعا زیادی وقت میگیره
برای مقاومت که عمران مهم نیس نه؟

یه نظر راجع به کنترل:اگه کنترل رو تو دانشگاه خوب یاد گرفتید فصلای مهمش رو بخونید

دوستان لطفا اگه کسی خلاصه فضای حالت رو داره میشه اینجا بذاره؟واقعا مفهومش مشکله برام

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

امروز ازمون جامع پارسه رو زدم که مال پارسال بود
برام یه چیزی خیلی عجیبه که من آزمونای سنجش برام سختتر از پارسه اس
به عبارتی هفته پیش یه ازمون زدم همه باکسا حدود18درصدشدبه جز سیالات که 25بود
این هفته پارسه زدم
ریاضی 20 سیالات 25 جامدات45 دینامیک 20

من به این نتیجه رسیدم سوالای سنجش مفهومی تره
اینجا کسی هست که سنجش ثبت نام کرده باشه؟میخوام بدونم واقعا سوالای سیالات سنجش سخته یا من خیلی ضعیفم

و یه سوال:ترمودینامیک رو واقعا چطور باید خوند؟من اصلا نمیتونم تستاش رو بزنم
خیلی ام خوندم اما بی فایده بوده غیر از پوران کتاب بهتری هست؟

بهتره تو کنکورهای آزمایشی به فکر رتبه و درصد نباشی...بودن کسایی که رتبه برتر شدن اما تو آزمونهای آزمایشی

ریاضی رو منفی زدن...تو کنکورهای آزمایشی شما باید اون تست هایی رو حل کنید که مشابه کنکوره

وگرنه تو این آزمونهای آزمایشی سوال های غیر استاندارد و سخت زیاده...فقط به کنکور آزمایشی باید به چشم

این نگاه کرد که زمان رو مدیریت کنی و از استرست کم کنی

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
بهتره تو کنکورهای آزمایشی به فکر رتبه و درصد نباشی...بودن کسایی که رتبه برتر شدن اما تو آزمونهای آزمایشی

ریاضی رو منفی زدن...تو کنکورهای آزمایشی شما باید اون تست هایی رو حل کنید که مشابه کنکوره

وگرنه تو این آزمونهای آزمایشی سوال های غیر استاندارد و سخت زیاده...فقط به کنکور آزمایشی باید به چشم

بابا نیان ارشد !! بیچاره میشید !! پوستتون خراب میشه !!

mech.shima

کاربر ممتاز

منم با شما موافقم این رو در جواب به دوستی که چندصفحه پیش راجع به سوالای سنجش پرسیدن جواب دادم
خصوصا اینکه تو همین آزمونا خیلی وقتا پیش میاد از جاهایی تست آورده شده که توی 10سال اخیر شاید یه بارم نیومده
اما به نظرم کار کردن دو سه تا موسسه خیلی خوبه چون با تیپ سوالای مختلف اشنا میشی و سرجلسه از دیدن تستا دیگه شوکه نمیشی
مثلا به نظرم سوالای سیالات سنجش متفاوته
سوالای ریاضی و جامدات پارسه متفاوته

و در کل فکر کردن به درصد رتبه و این جور مسائل واقعا الان کار درستی نیست جز اینکه بخشی از ذهنت رو مشغول چیزی میکنی که اصلا قابل پیش بینی نیست

eliot -esf

کاربر ممتاز

منم با شما موافقم این رو در جواب به دوستی که چندصفحه پیش راجع به سوالای سنجش پرسیدن جواب دادم
خصوصا اینکه تو همین آزمونا خیلی وقتا پیش میاد از جاهایی تست آورده شده که توی 10سال اخیر شاید یه بارم نیومده
اما به نظرم کار کردن دو سه تا موسسه خیلی خوبه چون با تیپ سوالای مختلف اشنا میشی و سرجلسه از دیدن تستا دیگه شوکه نمیشی

و در کل فکر کردن به درصد رتبه و این جور مسائل واقعا الان کار درستی نیست جز اینکه بخشی از ذهنت رو مشغول چیزی میکنی که اصلا قابل پیش بینی نیست
نه کلا سوال های همه موسسات استاندارد نیس !!! فوکوس کن روی سوال های ارشد سال قبل !!حداقل 5-6 تا تکراری همیشه میاد

mech.shima

کاربر ممتاز
نه کلا سوال های همه موسسات استاندارد نیس !!! فوکوس کن روی سوال های ارشد سال قبل !!حداقل 5-6 تا تکراری همیشه میاد

آخه همه نکات تستای سراسری تو کتابا هست
تستاشم که میزنیم حین خوندن دیگه آزمون دادن همونا چه فایده ای داره؟
خب پس لطفا یه نفر بگه الان درست ترین راه چیه؟ازمونای سراسرس سالای قبل؟ازمون آزمایشی؟فقط تست بدون زمان؟مرور تستایی که زدیم لازمه به نظرتون؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای ریاضی هم تست های برق رو برای چند سال گذشته خوب بخونید.....چون سوالاش تکرار میشه

یادمه پارسال که کنکور میدادم یه سوال مکانیک 92 عینا تو برق 93 کپی شده بود...

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس لطفا یه نفر بگه الان درست ترین راه چیه؟ازمونای سراسرس سالای قبل؟ازمون آزمایشی؟فقط تست بدون زمان؟مرور تستایی که زدیم لازمه به نظرتون؟

من مکانیکی نیستم...اما بهترین روش حل تست های کنکور های سراسری در وهله اول

بعدشم..حل تست های تالیفی یا آزمایشی...

البته تو این برهه زمانی تست های رو بدون مرور بزنید...من خودم بدون مرور میزنم

eliot -esf

کاربر ممتاز
همون تست های سراسری ها قبل را قورت دادن درست ترین !!
منم همین کارو کردم

ببین تک تک سوال ها سال قبل که میخونی برو منبع سوالشون پیدا کن و اون مبحث تکرار کن بعد برو سوال بعدی .....
اصلا تو ارشد به نظرمن زمان گرفتن خیلی مهم نیس !! چون تایمش زیاد اصلا نگران وقت کم اوردن اینها نباش !!

ehsan esf

عضو جدید
منم با اين همشهريم موافقم (چاكريم)

فوق فوق ما ميخوايم نصف سوالا را بزنيم((خودمو ميگم) اين طوري به نظرم زمان خيلي هم مهم نيست

منم همون طور كه گفتم
امروز مرحله اخر سنجش را ثبت نام كردم

93 را هم سعي كردم اصن نگاهشم نكنم كه هفته ي اخر بزنم

وقت كنم ازمون اخر پارسه يا سنجش سال قبل را هم ميزنم

فك كنم كافي باشه

((حالا اينا همش يه طرف امان از وقتي كه توي اين زمان حساس يه درسي مثل CFD داشته باشي و از اون طرفم با يه استاد ..... كه خودشم نميدونم با خودش چند چنده )))

fati.sh8775

کاربر بیش فعال
دیییییییییییینگ من اومده شدم.
من از اواسط دی دارم تستای 85 به این ورو میزنم.منظورم فقط کنکوریا.اینقده خوبه.یه موضوع یا چنتا هی تکرار میشه......
موافقم الی جون.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا